Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Junchi

Quote from: White SeeD on 2011-10-10, 21:00:30
:facepalm:

+1

Azé' "legjobb karakterdesign"? Persze...

(Nem mellékesen yey, Okabe, mint legjobb férfi karakter. :3)

NLZ

Jó, hát Okabe nem volt kérdés. :P
[reserved]

Darkstar

Quote from: Junchi on 2011-10-10, 21:05:50
Azé' "legjobb karakterdesign"? Persze...

Ugye nem szóltál be Ume karaktereire (az original design ugyanis hozzá tartozik)? Ugye csak rosszul hallottam? Jól fontold meg a választ.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Oh... Akkor itt is úgy megy, mint az oscaron, a megasztáron meg az euróvízión...

kikuchiyo

Akinek van 7 GB felesleges sávszélessége, a legújabb Shinkai Makoto remekmű beszerezhető egy bizonyos tokiói könyvtárban.
Failure is the default option

NLZ

Quote from: NLZ on 2011-12-18, 23:58:23
chilip, találtál valami jó forrást Grappler Baki -hoz?

Najó, találtam piratebéyen, de ez kúrvagagyi. :D
[reserved]

Wyrade

#2736
Hát én kajak nem találtam erre topicot, de remélem itt is el lesz olvasva.
A Fractale 6. része ([coalgirls]_fractale_06_(1280x720_blu-ray_flac)_[2150ab3e].mkv) 1:29 -nél visszaugrik a film elejére. Ha a pörgetősávon tovább kattintok, sikerült megcsinálnom, hogy folytatja kb 1:40től, de ha valakinek megvan nem-hibás verzióban a fájl, jó lenne arra lecserélni a mostanit. Van még1 ilyen kb 10:30-nál, ahonnan 12:20körülre tudok áttekerni illetve néha-néha beakad, kikockázva a képet. Ha esetleg csak a lejátszóm f*szkodása lenne valamiért, akkor meg sry, és ez esetben valaki légyszi írja be, hogy neki megy és az én oldalamon van csak hiba, keressek másik kodeket. (VLC -t használok, kodek passz)
Köszi!

Zsiga

#2737
Quote from: Wyrade on 2012-01-08, 14:11:51
Hát én kajak nem találtam erre topicot, de remélem itt is el lesz olvasva.
A Fractale 6. része ([coalgirls]_fractale_06_(1280x720_blu-ray_flac)_[2150ab3e].mkv) 1:29 -nél visszaugrik a film elejére. Ha a pörgetősávon tovább kattintok, sikerült megcsinálnom, hogy folytatja kb 1:40től, de ha valakinek megvan nem-hibás verzióban a fájl, jó lenne arra lecserélni a mostanit. Van még1 ilyen kb 10:30-nál, ahonnan 12:20körülre tudok áttekerni illetve néha-néha beakad, kikockázva a képet. Ha esetleg csak a lejátszóm f*szkodása lenne valamiért, akkor meg sry, és ez esetben valaki légyszi írja be, hogy neki megy és az én oldalamon van csak hiba, keressek másik kodeket. (VLC -t használok, kodek passz)
Köszi!
Töltsd le a mellékelt .md5 file-t, másold a videó mellé, majd futtasd le Total Commanderben.
Ha hibát jelez töltsd le a videót újra az FTP-ről (ott hibátlan verzió van), vagy mondjuk innen:
http://coalgirls.wakku.to/torrents/%5BCoalgirls%5D_Fractale_%281280x720_Blu-ray_FLAC%29.torrent

Ha nem jelez hibát akkor nálad van a probléma.

Wyrade

#2738
nem talált errort, és mikor láttam a hibát, eleve azzal kezdtem, hogy letöltöttem újra, gondolván, hogy az lehet a hiba. Akkor asszem felrakom a CCCP-t, hátha azzal jó lesz. Köszi! :)

EDIT: WTF :D CCCP-t felraktam, a VLC-vel ugyanolyan maradt, az installer által felrakott MPC-HC kifagy megnyitásnál, viszont a windows media player viszi gond nélkül xD

Cloud

Törölj le minden codec-et, és egyedül csak a legújabb mpcHC tedd fel. Az viszi rendesen.

chilip

Quote from: NLZ on 2011-12-19, 01:31:01
Quote from: NLZ on 2011-12-18, 23:58:23
chilip, találtál valami jó forrást Grappler Baki -hoz?

Najó, találtam piratebéyen, de ez kúrvagagyi. :D

elolvastam a 2. magát egészében, a 3.ból ami kijött és az első elejét :D az első télleg oldschool :D

NLZ

Quote from: chilip on 2012-01-08, 16:00:26
Quote from: NLZ on 2011-12-19, 01:31:01
Quote from: NLZ on 2011-12-18, 23:58:23
chilip, találtál valami jó forrást Grappler Baki -hoz?

Najó, találtam piratebéyen, de ez kúrvagagyi. :D

elolvastam a 2. magát egészében, a 3.ból ami kijött és az első elejét :D az első télleg oldschool :D
Ah, lemaradtam még az első TV sorozat végénél. :(
[reserved]

thely

Előre is bocsi ha nem így illik, elég rég jártam errefele...

Ai Shite Night
sorozat érdekelne, ha bárki tudja hogyan lehetne megszerezni... ne kíméljen :)
(Anno RTL2-őn ment a sorozat, nagyon szívesen megnézném újra.)

Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

kikuchiyo

Keresek egy animét:

még nagyon-nagyon régen, a 2000-es évek elején a VOX német TV-csatornán adtak egy animét, film vagy OVA lehetett.

A Marson, vagy ahhoz hasonló helyen játszódott, és a jók egy csatahajóra emlékeztető szerkezettel harcoltak a sivatagban. Az ellenfeleik rejtélyes repülő izék voltak, aztán kiderült, hogy gyönyörű meztelen nők vezették őket (és mintha a végén lett volna egy óriási ellenséges izé, ami kinyílt és tele volt meztelen nővel). Volt benne szexjelenet egy autóban és az egyik szereplőt Daltonnak hívták.

Ennyire emlékszem. :D


Mi volt ez?
Failure is the default option

Zsiga


Xzone

Woah, ezt egy filmmaratonon megnézhetnénk.

kikuchiyo

Belenéztem... uhh, jobbra emlékeztem. De a hamisítatlan 90-es évekbeli robbanások, acberendezések és [spoiler]mellek[/spoiler] miatt tényleg érdemes lenne meeten megnézni, csak egy óra az egész.
Failure is the default option

Selmo

Van valami olyasmi, mint a Nodame Cantabile, ami komolyzenével foglalkozik? Ja és ne a Hachimitsu to Clover legyen. ;)

A tökéletesség unalmas.

chilip

március 7.-én ( 6 nap múlva ) jelenik meg a Fate/Zero S1 blue-ray és vele együtt az OST is :) utóbbit nagyon várom már

chilip

#2749
d-d-d-d-doublepost, mert lusta vagyok re-postolni :D

van itten Fate/Zero Original Soundtrack-em  :Kiraly:
http://www.mediafire.com/?08s76fha8wbli8l

számoknak nincs címe szóval:
Quote1. Point Zero 03:46
2. let the stars fall down 02:03
3. grief 01:53
4. nervous 01:16
5. confrontation 01:43
6. the battle is to the strong 03:04
7. evacuation 02:00
8. the legend 02:04
9. little drop of peace 01:58
10. the beginning of the end 03:04
11. if you leave 02:11
12. rabble-rousers 01:35
13. strategy 01:52
14. unrest 01:23
15. back to the wall 01:34
16. secret maneuvers 01:58
17. an eerie enemy 01:36
18. assassin 02:38
19. a chaser 01:41
20. to be continued 0:15
21. painful 01:53
22. rule the battlefield 03:16
23. forebodings 0:44
24. tragedy and fate 01:50
ha valaki szöszölni akar vele (composer: Yuki Kajiura also known as Fiction Junction)

frozenstein

Azokhoz akik olvasták a Mirai Nikki mangát, és látták az animét is: érdemes az anime után elolvasni a mangát? Egyelőre még nem láttam(so please no spoilers), és annyit hallottam, hogy a manga utolsó 6 oldala nincs benne.

Junchi

^Érdemes, bár nagyon korrektül adaptálták a mangát.

Ami a végét illeti: Hidd el, jobb, hogy az anime csak annyit mutatott, amennyit. A manga vége egy röhej, amin az anime enyhített azért valamelyest.

SaiyaGin


fema

Nem tudja valaki, lesz-e Rosario to Vampire 3. évad? Nem akarom elkezdeni, ha félbehagyták esetleg, azt hallottam, 2. évad vége nem lezárt.

Edit: Nem, a sok yahoo answerben nem bízok.

balu01

#2754
Quote from: fema on 2012-07-16, 11:40:36
Nem tudja valaki, lesz-e Rosario to Vampire 3. évad? Nem akarom elkezdeni, ha félbehagyták esetleg, azt hallottam, 2. évad vége nem lezárt.

Edit: Nem, a sok yahoo answerben nem bízok.
Nem lesz 3. évad. Egyébként én amúgy se nagyon ajánlanám az ezer sebből vérző animét, ha érdekel a sorozat inkább a mangának láss neki. :smile:

fema

Quote from: balu01 on 2012-07-16, 11:53:12
Quote from: fema on 2012-07-16, 11:40:36
Nem tudja valaki, lesz-e Rosario to Vampire 3. évad? Nem akarom elkezdeni, ha félbehagyták esetleg, azt hallottam, 2. évad vége nem lezárt.

Edit: Nem, a sok yahoo answerben nem bízok.
Nem lesz 3. évad. Egyébként én amúgy se nagyon ajánlanám az ezer sebből vérző animét, ha érdekel a sorozat inkább a mangának láss neki. :smile:

Kösz, akkor marad a manga.

chilip

inkább reboot legyen :P és végre a mangát kövessék

Cobra

Mondjuk a 2. szezonból nincs sehol DVD rip angol subbal, és talán már a tv verziót se lehet torrentről leszedni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

fema

Quote from: Cobra on 2012-07-16, 18:15:43
Mondjuk a 2. szezonból nincs sehol DVD rip angol subbal, és talán már a tv verziót se lehet torrentről leszedni.

Chihiro még elérhető, az egyik bot listájában itt van több minőségben is.

Cloud

SAO miatt elkezdtem nézelődni milyen hasonló animék vannak még. Rátaláltam a .hack animékre. Ahogy látom 13különböző anime(ova-sorozat) létezik, ezek kapcsolódnak egymáshoz? Mármint a világon kívül.