Heti Hírmondó olvasói sarok

Started by Feldin, 2006-02-18, 12:21:06

Previous topic - Next topic

Mit szólsz a Heti Hírmondó ötletéhez? (Pirula ötlete!!! :D)

Tetszik, elõfizetek rá. ^^
22 (68.8%)
Nagy baromság.
0 (0%)
Írni is fogok bele, akár egész számot, akár csak küldök néha egy cikket a szerkesztõknek.
10 (31.3%)

Total Members Voted: 32

Lythis

Quote from: ShiroiNekem pedig hamarabb, mielõtt egyáltalán a fórumra jöttem volna.
Szintúgy. So what?

 Ramiz: T.A.T.U.-t nem. Mondjuk az All the Things She Said nem volt rosz....

Ramiz

#61
Quote from: Lythis mondta:Mondjuk az All the Things She Said nem volt rossz....
OK, ahogy gondolod. Ajánlom figyelmedbe a Spice Girls-t is. Igaz, már kimentek a divatból.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizOK, ahogy gondolod. Ajánlom figyelmedbe a Spice Girls-t is. Igaz, már kimentek a divatból.


de azok nem voltak leszbikus(vagy legalabbis biszekszualis) szeretok.
meg rondak is voltak.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Xipede azok nem voltak leszbikus (vagy legalabbis biszekszualis) szeretok. meg rondak is voltak.
Áh, vagy úgy. Akkor viszont Tinát és Ninát ajánlom figyelmetekbe az Édes kis bugyik sorozat 12. részébõl. Sokkal impresszívebbek, mint a két tAtUs tinilány, kevesebb ruhát viselnek és ráadásul nem is énekelnek, szóval sokkal jobban megéri.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Chronos

Nem akarok kötekedõnek tûnni, de nem kellett volna már megjelennie egy számnak? :)

Ha mégis tévednék, és nagyban mennek a munkálatok, akkor nem szóltam és kérek egy letolást...

CHRONOS

Ramiz

Quote from: ChronosNem akarok kötekedõnek tûnni, de nem kellett volna már megjelennie egy számnak? :)

Ha mégis tévednék, és nagyban mennek a munkálatok, akkor nem szóltam és kérek egy letolást...

CHRONOS
Nincsenek "nagy munkálatok", mivel senki sem ír semmit, ezért a múltkori szám is úgy készült el, hogy leültem és megírtam. De egyedül a heti ritmust nem tudom tartani... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: RamizNincsenek "nagy munkálatok", mivel senki sem ír semmit, ezért a múltkori szám is úgy készült el, hogy leültem és megírtam. De egyedül a heti ritmust nem tudom tartani... :)
A meet/offtopicos-rin-es téma nem adott ötletet?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: ShiroiA meet/offtopicos-rin-es téma nem adott ötletet?
Hajaj... :D Akarom mondani... neeem, én nem, én normális vagyok, én nem vagyok perverz! :angyali: De ha már így felhoztad... azt inkább neked kéne megírni! A pletykarovatba! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

#68
Quote from: Ramizneeem, én nem, én normális vagyok, én nem vagyok perverz!
Most épp merre vagy? Csak mert nem akarok a közelben lenni amikor rádszakad az ég ezért a postért... :muhahah: :p

Edit:
Quote from: ShiroiA meet/offtopicos-rin-es téma nem adott ötletet?
Errõl jut eszembe, szerintem nem kicsit leszünk tökönrúgva a köv. meeten... :D

Lythis

Na Ramiz, légy kreatív, és dobd össze a köv. számot!
És ha ennyire belelendültél, akkor írhatnál arról is, hogy mitől vagy ennyire otthon a lánybandák és vonatkozásaik terén... :biggrin:


Ramiz

Quote from: Lythis on 2006-04-08, 16:44:03Na Ramiz, légy kreatív, és dobd össze a köv. számot!
És ha ennyire belelendültél, akkor írhatnál arról is, hogy mitől vagy ennyire otthon a lánybandák és vonatkozásaik terén... :biggrin:
Oké, megírom, amint legalább egy (1) cikket kapok valakitől, legyen akármilyen rövid. :)
Nos, te akartad, csinálok Leszbi rovatot. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

#71
Quote from: Ramiz on 2006-04-09, 00:24:21
Quote from: Lythis on 2006-04-08, 16:44:03Na Ramiz, légy kreatív, és dobd össze a köv. számot!
És ha ennyire belelendültél, akkor írhatnál arról is, hogy mitől vagy ennyire otthon a lánybandák és vonatkozásaik terén... :biggrin:
Oké, megírom, amint legalább egy (1) cikket kapok valakitől, legyen akármilyen rövid. :)
Nos, te akartad, csinálok Leszbi rovatot. :D

a leszbikus rovatban tehat minden olyan ferfirol fog szo esni aki leszbikus chatszobaba jar es nonek tettetti magat.
mint a tobbiek es ennek teljes tudataban is vannak viszont elvezik egymas elkepzeleseiket es eme oknal fogva elnezik az hogy a hotlolita69 nevu partner"noje" valojaban egy ferfi?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Xipe on 2006-04-09, 00:32:14a leszbikus rovatban tehat minden olyan ferfirol fog szo esni aki leszbikus cgatszobaba jar es nonek tettetti magat.
mint a tobbiek es ennek teljes tudataban is vannak viszont elvezik egymas elkepzeleseiket es eme oknal fogva elnezik az hogy a hotlolita69 nevu partner"noje" valojaban egy ferfi?
Persze!... ööö... mivan?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Ramiz on 2006-04-09, 01:16:22
Quote from: Xipe on 2006-04-09, 00:32:14a leszbikus rovatban tehat minden olyan ferfirol fog szo esni aki leszbikus cgatszobaba jar es nonek tettetti magat.
mint a tobbiek es ennek teljes tudataban is vannak viszont elvezik egymas elkepzeleseiket es eme oknal fogva elnezik az hogy a hotlolita69 nevu partner"noje" valojaban egy ferfi?
Persze!... ööö... mivan?
Valami olyasmi, hogy férfi létére leszbi chatszobába járkál, hogy ott élje ki magát, annak ellenére, hogy mivel a neten rogyásig van perverzekkel, ezért valszeg a többi lezbi csaj a chatszobában szintén férfi. Ha tovább gombolyítod a fonalat, akkor eljutsz addig, hogy gyakorlatilag a lezbi chatszoba nem több, mint egy orbitális buzibár....

Ramiz

Quote from: Lythis on 2006-04-09, 13:48:38
Valami olyasmi, hogy férfi létére leszbi chatszobába járkál, hogy ott élje ki magát, annak ellenére, hogy mivel a neten rogyásig van perverzekkel, ezért valszeg a többi lezbi csaj a chatszobában szintén férfi. Ha tovább gombolyítod a fonalat, akkor eljutsz addig, hogy gyakorlatilag a leszbi chatszoba nem több, mint egy orbitális buzibár....
Nem is! Csak én tettetem magam ezeken a helyeken, mindenki más tényleg nő! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: Ramiz on 2006-04-09, 23:28:26
Quote from: Lythis on 2006-04-09, 13:48:38
Valami olyasmi, hogy férfi létére leszbi chatszobába járkál, hogy ott élje ki magát, annak ellenére, hogy mivel a neten rogyásig van perverzekkel, ezért valszeg a többi lezbi csaj a chatszobában szintén férfi. Ha tovább gombolyítod a fonalat, akkor eljutsz addig, hogy gyakorlatilag a leszbi chatszoba nem több, mint egy orbitális buzibár....
Nem is! Csak én tettetem magam ezeken a helyeken, mindenki más tényleg nő! :D


szerintem en szebben fogalmaztam meg.
dehat aki nem erti meg.
kulonben mar varunk a chatben...
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Na jó, akkor ti ketten beszámoltok a leszbi chatszobás élményeitekről, elkülditek a cikket és én megírom a többit és lesz új szám, oké? Minimum 5 sort írjatok! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

#77
Most olvastam el a 3. számot curva jó lett, sok helyen vigyorogtam és röhögtem is jól!  :biggrin: :tezsvir:

EDIT: Ja nem! A 4.-et!  :szemuveges: Bocs^^ :haha:

sirtomi

Új fórumnak köszönhetően a 4. számban már dizájnos reklám is van  :biggrin:

Egyébként jók a cikkek.

Chronos

Most már lehet szerkeszteni az Archívum postokat...
Van bennük 1-2 hiba az új fórumnak köszönhetően...

Ráadásul az új fórum miatt most teljesen megváltozott a "topikáthelyezőrendszer", úgyhogy az új hírmondókat mindig külön topikba kéretik postolni...

Köszönöm...

CHRONOS

Xipe

Quote from: Ramiz on 2006-04-10, 10:48:16
Na jó, akkor ti ketten beszámoltok a leszbi chatszobás élményeitekről, elkülditek a cikket és én megírom a többit és lesz új szám, oké? Minimum 5 sort írjatok! :)

kemenyen dolgozunk.
sok kepanyagot gyujtottem be holgyektol.
sot egynehany meg videoanyagot is szolgaltatott.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

#81
Quote from: Xipe on 2006-04-11, 16:51:43
kemenyen dolgozunk.
sok kepanyagot gyujtottem be holgyektol.
sot egynehany meg videoanyagot is szolgaltatott.
Csak hajrá, a következő számban már számítok a cikkre! :D

Yaku: :merci: !

Chronos: ámen. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

noriko

#82
ah! benne vagyok a Hírmondóban!  :biggrin:

egyébként a reklám egész hatásos! kár, hogy nincs itthon sör!  :frown:
:smile:


comment:
Szerintem jobb amikor olyan cikkekből tevődik össze a hírmondó, amik a fórumon belüli dolgokat érintik, és nem valami külső témával kapcsolatosak mint pl. a 2.számban Lazzareté (no offence!!!) (és, najó, az enyém is :p).
Az ilyenek arra is jók, hogy aki nem nézi valami gyakran a fórumot, az is lássa, mik voltak a központi történések, témák mostanság, amiről lemaradt! Pl. a "meet" beszámolót nagyon élveztem.
Szóval grat a 4. számhoz! a   :__devil:-részt leszámítva nagyon  :Kiraly:

edit: a sárga rész második feléről jut eszembe,
Még senki de senki nem küldött virágzó cseresznyefa képet!  és mindjárt lejár a beküldési határidő... Hogy fessem ki így a szobámat?
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Quoteah! benne vagyok a Hírmondóban!  :biggrin:
Olyan pozitív meglepetés volt, hogy egyszer csak megjelentél köztünk a moziban, hogy nem tudtam kihagyni a cikkből. :) (Meg gondoltam, hogy hátha ezzel a szurkával (mármint hogy ritkán látunk) egy kis aktivitásra serkentelek. Ami be is jött. :lazza: )


Quoteedit: a sárga rész második feléről jut eszembe,
Még senki de senki nem küldött virágzó cseresznyefa képet!  és mindjárt lejár a beküldési határidő... Hogy fessem ki így a szobámat?
Rémlik, hogy a Samurai Champloo-ban van ilyen rész (szinte biztos), de most sajnos nincs időm újranézni. De legkésőbb nyáron újranézem, és akkor majd szólok, hogy melyik részben láttam. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Vki röviden elmondaná nekem, mi ez a topic? Mintha hiányozna az első post, amiben le lenne írva, mi is ez, az egész topicot meg most sok időbe telne elolvasni.
A felhomályosítónak egy arigatou előre is.

Raggie

#85
Quote from: Bonci on 2006-05-02, 17:58:33
Vki röviden elmondaná nekem, mi ez a topic? Mintha hiányozna az első post, amiben le lenne írva, mi is ez, az egész topicot meg most sok időbe telne elolvasni.
A felhomályosítónak egy arigatou előre is.
Azért hiányzik, mert egy mésik topicban lett megbeszélve és ez utána nyílt közmegeggyezés alapján.

A Heti Hírmondó a fórum(és a meet) bizonytalan időközönként megjelenő magazinja, amit Ramiz szerkeszt(és főleg ő is ír). Ez bizonyos emberek, vagy akár az egész társaság ügyes-bajos dolgait taglalja és a többiek(az olvasók) jókat szoktak derülni rajta! :D

Ez a topic ennek a dolognak az olvasói sarka, magyarán a Levelezési Rovata. Ide lehet az észrevételeket, esetleg kritikákat beírni. Ha lenne kedved állandó rovatként kinti élményeidről pár szót írni szvsz Ramiz koma naggyon örülne neki! ;) :D :jee:

Edit: a Heti Hírmondó számai megtalálhatóak a Heti Hírmondó archívum nevezetű toicban. (ajánlom őket! :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Igen, megtaláltam közben az archívumot, jó szövegek vannak.

Írok én, ha van rá igény, bár szövegem nem olyan magasröptű, mint Ramiz elvtársé. De először szükségem volna arra, hogy mi érdekel titeket, mert ez a blogon sajnos nem jön vissza. Sajnos a blogot olvasók nagyon passzívak, meg most már nekem is egyre kevesebb kedvem van írni. Tehát: miről írjak?

Raggie

Quote from: Bonci on 2006-05-02, 18:27:45
Igen, megtaláltam közben az archívumot, jó szövegek vannak.

Írok én, ha van rá igény, bár szövegem nem olyan magasröptű, mint Ramiz elvtársé. De először szükségem volna arra, hogy mi érdekel titeket, mert ez a blogon sajnos nem jön vissza. Sajnos a blogot olvasók nagyon passzívak, meg most már nekem is egyre kevesebb kedvem van írni. Tehát: miről írjak?
OK, ez jó ötlet! Tegyük fel a negyközönségnek:

Ki szeretné, hogy legyen a Heti Hírmondónak Bonci által vezetett állandó rovata(ami a Japánban szerzett tapasztalatairól szólna)? (csakhogy valami értelmes is legyen ebben a hírmondóban! :__devil: :D )

Ja és valami témát is írjatok, hogy mi érdekelne titeket!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Ezt rohadtul nem nyalásnak írom, de Bonci bármit írhat a Hírmondóba, engem érdekel! :D Bevallom mostanában én is elég passzív voltam a Blogodon. :lame: De ha ide írsz, azt tuti elolvassák a lusták is, mert fórum nélkül sokaknak nincs életjele^^

Member

Legyen, ez egyértelmű. Otakuk vagyunk, nem? :D