Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Fazék


Fubenalvo

Ahh... Sting-nek kerestem. Köszi szépen :)

Cloud

Keresek egy filmet. Valami B kategóriás film lehet, mert nagyon de nagyon régen láttam még tv-ben.
VAlami olyasmi volt benne hogy diákcsoport valamilyen űrkilövő állomáson voltak. Benn voltak az űrrepülőgépben, amikor annak beindult az egyik hajtóműve. És muszály volt kilőni az űrrepülőt különben meghaltak volna.
Marhára kellene a címe a filmnek. Tudtok segíteni?

Xzone

Quote from: Cloud on 2008-04-18, 22:37:58
Keresek egy filmet. Valami B kategóriás film lehet, mert nagyon de nagyon régen láttam még tv-ben.
VAlami olyasmi volt benne hogy diákcsoport valamilyen űrkilövő állomáson voltak. Benn voltak az űrrepülőgépben, amikor annak beindult az egyik hajtóműve. És muszály volt kilőni az űrrepülőt különben meghaltak volna.
Marhára kellene a címe a filmnek. Tudtok segíteni?

Ez lesz az szerintem: SpaceCamp

Amúgy közhelyesen szólva "lurk moar", ugyanis én még most hallottam először erről a filmről, és kb 5-10 perc alatt megtaláltam :)

Member

Araki szeretné a Hello Tourist-ot az Emil rulez-től, van valakinek a tárában?

Kvikveg

A Death Note-os amv-bol (DROPS: Tears & Blood) keresem a zeneket, foleg a porgosebbet.
Gavin Griffiths - Feel the Heat vagy Simon Lornax - Head Game
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soldier

egy régebbi szamot keresnek akarmilyen formaban , rengeteg helyen kerestünk már de semmi eddig, valakinek esetleg megvan : JD aka Dready - Signal , 2003 körüli ?, vagy esetleg ha tud vki valami oldalt ahonan belehetne szerezni egy linket megköszönnék

chilip

Quote from: Soldier on 2008-05-03, 04:14:42
egy régebbi szamot keresnek akarmilyen formaban , rengeteg helyen kerestünk már de semmi eddig, valakinek esetleg megvan : JD aka Dready - Signal , 2003 körüli ?, vagy esetleg ha tud vki valami oldalt ahonan belehetne szerezni egy linket megköszönnék

http://www.zshare.net/download/110516126eac507e/

3 perc alatt találtam meg  ^^ Google BTW

Soldier

Quote from: chilip on 2008-05-03, 10:21:55
Quote from: Soldier on 2008-05-03, 04:14:42
egy régebbi szamot keresnek akarmilyen formaban , rengeteg helyen kerestünk már de semmi eddig, valakinek esetleg megvan : JD aka Dready - Signal , 2003 körüli ?, vagy esetleg ha tud vki valami oldalt ahonan belehetne szerezni egy linket megköszönnék

http://www.zshare.net/download/110516126eac507e/

3 perc alatt találtam meg  ^^ Google BTW

ez télleg gáz mert eleg sok helyen kerestem rá én is ,mindig másfélekép de semmi nem volt :redface: , te hogy kerestel rá google-ban ?
1000 :merci:

chilip

#519
Quote from: Soldier on 2008-05-03, 13:15:14
Quote from: chilip on 2008-05-03, 10:21:55
Quote from: Soldier on 2008-05-03, 04:14:42
egy régebbi szamot keresnek akarmilyen formaban , rengeteg helyen kerestünk már de semmi eddig, valakinek esetleg megvan : JD aka Dready - Signal , 2003 körüli ?, vagy esetleg ha tud vki valami oldalt ahonan belehetne szerezni egy linket megköszönnék

http://www.zshare.net/download/110516126eac507e/

3 perc alatt találtam meg  ^^ Google BTW

ez télleg gáz mert eleg sok helyen kerestem rá én is ,mindig másfélekép de semmi nem volt :redface: , te hogy kerestel rá google-ban ?
1000 :merci:

"JD aka Dready Signal Youtube" és az a vicc, hogy nem youtube-ot dobott ki elsőnek, hanem a fenti link eggyik oldalát amiről elértem ezt a végén :D

Soldier

Quote from: chilip on 2008-05-03, 13:30:20

"JD aka Dready Signal Youtube" és az a vicc, hogy nem youtube-ot dobott ki elsőnek, hanem a fenti link eggyik oldalát amiről elértem ezt a végén :D

ohh értem  :falba: mindenestere köszi

chilip

#521
Quote from: Soldier on 2008-05-03, 13:34:00
Quote from: chilip on 2008-05-03, 13:30:20

"JD aka Dready Signal Youtube" és az a vicc, hogy nem youtube-ot dobott ki elsőnek, hanem a fenti link eggyik oldalát amiről elértem ezt a végén :D

ohh értem  :falba: mindenestere köszi

látni akartam csak mit keresel és lusta voltam külön youtube-ra felmenni

___LOOOOOL
:muhahah:
___LOLmozdony
___:rotfl: :_piszka: :rotfl: :rotfl:


teraflare

Nincs meg valakinek, vagy nem tudja valaki honnan lehetne letölteni Auth Csillától az Érzést?

Kvikveg

Keresek egy filmet. Igazabol egy sorozatresz. Tippem szerint Millenium, de sehogy sem talalom.
Arra emlekszem, hogy Frank (mar ha o volt az) leall a kocsival az ut szelen, leul a kocsi ele gondolkodni mittudomen mi miatt. Megy a sorozatresz, es a vegen meg mindig a kocsi elott ul, csak mar az eso is esik, igy talaljak meg. Valami fura allapotba kerult, es emiatt kvazi ugymaradt.
Baromira idegesit, hogy nem talalom. :/ Es gozom sincs, hogy a resz fotortenete mi volt.
Lehet, hogy X-atkak?! Pffhhh...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kelvor

Rémlik valami, mintha a Végtelen Határokban láttam volna ilyen epizódot de nem vennék rá mérget. Hmm, pedig marha ismerős... :falba:

Kvikveg

#525
Tippem szerint olyan sorozatban volt, ami nem kulonallo reszekbol allt, mint az Outer Limits.
Frankre azert gondoltam, mert egyreszt foszereplo, masreszt nala lazan lehetseges egy ilyen magaba fordulas.

Ehh, de rohadt idegesito!  :falba:

edit: megvan, Millenium 2. evad 17. resz Siren, es a vegefele ul le.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Quote from: Kvikveg on 2008-04-27, 22:00:54
A Death Note-os amv-bol (DROPS: Tears & Blood) keresem a zeneket, foleg a porgosebbet.
Gavin Griffiths - Feel the Heat vagy Simon Lornax - Head Game
Namegegyszer.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

Reszkessetek betörők 1.-be volt egy komolyzenei mű (elég híres), mikor fut vissza az éjszakába asszem (már a vége fele, védeni tán a házat?) csak pont nem jut eszembe a neve a műnek ::)

Gregory

Tradicionálisabb japán zenéket keresnék(vagy legalábbis a Mushi-shi háttérzenéihez hasonlót), de fogalmam sincs, hogy vannak-e ilyen stílusú zenét játszó előadók és ha vannak, akkor milyen néven lehet megtalálni őket.

Solid Snake


kelvor

Seirei no Moribito OST-vel is tehetsz egy próbát.  :smile:

Én

Sőt Narutoval is :D A zenék egész jók voltak benne, és volt nem egy tradícionális is. Bár van egy olyan érzésem, nem ilyesmit keresel.

Solid Snake

Quote from: Én on 2008-06-05, 21:36:32
Sőt Narutoval is :D A zenék egész jók voltak benne, és volt nem egy tradícionális is. Bár van egy olyan érzésem, nem ilyesmit keresel.

Végül is...

Liquid Snake

Valaki nem tudna segíteni nekem találni 1 nyamvadt torrentet vagy akármilyen letöltőhelyet a The Killing Tree együttes albumairól? Most találtam a wikipedian nézelődve és ugyanaz az énekes benne mint a Rise Against-ben csak kicsit hardcore-abb... Itt egy minta: http://youtube.com/watch?v=dXrWeKrCFbU&feature=related
Sehol nem találni hozzá torrentet pedig kerestem sok helyen :(

Vision33

Hi mindenki. nem volt időm végig böngészni az egész topicot.
Segítségre lenne szükségem. Kemuri nevü Japán ska zenekar albumait szeretném megszerezni, de sehol nem találom a 4. dimenzióban. (vagy csak olyan helyen, amire nem szivesen fizetnék, mert kitudja).
Torrent, FTP(akár smsweb is), rapidshare jól jönne.
Előre is köszi. - Vision33 -

ui.: Kelvor  blogoddal mi lesz? :P (egy ismerős)

Ramiz

Mindkettőtöknek: keresni nem fogok helyettetek :D , de mindenféle zenére nagyon tudom ajánlani az eMule, DC mellett a SoulSeek nevű p2p programot.

edit: na jó, beütöttem a search ablakba. The Killing Tree-t és Kemuri-t is találtam, sokat. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kelvor

Quote from: Vision33 on 2008-06-15, 00:25:28
ui.: Kelvor  blogoddal mi lesz? :P (egy ismerős)

Woah, ez olyan, mintha a lelkiismeretem írt volna.
Ment a privi.

Vision33

Soulseeket még nem próbáltam, de emule, limewire és DC++ cserben hagyott.
Na nézem a privit :D

chilip

nem DC-zem, és torrent cserbenhagyott (nem seed-eli senki, legalábbis ahol néztem, de marha sok helyen megnéztem úgyhogy nemtom), normális disco-t se találok

tehát: ha valaki lenne olyan szives feltölteni valahova a Thousand Foot Krouch - Phenomenon albumát (és lehetőleg 192+ minőségben) azt nagyon megköszönném :)

Draconire

Quote from: chilip on 2008-06-26, 12:05:10
nem DC-zem, és torrent cserbenhagyott (nem seed-eli senki, legalábbis ahol néztem, de marha sok helyen megnéztem úgyhogy nemtom), normális disco-t se találok

tehát: ha valaki lenne olyan szives feltölteni valahova a Thousand Foot Krouch - Phenomenon albumát (és lehetőleg 192+ minőségben) azt nagyon megköszönném :)
http://www.torrentreactor.to/torrents/view_415475/Thousand_Foot_Krutch_Discography.html#files