Main Menu

Beelzebub

Started by chilip, 2009-05-10, 13:59:45

Previous topic - Next topic

NLZ

Tényleg, ha nem mondod, észre sem veszem a jelet. Elterelte a figyelmemet Hilda reggeli feje. ^_^
[reserved]

chilip

#31
Quote from: NLZ on 2009-08-01, 13:46:58
Tényleg, ha nem mondod, észre sem veszem a jelet. Elterelte a figyelmemet Hilda reggeli feje. ^_^

+1   :D  :D

KeLa

Quote from: NLZ on 2009-08-01, 13:46:58
Elterelte a figyelmemet Hilda reggeli feje. ^_^
Nem tagadom, azt én is néztem egy ideig... :D

NLZ

Pedig a buzis eleje miatt azt hittem, hogy szar lesz ez a fejezet. Kiváncsi vagyok, hogy megint egy ütéssel fog-e nyerni Oga. :D
[reserved]

chilip

jöhetne már a fejezet  :smile:

KeLa

raw már egy jó ideje kint van... lol a vége :smile:

NLZ

Végre egy igényes color page, nem az a szokásos gagyiság. Kiv vagyok mi lesz a csattanó, vajon Hilda csapdája ez már megint? :D  Meg Toujo visszatérő szereplő lesz-e, vagy repül ő is tovább, mint a többiek?
[reserved]

LuckyDingo

Szvsz unalmas fejezet volt.. a cselekmény köbö 2 ütés, oszt csókolom :S

Bishop

Sztem tuti valami rivális szereplő lesz. KB ha nagyon akarják ezt nyújtani ez után hogy a suli már nem termel több bad guyt. Azt tudom elképzelni hogy más babák is megjelennek hozzá tartozó bad guyokkal, és mehet a super power fight. Esetleg Toujo-t a végén Baby beel segítségével legyőzi oga azt Toujo ezen elgondolkodik és a nagy depressziójában oda megy hozzá egy démon egy másik gyerekkel. Ám ha Baby beel lesz az egyetlen, akkor nem hiszem hogy sokáig futni fog még ami nyilván nem kedvező a mangakanak. Mindenesetre kiváncsi vagyok hogy oldja meg a folytatást anélkül hogy ne legyen túl WTF az egész.

NLZ

Áh, nem hinném, hogy több gyerek lenne, azt ilyen tournamentes faszságot csinálna belőle a mangaka. De eddig se kellett csalódnom, remélhetőleg most is valami jópofa dolog lesz.
[reserved]

Squazee2005

Érdekes fejlemények. Ez a doki asszisztens rögtön Sherryt juttatta eszembe a DC-ből. A "dizájn" hiányos doki is okés.

Cicc, cicc, babuci!  :Kiraly:

chilip


NLZ

 :Kiraly:   Meg a 17es oldal is kemény.  :lol:
[reserved]

KeLa

Na ez a chapter nem semmi :rotfl:

És gondolom most Toujou fog repülni, de nagyobbat :smile:

KeLa

Haha~ :lol:

Mekkora bunyók lesznek itt... vagy inkább mészárlás :D

NLZ

Áh, sztem Oga 1 másodperc alatt kijut innen, főleg hogy most lvlupolt. :D
[reserved]

KeLa

[spoiler=31 raw]Igazad volt NLZ, ebből gyorsan kijutott, de a következő már "nehezebbnek tűnik" /vagy nem xD/
És yay, megjöttek a csajok :D[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2009-10-03, 13:03:23
[spoiler=31 raw]Igazad volt NLZ, ebből gyorsan kijutott, de a következő már "nehezebbnek tűnik" /vagy nem xD/
És yay, megjöttek a csajok :D[/spoiler]
Jah a csajoknak örültem :D Egyébként semmi nem volt megint...

NLZ

Na reméljük erre a fordításra nem kell egy hetet várni.




Jee, kinn is van. Örülök a lányoknak, nem számítottam erre a fordulatra. :D  Csak hát megint az időhúzás...
[reserved]

LuckyDingo

Bwhahah... az utsó előtti oldal nagyon lol.. XD[spoiler] Ahogy felnyargal Oda fejére.. XD[/spoiler]

KeLa

Aztakrva... fene se gondolta volna h ennek ilyen vége lesz :D

[spoiler]"They're showing the school you just earned" :lul:[/spoiler]

Squazee2005

Jej! Kíváncsi vagyok, hogy téli filler jön, vagy esetleg valami érdekes dolog.

Azt hiszem, sokan meghívnák magukhoz Ogát, hogy[spoiler] pusztítsa el a sulit.[/spoiler]  :muhahah:

NLZ

Hahahaha, epic epic is epic. :D  Viszont tuti az lesz, hogy a közeljövőben akkor meg fogják keresni a példakép csávót.
[reserved]

chilip

jó ez a manga :D lassan úgy várom mint a one piece-t hétről hétre :D

Squazee2005

Alain Delon!

[spoiler]A nagy csirkeszörny láttán egyből a One Piece Level 2 jutott eszembe. Hm... meglátjuk, mit hoznak ki belőle. [/spoiler]

Yoppulu!!!  :lul:

NLZ

Nekem meg a Parasyte manga. :D
[reserved]

chilip

 :lol: hülye furuichi

NLZ

Az eleje hatalmas volt. :D  Meg a vallatós fej is. :lol:
[reserved]

LuckyDingo

Nekem ez most nem jött be. Furuichi meg kezd unalmas lenni.

chilip

hát ez kurva jó volt :D most Oga ült Baby Beel fejére :D nem nagyon szarozott: "Attack!"