M.A.G.U.S.- In character

Started by Tiaro, 2004-05-26, 11:10:03

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Selba on 2006-05-24, 18:43:46
Ezt nem gonoszkodásból mondom, mert élvezem Ramiz-bá írásait, de valahol a Kőszívű ember fiaira emlékeztet.. ne kérdezd, hol:P Ezt persze koránt sem szánom döfkölődésnek, csak nekem anyám mindig azt tanította, hogy az úr azért adott a nőknek hangszálat, hogy ne legyen csend ^^...vagy ezt apám szajkózza mindig?...
Én sem értem... :o Akkor most öregúr vagyok ("Ramiz bá") vagy nő (a hangszálakkal kapcsolatos rész)? :muhahah:
(Egyébként is utálom Jókait... :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selba

 :lol: várjatok, ezt gyorsan editelem valami másra XD

Raggie

:D :lul: Így már érthető! ;)


Ez az editelés azért :lol: volt! (+1 karma)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Selba

*köh**köh**köh*
*Elkezdi keresni a neten a Lassie OST-ket miközben élezgeti a fogait és hülyeségeket beszél.*

A vitsgaidőszaknak vége^^ Az érettségik is lementek^^ Kit támadhatok meg örömömben?^^ :morci:

Ramiz

Amikor legalább néhány napot itthon leszek egyben, menni fog a kaland, de egy-egy napra szerintem nem érdemes, úgyis nem csak én terveztem sűrűre a nyaramat gondolom. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Kedves kalandorok! Keressetek meg pm-ben, ha szeretnétek/tudtok tovább játszani! Most, hogy elindul az év és mindenki gépközelben lesz, folytathatnánk a kalandot! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Hát hogy a viharba ne szeretne mindenki tovább játszani?! :D Menjen a játék! Reagáljon mindenki és újra király mágusozás lesz itt az USTEAM-en! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Jé, hát ez meg milyen topic? :) Szoktatok játszogatni? Életemben nem játszottam MAGUS-t, de ha valaki megdob egy alapkönyvvel lehet beszállnék, persze csak ha nem zártkörű. :D

Raggie

Quote from: Zsiga on 2006-10-12, 00:07:11
Jé, hát ez meg milyen topic? :) Szoktatok játszogatni? Életemben nem játszottam MAGUS-t, de ha valaki megdob egy alapkönyvvel lehet beszállnék, persze csak ha nem zártkörű. :D
:lol: Ezen jót mosolyogtam! Itt nem kifejezetten magus-t jatszunk, csak anakaz alapján egyfajta netes kalandjáték-hibridet, és  pont azt szeretjük benne, hogy nem kellenek hozzá semmilyen szabályok, csak jó ha ismered a varázslatokat és magát a világot amiben játszódik. Ha szeretnél beállni akkor mindenképpen elviszem neked az alapkönyvet majd pénekre. De ne kezdj karaktert generálni, hanem inkább a karaktertípusokkal és a világgal ismerkedj. ;) Egyébként meg szívesen látunk, mert kíváncsi lennék, hogy milyen karaktert indítanál! :D :D
(előre szólok, hogy lesifotós karakter nincsen :P :__devil: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Quote from: Raggie on 2006-10-12, 00:15:11
Quote from: Zsiga on 2006-10-12, 00:07:11
Jé, hát ez meg milyen topic? :) Szoktatok játszogatni? Életemben nem játszottam MAGUS-t, de ha valaki megdob egy alapkönyvvel lehet beszállnék, persze csak ha nem zártkörű. :D
:lol: Ezen jót mosolyogtam! Itt nem kifejezetten magus-t jatszunk, csak anakaz alapján egyfajta netes kalandjáték-hibridet, és  pont azt szeretjük benne, hogy nem kellenek hozzá semmilyen szabályok, csak jó ha ismered a varázslatokat és magát a világot amiben játszódik. Ha szeretnél beállni akkor mindenképpen elviszem neked az alapkönyvet majd pénekre. De ne kezdj karaktert generálni, hanem inkább a karaktertípusokkal és a világgal ismerkedj. ;) Egyébként meg szívesen látunk, mert kíváncsi lennék, hogy milyen karaktert indítanál! :D :D
(előre szólok, hogy lesifotós karakter nincsen :P :__devil: )
Hogy Pirulától lopjak egy kis ötletet, tedd be Blarke fórumtársat a Photoshopba, tolj rá egy Invert-et, és megkapod az én szerepjáték-stílusomat. :D Nem szokásom karaktergenerálással szórakozni, sőt a táblázatok sem érdekelnek, teljesen spontán lesz-ami-lesz alapon szeretek játszani. :) Anno amikor KM voltam, gyakran előfordult hogy egy darab papírral meg egy kockával játszottunk, mindenféle szabálykönyv nélkül. :) És a kocka is csak azért kellett hogy ne mondhassák a többiek hogy nagyon csalok. :D
Viszont néha megszáll a tápolási vágy...(bár ez erősen játék- és társaságfüggő, ha nincs rá szükség akkor nem)  :redface:

Karakter-ügyben meg az íjat is korrektül használó elf mágusokat preferálom, de voltam már sokminden, attól függően hogy mire volt épp szükség vagy kedvem.

Zsiga

#220
Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-10-12, 01:34:01
Quote from: Zsiga on 2006-10-12, 01:07:28Hogy Pirulától lopjak egy kis ötletet, tedd be Blarke fórumtársat a Photoshopba, tolj rá egy Invert-et, és megkapod az én szerepjáték-stílusomat. :D
hogy a k*rva istenbe jovok en ide a kepbe? :3x3: es akarhogy is nezem, az invertalasommal megkaptad az en jatekstilusomat. felteszem, hogy akkor en vagyok az x=y fuggveny.
A rendelkezésemre álló információkból azt szűrtem le hogy kb. nem tudsz a táblázataid és a matematikailag tökéletesen felépített szabályrendszered nélkül élni. Elnézést ha tévedtem.

Lt. Simoan Blarke

#221
Quote from: Zsiga on 2006-10-12, 01:39:06
A rendelkezésemre álló információkból azt szűrtem le hogy kb. nem tudsz a táblázataid és a matematikailag tökéletesen felépített szabályrendszered nélkül élni. Elnézést ha tévedtem.
nem tudom, ki bocsajtotta ezt a rendelkezesedre, de a legfinomabban fogalmazva is a redvas k*rva anyjat. ( hajra, ki fogja eloszor reportolni es moderalni, de nem is erdekel. -.- )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

#222
Quote from: Raggie on 2006-10-12, 00:15:11
Egyébként meg szívesen látunk, mert kíváncsi lennék, hogy milyen karaktert indítanál! :D :D
(előre szólok, hogy lesifotós karakter nincsen :P :__devil: )
:muhahah:
Majd csinálunk. :lazza:

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2006-10-12, 01:41:26
Quote from: Zsiga on 2006-10-12, 01:39:06
A rendelkezésemre álló információkból azt szűrtem le hogy kb. nem tudsz a táblázataid és a matematikailag tökéletesen felépített szabályrendszered nélkül élni. Elnézést ha tévedtem.
nem tudom, ki bocsajtotta ezt a rendelkezesedre, de a legfinomabban fogalmazva is a redvas k*rva anyjat. ( hajra, ki fogja eloszor reportolni es moderalni, de nem is erdekel. -.- )
Ember, néztél te magadba már? Aki egy ilyen félreértésre és poénnak szánt dologra így reagál, annak hiányzik valami a fejéből. Ráadásul,ha nem tünt volna fel, Zsiga még elnézést is kért, ha tévedett volna. Nagyon szépen káromkodtál a többi postodban is, szép volt. Nem kéne. Kösz.