Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

Oniai 2

DAT OP.
Megéri végigszenvedni az Akiko nélküli pillanatokat, mert amikor képernyőn van, az kárpótol.  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Robotics Notes 1: nem volt rossz, a téma, hogy egy középiskolai klub mechát akar építeni, már önmagában megfogott, és még ehhez jön az, hogy a sorozat a Steins Gate alkotóinak az új szüleménye. :)

Cobra

Busou Shinki 02: ez nagyon beteg (és nagyon szar a grafikája)  :comp: Még egy részt megpróbálok, de azt hiszem dropped.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

LuckyDingo

Quote from: Cobra on 2012-10-13, 00:10:41
Busou Shinki 02: ez nagyon beteg (és nagyon szar a grafikája)  :comp: Még egy részt megpróbálok, de azt hiszem dropped.
Én egy rész után dobtam. De még arra sem méltattam eddig, hogy írjak róla. XD

Megmurdel

#7025
Quote from: LuckyDingo on 2012-10-13, 00:32:07
Quote from: Cobra on 2012-10-13, 00:10:41
Busou Shinki 02: ez nagyon beteg (és nagyon szar a grafikája)  :comp: Még egy részt megpróbálok, de azt hiszem dropped.
Én egy rész után dobtam. De még arra sem méltattam eddig, hogy írjak róla. XD
lol télleg nekem is le volt szedve belenéztem és hát FCUK THIS és részemről is dobva lett mint a szar :D

Edit: Tonari no Kaibutsu-kun 02
[spoiler]
és az új karakter is teccik :D[/spoiler]

Cloud

Btooom!

2. rész után... Hát kíváncsi vagyok mit akarnak ebből kihozni.

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2012-10-12, 22:56:03
Robotics Notes 1: nem volt rossz, a téma, hogy egy középiskolai klub mechát akar építeni, már önmagában megfogott, és még ehhez jön az, hogy a sorozat a Steins Gate alkotóinak az új szüleménye. :)
Nekem nagy elvárásaim vannak és eddig jól áll. :D Remélem legalább olyan jó lesz mint Steins;Gate volt.

Cobra

Zetsuen no Tempest 02: ez eddig meglepően jó, remélem marad a színvonal és nem kerül a KK sorsára (abból a 2. rész már annyira nem tetszett).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2012-10-12, 20:44:25
Oniai 2

DAT OP.
Megéri végigszenvedni az Akiko nélküli pillanatokat, mert amikor képernyőn van, az kárpótol.  ;)
indeed XD

kada

Quote from: Megmurdel on 2012-10-14, 01:45:26
Quote from: Darkstar on 2012-10-12, 20:44:25Megéri végigszenvedni az Akikos pillanatokat, mert amikor nincs képernyőn, az kárpótol.  ;)
indeed XD
Fix'd indeed

Darkstar

Your faggot meter is off the charts, son.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Megmurdel on 2012-10-13, 11:44:35
Remélem legalább olyan jó lesz mint Steins;Gate volt.

Az azért nem lesz könnyű.  :Kiraly:

Member

Quote from: Cloud on 2012-10-13, 10:59:28
Btooom!

2. rész után... Hát kíváncsi vagyok mit akarnak ebből kihozni.
A csaj iránt kicsit több reményt táplálok, eddig nagyjából logikusabban cselekedett, mint a srác. Viszont OMGZ, nehezen tudnám az ő fajtáját online játékfüggőként elképzelni, "There are no girls on the internet", ahogyan az epizód elején el is hangzott.

chilip

Hunter X Hunter 51 - hát ez tudja magát tetézni hétről hétre fuuuuuuuuuuu  :jee:

Megmurdel


Cloud

Quote from: Member on 2012-10-14, 10:38:36
Quote from: Cloud on 2012-10-13, 10:59:28
Btooom!

2. rész után... Hát kíváncsi vagyok mit akarnak ebből kihozni.
A csaj iránt kicsit több reményt táplálok, eddig nagyjából logikusabban cselekedett, mint a srác. Viszont OMGZ, nehezen tudnám az ő fajtáját online játékfüggőként elképzelni, "There are no girls on the internet", ahogyan az epizód elején el is hangzott.

Na hja, nem az a tipikus kocka...

kikuchiyo

Shin Sekai Yori 03 - továbbra sem sikerül elérnie, hogy érdekeljen, kik is ezek a karakterek, akiknek a nyávogását húsz percen át hallgathatjuk, és azt a kevés hangulatot, amit a lassanként adagolt sztorielemekkel vagy az egy-két jól sikerült jelenettel el tudnak érni, is rögtön lerombolják a rettenetes háttérzenékkel. Nem fogja ez így sokáig húzni.

Psycho-Pass 01 - Gátlástalanul, már-már viccesen lop a Cowboy Bebopból, Blade Runnerből, Minority Reportból, és leginkább a Ghost in the Shellből, de mesterektől tanulni végül is nem szégyen, az eredmény pedig meglepően nézhető, és annak ellenére teljesen magába szippantott az epizód, hogy a nehéz eset közepébe csöppenő, harcedzett profik irányításával megbízott újonc rendőrcsaj kliséje már akkor is feszegette a hihetőség határait, amikor az ókori görögök először alkalmazták. A lelkes "végre valami jó!" kiáltást egyelőre visszatartom, de biztos, hogy tovább nézem.
Failure is the default option

Cloud

Psycho-Pass-t szerintem én is elkezdem, leírásod alapján jó cucc lehet..

Prof. William

Quote from: Cloud on 2012-10-14, 20:38:40
Quote from: Member on 2012-10-14, 10:38:36
Quote from: Cloud on 2012-10-13, 10:59:28
Btooom!

2. rész után... Hát kíváncsi vagyok mit akarnak ebből kihozni.
A csaj iránt kicsit több reményt táplálok, eddig nagyjából logikusabban cselekedett, mint a srác. Viszont OMGZ, nehezen tudnám az ő fajtáját online játékfüggőként elképzelni, "There are no girls on the internet", ahogyan az epizód elején el is hangzott.

Na hja, nem az a tipikus kocka...

Valószínűleg ő a kivételt erősítő szabály amiről minden kocka álmodik. :)

Cheesy

Quote from: Member on 2012-10-14, 10:38:36
Quote from: Cloud on 2012-10-13, 10:59:28
Btooom!

2. rész után... Hát kíváncsi vagyok mit akarnak ebből kihozni.
A csaj iránt kicsit több reményt táplálok, eddig nagyjából logikusabban cselekedett, mint a srác. Viszont OMGZ, nehezen tudnám az ő fajtáját online játékfüggőként elképzelni, "There are no girls on the internet", ahogyan az epizód elején el is hangzott.
Még csak az első részt néztem meg, de mintha Bloody High School Girl-ként írná le magát és a múltban elkövetett bűneiért került volna a szigetre (az első rész stáblistája után lévő kis részben, a'la School Rumble módon a stáblistával nincs vége egy epizódnak :) ). Amolyan büntetéses Blood Royale-feeling.

Cheesy

K ep. 01.

Aztak... a grafikáról az AMV szinten nekem a mai napig etalonnak számító Nostromo - Auriga ugrott be. Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de a grafikától (és "csak" egy sorozatról van szó, nem egy egész estésről) nekem van hol leesett az állam. A kamerakezelés, optikai torzítások, effektek, nekem nagyon bejöttek.
Az a torzított prüntyögés aláfestő zeneként még elmegy-számba belefér. A sztori is érdekel, hogy mászik ki a csávó a slamasztikából. :)

Werro

Quote from: Cheesy on 2012-10-15, 19:40:31
K ep. 01.

Aztak... a grafikáról az AMV szinten nekem a mai napig etalonnak számító Nostromo - Auriga ugrott be. Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de a grafikától (és "csak" egy sorozatról van szó, nem egy egész estésről) nekem van hol leesett az állam. A kamerakezelés, optikai torzítások, effektek, nekem nagyon bejöttek.
Az a torzított prüntyögés aláfestő zeneként még elmegy-számba belefér. A sztori is érdekel, hogy mászik ki a csávó a slamasztikából. :)

A grafika engem is lehengerelt, az elején már alakult bennem a kérdés, vajon mit használtak fel ahhoz hogy így robbantanak, és még utána a talpuk alatt is lángol a cucc.. aztán sajna kiderül, hogy nem vegyszert használnak :D

Btoom! ... úgy látszik van értelme a stáblista utáni részt is megnézni.. második rész jól kivehető belőle ^^

SaiyaGin

Magi 2: ez már jobban tetszett, mint az első rész.

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2012-10-16, 22:42:03
Magi 2: ez már jobban tetszett, mint az első rész.
Manga után (főleg, ha frissen olvasta valaki, mint én) kicsit zavart, hogy voltak kusza dolgok, de amúgy szerintem élvezhető. AZ elsővel is csak annyi bajom volt, hogy összemosta Leila történetét és Alibaba karakterét :D

Cloud

Code:Breaker 2. rész.


Hát még mindig nem hoz lázba.

kikuchiyo

Psycho-Pass 02

Az első rész Ghost in the Shell-utánérzésnek ható, de egész izgalmas és hangulatos nyomozósdijához képest visszavettek a tempóból, láthatólag azzal a szándékkal, hogy jobban megismertessék a szereplőket és a világuk hétköznapibb oldalát. Kár, hogy ez némileg... laposra sikerült. Pont az a hangulat hiányzott belőle, ami az előzőben megvolt. További kifogásom, hogy ugyan megpróbálták érzékeltetni, hogy befolyásolja a mindent átható, minden rezdülést ellenőrzés alatt tartó jövőbeli technológia a szereplők életét, ez kicsit sterilre sikeredett.

A világ és a technológia számos érdekes kérdést vet fel -- az emberi elemet teljesen kihagyják az igazságszolgáltatásból, összeolvasztva a bűn felderítését rögtön az ítélkezéssel, na de mennyire megalapozott ez? Miféle torzulásokat okoz ez a totális kontroll a látszólag ellenőrzés alatt tartott emberek gondolkodásában? stb. --, és az első rész után részletekbe menően meg mertem volna jósolni, hogy merre fog menni a sorozat -- hogy a rendszer nem megalapozott, önkényes, és bizonyos szűk emberi csoportok érdekeit szolgálja, és ahogy a főszereplők lassanként rájönnek erre, előbb-utóbb ők kerülnek a rögtönítélő számítógéppisztoly rosszabbik végére, és kénytelenek lesznek megtapasztalni a kontrollált társadalom árnyoldalait is --, valamit azt is, hogy jó lesz a sorozat, most már nem vagyok annyira biztos ebben.
Failure is the default option

Darkstar

Heh, ez a Sakurasou számomra a season meglepetése. Totál élvezhető, sőt. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-10-19, 00:40:46
Heh, ez a Sakurasou számomra a season meglepetése. Totál élvezhető, sőt. :D
I'll be

kikuchiyo

Robotics;Notes 1-2 - Ez egyszerűen unalmas. Asszem ennyi volt.
Failure is the default option