Main Menu

Deadman Wonderland

Started by minuszmiki, 2008-02-13, 14:48:33

Previous topic - Next topic

Prof. William

Végül is ők a kiskirályok. A legtöbb élvezi is. Simán megteheteik. Lehet hogy aki problémás azt nem engedik vagy pontba kerül a nézőség... ki tudja.

minuszmiki

Quote from: chilip on 2008-02-25, 22:13:03
akkor csak az én felfogásom lyukacsos :D
Viszont legalább Minatsuki nem lett lyukacsos, aminek örülök. :D
Aminek nem, az az, hogy csak egy hónap múlva jön ki a következő.

Venom

Quote from: minuszmiki on 2008-02-26, 12:24:52
Quote from: chilip on 2008-02-25, 22:13:03
akkor csak az én felfogásom lyukacsos :D
Viszont legalább Minatsuki nem lett lyukacsos, aminek örülök. :D
Aminek nem, az az, hogy csak egy hónap múlva jön ki a következő.

Majd Minatsuki is lyukacsos lesz, amikor megfizeti a vereség árát. ;)
Félkarú testrabló.  :Kiraly:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

nagyon tetszett ez a chapter, kiderül a végén ki a wretched egg  :he:

KeLa

Éppen az előbb olvastam el én is, a végén néztem egy nagyot :wtf:
Jah és Minatsuki megint hozta a szokásos formáját, akárcsak Makina :D

Chronus

Omfg. :he: Az a fordulat a végén még számomra is váratlan volt.....  :D Epic lesz ez a stuff én mondom.
Ha végetér animébe kell tolni de nyomban, Hellsing szintű gore-al. :jee:

Alkyra

FCKN awesome!!! :whoah: :whoah:

Akkoráz néztem a végén... :he:

Mi lehet akkor a célja a WEnek? Miért csinálta ezt az egészet? Miért rakta Gantába azt a kristályt s ölte le az egész osztályát?
Szerintem simán skizofrén szegény, de ez majd kiderül a kövezkező részekből.
Ez egy epic manga, ezt már most lehet látni....csak olyan lassan jönnek ki a részek... :frown:

LuckyDingo

Wáó Shiro de aranyosan vigyorgott a végén.. színezés gyanús XDD
Amúgy lol, de én nem értem, hogy ő hogy lehet a WE.. Hisz a piros csávó volt az és az egyértelműen férfi volt nem? :S
Az igazgató csávó meg örülhet.. a tata meghót :D

Szerintm ebből nem lesz anime, a Hellsing az már túl híres volt ahhoz, hogy ne legyen belőle, de a DW.. ki tudja :) Mindenesetre jólenne látni a hentelést "in motion":D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-29, 14:07:47
Wáó Shiro de aranyosan vigyorgott a végén.. színezés gyanús XDD
Amúgy lol, de én nem értem, hogy ő hogy lehet a WE.. Hisz a piros csávó volt az és az egyértelműen férfi volt nem? :S
Az igazgató csávó meg örülhet.. a tata meghót :D

Szerintm ebből nem lesz anime, a Hellsing az már túl híres volt ahhoz, hogy ne legyen belőle, de a DW.. ki tudja :) Mindenesetre jólenne látni a hentelést "in motion":D
Ha egy kiddy kis Soul Eater-ből animet tolnak mikor még csak most kezdődött el, akkor nehezen hiszem hogy ez megússza. :P Az epic stuffokból általában mindig lesz anime.
De amúgy ja, és is azt hittem hogy férfi az illető, de ha belegondolsz Shiro és WE sosem voltak egyszerre egy helyen (mármint logikailag de, mivel ugyanaz a kettő, de érted hogy mire célzok), és mikor WE be volt zárva Shiro-t se láttuk sehol, plussz a vigyora ugyanaz és mivel senki se tudja ki van a maszk alatt a tatán kívül aki mostanra már hulla, így érthező hogy miért nem szúrta ki senki (még az ismeretlen rabszám is passzol)

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-29, 14:07:47
Wáó Shiro de aranyosan vigyorgott a végén.. színezés gyanús XDD
Egyet már mintha korábban is ígértél volna... ::)

Egyébként meg sikerült meglepnie ennek a fejezetnek is, nagyjó. De Chronus jól mondja, logikailag rendben van minden. Minatsuki viszont kevés volt benne.

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-03-29, 14:27:12
Ha egy kiddy kis Soul Eater-ből animet tolnak mikor még csak most kezdődött el, akkor nehezen hiszem hogy ez megússza. :P
nana.. még nem láttuk azt az animét. Mert ha véletlenül elcsesznék, akkor durci lennék /nem kicsit/ és nem várnám, hogy bármit meganimésítsenek..
Quote from: minuszmikiEgyet már mintha korábban is ígértél volna...
Mit ígértem Színezni amúgy? :O Teljesen kiment a fejemből :O

minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-29, 15:06:23
Quote from: minuszmikiEgyet már mintha korábban is ígértél volna...
Mit ígértem Színezni amúgy? :O Teljesen kiment a fejemből :O
Quote from: LuckyDingo on 2008-02-13, 11:30:53
Az tuti, hogy erősen megfontolom hogy színezek egy Shirot :D
Végülis nem ígéret, meg nekem is csak most jutott eszembe, de emlékszem, hogy kíváncsi voltam rá. :)

LuckyDingo

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-13, 11:30:53
Az tuti, hogy erősen megfontolom hogy színezek egy Shirot :D
Quote from: minuszmiki on 2008-03-29, 15:15:58Végülis nem ígéret, meg nekem is csak most jutott eszembe, de emlékszem, hogy kíváncsi voltam rá. :)
Aha :D Hát most ennek örömére elkezdtem a Duplaoldalas Shirot, aki felveszi a WE göncöket.. de nehéz lesz. Mindegy hátha jó sült ki belőle :XD Ha jól sikerül akkor amosolygósat is megcsinálom XD

minuszmiki


Venom

Újabb remek rész, mókás fordulattal. Shiro továbbra is kedvenc karakter, de Ganta fejlődésére is kíváncsi vagyok.
Anime témában ... hát, nem biztos, hogy örülnék neki. Szerintem Gantz is nagyon epic manga, de az animét elcseszték. Nem szeretném, ha DW is egy ilyen bukta lenne.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronus

Quote from: Venom on 2008-03-29, 17:00:51
Újabb remek rész, mókás fordulattal. Shiro továbbra is kedvenc karakter, de Ganta fejlődésére is kíváncsi vagyok.
Anime témában ... hát, nem biztos, hogy örülnék neki. Szerintem Gantz is nagyon epic manga, de az animét elcseszték. Nem szeretném, ha DW is egy ilyen bukta lenne.
Felőlem jöhet. Ha bukta lenne egyszerűen nem nézem meg. Veszteni nem vesztek semmit, elvégre a manga ettől függetlenül marad jó.

Én

Új chapter?
[spoiler][/spoiler]
Egyébként... lehet csak én vagyok íg de ha általam kedvelt dolgot remake-elnek, és elcseszik, én azzal igenis veszíteni szoktam, főkeg ha új dolgokat raknak bele. Lerombolja az összképet, cannot unsee, etc. Egyszerűen rossz érzésem lesz utána. ^^

Prof. William

Quote from: Venom on 2008-03-29, 17:00:51
Újabb remek rész, mókás fordulattal. Shiro továbbra is kedvenc karakter, de Ganta fejlődésére is kíváncsi vagyok.
Anime témában ... hát, nem biztos, hogy örülnék neki. Szerintem Gantz is nagyon epic manga, de az animét elcseszték. Nem szeretném, ha DW is egy ilyen bukta lenne.

DE ehhez az kell hogy várjanak addig amíg kijön elég rész. Vagy végig... Hogy ne kelljen idióta módon lezárni a sorozatot.

Venom

#48
Kicsit OFF: Hehh, elolvastam Eureka 7-t és valami rohadtul ismerős volt benne. Aztán rájöttem, hogy ugyan az rajzolta, mint DW-t. :) Mondjuk nekem Eureka 7 annyira nem jött be, leginkább a szörföző mechák miatt.  ^^"

ON: Mi a tészta az a Femto-machine?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronus

Quote from: Venom on 2008-03-29, 22:19:03ON: Mi a tészta az a Femto-machine?
Passz, valószínűleg itt még lényegtelen. Az ilyen technoblalbák olyanok mint a axiómák, példákon keresztül szokták őket definiálni  :lul: Én már nem is figyelek az ilyenekre csak berkarmolom őket a memóriám valami eldugott részébe és úgy teszek mintha tudnám miről van szó.

Alkyra

Quote from: Chronus on 2008-03-29, 23:18:58
Quote from: Venom on 2008-03-29, 22:19:03ON: Mi a tészta az a Femto-machine?
Passz, valószínűleg itt még lényegtelen. Az ilyen technoblalbák olyanok mint a axiómák, példákon keresztül szokták őket definiálni  :lul: Én már nem is figyelek az ilyenekre csak berkarmolom őket a memóriám valami eldugott részébe és úgy teszek mintha tudnám miről van szó.

látom te is főiskolán/egyetemen tanulsz.XD

Venom

Csak azért kérdezem, mert most a Berserk kapcsán is emlegették ezt a Femto cuccost. Wikin utána néztem, és ez a Femto elméletileg valami prefix (pl Femto-machine) és jelentését tekintve 10−15 vagyis 0.000 000 000 000 001. Ez valami olyasmi lehet, mint a nanotechnológia, csak annál kisebb (nano 10-9).


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronus

#52
Quote from: Alkyra on 2008-03-29, 23:56:23
látom te is főiskolán/egyetemen tanulsz.XD
Ahah. Az ember akaratlanul is kifejleszti az efféle képességeket pár óra idontgiveashit kategóriás kurzus után. Mái napig nemtudom pl, hogy mi a rák az a "koraszülött digitalizáció"...
QuoteCsak azért kérdezem, mert most a Berserk kapcsán is emlegették ezt a Femto cuccost. Wikin utána néztem, és ez a Femto elméletileg valami prefix (pl Femto-machine) és jelentését tekintve 10−15 vagyis 0.000 000 000 000 001. Ez valami olyasmi lehet, mint a nanotechnológia, csak annál kisebb (nano 10-9).
"Wiki is not a source. It is a destination"  :P
Amúgy megfogalmazható tudományos tények nélkül is: über lesz tőlle a karakter és kész.


LuckyDingo

Nah megvan! Legközelebb, mielőtt nekiesek egy ilyen oldalnak, 10x meggondolom előtte, hogy mire vállalkozok.
[spoiler][/spoiler]


Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-30, 02:37:43
Nah megvan! Legközelebb, mielőtt nekiesek egy ilyen oldalnak, 10x meggondolom előtte, hogy mire vállalkozok.
[spoiler][/spoiler]


Favved. A metal része rendkívül baró lett.  :jee:


Alkyra

#56
Quote from: LuckyDingo on 2008-03-30, 02:37:43
Nah megvan! Legközelebb, mielőtt nekiesek egy ilyen oldalnak, 10x meggondolom előtte, hogy mire vállalkozok.
[spoiler][/spoiler]



:borul:


LuckyDingo

Oks, ezt is megcsináltam már akkor. Csak hogy lássuk Shiro-chan szemeit is :)

chilip


minuszmiki

Quote from: LuckyDingo on 2008-04-03, 01:32:32
Oks, ezt is megcsináltam már akkor. Csak hogy lássuk Shiro-chan szemeit is :)
Nagyon jó lett ez is.  :jee: (Gondolkodtam, hogy lenyúljam avának, de aztán arra jutotam, hogy nem illene, marad Horo. :))