Moderátorok a fórumra

Started by Selmo, 2007-04-14, 21:07:05

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-04-16, 14:48:25
edit: valami spoileres postokat lattam, de mivel nem nezem az animet, nem latom at a dolgot. Vagy mar modi rendberakta? Mert nagy flame-t se latok. (Claymore topic)
DS törölte a fél topicot. :)

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-04-16, 15:18:58
Quote from: Kvikveg on 2007-04-16, 14:48:25
edit: valami spoileres postokat lattam, de mivel nem nezem az animet, nem latom at a dolgot. Vagy mar modi rendberakta? Mert nagy flame-t se latok. (Claymore topic)
DS törölte a fél topicot. :)
Uff, szep eredmeny. Most mit is mondjak... Hogy kikerem magamnak a regi tagoknak szolo beszolasokat? :ejj:
Eddig ha jol ertelmeztem volt spoiler, volt keres modositasra, aztan flame amit nem lattam, aztan offban flame, aztan beszolas regi tagoknak es szomszed tehenenek emlegetese.
Szerintem most imadkozzunk, hogy ne minden uj taggal kelljen ezt eljatszani, mert akkor harakiri lesz es fogaknak csikorgatasa.
De jo, hogy nem nezem...

Ja Raggie: :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-04-16, 15:18:58
Quote from: Kvikveg on 2007-04-16, 14:48:25
edit: valami spoileres postokat lattam, de mivel nem nezem az animet, nem latom at a dolgot. Vagy mar modi rendberakta? Mert nagy flame-t se latok. (Claymore topic)
DS törölte a fél topicot. :)
Kétszer. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eberinu

OFF:animeconon bárki megtalál, csak ennyi!:OFF

Dreamcleaver

Quote from: Eberinu on 2007-04-16, 20:12:31
OFF:animeconon bárki megtalál, csak ennyi!:OFF

OFF:  :lol: , csak ennyi! :OFF

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-17, 01:30:31
Quote from: Eberinu on 2007-04-16, 20:12:31
OFF:animeconon bárki megtalál, csak ennyi!:OFF

OFF:  :lol: , csak ennyi! :OFF
OFF: örülök, h. jó a kedved, téged kifejezetten várlak   :ejnye::uzi: :OFF

Raggie

OFF: Nna akkor USTEAM-es animecon látogatást szervezek: aki akar jönni beszólni Eberinunak az jöjjön! :D :D :D :D (ha pofont is kapsz jár az ingyensör az utána levő kocsmázásnál ;) ) :OFF

ON: csak vicceltem... :rolleyes: :ON
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

:OFF: Animeconon senki sem fog megtalalni. Most neztem meg a programot es a jegyarakat. Vesztett. :OFF:

Hogy ON is legyek: a moderatorokkal mi van? Van valami dontes?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Kvikveg on 2007-04-17, 14:20:12
Hogy ON is legyek: a moderatorokkal mi van? Van valami dontes?
Quote from: SelmoA szavazás 8 napig fut, addig nincs eredmény, jövőhét vasárnap lezárul ez a téma.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eberinu

Quote from: Raggie on 2007-04-17, 11:50:50
OFF: Nna akkor USTEAM-es animecon látogatást szervezek: aki akar jönni beszólni Eberinunak az jöjjön! :D :D :D :D (ha pofont is kapsz jár az ingyensör az utána levő kocsmázásnál ;) ) :OFF

ON: csak vicceltem... :rolleyes: :ON
OFF:Ha-ha, jó vicc :D De Chris miatt mégha meg is látna valaki, úgyse jönne oda.:OFF
Na tényleg hogy lesznek a mod-ok? nagy témán belül minden topicra jut valaki? vagy mindenkire annyi jut amennyire a témához ért?Egyált. vannak jelöltek?

Kuroi Tenshi

Ld eggyel feljebb: a szavazás csak vasárnap zárul le.
(Mondjuk nem mintha ez a szavazás annnyira sokat számítana.
Sokkal inkább attól függ, hogy van-e jelentkező, illetve Zsozso
beleegyezik-e.)
Annyi mod viszont biztos nem lesz, hogy minden topicra jusson
valaki (jelenleg 503 van  :3x3: )

Rage

Quote from: Eberinu on 2007-04-18, 09:42:50
De Chris miatt mégha meg is látna valaki, úgyse jönne oda.
Jaj ne. Ezt légyszíves ne csináld, majdnem megfulladtam az előbb... :/

ON: Szavaztam.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Darkstar

Quote from: Rage on 2007-04-18, 12:01:13
Jaj ne. Ezt légyszíves ne csináld, majdnem megfulladtam az előbb... :/
Ezek szerint nem voltam egyedül ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

csacsika

A régi modok közül ha vki visszavenné a posztot? Akkor olyan jó hangulata volt a fórumnak, rendesen is volt moderálás :/ és többnyire pártatlanok voltak
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Rounin

Régi modokon mégis kiket értesz konkrétan? Lehet, mást jelent a régi neked és nekem^^'.

kisvirag

és ők nem véletlen adták fel a posztjukat, tegyük hozzá....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

csacsika

#76
Yakumot és az elődjét. (O_o eltűnt a neve a taglistáról)
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

kisvirag

Csak átalakult :D egyébként Shiroira gondolsz :)
De mint mondtam, ők nem véletlen adták fel a moderátorságot.
Egyébként esetleg nem lehetne zsozsoval egy olyan kompromisszumot kötni, (nem tudom a forummotor ad e rá lehetőséget) hogy ne örök ban legyen, hanem X idejű hozzászólás eltiltás? (amikor még pl olvasni és pm-ezgetni lehet).
MErt ugye a fő gondot én is meg sokan is abban látjuk, hogy mivel nincs igazán komoly szankció, ezért vannak akik sz@rnak minden szabályra, és játszótérnek használják a fórumot (igaz, jópár ilyen volt már, mindet túléltük, de azért tényleg fárasztóak az ilyenek). Ha valami kicsit "ütősebb" lehetne a modok kezében, akkor talán őket is kicsit komolyabban vennék majd azok, akik addig fütyültek rájuk, a szabálysértésnek lenne következménye.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

csacsika

ilyennek olyan modnál lenne értelme, aki érettebben tud dönteni efelől, és nincs, vagy nagyon minimális, a befolyása a témába.
Az idő, mondják, nagy tanítómester. Csak az a baj, hogy megöli tanítványait.

Selmo

A modságnak pont az a lényege, hogy pártatlannak kell lenni és ez néha nehéz. Amúgy meg van elég erős moderálási eszköz a mod kezében, ilyen a téma bezárás, csak ezzel nem nagyon élnek. Másrészt ugye mindegyikünknek más a hozzáállása egy témához, ezért amit az egyik bezárna ott a másik finoman szól, szóval nehéz ezt egységesíteni, hacsak nem fektetünk le 53 pontos szabályzatot, amit azt hiszem senki sem akar.
Azt én is javasoltam, hogy legyen olyan mod a manga boardon, aki nem olvas mangákat, így számára nincs spoiler, ez meg is lenne oldható, de szerintem ott nem nagyon van gond, az anime boardon ezt viszont elég nehéz lenne megoldani, talán lehetetlen. Én mondjuk nem olvasok 1 anime topicot sem, de ettől függetlenül biztosan nem szívesen raknék rendet úgy, hogy az összes spoileren át kell magam rágnom.

A tökéletesség unalmas.

kisvirag

#80
a témalezárást azért nem látom komoly erőnek, mert akármikor nyit az illető egy másikat...
egyébként korrekt szabályokat fel lehet állítani még akár közösen is, hogy milyen esetekben járjon néhány (és hány) napos eltiltás. tehát nem "önkényesen" kellene eljárni a modnak.

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Manitu

Nyisson, ha ott rendesen viselkedik, akkor nem gáz, ha ott is "hülye", akkor meg megint lakat/delete. Egyszer csak megunja...


Selmo

Quote from: kisvirag on 2007-04-18, 17:01:42
a témalezárást azért nem látom komoly erőnek, mert akármikor nyit az illető egy másikat...
egyébként korrekt szabályokat fel lehet állítani még akár közösen is, hogy milyen esetekben járjon néhány (és hány) napos eltiltás. tehát nem "önkényesen" kellene eljárni a modnak.
Félreértettél, úgy értettem, ha elszabadul egy topic és a mod bezárja 1 napra, hogy lehűljenek a fejek.

A tökéletesség unalmas.

Member

Anime Boardra kellene egy olyan ember, aki nem néz animéket és kész. :)

kisvirag

szerinted van itt olyan?
(gyakorlatban mondjuk en olyan vagyok, de elmeletben nem, csak ido miatt nem nezek :haha: )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Manitu

Meg kell hirdetni az "állást" valami semleges fórumon. Feltétel: a jelentkező ne tudja mi az az anime :D


Selmo

Valami tesztre gondoltál, amin aki 0 pontot ér el, az az ideális jelölt? És mi lesz, ha megkedveli az animéket?

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Akkor olyas valaki kell, aki már látta az összeset a lefutottak közül. A kurrenseket meg megjelenés után max 10 perccel már RAW-ban megnézi.  :D

Perfect japán nyelvől + egész nap animét néz -> asszem kell nekünk egy originál japán otaku.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Quote from: Rage on 2007-04-18, 12:01:13
Quote from: Eberinu on 2007-04-18, 09:42:50
De Chris miatt mégha meg is látna valaki, úgyse jönne oda.
Jaj ne. Ezt légyszíves ne csináld, majdnem megfulladtam az előbb... :/

ON: Szavaztam.
Hát ha ott leszel, akkor cáfolj rá.
Dreammel egyetértve a témához értő egyén kell oda.

Ramiz

Nem kell túllihegni a dolgot szerintem. A modik vállalták a feladatukat, törölgetnek szorgalmasan, ha nagyon durva a helyzet, megpróbálhatják lockolni a topikot stb. Visszajelzésre pedig van lehetőség, hiszen van egy moderátori munkáról szóló topik. Ha akár az offolók, akár a modik túl messzire merészkednek, ezt előbb-utóbb úgyis egyre többen fogják jelezni, és annak megfelelően lehet dönteni (ban, moderátor lefokozása vagy akármi ilyesmi). De remélhetőleg addig nem megy el a dolog!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!