Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Manitu

Ezen a részen is halálra röhögtem magam :lul:


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Igazából de, nekem is az egyik kedvenc karakter-típusom. :)



Chronus

Aika R-16:

Avagy a "pantyshot rémálom". Gigantikus mellekkel rendelkező főszereplők gömbvillámként pattogó p*nák közt tranquilizer gun-okkal lövöldözik egymást, miközben egy csepp vér nem hullik és seki nem hal meg. A fizikát felejtsük el. Esési szögtől, poziciótól és iránytól függetlenül minden női karakter hasra fog esni, és seggel felfelé. Ha ez nem kivitelezhető, akkor valami tárgyra fog esni, lehetőleg seggel kifelé, ideális doggy pozicióba. Történet ZS-kategóriás adventure nulla szar, klónozással és sok computer interfésszel fűszerezve. Lényeges férfi szereplő összesen kettő van, de szerintem buzik. Ennyi jó csaj közül egyiket se meghágni vagy halálos bűn, vagy ferde hajlam.

4/10. Ha hentait csináltak volna belőlle lehet kapott volna 7/10-et is....



Rounin

Quote from: Chronus on 2008-06-13, 00:09:24
Ennyi jó csaj közül egyiket se meghágni vagy halálos bűn, vagy ferde hajlam.

Vagy csak egyoldalú vonzalom :3x3:

Member

Kodomo no Jikan
Szerintem mindenki tudja, hogy kb. mi ez, meg késő is van ahhoz, hogy pár száz oldalt összeírjak róla, inkább összehasonlítom a mangával. Érdekesen ugráltak a fejezetek között, nem szimplán kihagytak részeket, hanem odavissza ugráltak, úgy, hogy néha már meg is dícsértem őket, hogy még így is kerek egésznek látszik. Aztán első megdöbbenésem volt az utolsó előtti részben, hogy hirtelen a manga 19. fejezete jött (kb. 15 fejezet visszaugrás), gondolom itt csúúúúnyán beérték a mangát, aztán már semmi kedvük nem volt megkérdezni az írót, hogy ugyan már miféle befejezést szán ennek az egésznek, helyette kihozták szinte az ellentétét, egy eléggé sablonos befejezéssel.
[spoiler]Ha van egy kis eszük, Reiji pszichósra szívatja Kokonoe-t és ő maga is összeomlik, vagy kihal Aoki vagy nem tudom, de ez a jellegtelen ending, hogy Reiji rájön arra, nem különb a saját szüleinél, ez csúcs.[/spoiler]
Amúgy Reiji ferdüléseit rendre kivágták, pedig a manga pont ettől lesz olyan érdekes idővel (magyarán szakad el a tömeg-ecchi vonulattól), az első és egyetlen az utolsó előtti részben szerepel,
[spoiler]Kuro és Shirai[/spoiler]
sem talál egymásra, szóval az anime csak egy előétel a manga előtt. 8/10

minuszmiki

Quote from: Member on 2008-06-14, 00:03:58
Kodomo no Jikan
(...)
szóval az anime csak egy előétel a manga előtt. 8/10
És az az illető mit tegyen, aki a mangából naprakész, az animéből viszont csak az első két részt nézte meg, és úgy döntött, megvárja, amíg kijön cenzúrázatlanul?

hargharg

#5141
Narutaru ~Mukuro naru Hoshi·Tama taru Ko~

anidb-n tag-ek: lolis getting killed, strange.
heh.
amugy mindenki megnyugtatasara: ket reszben halnak lolik, es annyi.

5/10, de csak azert -5 mert pont az izgalmak kezdetekor hagyjak abba.
hogy a rakba menne el a sok benemfejezett anime...  :ejj:
raadasul ebbol meg mangat sem forditottak vegig le vagy mi, ahogy olvasom mindenfele. pedig ezzel felavatnam mangaboardot. : D

szerencsere mindenre van orvossag: erre egy Hellsing OVA 1-4 ujranezes...

edit: mer egy kis lama szeplelek vagy mikikem, a tobbit itt nem reszleteznem, holnap ugyis megyunk hozzatok.
legyen eleg annyi, hogy megerdemled. : D

edit2: tudod mit miki? "Hoshimaru get it! KILL IT!!!"
rofl

minuszmiki

Hát engem nem vitt rá a lélek, hogy végignézzem, bőven elég volt az első két rész. Becsülöm a kitartásod.  :D

Soldier

#5143
Quote from: hargharg on 2008-06-14, 03:25:33
Narutaru ~Mukuro naru Hoshi·Tama taru Ko~

anidb-n tag-ek: lolis getting killed, strange.
heh.

o.O , ebbe majd belenezek, eleg furan hangzik igy ??? de végre elkezdtem egy pár orája a TTGL-t eddig :cool:

Quote from: minuszmiki on 2008-06-14, 00:12:45
megvárja, amíg kijön cenzúrázatlanul?

ez sokára fog bekövetkezni? vagy "semmit" nem lehet tudni ,egyáltalan lesz ?


hargharg

Quote from: Soldier on 2008-06-14, 03:39:12
Quote from: hargharg on 2008-06-14, 03:25:33
Narutaru ~Mukuro naru Hoshi·Tama taru Ko~

anidb-n tag-ek: lolis getting killed, strange.
heh.

o.O , ebbe majd belenezek, eleg furan hangzik igy ??? de végre elkezdtem egy pár orája a TTGL-t eddig :cool:

ha nem nezed vegig, felesleges belenezned, elegge toredezett a sztori. es mint mondtam, felbe is marad.
rofl

Member

Quote from: minuszmiki on 2008-06-14, 00:12:45
És az az illető mit tegyen, aki a mangából naprakész, az animéből viszont csak az első két részt nézte meg, és úgy döntött, megvárja, amíg kijön cenzúrázatlanul?
Jómagam azzal szórakoztam, hogy fogtam az SSS-t és a mangát, aztán ami ki volt vágva és benne volt a mangában, azt beleírtam, aztán sima srt-s mkv. A vége felé lesz vicces, amikor több a kitalált jelenet a kelleténél és nincs hozzá forrás.

Narutaru-ról úgy hallottam (megbízható forrásból :D), hogy a mangát érdemes olvasni, mert az animu korán lezárult és elég elmebeteg lesz később a cucc (a manga azért késik nem is tudom mennyit, mert cenzúrázzák?).

hargharg

Quote from: Member on 2008-06-14, 09:17:04
...

Narutaru-ról úgy hallottam (megbízható forrásból :D), hogy a mangát érdemes olvasni, mert az animu korán lezárult és elég elmebeteg lesz később a cucc (a manga azért késik nem is tudom mennyit, mert cenzúrázzák?).

jaja, hasonlok itt is. ami azt illeti en wikin utanaolvastam, es amit talaltam az tenyleg elborult. talan jobb is, hogy csak eddig van, es nem nezhettem vegig az "EVA-s" befejezesig. : D
rofl

Manitu

Quote from: Soldier on 2008-06-14, 03:39:12
ez sokára fog bekövetkezni? vagy "semmit" nem lehet tudni ,egyáltalan lesz ?
A DVD-k már kint vannak régen. Majd csak jön egy kind anon, aki megcsinálja. Vagy nézheted rawban.


Soldier

Quote from: hargharg on 2008-06-14, 05:01:28
ha nem nezed vegig, felesleges belenezned, elegge toredezett a sztori. es mint mondtam, felbe is marad.

sosem hagyok abba/félbe semmit  ^^

minuszmiki

Quote from: Member on 2008-06-14, 09:17:04
Quote from: minuszmiki on 2008-06-14, 00:12:45
És az az illető mit tegyen, aki a mangából naprakész, az animéből viszont csak az első két részt nézte meg, és úgy döntött, megvárja, amíg kijön cenzúrázatlanul?
Jómagam azzal szórakoztam, hogy fogtam az SSS-t és a mangát, aztán ami ki volt vágva és benne volt a mangában, azt beleírtam, aztán sima srt-s mkv. A vége felé lesz vicces, amikor több a kitalált jelenet a kelleténél és nincs hozzá forrás.
Vicces megoldás, de asszem inkább leszedem a rawokat, a történet nagy részét ismerem, a kitalált jeleneteket meg csak megértem valahogy. :)

frozenstein


Member

slowpoke, nameg ki van írva az uccsó rész végén. :ejnye:

SaiyaGin

Druaga 7.

Elég kiszámítható volt a vége, de azért nem volt rossz. Az nagyon  :lol: volt, amikor a katonák fakatapulttal próbálták meg megölni a tűzokádó sárkányt.  :D

minuszmiki

Hellsing OVA 1-4: A Hellsing a legelső animáim között volt, nagyon régen láttam és igazából nem is emlékeztem rá. A sorozatot nem volt kedvem újranézni, szóval ez lett. És igen jó volt. Az animáció és a zenék nagyszerűek, a karakterek is, meg az egész badass hangulat. És még az idióta poénok is ültek, szóval jó ez. A sztori igazából nem nagy eresztés, de 8/10-et simán kap.

Bishop

#5154
Death Note
[spoiler]
Animaxnak hála betudtam fejezni ezt is, mivel anno volt egy szakadás és nem volt kedvem tölteni mivel nekem L haláláig tökéletes anime volt aztán jött Near és az egészet elk**ta. Ám most befejeztem és tudva mi lesz a vége kicsit csalódott is vok meg kicsit örülök is neki. Vannak karakterek akik a végén visszakapták becsületüket és végre nem csak bábok voltak ami tetszet. Pl Matsuda aki végig egy komolytalan szerepet alakítot majd a végén neki lett a legjobb megmozdulása. Végre lehetet látni komolyan, és igaza is volt, annak ellenére hogy Light a kedvenc karakterem volt végig. Aizawa-nak már voltak próbálkozásai de amikor megmondta Nearnek hogy ő neki nem parancsol priceless :lazza:
Ugyanakkor szerettem volna ha Light sokkal méltóbb halált hal(vagyis a halála méltó volt csak az elötte lévő körülmények) Teljesen kifordult magából, sokkal többre tartottam volna ha higgatan kezeli a dolgokat, sőt amikor nézte az óráját reméltem hogy van valami terve, valami Counter Near ellen mondjuk Mogi-nak beírja hogy "megörül és megöl mindenkit".
Aztán végül annyira nem bántam a végén ahogy Light menekült és kezdett visszatérni a régi énje majd Ryuk monológja télleg jóra sikerült. Bár Misa is mondhatott volna pár sort. Neart meg még mindig a DN legkevesebb ötlettel megáldott karakterének látom. Ha Mello az aki a végén legyőzi Lightot és nem Near még elégedett is lettem volna. (tudom végül Mello is besegített, de én anak örültem volna ha végig ő deríti ki a dolgokat.
Végül mégis csak L haláláig tartom a DN-t a legjobb anime-nek a maradékot meg valami filler tölteléknek. De azért voltak benne jó húzások is de az összképen nem javít sokat.
L haláláig 10/10 a Teljes 7/10[/spoiler]

frozenstein

Quote from: Member on 2008-06-14, 23:08:58
slowpoke, nameg ki van írva az uccsó rész végén. :ejnye:
Japánul nem olvasok, és azt a részt csak raw láttam. De azért jó tudni. :smile:

Soldier

#5156
TTGL
came
won

10
ty , bb
:jee:

Kuroi Tenshi

GTO
Mondjátok, hogy ugye van még folytatása?
Micsoda dolog úgy befejezni, hogy "See ya next time!"?
Jah, tudom, a többit most már ki lehet találni vagy
legalább sejteni, de akkoris, még szívesen megnéznék
belőle pár részt :o

SaiyaGin


Gregory

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-06-16, 04:49:41
GTO
Mondjátok, hogy ugye van még folytatása?
Micsoda dolog úgy befejezni, hogy "See ya next time!"?
Jah, tudom, a többit most már ki lehet találni vagy
legalább sejteni, de akkoris, még szívesen megnéznék
belőle pár részt :o
Hogyha nem veted meg a manga olvasást, akkor szerintem érdemes belekezdeni a GTO mangába, ott még tovább megy a történet, meg szerintem az animében levő részek is jobban átjönnek benne.