Heti Hírmondó olvasói sarok

Started by Feldin, 2006-02-18, 12:21:06

Previous topic - Next topic

Mit szólsz a Heti Hírmondó ötletéhez? (Pirula ötlete!!! :D)

Tetszik, elõfizetek rá. ^^
22 (68.8%)
Nagy baromság.
0 (0%)
Írni is fogok bele, akár egész számot, akár csak küldök néha egy cikket a szerkesztõknek.
10 (31.3%)

Total Members Voted: 32

Lythis

Quote from: ZanadorAz újság cime tényleg ez, de szerintem nem hetente lenne érdemes egy számot kihozni... gondolok itt arra, hogy az OT eseményeinek a felére már senki nem fog emlékezni.. ezesetben pedig egy csomó lehetséges poénról maradunk le. :)
A PM megint egy jó dolog ide, de engem személy szerint érdekelnének néha a "nem kerültek bele" cikkek is. :rolleyes:
Akkor a nem belekerült cikkeket hét közben egy "mellékletben" leközli, vagy csatol egy txt file-t vagy valami ilyesmi. Ha viszont mindenki randomra beír mindent, amit cikkjellegûnek tart, akkor elég nagy káosz lesz szvsz. És persze nem is biztos, hogy annyi lesz majd. Bár én örülnék neki, ha végig megmaradna, de sajna fennáll a lehetõség, hogy lankad a kezdeti lelkesedés.
 Ramiznak szerintem ért ehhez, majd jegyzetel OT-ból, vagy Pirula segít neki, vagy ilyesmik. Ha meg tényleg nagyon elszabadul az offtopic, akkor max kidob egy különszámot.

Ramiz

#31
Köszönjük a visszajelzéseket, bevallom, nem hittem, hogy ez a topik megéri a másnapos, pláne nem hogy tetszeni is fog nektek... ^^
Én is támogatom azt a módszert, hogy egy másik topikba gyûlnek a kész számok (Heti Hírmondó Archívum), ezt lehetõleg egy moderátor tenné be a lezárt topikba (Chronos ezt vállalod ugye?). Az új számot pedig new post-nak lehetne tenni ide, úgyis bekerül az archívumba rögtön, és ott lehet olvasni, ha itt túl sokat reagálunk rá, és "elúszik".

Nem tudom, milyen gyakran lehet kijönni az újsággal, mennyit fogunk írni. Saját tapasztalatból mondom, hogy ha nincs elég anyag, nem érdemes erõltetni egy újság kijövetelét és vackokkal feltölteni. De a fõszerkesztõnek nehéz feladat kihúzni a gyengébbeket, sértõdés, objektivitás stb. Nehéz dolog. Ezért mindenki igyekezzen magát felügyelni, és csak a normális és megfelelõ hosszúságú (min. 4-5 sor) "cikkeket" küldje el (PM-ben, "Heti Hírmondó cikk" címmel nekem). Egyelõre próbáljunk meg egy kedd este 8 órai lapzártát.

edit: ezt a topikot át lehetne nevezni "Heti Hírmondó (friss szám és olvasói sarok)"-nak. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Chronos

Quote from: Ramizezt lehetõleg egy moderátor tenné be a lezárt topikba (Chronos ezt vállalod ugye?).
Igen...:)

Átneveztem a topikot és stickyztem...

CHRONOS

syeren

Quote from: MirrorFeburár 18 - Írások
Syeren két szavas hozzászólásnál hosszabbat írt - fejlõdés tapasztalható.
Írtam folytatást is, amúgy meg nem kétszavas hozzászólásokat szoktam írni...!

RE@L

Quote from: syerenÍrtam folytatást is, amúgy meg nem kétszavas hozzászólásokat szoktam írni...!


Szerintem ne vedd komolyan, ez olyan bulvárlap feeling vagy Be*sT magazin :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Chronos

Dolgozik valaki ezen? :)

CHRONOS

Ramiz

Quote from: ChronosDolgozik valaki ezen? :)
CHRONOS
Igen. Kevés cikk jött, nekem meg nincs ihletem, úgyhogy estére lezárom, jó rövid lesz. :) (Hacsak addig nem történik valami.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

#37
És hogy fogják hívni a lezárt topicot? :confused:

Ha már senki sem szórakozik:

PIRULA MEGTALÁLTA ÖNMAGÁT!!!
[TÖRÖLVE] Bocsi. :p

Ramiz

Quote from: MemberÉs hogy fogják hívni a lezárt topicot? :confused:
Feljebb már többször elhangzott.

Quote from: MemberHa már senki sem szórakozik:
PIRULA MEGTALÁLTA ÖNMAGÁT!!!
Ezt ugye nem akarod, hogy bekerüljön? Mert akkor nyilván pm-ben küldted volna, ahogy fentebb megegyeztünk.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Nekem fentebb van vagy 5 üzenet (mivelhogy 10-et látok egyszerre). Másrészt meg nem lehetek mindig aktív, amikor egyezkedtek... Nem muszáj, hogy bekerüljön, csak sajnáltam Chronos-t...

Ramiz

Quote from: MemberNekem fentebb van vagy 5 üzenet (mivelhogy 10-et látok egyszerre). Másrészt meg nem lehetek mindig aktív, amikor egyezkedtek... Nem muszáj, hogy bekerüljön, csak sajnáltam Chronos-t...
Szóval lusta vagy visszakeresni. :rolleyes: Heti Hírmondó Archívum lesz a topik címe.
Ha sajnálod, járulj hozzá, hogy legyen anyag a Hírmondóban! :) Az Offtopikban mostanában sok filozófiai vita zajlik, az egyikrõl írhatnál még valamit. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

#41
Quote[SIZE="3"]Hírek rovat:[/SIZE]
Terjed az Elfen Lied!

Nemcsak a madárinfluenza, hanem az Elfen Lied is tovább terjed! A fórumon is egyre többen hódolnak be neki. Az okok máig nem tisztázottak. Szerkesztõségünk az EL utáni híreket kutatva meglepõdve talált rá arra az érdekességre, hogy Bin Laden is megnézte a hírhedt sorozatot! Internetes blogján a következõket írja: "Most már látom, hogy több figyelmet kellett volna fordítanom a dizájnra és a PR-ra. Ha magam helyett egy meztelen és lehetõleg egy kicsit véres kislányt szerepeltettem volna a híres Bin Laden-videókon, akkor ma az egész világ mellettem állna, és sajnálna, amiért meg nem értett, ártatlan lélek vagyok, akit senki nem szeret és emiatt olyan erõszakos, pedig csak egy kis szeretetre vágyik."

Hát ez nem semmi! :D Remélhetõen folytatja jótékony hatását a "fagyott szívek" felé. :)

EDIT:
Azért van egy kicsi különbség: A madárinfluenzát meg lehet állítani. :D

Xipe

#42
Quote from: Ramiz[SIZE="3"]Újdonságok rovat:[/SIZE]

[SIZE="3"]"Utánajártunk!" rovat:[/SIZE]
Shiroi HIM-et hallgat

Shiroi, Xipe mellett a metál topik másik oszlopos tagja, aki annyi embernek terjesztette már a fémzene vallását, jó hírét kockára téve bevallotta, hogy HIM-et hallgat, a tizenéves rocker lányok zenéjét!!! :eek: Xipe, a Tisztogató csak azért nem tagadta ki azonnal a metál topikból Shiroit (aminek már sok ember áldozatul esett, pl blarke, mondjuk egy diszkós ("Utánajárunk!") mit is keres ott?), mert nem jár a "Mit hallgatsz éppen?" topikba.


Igen, nyilvanosan nem tagadhattam ki a legfeherebb lelku metal hallgatonkat, ezt elismerem.
Negyszemkozt viszont megkapta a magaet.
Belathatjuk, hogy rajtam kivul mindenki mas tevedhet.
Vele ez most fordult elo, oriasi lelki traumat is okozott ez mindkettonknek.
Az elmult hetekben megalapitottam a "Segitsunk Shiroi-nak visszaterni a Metal-hoz" Alapitvanyt.
ide varunk minden hozzajarulast, legyen az kezpenz,metal koncertjegy, egyutterzo hozzaszolasok stb.
Koszonjuk eddigi adomanyozo metal-testvereinknek a segitseget.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lazzaret

Mekkora élmény visszaolvasni egy cikket amit megír az ember. Nagyon :cool: ez a hírmondó.


www.arkangyalok.uw.hu

Ramiz

Csak bátorítani tudlak, hogy írj legközelebb is!
Chronos, mehet az archívum topik! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Chronos

Quote from: RamizCsak bátorítani tudlak, hogy írj legközelebb is!
Chronos, mehet az archívum topik! :D
Kész van, de lett pár változtatás is...

Szóval a Heti Hírmondó Archívum megszületett, és le van zárva, én fogom átrakni oda a régebbi számokat...:)

Van egy Heti Hírmondó (x.szám) topik is, ez tartalmazza a legújabb számot...
Nem zártam le, de csak azért hogy Ramiz tudja frissíteni ha kell...

A frissítés úgy történik hogy a Heti Hírmondó (x.szám) topikba Ramiz bepostolja a legújabb számot...(a régi alá fog kerülni)

Ezek után én "átmozgatom" az elsõ postot az Archívumba, és a legújabb lesz megint az elsõ post és így tovább...(topik címe természetesen mindig át lesz írva)

Ebben a topikban pedig meg lehet beszélni a legújabb számokat, régebbiket, stb...

Meg lehet szavazni...:)

Ez így megvalósítható?
Ugyanis nem bírok se postot másolni, se postot a topik elsõ postjaként rakni...

CHRONOS

Member

Quote from: ChronosUgyanis nem bírok se postot másolni, se postot a topik elsõ postjaként rakni...
Ez még az adminisztrátornak sem menne, ugye?

Chronos

Quote from: MemberEz még az adminisztrátornak sem menne, ugye?
Nem tudom, de szerintem így is jó...

CHRONOS

Chronos

Quote from: ChronosEzek után én "átmozgatom" az elsõ postot az Archívumba, és a legújabb lesz megint az elsõ post és így tovább...(topik címe természetesen mindig át lesz írva)
Mielõtt valaki megszólalna, hogy hogyan lesz akkor számozva az Archívum, nos a postok alapján...:)

Tehát elsõ post = elsõ szám, stb...

CHRONOS

Lythis

Quote from: MemberHát ez nem semmi! :D Remélhetõen folytatja jótékony hatását a "fagyott szívek" felé. :)

EDIT:
Azért van egy kicsi különbség: A madárinfluenzát meg lehet állítani. :D
:tezsvir:
 
 Nyugi Ramiz, nincs mitõl tartani, csak kivitelezni szándékozunk az "Elfen Lied pwnz0rz teh world" projectet (a.k.a.: merciless uberkawaii diclonius takeover pwnage:D)
 Majd ha már nagyon kivan vele mindenki, akkor beugrik Rounin, és feldob valami yaoisztikus témát...:D

Member

Quote from: Lythisbeugrik Rounin, és feldob valami yaoisztikus témát...:D
Akkor vér fog folyni... Yaoi vér. :D

Ramiz

Még egyetlen dolog: akkor ez a topik lehetne simán "Heti Hírmondó olvasói sarok", a "friss szám" nélkül. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Baaazzz! Ezt én miért csak most fedeztem fel??? :confused:
Ez qvajóóóó!!!! :D :lul:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Feldin

Quote from: Raggie GordonBaaazzz! Ezt én miért csak most fedeztem fel??? :confused:
Ez qvajóóóó!!!! :D :lul:
hát mert... :P
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Raggie

Quote from: Feldinhát mert... :P
Jóvanna, tom hogy mostanában nem vagyok vmi aktív, meg nem is követem nagyon az eseményeket de ez most ilyen idõszak volt. A különféle vetítéses sörözéseken viszont mindíg ott vagyok! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xipe

szerintem erdekes hogy most egy paran felhoztak az ignore list temajat.
igazabol nem ertem, mert nalam ilyen funkcio nincs.
nalam csak a "szelektiven anyazom utanad a postjaid miatt" funcio letezik.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lythis

Quote from: Ramiz[SIZE="3"]"Utánajártunk!" rovat:[/SIZE]
A zenei ízlés tovább sekélyesedik a fórumon!

Újabb és újabb rémisztõ eseményeknek lehettek tanúi a közelmúltban a "Mit hallgattál legutóbb?" topik rendszeres látogatói. Shiroi immár visszaesõként szerepel ebben a rovatban, ezúttal még a HIM-nél is alacsonyabbra merészkedett. Lythis pedig követi a Metál Fekete Papjaként öltözõ, ám valójában Egyre Fehérebb Lelkû mesterét, bár egyelõre még csak a HIM-hez próbálja szoktatni magát.
Õõõ... nem azért, hogy kötekedjek, de nekem megvolt a teljes HIM discography, mielõtt egyáltalán megismertem volna Shiroi-t...:D

Ramiz

Quote from: LythisÕõõ... nem azért, hogy kötekedjek, de nekem megvolt a teljes HIM discography, mielõtt egyáltalán megismertem volna Shiroi-t...:D
WÁÁÁH!!! Ha ezt tudtam volna... akkor máshogy írtam volna a Hírmondót...
(De a tAtU-t csak nem hallgatod, igaz-e? :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Chronos

Quote from: RamizWÁÁÁH!!! Ha ezt tudtam volna... akkor máshogy írtam volna a Hírmondót...
(De a tAtU-t csak nem hallgatod, igaz-e? :) )
Még átszerkesztheted ha akarod...:)

Átraktam a 2. számot is az archívumba...

CHRONOS

Mattanja

Quote from: LythisÕõõ... nem azért, hogy kötekedjek, de nekem megvolt a teljes HIM discography, mielõtt egyáltalán megismertem volna Shiroi-t...:D
Nekem pedig hamarabb, mielõtt egyáltalán a fórumra jöttem volna.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((