NyaCon 2007

Started by Solid Snake, 2007-06-19, 23:07:34

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Idén Nyíregyházán kerül megrendezésre a harmadik nyári Animecon!
Mivel már közel egy hónap van hátra a nagy eseményig, ezért úgy gondolom, itt az ideje elkezdeni beszélgetni róla.  :smile:

Időpont: 2007. július 14. szombat -- 10:30 - 18:00
Helyszín: Nyíregyházi Főiskola
Hivatalos weboldal: http://nyari.animecon.hu

Ki fog jönni? Ki indul valamilyen versenyen? Kinek vannak valamilyen tervei az eseménnyel kapcsolatban? Kiket fognak majd NyaCon csípni?  :smile:

.Attila

Győrből nem fogok átmenni Nyíregyházára, az tuti. Utazás + belépő = sok pénz -> nem éri meg.

Solid Snake

Quote from: .Attila on 2007-06-19, 23:29:13
Győrből nem fogok átmenni Nyíregyházára, az tuti. Utazás + belépő = sok pénz -> nem éri meg.

Hát igen, Győr az ország másik, nyugati szegletén van.  :frown:

Soldier

ugynezz ki en majd kinezek .. bp- vonat/vagy fuvar meg nem tum ..

Yakumo

Én ott leszek Yatennel együtt. Valószínűleg jön velünk egy Setike is meg egy Zodd is. :D
(mi segédkezünk az animebazáros eladásban)
Annyi Oh! My Goddess cuccot kaptunk, hogy fel lehet készülni egy kisebb OMG! "özönre" az asztalunknál. XD Akit érdekel persze ez az anime/ manga. ;)

Eberinu

Na idén beöltözünk :D Mivel beküldös rajverseny most nincs...mert putrik és nem csinálnak ezt sem, meg amv-t sem pffffff, uh. cosplay lesz!

Zsiga

Quote from: Eberinu on 2007-06-19, 23:48:18
Na idén beöltözünk :D Mivel beküldös rajverseny most nincs...mert putrik és nem csinálnak ezt sem, meg amv-t sem pffffff, uh. cosplay lesz!
Ugye nem ilyen nyúlizének?  :lul:

Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-06-19, 23:50:33
Quote from: Eberinu on 2007-06-19, 23:48:18
Na idén beöltözünk :D Mivel beküldös rajverseny most nincs...mert putrik és nem csinálnak ezt sem, meg amv-t sem pffffff, uh. cosplay lesz!
Ugye nem ilyen nyúlizének?  :lul:

nem mernek rá fogadni  :appl:

Solid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-06-19, 23:50:33
Quote from: Eberinu on 2007-06-19, 23:48:18
Na idén beöltözünk :D Mivel beküldös rajverseny most nincs...mert putrik és nem csinálnak ezt sem, meg amv-t sem pffffff, uh. cosplay lesz!
Ugye nem ilyen nyúlizének?  :lul:

A Rayman: Raving Rabbits nem anime.  :ejnye:

Soldier

#9
Quote from: Solid Snake on 2007-06-19, 23:53:50
Quote from: Zsiga on 2007-06-19, 23:50:33
Quote from: Eberinu on 2007-06-19, 23:48:18
Na idén beöltözünk :D Mivel beküldös rajverseny most nincs...mert putrik és nem csinálnak ezt sem, meg amv-t sem pffffff, uh. cosplay lesz!
Ugye nem ilyen nyúlizének?  :lul:

A Rayman: Raving Rabbits nem anime.  :ejnye:

kivételt lehet tenni ?!  :lul:

ö izé mi az a DDR szabad/verseny ?!

Fazék

hát elég merész lépésnek érzem a világ végén megrendezni egy con-t. de biztos átgondolták... gondolom elég komoly helyi bázis van hozzá :)
jó szórakozást a résztvevőknek :)

Yakumo

Quote from: Soldier on 2007-06-19, 23:54:40
Quote from: Solid Snake on 2007-06-19, 23:53:50
Quote from: Zsiga on 2007-06-19, 23:50:33
Quote from: Eberinu on 2007-06-19, 23:48:18
Na idén beöltözünk :D Mivel beküldös rajverseny most nincs...mert putrik és nem csinálnak ezt sem, meg amv-t sem pffffff, uh. cosplay lesz!
Ugye nem ilyen nyúlizének?  :lul:

A Rayman: Raving Rabbits nem anime.  :ejnye:

kivételt lehet tenni ?!  :lul:

ö izé mi az a DDR szabad/verseny ?!
Az olyan amikor tét nélkül versenyzel valakivel a táncpadon párban egymás ellen;) (két külön padon ugye:)

Soldier

Quote from: Yakumo on 2007-06-20, 00:04:14
Quote from: Soldier on 2007-06-19, 23:54:40
Quote from: Solid Snake on 2007-06-19, 23:53:50
Quote from: Zsiga on 2007-06-19, 23:50:33
Quote from: Eberinu on 2007-06-19, 23:48:18
Na idén beöltözünk :D Mivel beküldös rajverseny most nincs...mert putrik és nem csinálnak ezt sem, meg amv-t sem pffffff, uh. cosplay lesz!
Ugye nem ilyen nyúlizének?  :lul:

A Rayman: Raving Rabbits nem anime.  :ejnye:

kivételt lehet tenni ?!  :lul:

ö izé mi az a DDR szabad/verseny ?!
Az olyan amikor tét nélkül versenyzel valakivel a táncpadon párban egymás ellen;) (két külön padon ugye:)

i see , ty

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-06-19, 23:53:50
A Rayman: Raving Rabbits nem anime.  :ejnye:
A Guilty Gear se, de mégsem ez tart vissza attól hogy beöltözzek Bridgetnek... :lul:

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-06-20, 00:08:17
A Guilty Gear se, de mégsem ez tart vissza attól hogy beöltözzek Bridgetnek... :lul:
Ha ez igaz, akkor nem hagyhatom ki. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-06-20, 00:08:17
A Guilty Gear se, de ez mégsem tart vissza attól hogy beöltözzek Bridgetnek... :lul:
szórendcsere fix'd :D

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-20, 00:19:19
Quote from: Zsiga on 2007-06-20, 00:08:17
A Guilty Gear se, de ez mégsem tart vissza attól hogy beöltözzek Bridgetnek... :lul:
szórendcsere fix'd :D
:hehe:

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-20, 00:19:19
Quote from: Zsiga on 2007-06-20, 00:08:17
A Guilty Gear se, de ez mégsem tart vissza attól hogy beöltözzek Bridgetnek... :lul:
szórendcsere fix'd :D
Én magamban visszacseréltem, és azt hittem tényleg beöltözik. :D
/me Fail. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Fazék on 2007-06-20, 00:02:37
hát elég merész lépésnek érzem a világ végén megrendezni egy con-t. de biztos átgondolták... gondolom elég komoly helyi bázis van hozzá :)
jó szórakozást a résztvevőknek :)

Azért Debrecen nincs messze, szóval az ottaniak biztos örülnek. Meg mennek az elvetemült budapestiek is. Mondjuk még így is kisebb a tömegbázis, gondolom annyi hely sem lesz, mint itt Bp-n.

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-06-20, 00:22:11
Én magamban visszacseréltem, és azt hittem tényleg beöltözik. :D
/me Fail. ^^
Hogy utána lőfegyverrel kelljen szétkergetnem a habzó szájjal és vérben forgó szemekkel támadó yaoi-fangirl-hordákat? Soha. :D

.Attila

Quote from: Zsiga on 2007-06-20, 00:26:26
Quote from: Darkstar on 2007-06-20, 00:22:11
Én magamban visszacseréltem, és azt hittem tényleg beöltözik. :D
/me Fail. ^^
Hogy utána lőfegyverrel kelljen szétkergetnem a habzó szájjal és vérben forgó szemekkel támadó yaoi-fangirl-hordákat?

pic plz

Én

Van egy nyíregyházi haverom, majd elugrok hozzá és akkor bemegyek conra is talán :D

Eberinu

Pedig tervben volt a raving rabbid kosztüm, de aztán végül Soi Fong nyert :D Most dolgozok a fegyómon, hogy hogy hajlitgassam az aluminiumot suzumebachisra :P

sirtomi

Júli 14.én más programom lesz, meg messze is van :)

Világ gégént meg kikérem magamnak! :D Így is minden Bp-en van ebben az országban :p

motifator

Én ott leszek, lévén nyíregyházi vagyok, vagy mifene. Kár, hogy megint pont egyidőben van a hegyaljával, de eddig minden hegyalján ott voltam, animeconon meg még soha, ideje váltani.
Én speciel rohadtul örülök, hogy Nyíregyházán lesz, így legalább el fogok menni. Amúgy nem lett volna bátorságom elmenni semmilyen conra, de ha már egyszer itthon lesz, akkor muszáj ott lennem.
A Nyíregyházi Anime Meet tagjai jó fejek, az első 2 meeten még én is ott voltam (a MONDO magazinban az utolsó oldalon a legalsó képen én vagyok az a csúnya szakállas piros pólóban(azóta nem vagyok szakállas, és a hajam is rövidebb) de hogy jön ez most ide? :wtf: mindegy). Utána nem jártam, nem is volt mindig időm, meg a nyíregyházi meettel is ugyanaz volt a bajom, mint a debrecenivel(túl antiszociális vagyok én ahhoz, hogy hirtelen 20-30 tökismeretlen ember között jól tudjam érezni magam).
A lényeg, hogy én ott leszek a conon, ha esetleg valakinek szüksége lenne ingyen szállásra, még az is lehet, hogy megkereshet pm-ben, majd megdumálhatjuk.
:_off:
Ha valaki véletlenül egy nappal hamarabb lejönne Nyíregyházára(bár nem tudom miért tenné), az beugorhat a Rock Innbe este, mert 13-án pont koncertezünk ott a zenekarommal. Ingyenes lesz, aki arra jár, benézhet. Reklám vége :)
:_off:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Ezt most kihagyom, messze van, nincs pénz, meg új jelmez sem ártana.

Meske

Mivel Nyíregyháza innen "szinte egy köpésre van", ezért, nagyon nagy valószínűséggel menni fogunk Mohával. :)
Már alig várom, hogy újabb mangákat vehessek birtokba, mert már nincs mit olvasnom. :P (A gépről meg nem szeretek mangát olvasni, mert rontja a szemet, meg sokkal jobb egy könyvet lapozgatni, mint itt görgetni. :))

Hát igen az AnimeConban legjobban a vásárt szeretem. :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Soldier

Quote from: Meske on 2007-06-23, 22:02:14

Hát igen az AnimeConban legjobban a vásárt szeretem. :D

:lol: hat akkor hajrá ..  ;)

LuckyDingo

Hmm.. én nem lakok közel, de mivel a Fősulin tanulok és albérlet van így lehetőségem lesz felmászni a Conra :D Végre egyszer nem untakozni megyek a főiskolába XDDD
Azt hogy hely lesz e elég nem tudom.. bár most is valami konferencia volt és egész jól megfértek :D /remélem a klíma is menni fog ezerrel mert akkor ki nem megyek XDD/

Edina-chan

hmm ezt sokan kihagyják..többek között én is. XD