Wallpaper/háttérkép verseny 3. forduló

Started by Fubenalvo, 2007-01-29, 11:41:11

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Fubenalvo on 2007-02-01, 15:10:37
Quote from: Lythis on 2007-02-01, 00:42:49
[spoiler][/spoiler]
Ahogy feljebb mondták, merész de ha gondolod nevezhetjük! :D
Azért szúrtam be, mert Rounin aztmondta, hogy nem keresi elő :)
Egyébként nem én csináltam, de ha gondoljátok nevezhetitek :D

Member

Quote from: Fubenalvo on 2007-02-01, 15:10:37
Nézz körül Deviantarton, vannak olyan kézirajz utómunkák, hogy az állad leesik.
Meg a reggelim is visszajön. Elég sokan annyit csinálnak, hogy összeundorkodnak vmit aztán olyan 3D 64bites színorgiát varázsolnak rá, hogy az egész DevArt favozza őket.
Ha esetleg körülnézel a fanartban, ott sok itteni tehetséges fórumozó akad, aki csak beszkenneli és kész. (Neveket nem mondok, szerintem rájössz, kár, hogy ma már sokan nem aktívak... :/)

Fubenalvo

#32
Quote from: Member on 2007-02-01, 17:13:29
Quote from: Fubenalvo on 2007-02-01, 15:10:37
Nézz körül Deviantarton, vannak olyan kézirajz utómunkák, hogy az állad leesik.
Meg a reggelim is visszajön. Elég sokan annyit csinálnak, hogy összeundorkodnak vmit aztán olyan 3D 64bites színorgiát varázsolnak rá, hogy az egész DevArt favozza őket.
Ha esetleg körülnézel a fanartban, ott sok itteni tehetséges fórumozó akad, aki csak beszkenneli és kész. (Neveket nem mondok, szerintem rájössz, kár, hogy ma már sokan nem aktívak... :/)

Akkor láss néhány általam nagyon szép munkának minősített PS munkát.
Az első egyértelműen csak és kizárólag PSben szinezett kézirajz és gyönyörű munka, egyik kedvencem.


[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

Lythis

jahm, van egykét ilyen... mondjuk amik leginkább odab*sznak azok az eredeti festmények, mert őrületes, hogy egyes képeknek milyen részletgazdagsága van, és a festőknek anno nem volt ctrl+z ha elrontottak valamit...
[spoiler][/spoiler]

Fubenalvo

Quote from: Lythis on 2007-02-01, 18:46:03
jahm, van egykét ilyen... mondjuk amik leginkább odab*sznak azok az eredeti festmények, mert őrületes, hogy egyes képeknek milyen részletgazdagsága van, és a festőknek anno nem volt ctrl+z ha elrontottak valamit...
[spoiler][/spoiler]

Dehogynem volt, csak akkro kicsit tovább tartott. Megvárni hogy száradjon, majd új réteget ráfesteni :D
A képek gyönyörű, ilyeneket kerestem eredetileg példához.

Member

Ha azt mondom, hogy nem tetszik mind...? Amúgy köszönöm, hogy eszedbe sem volt linkelni, hanem direkt beillesztés... Ide sem szabad benéznem, amíg nem postolnak össze +1 oldalt... :ejj:

Fubenalvo

Quote from: Member on 2007-02-01, 19:00:07
Ha azt mondom, hogy nem tetszik mind...? Amúgy köszönöm, hogy eszedbe sem volt linkelni, hanem direkt beillesztés... Ide sem szabad benéznem, amíg nem postolnak össze +1 oldalt... :ejj:

Modified.
Egy szavad sem lehet. :P

Ja... és ha azt mondod hogy nem tetszik mind, akkor a célom elértem. Mert van ami tetszik. :D

Darkstar

Uh, kemény 1300,22Kb-ny kép... Meg ha egyszer már leértek, mért nem szabad benézned ide?
BTW Fubenalvo a legutóbbi "ZOMG LETÖLTÉSI KORLÁT!!!!!44!4" kifakadásod alkalmával még nem volt itt.

Ed.: Lassú voltam :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

A spoiler csak elrejti, de a letöltés ugyanúgy megtörténik... :ejj:
Amúgy meg ismerek a már DevArton olyat, akit szerintem itt sokan leszólnának, pedig nekem spec. nagyon bejönnek az újabb rajzai... :rolleyes: A színorgia és élethűség nem minden, a rajzstílus már inkább.

Fubenalvo

#39
Quote from: Member on 2007-02-01, 19:05:09
A spoiler csak elrejti, de a letöltés ugyanúgy megtörténik... :ejj:

Ha már egyszer letöltötte, normál esetben benne van a cache-ben és többször nem lassít, ahogy ezt Dstar is leírta.

Quote from: Member on 2007-02-01, 19:05:09
Amúgy meg ismerek a már DevArton olyat, akit szerintem itt sokan leszólnának, pedig nekem spec. nagyon bejönnek az újabb rajzai... :rolleyes: A színorgia és élethűség nem minden, a rajzstílus már inkább.

A rajzstílus már nem a Photoshop hatásköre. :)
Egyébként már nagyon eltértünk a tárgytól, szóval a lényeg az az, hogy készüljenek azok a háttérképek! Még 58 nap van a leadásig, szóval időtök van bőven.

Manitu

Quote from: Member on 2007-02-01, 19:05:09
A spoiler csak elrejti, de a letöltés ugyanúgy megtörténik... :ejj:
De nem ám, addig nem tölti le a képeket, amíg nem kattintasz rá.


Member

Quote from: Manitu on 2007-02-01, 22:35:01
De nem ám, addig nem tölti le a képeket, amíg nem kattintasz rá.
Akkor miért van az IE alján kiírva, hogy "Downloading http://www.kephelye.hu/Kepneve.jpg" és miért pörög a netforgalommérő, he? De ez már halálian off.

Solid Snake

Kivettem a részemet a versenyből, elküldtem a munkámat.  :jee:

Sok sikert a többieknek is!  :tezsvir:

pniko

Előre láthalólag sikerül lassan összehoznom 1 olyan háttérképet amivel én is részvehetek a versenyben.

A baj csak az hogy mire oda kerülök hogy elkészül amit terveztem nem olyanra sikerül mint a képzeltem. De azért próbálkozom, remélem valami tűrhető képet azért sikerül összehozni.

Fubenalvo

Csak, hogy ne felejtődjön el a téma, és még jöjjenek esetleg új pályázók is ;)

- Mindenki küldhetne képeket (fubenalvo1987@gmail.com)
- Egy személy csak egyetlen képpel nevezhet.
- A beérkezett képek mennyiségétől függően többfordulós szavazást tartanánk.
- A képek elkészítéséhez bármilyen program használható
- Használni lehet Google féle képkeresőt is.
- A karakterek lehetnek más képekből vettek, de igényesen legyen megcsinálva.
- A leadott képek mellé jelezni kell majd a használt programot és a elkészítés összidejét.
- Ha van rá igény akkor a képeket várom a fent megadott emailcímre 2007 Március 31.ig A többit bízzátok csak rám.
- Te... Lalikám. Nyeremény van? Nincs! ...nem is volt. biggrin

szerk.
- A képek 1280x1024es felbontásra készüljenek
- A fubenalvo1987@gmail.com címre küldött levél témája legyen 'USTEAM - Wallpaper'

LuckyDingo

Hmm :D jó ötlet így utólag is :D Legalább unalmamban szórakoozok egyet :D Úgyis régen csináltam már háttérképet :D
Pár színezésem beledobom majd XD

Fubenalvo

Vasárnap reggel végetér a beküldési határidő, aki még dolgozik képen az addig küldje el legkésőbb Vasárnap délig.

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-03-26, 17:19:26
Vasárnap reggel végetér a beküldési határidő, aki még dolgozik képen az addig küldje el legkésőbb Vasárnap délig.
Eddig hány versenymű van?

KeLa

Quote from: Fubenalvo on 2007-03-26, 17:19:26
Vasárnap reggel végetér a beküldési határidő, aki még dolgozik képen az addig küldje el legkésőbb Vasárnap délig.
:lol:
Én teljesen elfelejtettem az egész versenyt... :redface: :rotfl: :lul:

Solid Snake

Quote from: KeLa on 2007-03-27, 20:37:59
Én teljesen elfelejtettem az egész versenyt... :redface: :rotfl: :lul:

Én még nem. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz majd a közönségkedvenc alkotás.  :hehe:

LuckyDingo

Hmm én is elfelejtettem :O hát ki tudja Xd Vasárnap reggelig lehet összedobok valamit, de az nem nyer XD
De télleg hányan küldtek már WP-t? :)

Fubenalvo

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-28, 00:50:42
Hmm én is elfelejtettem :O hát ki tudja Xd Vasárnap reggelig lehet összedobok valamit, de az nem nyer XD
De télleg hányan küldtek már WP-t? :)

Hát nem jött olyan sok, eddig 5 kép figyel a GMailes címemen, szóval van annyi hogy lehessen szavazni. Igazán szép munkák, de aki még vasárnapig csinál az is simán esélyes... a TOP 10be mindenképp. :)
De komolyan, csináljatok még nyugodtan, nem vagytok még elkésve semmiről. ^^

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-03-29, 20:25:32
...aki még vasárnapig csinál az is simán esélyes... a TOP 10be mindenképp. :)
:haha:  :tezsvir:

Fubenalvo

Lucky akkor csinálsz valamit? Mert ezesetben megvárhatom míg elkészülsz... ^^

LuckyDingo

Áh sztem nem :S majd ha lesz megint talán nevezek, de most annyit photoshopoztam /más miatt/ hogy PS undorom lesz pár napig :D

balu0

Quote from: Lythis on 2007-02-01, 18:46:03
jahm, van egykét ilyen... mondjuk amik leginkább odab*sznak azok az eredeti festmények, mert őrületes, hogy egyes képeknek milyen részletgazdagsága van, és a festőknek anno nem volt ctrl+z ha elrontottak valamit...
[spoiler][/spoiler]

Ez lett a hátterem  :merci:

Fubenalvo

Oksa, akkor az eddig beküldött képeket szépen megcsinálom több felbontáshoz, aztán szerintem új thread-be fogunk szavazni, mert utólag nemtok hozzácsapni szavazást. Szerdára igyekszem megcsinálni.

kelvor

Remélem sok lengén öltözött lánykát csináltatok :hehe:  :D



Solid Snake