Main Menu

Claymore manga

Started by Gregory, 2007-06-10, 11:58:58

Previous topic - Next topic

Higasino Isley

#30
Itt a 76.fejezet!Egyre érdekesebb lesz a helyzet,mivel Agatha sokkal erősebbnek tűnik,mintsem azt gondoltuk volna.Olvastam olyan véleményeket,hogy lehet egy Abyssal ő is. :smile:
Kíváncsi vagyok mit fognak vele kezdeni...

LuckyDingo

Quote from: Higasino Isley on 2008-01-01, 15:45:31
Itt a 76.fejezet!Egyre érdekesebb lesz a helyzet,mivel Agatha sokkal erősebbnek tűnik,mintsem azt gondoltuk volna.Olvastam olyan véleményeket,hogy lehet egy Abyssal ő is. :smile:
Kíváncsi vagyok mit fognak vele kezdeni...

Abyssalok azok, akik uralkodtak a területeken. Ők is awakened-ek, csak egy egy plusz cím, amit kaptak. Riful meg Easley a 2 Abyssal, aki még él. Még Prisci se Abyssal, csak rohadt erős, és valszeg mindkét Abyt le tudná vágni :D

Higasino Isley

#32
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-02, 18:55:19
Abyssalok azok, akik uralkodtak a területeken. Ők is awakened-ek, csak egy egy plusz cím, amit kaptak. Riful meg Easley a 2 Abyssal, aki még él. Még Prisci se Abyssal, csak rohadt erős, és valszeg mindkét Abyt le tudná vágni :D

Arra gondoltak csak,hogy az ereje egy Abyssalhoz fogható lehet.:) Bár így minami no Luciela halála után lehetne ő a dél Ura,bár az már így Kita no Isley territóriuma.
Szerintetek,hogy fog végződni ez a csata?Galatea felébred?Bár nagyon úgy néz ki,hogy az ő sorsa megpecsételődött,így hogy a rabonai harcosok állnak csak mellé.Miata és Awakened Agatha sok lesz neki...

LuckyDingo

Quote from: Higasino Isley on 2008-01-03, 12:23:18

Szerintetek,hogy fog végződni ez a csata?Galatea felébred?Bár nagyon úgy néz ki,hogy az ő sorsa megpecsételődött,így hogy a rabonai harcosok állnak csak mellé.Miata és Awakened Agatha sok lesz neki...[/color]
Hmm.. Galateának van pár /7/ ismerőse, akik talán megérezték, hogy hopp ez most éppen harcol és nem áll olyan jól. Szal Imho vagy megölik Galateát, vagy ő öli meg magát mielőtt átváltozik, vagy Clair and Co. megjelenik és rendet rak :)

Higasino Isley

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-03, 13:49:39
Hmm.. Galateának van pár /7/ ismerőse, akik talán megérezték, hogy hopp ez most éppen harcol és nem áll olyan jól. Szal Imho vagy megölik Galateát, vagy ő öli meg magát mielőtt átváltozik, vagy Clair and Co. megjelenik és rendet rak :)

Eh,remélem ebből most kimaradnak Claire-ék.Az én tippem,hogy Miata megöli Galateát,azután pedig szembe kell néznie Agathával.S ott válik majd csak igazán érdekessé a helyzet.

Áh,és találtam egy szép fanartot minami no Luciela-ról.:)

[spoiler][/spoiler]
http://fc03.deviantart.com/fs24/f/2007/349/3/7/Santa_Luciella_by_Moemichan.jpg

És három részben:mi lett volna,ha Claire nem lágyítja meg Teresa szívét?
1.
[spoiler][/spoiler]
2.
[spoiler][/spoiler]
3.
[spoiler][/spoiler]

chilip

Quote from: Higasino Isley on 2008-01-03, 21:43:02

És három részben:mi lett volna,ha Claire nem lágyítja meg Teresa szívét?
1.
[spoiler][/spoiler]
2.
[spoiler][/spoiler]
3.
[spoiler][/spoiler]

:lul:

LuckyDingo

Quote from: Higasino Isley on 2008-01-03, 21:43:02
Áh,és találtam egy szép fanartot minami no Luciela-ról.:)[/color]
[spoiler][/spoiler]
http://fc03.deviantart.com/fs24/f/2007/349/3/7/Santa_Luciella_by_Moemichan.jpg
Ehh, Ha nem lenne olyan műanyag a Luci bőre akkor jó lenne, így max a kép többi része jó :)
Quote from: Higasino Isley on 2008-01-03, 21:43:02
És három részben:mi lett volna,ha Claire nem lágyítja meg Teresa szívét?
1.
[spoiler][/spoiler]
2.
[spoiler][/spoiler]
3.
[spoiler][/spoiler]
Kész vége :D Nem is kell továbbolvasni, én erre vártam :D

Higasino Isley

Itt és itt letölthető a Claymore 77 raw.
[spoiler]Érdekes fejezetnek tűnik,eh.Ha jól láttam Miata-nak letépi a karját Agatha,de később mikor jön segíteni Clarice már ismét van karja.Képes a regenerálásra?
A végén pedig megjelenik...valaki.:)
[/spoiler]

chilip

na mibe hogy [spoiler]Galatea csatlakozni fog Clareékhez :D[/spoiler]

Higasino Isley

Valószínű.^_^
És Clarice-ék?

Egyébként van egy fordítás.
Epsilonium-tól.:)

[spoiler]Miata keeps saying "Mama."
Clarice can only say "M...miata"
Agatha claims the end.

When the guardians of Rabona was pierced, Clarice yells "Run away, quick."
Then Miata changes her target to Agatha. Agatha says, "So you are trying to slash me now. It wasn't that I wasn't reflecting on your eyes, huh"

When Miata pulls the tentacles, Agatha says "Stop kidding me, child..." (and something else, but I don't understand)
Then Galatea gets pinned to the wall. Clarice mumbles in fear, "Why...Miata...Galatea too...both were defeated, only me left...how could I possibly slash the former No.2..."
Agatha threats her to kill her, so Clarice starts to ran.
Clarice"I don't want to die, someone help--"
Agatha"There's no way you could run away."

Then Miata is crying "Mama, don't go."
Clarice still turns her back, apologising to Miata.
On next page, some comment about Clarice by Agatha seems to anger Miata.

After Clarice has rescued Miata by surprise attacking Agatha, she cries out "whaaaa."
Clarice"Why...why do I have to meet such a situation? So dark, so hopeless, and yet impossible to run away...I still don't want to die..."
Miata"Mama..."
Clarice"To me, you're scary, too! How come!? You're so little and you're so much stronger than me!! Battling against such a powerful awakened being! If you two had cooperated from the start, you might not have gotten injured this much!!"(*I am not sure about this part...)
Miata"Sorry...I'm sorry...mama..."

Agatha intends to kill everyone, so galatea alarms Clarice to run away.
Then suddenly parts of Agatha was cut. Galatea is surprised,"What? Part of Agatha's body has gone away!? What's happening?"
Agatha asks something similar to "Who are you?"
The reply was "There's no need to tell to somebody who is going to be killed."[/spoiler]

Tényleg!Most Clarice először fog találkozni Claire-rel!Mintha valaki tükröt tartana elé...:)

chilip

végre kinn fordítva is a cucc, onemangán fennvan már... ( thx to FrankyHouse :D jól nyomják, szinte minden lényegesebb mangát tolnak... )

LuckyDingo

Nájsz :D Kláriék keményen lenyomták a perverz ex-ketteskét :D

Dreamcleaver

A kiscsaj a detektáló képességgel elég táp. Mibe, hogy az első keményebb ellenfél, akinek esze is van őt szedi le?  :D

Amúgy tetszik ez az új egyenruha.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Higasino Isley

Oh,ez aztán szép csapatmunka volt.Nem hittem volna,hogy ilyen hamar végeznek Agathaval.Jó dolog,hogy ezzel a képességükkel Cynthia-ék is hasznosak lehetnek. :smile:

Clarice-ék meg csak figyeltek...Na és ezután,vajon mi jön?Egyesítik erejüket Galateaval?

KeLa

Ch.79 script

Valami ilyesmire számítottam, de azért akkor is meglepődtem.

[spoiler]A történetből még nagyon sokat ki lehet hozni, főleg ha elhajókáznak a másik földrészre is... ::)
Persze még van bőven dolguk itt is :ejnye:[/spoiler]

Zen

Quote from: KeLa on 2008-05-02, 14:57:17
Ch.79 script

Valami ilyesmire számítottam, de azért akkor is meglepődtem.

[spoiler]A történetből még nagyon sokat ki lehet hozni, főleg ha elhajókáznak a másik földrészre is... ::)
Persze még van bőven dolguk itt is :ejnye:[/spoiler]
Kár volt elolvasnom..túl jó volt. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip


LuckyDingo

#47
Ehh.. ez lol XD Kicsit kibővítették így a harcteret :D [spoiler]Most azon röhögnék, ha átmennének más földrészeekre és ott lézerpisztollyal lőnének rájuk XD[/spoiler] MIndenesetre, erre már ehet építeni megint valamit, de akkor örülnék, ha hetente jönne ki chapter, mert így igen unalmas lesz ebben a tempóban XD

Jah Bleachasylumról Zangetsu01 jóvoltából:
http://www.sendspace.com/file/09t3ng
Kínai scan :D

Prof. William

Vagy ha kiderülne hogy ez a

[spoiler] Berserk világa. :) És másik földrészen Gatts-al találkoznak és miután segítenek neki leverni  Griffitet ( A másik földrészen God Handnak hívkják a yomákat ) csatlakozik hozzájuk és együtt zúznak tovább. :) [/spoiler]

Zen

Quote from: Prof. William on 2008-05-02, 20:50:07
Vagy ha kiderülne hogy ez a

[spoiler] Berserk világa. :) És másik földrészen Gatts-al találkoznak és miután segítenek neki leverni  Griffitet ( A másik földrészen God Handnak hívkják a yomákat ) csatlakozik hozzájuk és együtt zúznak tovább. :) [/spoiler]
Most h mondod..:
[spoiler]
"One side can be considered as the dragon'shawk's kins. They're said to have non-human comrades that have extremely tough skin. (Apostolok?:D)

And they quickly took control of the battle" (Midland mostanában nyerésre áll..:D)
És végül kiderül h a Dragon Slayer is abból van, amiből a Claymore..vagy azokat is Godo csinálta. :D
[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Higasino Isley

Claymore 79

Franky House jóvoltából!^^

Elég érdekes,hogy az eddig egész világgal egyenlőnek hitt világunk voltaképpen csak egy "labor".xDDD Kíváncsi vagyok rá,hogy milyenek lehetnek ezek az ismeretlen teremtmények,hmm talán a hölgyek mellé így hozza be a férfiakat is a történetbe Norihiro Yagi. :P




LuckyDingo

Hirtelen valami Monster r43p or tentacles Hmangába csap át a Claymore 22es karikával XD
Ki tudja :D Én még mindig aszondom, hogy ez a Chapter úgy az infon kívül uncsi volt és Sztem lusta volt a kedves mangaka, mert Miria fejét vagy 4x tuti ctrl+c-ctrl+v-zte XDDD

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-05-05, 02:12:16
Hirtelen valami Monster r43p or tentacles Hmangába csap át a Claymore 22es karikával XD
Ki tudja :D Én még mindig aszondom, hogy ez a Chapter úgy az infon kívül uncsi volt és Sztem lusta volt a kedves mangaka, mert Miria fejét vagy 4x tuti ctrl+c-ctrl+v-zte XDDD

Én szeretem miria fejét.xD Egyb. ennek a chapternek csak annyi lényege volt, hogy úgy infokat hozzon be a történetbe.Semmi más.
Érdekes csavar, de azon kívűl, hogy a helyszín csak egy szánalmas kis sziget semmi meglepő nem volt benne.
Ennek ellenére én élveztem ezt a chaptert.^^

Zen

A "kis" sziget talán kicsit túlzás, nem? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: Zen on 2008-05-05, 10:33:47
A "kis" sziget talán kicsit túlzás, nem? :D



a többi kontinenshez képest gondolom kicsi.

chilip

Quote from: Zen on 2008-05-05, 10:33:47
A "kis" sziget talán kicsit túlzás, nem? :D

47 "megye" 47 Claymore-nak, amit 4 nagy területre bontottak égtáj szerint ::) sztem ekkora területet lehet nagyobb szigetnek nevezni... nem lehet nagyobb Grönlandnál (bár azt szigetnek nem nevezném :D )

Zen

Quote from: chilip on 2008-05-05, 11:03:37
Quote from: Zen on 2008-05-05, 10:33:47
A "kis" sziget talán kicsit túlzás, nem? :D

47 "megye" 47 Claymore-nak, amit 4 nagy területre bontottak égtáj szerint ::) sztem ekkora területet lehet nagyobb szigetnek nevezni... nem lehet nagyobb Grönlandnál (bár azt szigetnek nem nevezném :D )
My tought exactly. :szemuveges:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-05-05, 11:03:37
Quote from: Zen on 2008-05-05, 10:33:47
A "kis" sziget talán kicsit túlzás, nem? :D

47 "megye" 47 Claymore-nak, amit 4 nagy területre bontottak égtáj szerint ::) sztem ekkora területet lehet nagyobb szigetnek nevezni... nem lehet nagyobb Grönlandnál (bár azt szigetnek nem nevezném :D )

Sziget vagy nem sziget a lényeg ugyanaz. A külvilágtól elzárt kísérleti labor ahol főhőseink a fehéregerek.A méret teljesen mind1.:)

Dreamcleaver

Tegye fel a kezét, akit meglepett, hogy a yomákat az Organization gyártja! Senki? Hát ez az. ;)

Amúgy jó rész volt, mert kell ilyen is, csak ugye jöhetnének gyorsabban a chapterek. Egyedül egy valamitől félek. Ez a másik frakció a mainlanden, akik ellen elkezdték a Claymore kísérleteket...sárkányfattyak stb...remélem nem lesz valami nagy gagyiság, mert így elsőre picit légbőlkapottnak tűnt a dolog.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Higasino Isley

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-05, 14:28:06
Tegye fel a kezét, akit meglepett, hogy a yomákat az Organization gyártja! Senki? Hát ez az. ;)

Hmm,de miképp gyártják őket?Úgy értem,azt tudjuk,hogy a Claymore-ok hogyan "születnek" belőlük és az emberekből így vagy úgy,de maga a Yoma? *?*

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-05, 14:28:06Amúgy jó rész volt, mert kell ilyen is, csak ugye jöhetnének gyorsabban a chapterek. Egyedül egy valamitől félek. Ez a másik frakció a mainlanden, akik ellen elkezdték a Claymore kísérleteket...sárkányfattyak stb...remélem nem lesz valami nagy gagyiság, mert így elsőre picit légbőlkapottnak tűnt a dolog.

Elsietni nem fogja,van egy hónapja,hogy jól kigondolja,vagy még több.Engem az érdekelne,hogy eredetileg ezek a szörnyfélék a szervezet ellen vannak,ugye?Végülis a 7 Claymore is a szervezet ellen,illetve Isley és Priscilla is,és Riful is,talán az emberek is ha meg tudják,hogy ők szabadították rájuk a yomákat.Vajon ki fog kivel szövetkezni,mert ez így túl sok "oldal" lesz,korántsem kettő.

Ahaha Isley,Priscilla és ezek a sárkányok együtt.xDDD