Heti Hírmondó melléklet - Havi Képmutató! :)

Started by Ramiz, 2006-04-26, 22:17:07

Previous topic - Next topic

Teccik az új melléklet? Fogod olvasni?

Nagyon gagyi. Postolni fogom a szanalmas.hu-ra...
Siralmas. Állj már le, Ramiz, te agyatlanított marharépa!
Viccesnek nem vicces, de legalább rajta vagyok én is a képeken. ^^
Azért ne kövezzetek meg --- de nekem tetszik!
Haláli!!! Let's Rock! Sörsörsör!!! Jer have somefun!!! WHOAH!!!

Ramiz

Újságunk színes képes magazin melléklettel jelentkezik! :whoah: :hopp:

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nekem nem jelenik meg csak Kuro_Tenshi benézős feje és kisvirag alulszagolása. A többi képnél csak piros x van! :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Hmmm... Még mindig? Frissítés után is?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

nálam is ez
van csak ők ketten nem bujtak el...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

sirtomi

Minden kép bejön és tök jók!  :cool:
Ilyenekből én kimaradok :(

Fazék

Nekem az összes kép hibátlanul megjelenik

Pirula


Lythis

Megjelenik, és nagyon fáááj  :lol: :lol: :lul: :lul:
Kitettél magadért Ramiz!

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

IEben nekem sem jott be csak az a kettő, FFben viszont rendben van
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Zsiga

#10
Maxthon 1.5.2 és a legfrissebb IE6 alól nem látszik csak említett két kép. Firefox 1.5.0.1 és Opera 8.54 gond nélkül megjeleníti.

EDIT: Belenéztem a forrásba...  :ejj: Ez a Word ilyesztő dolgokra képes...  :D
A hétvégén ha lesz időm megcsinálom szebbre a képeket. (6,3 megapixelből kicsit jobban lehet vágni mint 1-ből... :))

Ja és gratulálok, k*rv@jó lett. :lol:

Próféta

Mindent látok (FF), szintén mindent(Opera), csak sporadikusan néhányat (IE7).
És szeretünk Téged, Ramiz! :lol:

Ramiz

:merci:

Amíg több szavazat van a 4. és 5. válaszon, mint az első hármon, addig lesznek még Heti Hírmondók. :D
És mindenki használjon Mozillát! :)
(Aki pedig az 1.-re szavazott, és megírná a véleményét pm-ben, hogy mi volt a baja a magazinnal, azt örömmel venném és nem sértődök meg és nem is mondom el a többieknek. :angyali: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-26, 23:23:35
És mindenki használjon Mozillát! :)
Vagy inkább te használj Dreamweavert... :rolleyes:
:D
Különbenis, Bugrókát használjanak csak a gyávák, egy igazi férfi IE-t használ, természetesen víruskereső és tűzfal nélkül. :lul:

sirtomi

Quote from: Zsiga667 on 2006-04-26, 23:26:53
Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-26, 23:23:35
És mindenki használjon Mozillát! :)
Vagy inkább te használj Dreamweavert... :rolleyes:
:D
Különbenis, Bugrókát használjanak csak a gyávák, egy igazi férfi IE-t használ, természetesen víruskereső és tűzfal nélkül. :lul:
Igazi férfi vagyok, kell bátorság és türelem FF-hez is :)

Darkstar

Nagyon jó lett.   :hopp: :cool: :appl: :D
Minden meet után meg fog jelenni, ugye?  :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Darkstar on 2006-04-26, 23:30:43
Nagyon jó lett.   :hopp: :cool: :appl: :D
Minden meet után meg fog jelenni, ugye?  :jee:
Az attól függ, készül-e elég kép Rinr... akarom mondani, szóval hogy lesz-e elég kép. :o
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

Rin

Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-26, 23:32:05
Az attól függ, készül-e elég kép Rinr... akarom mondani, szóval hogy lesz-e elég kép. :o
Nya ez, ugye rosszul látom..... :ejnye:
Amúgy tényleg nagyon jó lett!!!!!!!!Grat Ramiz!!! :cool: :appl: :lul:

Cobra

Valamit csináljatok plz, hogy én is lássam a képeket. (más böngészőt NEM fogok ferakni)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin


Ramiz

#21
Quote from: Rage on 2006-04-26, 23:38:53
NEVETTEM
És ennél több elismerést nem is kaphattam volna. :merci: :)

Quote from: Rin on 2006-04-26, 23:40:32
Quote from: Manny Calavera (Ramiz) on 2006-04-26, 23:32:05
Az attól függ, készül-e elég kép Rinr... akarom mondani, szóval hogy lesz-e elég kép. :o
Nya ez, ugye rosszul látom..... :ejnye:
Amúgy tényleg nagyon jó lett!!!!!!!!Grat Ramiz!!! :cool: :appl: :lul:
Nyugi, nem fenyegetésnek mondtam, de hát lenne értelme elbűvölően bájos (és lehetőleg nem vámpír ^^" a vérszívóktól mégiscsak félek) lányok nélkül bármilyen képes magazint csinálni? :angyali:

Quote from: Cobra on 2006-04-27, 00:56:40
Valamit csináljatok plz, hogy én is lássam a képeket. (más böngészőt NEM fogok ferakni)
A meetes topikban Zsiga bepostolt egy tárhelyet, ahol fent van az összes kép (nem mind került be a Képmutatóba), szedd le onnan. Persze hogy melyikhez melyik kommentár van, azt nem tudod meg, csak Mozillával. :hehe:

Quote from: Rounin on 2006-04-27, 01:03:20
Megveszek az irigységtől. Shit...
Legközelebb gyere el, csinálunk neked két copfot, csinálsz egy "Teheee!!! ^^"-t, aztán meglátjuk, visszaszerzed-e rangodat. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Epedve várom már a következő számot. Hol késik a postás?

Raggie

Már én is akartam sürgetni, de most volt valami naggy vizsgája, amire tanult, uh hamarosan ár meglesznek a képek...
(én, mint bennfentes, már valaicskét láttam belőlük... ;) :rolleyes: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Ach so! Akkor megbocsájtva a késedelem. :)

Kuroi Tenshi

Nyeheheh... csak most találtam meg ezt a threadet (éljen a vizsgaidőszak... rövid életet...)

Na te ám rendesen összeválogattad a képeket :lul: a kommentek is  :jee:

[ + ]

Darkstar

És nemsokára jön a következő szám!  :hopp:  :whoah: :muhahah:
(Kis előzetes Ramiz avájában :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-01, 19:29:01
Nyeheheh... csak most találtam meg ezt a threadet (éljen a vizsgaidőszak... rövid életet...)
Na te ám rendesen összeválogattad a képeket :lul: a kommentek is  :jee:
[ + ]
:merci:
Halál a vizsgaidőszakra!
Igyekszek, igyekszek az új számmal... :D
Külön szedjem a szilveszteri néhány képet meg a Wasabit?
Igen, ugye?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

királyak lettek a képek :cool: :jee: remélem a következő számon rajta leszek :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Részt kell venni eventeken, no meg csinálni a fényképeket, és akkor benne leszel. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!