Wallpaper/háttérkép verseny 3. forduló

Started by Fubenalvo, 2007-01-29, 11:41:11

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Jah hát igen.... erre nem is gondoltam. Szerintem jah, aki csinált képet, az csak a maradékból válogasson. :)

Fubenalvo

#61
Nos, az első után kérdeztem legyen-e. Írtátok legyen. Lesz. :)
A képeket továbbra is 1280x1024es felbontásra csináljátok. (ebből lehet 1024x768asat csinál pillanatok alatt, ha az kell...)
Szín, téma, illetve olyan megkötés, hogy ikonnal tömött asztalaon is mutasson-e avagy sem: nincs.
Mindenki olyan képet csinál ami neki tetszik, lényeg hogy anime témájú legyen.

Újdonság a versenyben, hogy minimum 4 fázisképet kérnék minden kép készítéséről, hogy láthassuk miből mi lett. ;)

Határidő:
Az elkészült műveket július 15ig várom a fubenalvo1987@gmail.com címre.

Nyeremény téren pedíg még mindíg az Üvegtigris szintjén allunk, mint első versenyünkben:
Quote- Te... Lalikám. Nyeremény van? Nincs! ...nem is volt.  :D

Ha határidőig nem érkezik elég pályamunka akkor addig várunk amíg minimum 5 darab nem lesz. De nagyon remélem most még többen is kedvet kapnak hozzá. :)

Selmo

Ne csinálj neki minden hónapban új topicot azért. :P Ha kell egy GM átnevezi, hogy éppen hányadik forduló megy.

A tökéletesség unalmas.

Fubenalvo

Igen, igen DStarnak írtam is egy PÜ-t de nem válaszolt, így dönöttem. De ahogy látom nem megfelelően... no mind1 most átrendezgettem a dolgokat így átlátható marad.

Második forduló meghírdetve!
Részletek itt: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1001.msg238438#msg238438

Darkstar

Uh, bocsi, most vettem csak észre  :redface:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-12, 15:52:07
Igen, igen DStarnak írtam is egy PÜ-t de nem válaszolt, így dönöttem.
Helytelen, minden GM-nak kell címezni. :D

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-06-12, 17:36:37
Quote from: Fubenalvo on 2007-06-12, 15:52:07
Igen, igen DStarnak írtam is egy PÜ-t de nem válaszolt, így dönöttem.
Helytelen, minden GM-nak kell címezni. :D
Aztán rávetődünk egyszerre hárman-négyen és megint csinálunk egy epic edit my post flamewart... :D
Kíváncsi vagyok ki ír bele először... xD

Fubenalvo

Nagyon még nem érkezett ontopic hozzászólás...
Ha valaki tervezi, hogy fog csinálni képet, kérem pötyögje be, hogy számítsunk rá!
Remélem az előző fordulóból mindenki nevez. ;)

Zsiga

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-13, 07:28:34
Nagyon még nem érkezett ontopic hozzászólás...
Ha valaki tervezi, hogy fog csinálni képet, kérem pötyögje be, hogy számítsunk rá!
Remélem az előző fordulóból mindenki nevez. ;)
Ha lesz valami jó ötletem akkor csinálok. :)

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-13, 07:28:34
Nagyon még nem érkezett ontopic hozzászólás...
Ha valaki tervezi, hogy fog csinálni képet, kérem pötyögje be, hogy számítsunk rá!
Remélem az előző fordulóból mindenki nevez. ;)

Én most is benne vagyok, már van is egy-két jó ötletem és alapanyagom. Persze csak szóbeli érettségi (jún 25.) után tudok vele jobban foglalkozni.

Soldier

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-13, 07:28:34
Nagyon még nem érkezett ontopic hozzászólás...
Ha valaki tervezi, hogy fog csinálni képet, kérem pötyögje be, hogy számítsunk rá!
Remélem az előző fordulóból mindenki nevez. ;)

"vmi" majd tölem is jön ha minden igaz  :redface:

minuszmiki

Lehet én is összerakok valamit, ha lesz hozzá türelmem. Ötletem már van... :)

Én

Ötletem nekem is van, csak rajzolni nem tudok :D

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-06-13, 20:48:55
Ötletem nekem is van, csak rajzolni nem tudok :D

Ez nem fan-art verseny.  :ejnye:
Ide elég egy kis kreativitás, jókora motíváció, sok-sok türelem, egy Photoshop, és egy egér.  :smile:

Én

Ok, megyek inkább verset elemezni :D
(Btw ha addig megtanulom kezelni a Photoshopot, amihez még életemben nem nyúltam, akkor lehet próbálkozok :) )

smash++

Én megcsináltam az enyémet :)
Életem első wallpaper-e.Nem tudom kinek fog tetszeni,de szerintem elsőre egész jó lett.Lehet még módosítgatok pár dolgot.Ma csináltam.
Pár kérdés.
Mi van akkor ha a wallpaper-em spoiler-es :D?
Más készített backgroundját használtam módosítva és más szinezését,de abba is belekellett javítani.Szóval teljesen egyedi meg minden csak az alapanyag nem egészen az enyém.De szerintem ez nem gond,mert nem fanart és nem is szinezés verseny.Jól gondolom?Szerintem senki nem ismerne rá  a saját művére belőle :)

Solid Snake


Fubenalvo

Quote from: smash++ on 2007-06-16, 17:41:05
Én megcsináltam az enyémet :)
Életem első wallpaper-e.Nem tudom kinek fog tetszeni,de szerintem elsőre egész jó lett.Lehet még módosítgatok pár dolgot.Ma csináltam.
Pár kérdés.
Mi van akkor ha a wallpaper-em spoiler-es :D?
Más készített backgroundját használtam módosítva és más szinezését,de abba is belekellett javítani.Szóval teljesen egyedi meg minden csak az alapanyag nem egészen az enyém.De szerintem ez nem gond,mert nem fanart és nem is szinezés verseny.Jól gondolom?Szerintem senki nem ismerne rá  a saját művére belőle :)

Mindenki már létező képekből dolgozik. Mondjuk én általában scannelésekből, borítókból szeretek WP-t csinálni, mert az szinte biztos, hogy egyedi lesz, vagy minimum nincs belőlle sok.
De a képed, teljesen stimmel és érvényes meg minden, hogy a kérdésedre válaszoljak. :)

smash++

Nos!
Fontos lenne tudnom,hgy midnenki csak egy képpel indulhat?
Mert csináltam mégegyet :) és lehet még fogok konkrétan 2-őt a határidőig.Szerintem az nem baj ha valaki több képpel indul ugyis csak 1 nyerhet és ha valaki 1 írtó jót csinált ugyis nyer.Szóval ha pl többel indulok az csak az én hátrányom...hiszen szétoszlik a aszavazat.
Ha ok több kép is.Lehetne olyat csinálni mint a froma 1-ben.A képeken túl a készítők (konsruktőrök) között is lehetne eredmény.Biztos érthető amit akarok mondani.
Ha nem jó a több kép akkor még nem tudom melyikkel fogok,lehet rábízom a bíróra :)

Solid Snake

Quote from: smash++ on 2007-06-23, 19:41:57
Fontos lenne tudnom,hgy midnenki csak egy képpel indulhat?

Szerintem igen.
Jómagam is több pályamű közül választottam ki végül a legoptimálisabbat.

smash++

Quote from: Solid Snake on 2007-06-23, 20:15:17
Quote from: smash++ on 2007-06-23, 19:41:57
Fontos lenne tudnom,hgy midnenki csak egy képpel indulhat?

Szerintem igen.
Jómagam is több pályamű közül választottam ki végül a legoptimálisabbat.
Jaj.Akkor azért nehéz dolgom lesz.Az egyikben több a munka,de lehet túl csicsás,a másik egyszerű [spoiler],de nagyszerű  :hehe: [/spoiler],de wallpapernek lehet alkalmsabb.

Fubenalvo

Ki van még olyan aki fog csinálni képet és nem küldte még el?
...csak, hogy tudjam kb hány képre is számíthatok. :)

Draconire

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-25, 16:32:57
Ki van még olyan aki fog csinálni képet és nem küldte még el?
Én.^^

Soldier

Quote from: Gmer on 2007-06-25, 18:16:35
Quote from: Fubenalvo on 2007-06-25, 16:32:57
Ki van még olyan aki fog csinálni képet és nem küldte még el?
Én.^^

me 2.. mar csak kiss finomitasok vannak csak lusta vok ;)

Fubenalvo

Jólvan 2 hétig nem leszek netközelben, de utána remélem már minden bájamű a mailboxomban fog pihegni. ^^

Soldier

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-27, 20:51:45
Jólvan 2 hétig nem leszek netközelben, de utána remélem már minden bájamű a mailboxomban fog pihegni. ^^

en a kiirt idöpontra elfogom küldeni^^

Fubenalvo

Nah már van elég pályaművűnk, hogy lehessen versengeni.
DE aki még esetleg kedvet érez készíteni valamit, az megteheti Vasárnap délig, ugyanis ekkor fogom elkezdeni rendszerezni a képeket.

Fubenalvo

Harmadik forduló
2007.07.27 - 2007.08.25
----------------------------------------------------------------------------------
A képeket továbbra is 1280x1024es felbontásra csináljátok. (ebből lehet 1024x768asat csinál pillanatok alatt, ha az kell...)
Szín, téma, illetve olyan megkötés, hogy ikonnal tömött asztalaon is mutasson-e avagy sem: nincs.
Mindenki olyan képet csinál ami neki tetszik, lényeg hogy anime témájú legyen.

Minimum 2 fázisképet kérnék minden kép készítéséről, hogy láthassuk miből mi lett. ;)

Az elkészült műveket augusztus 25ig várom a fubenalvo1987@gmail.com címre.
Az email témájába kérlek titeket ezt írjátok - "USTEAM Wallpaper 3.". Fontos lenne, mert elég sok levelet kapok erre a címre nap mint nap, és ha a téma ugyanaz, akkor könnyebb kivadásznom a képeket.

Díjak téren pedíg még mindíg az Üvegtigris szintjén allunk, mint első versenyünkben:
Quote- Te... Lalikám. Nyeremény van? Nincs! ...nem is volt.  :D

Ha határidőig nem érkezik elég pályamunka akkor addig várunk amig minimum 5 darab nem lesz. De nagyon remélem most még többen is kedvet kapnak hozzá. :)

Soldier

Quote from: Fubenalvo on 2007-07-27, 15:12:42
Harmadik forduló
2007.07.27 - 2007.08.25
----------------------------------------------------------------------------------
...

good luck&have fun  :jee: & ty