Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Selmo

Sola (13 rész): Wow, szép kis történet. :cool: Mindenkinek ajánlom aki a drámát és misztikumot szereti. Alapos ismertető.

(Dpublepost ftw. :D )

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2009-05-30, 21:38:30
Sola (13 rész): Wow, szép kis történet. :cool: Mindenkinek ajánlom aki a drámát és misztikumot szereti.
Quote from: Selmo on 2009-05-30, 00:19:38
Nem világmegváltó dolog, de azért nem is bántam meg, hogy megnéztem.
:tezsvir:
Clannad After Story: Nem csalódtam, ilyesmire számítottam.Bár a vége felé történő fordulatok megleptek, de nagyon bejött az is. 9.25

Selmo

Magikano (13 rész): Az AA-s lezárásnál jobban nem tudom megfogalmazni én se. :D "A sorozat egy tömény ecchi ökörség, abban viszont haláli jó! Félelemetesen egyszerűnek tűnik a sztorija, ám a végén levő csavar..."

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2009-06-01, 22:30:47
Magikano (13 rész):
kösz, felvettem wl-re úgyis ilyesmit kerestem a napokba.

Moha

Quote from: Soldier on 2009-06-01, 22:42:20
Quote from: Selmo on 2009-06-01, 22:30:47
Magikano (13 rész):
kösz, felvettem wl-re úgyis ilyesmit kerestem a napokba.
Én is fel akartam, de utána néztem, hogy már ott van. :D

Btw,

Amaenaideyo:
Ma fejeztem be. Nem rossz kis sorozat, bár kiemelkedőnek nem mondanám. Tipikus "srác véletlenül intim helyzetet lát / intim helyre nyúl és kap az arcába" ecchi. :D
Sokat nem tudok mondani róla, olyan nagyon nem volt története, de egyszer meg lehet nézni, mert felüdülésnek jó. Tulajdonképpen majdnem minden részben ugyanaz történeik
[spoiler]szellemet űzni mennek, aztán valahogy a srác meglátja a lányokat meztelenül és ettől olyan spirituális energiát kap, amitől az összes szellemet el tudja intézni[/spoiler]. Az utolsó (13. vagy S1) rész pedig színtiszta fanservice. :haha:

Összefoglalva: nem túl nagy szám, egyszer nézhető, vannak benne jó poénok: 6/10

bimanc

Quote from: Selmo on 2009-06-01, 22:30:47
Magikano (13 rész):
Nézzétek meg gyorsan!
Magikano ritka jó cucc, a macska meg az egyik legnagyobb arc, akit animében eddig alkottak.  :D

[spoiler]"Hmm? It feels pretty smooth on my back.You shaved it off?"  :Kiraly:[/spoiler]

LuckyDingo

Dogs Bullets & Carnage OVA 1-2
Egész jól csinálták meg. Várom a kövit, a mangában az egyik kedvenc részem volt :)

SaiyaGin

A 15. résszel otthagytam a Kemono no Souja Erint. Túl lassan halad az egész, 2 történetszál van, de mindkettő lassú. Az Erin életét bemutató részeknél néha ngyon éreztem, hogy inkább gyerekeknek szól a sorozat.
Alapvetően nem rossz anime, a grafikai megoldások pl. nagyon tetszettek, úgyhogy lehet, hogy egyszer, hónapok múlva újra előveszem, ha már előrehaladt.

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2009-06-03, 20:05:37
A 15. résszel otthagytam a Kemono no Souja Erint. Túl lassan halad az egész, 2 történetszál van, de mindkettő lassú. Az Erin életét bemutató részeknél néha ngyon éreztem, hogy inkább gyerekeknek szól a sorozat.
Alapvetően nem rossz anime, a grafikai megoldások pl. nagyon tetszettek, úgyhogy lehet, hogy egyszer, hónapok múlva újra előveszem, ha már előrehaladt.

jaja, én is így vagyok vele, majd ha sok rész lesz kinn akkor előveszem újra :)

Soldier

Quote from: Soldier on 2009-06-01, 22:42:20
Quote from: Selmo on 2009-06-01, 22:30:47
Magikano (13 rész):
kösz, felvettem wl-re úgyis ilyesmit kerestem a napokba.
ennél jobbra számítottam, vagy inkább másra és máshogyan  ::)

LuckyDingo

Nem egy mai darab, de haverom ajánlására megnéztem a Monster-t. Bár elég lassú tempóban haladt, de az egész sorozat alatt a hideg rázott :) Hiányzott már egy ilyesmi anime nekem :) Mindenesetre szerintem rohadt jó, de kell hozzá egy csöpp türelem és hangulat.

Junchi

>LuckyDingo

Helyes, nagyon helyes, a Monster minden szempontból egy zseniális anime :3; Btw ha tetszett, akkor nézd meg a Master Keatont is :)

Selmo

Ef - a Tale of Melodies (12 rész): Csakúgy mint az elődje, ez is odaszögezett a székhez. :jee:

A tökéletesség unalmas.

Soldier


Zen

#6944
Queen's Blade 10
Csalnak a szemeim, vagy ez a rész tényleg egész minőségi volt? (A korábbiakhoz képest legalábbis)

Hmm, Dogs: Stray Dogs Howling in the Dark OVA  :whoah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Lol, ez a Samurai Deeper Kyo mekkora egy fos. Szinte semmi köze a mangához, ilyen nevetség szörnyek jönnek elő mindig ellenség gyanánt. Meg ilyen just-as-planned figurák tűnnek fel, hogy a fejem fogom. Dobtam 3 rész után, kerülje mindenki nyugodt szívvel.
[reserved]

Alkyra

Quote from: Zen on 2009-06-07, 13:56:00
Queen's Blade 10
Csalnak a szemeim, vagy ez a rész tényleg egész minőségi volt? (A korábbiakhoz képest legalábbis)


Bennem is ilyen  érzések támadtak. Az elmúlt egy két részben jelentősen nőt a színvonala a műsornak. Ezért kap egy +1-et az értékeléshez.

bimanc

Zen nem a grafikai minőségre gondolt? Mert az tényleg jó volt a 10. részben, de előtte még többé-kevésbé ugyanazt a minőséget tartotta. Viszont összességében tényleg jó volt az utolsó pár rész.

Hasonlóan a Basquash-oz, az is nagyon epic, csak rettentően random. A 10. rész meg kifejezetten ronda volt.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

SaiyaGin

Elkezdtem pótolni a Conan-beli hiányosságaimat, megnéztem a 466-467. részeket. Maga az eset jó volt, de mintha indítékul már elsütötték volna párszor azt, hogy az áldozat részegen bevall egy haverjának egy bűntényt, akinek a dolog annyira az elevenébe talál, hogy elkezdi tervezgetni a másik megölését...  ::)

Kijött a You're Under Arrest Full Throttle 19. része is, erről annyit jegyeznék meg, hogy az epizód tavaly februárban volt a tévén és hogy a 18. részt tavaly szeptemberben adta ki a Live-Evil. Kb. ennyire is izgalmas a sorozat...

Dreamcleaver

#6950
Quote from: Zen on 2009-06-09, 15:11:00
Haha, nem, nem a grafikára. :D

Hanem az enyhén leszbi felhangos, "kenjük be egymást mindenféle ragacsos izével" edzés programra igaz?  :D

Mondjuk azok a részek, ahol nincs az az egyiptomi bige, vagy a démon ninja, az nálam egy picit baaaaw.

Edit. Ja itt volt démon ninja, csak keveset. bocs.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2009-06-09, 20:33:23
Quote from: Zen on 2009-06-09, 15:11:00
Haha, nem, nem a grafikára. :D

Hanem az enyhén leszbi felhangos, "kenjük be egymást mindenféle ragacsos izével" edzés programra igaz?  :D
Echidna freaks me out, but the other one was Leina. Nehéz eldönteni. :D
Amúgy az egész korrekt drámára, meg a fetish fueltól eltekintve hangulatos edzésre (mit edzés, az egész rész hangulatos volt, kivéve talán az első 5 percet).
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

katz

Magikano
Most néztem meg a 3. részt. Ez a Lupin kastélyos álom ez  :lol: Ezen feküdtem.
Jó kis kreténség, eddig teccik.

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2009-06-09, 20:33:23
Mondjuk azok a részek, ahol nincs az az egyiptomi bige, vagy a démon ninja, az nálam egy picit baaaaw.
Nálam Nanael az első xD aztán Shizuka lenne a következő a sorban... de am többiekkel sincs bajom :P
[spoiler]Igen, Cattleya-t is bírom :hehe:[/spoiler]

Zen

1.Leina
2.Menace (az egyiptomi)
3.Tomoe
4.Shizuka (a ninja)
:whoah:

Nanael kekszeli az agyam, de amióta nála a szent tej.. :angyali:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

1. Nanael, egyértelműen. A lökött angyal  a legmókásabb karakter az egészben, továbbá a hangját is imádom.XD
2. Nekrocsaj
3. Reine

s kész. a többieket kibírom. legszívesebben nanael-t raktam volna minden helyre. :lul:

Quote from: KeLa on 2009-06-09, 21:00:28

Nálam Nanael az első xD aztán Shizuka lenne a következő a sorban... de am többiekkel sincs bajom :P

:tezsvir:


LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-06-09, 22:00:15
Ergo Proxy
Jézusom ember... mit szívtál? Annyira azért nem volt szar az animu XD Bár az igaz, hogy volt benne egy rakat wattafakk dolog XD

A Kritikára adunk egy 8/10 ,de a hanggal valamit kezdeni kéne.. nem jött át eléggé :S

Xzone

Quote from: Member on 2009-06-09, 22:00:15
Ergo Proxy

Heh, mintha egyesek megjósolták volna a végső értékelésedet.

Köszönjük az újabb videós kritikát, legalább nem égeti a szemem a honlapod :)

Nekem amúgy kifejezetten tetszett még a Legyen Ön is Milliomos!-os rész is, de hát én már csak ilyen vagyok: imádom, ha nagy halom információt tolnak az arcomba egyszerre.

És igen, olyan arccal én is csak a tükörrel smárolnék naphosszat :D

Member

Quote from: Xzone on 2009-06-09, 22:58:20
Heh, mintha egyesek megjósolták volna a végső értékelésedet.
3/10 volt a jóslat, addig azért nem mentem el. :)
QuoteNekem amúgy kifejezetten tetszett még a Legyen Ön is Milliomos!-os rész is, de hát én már csak ilyen vagyok: imádom, ha nagy halom információt tolnak az arcomba egyszerre.
Egy olyan animuban, ami kiválóan váltogatja a vicces és komoly epizódokat, nekem is bejött volna, de itt egy lesújtó, depressziós, apokaliptikus valaminek indult az egész, az első epizódok 10/10-esek, az imádkozó autorave-ekkel, a népbutító ismétlődő feliratokkal a város kivetítőin, és a "na, ebből kiveszel valamit?" trancsírozásokkal, sőt, nekem a betűleves is ilyen volt, de a vidámpark, a könyvesbolt és a Vágó Pityus műsor mintha Bleach fillerek közül szabadult volna be.

QuoteÉs igen, olyan arccal én is csak a tükörrel smárolnék naphosszat :D
Kár, hogy csak az elején és a végén tudták igazán megrajzolni, a közepén olyan quality rajzok voltak, hogy ihaj. Néha 4 vonalból állt az arca, wááááh...

Quote from: LuckyDingo on 2009-06-09, 22:54:40
mit szívtál?
Semmit, mert én csak beputtyandok tőle. :)
QuoteA Kritikára adunk egy 8/10 ,de a hanggal valamit kezdeni kéne.. nem jött át eléggé :S
Igyekszem, a hang az egyik legnagyobb gond. Az egyik, hogy nekem olyanom nincs, a másik meg maga a szerkesztő, ha formázott feliratot teszek be, csúszkál az egész és többé nem lehet újravágni, pedig tök jól nézett kiátírva az anime felirata. :/