Metal, rock és hasonlók...

Started by TurboK, 2004-11-12, 15:13:18

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2009-05-21, 20:31:44

You are power metal. Save the big breasted princess and slay the dragon. Your guitarist is usually a thin Yngwie Malmsteen, your drummer has a snare drum and two bass pedals (that's all he needs) and singer has had his testicles removed. Musical equivalent of a lump of cheese.
+1

if you got something else, you're doing it wrong.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék


You are progressive metal. Technique is essential. Long songs are essential. Keyboards are usually essential (definately essential these days). Be a music snob. Its everyone else that's narrow-minded anyway. :lazza:

NLZ


You are black metal. You're ultimate Saturday night is spent wordshipping Satan. You turn every cross you see upside down, you prowl around the woods pretending to be a troll and you never smile. Your either a paganist or a Satanist. Act as if these 2 religions have something to do with each other.

:lul: :lul: :lul: :lul: :lul:
[reserved]

Member

Ajánljak bár bandát, amit én személy szerint már töröltem, mert túl black? :) Az ott jobb szélen nem Krauzer amúgy a DMCből?

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Quote from: Member on 2009-05-21, 21:22:50
Ajánljak bár bandát, amit én személy szerint már töröltem, mert túl black? :) Az ott jobb szélen nem Krauzer amúgy a DMCből?
Utálom a Black Metált, meg úgy kb a metált is, egy-két kivételtől eltekintve. Maradok a dallamosabb, energiadús electro industrialoknál.
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2009-05-21, 21:40:27
Utálom a Black Metált,
Eddig helyes. Bár ne küzdj a sorsod ellen, a kvíz predesztinálta. :ejnye:

NLZ

Nem küzdök, teljesen nyugodtan elutasítom a black metált. :D  Hallgatok egy kis AleStormot, arra azt írják, hogy folk/power metal, de blackmetált azt akkor se fogok, ha fenyegetnek.
[reserved]

.Attila

Industrial/Hardcore lett.
[spoiler][/spoiler]
A rap-es kérdésnél adhattak volna még válaszlehetőségeket. Rage against the Machine...

Lythis


"You are nu-metal. Your fans pretend to be "for real" and "straight edge" and claim that the latest new band is the "heaviest thing ever". In fact, you're barely a sub-genre of metal at all. Go listen to Will Smith."

NLZ

LOL, tényleg ez a kisérő képe a numetálnak? :lul:
[reserved]

Member

#1121
Erre a bandára oda fogok figyelni mostantól, most hallgatom a demo-t, egész jó. :) Római mitológiáról szóló szimfónikus metál, nem tudom miért írták death-nek, ahhoz pont semmi köze.

Nakedape

Quote from: Member on 2009-06-10, 11:36:12
Erre a bandára oda fogok figyelni mostantól, most hallgatom a demo-t, egész jó. :) Római mitológiáról szóló szimfónikus metál, nem tudom miért írták death-nek, ahhoz pont semmi köze.

demot fel tudod dobni valahova? nincs kedvem regisztrálni, és letöltőt letölteni.
vagy oktasson ki valaki, hogy béna vagyok, és  nem is kell
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member


Nakedape

#1124
Quote from: Member on 2009-06-10, 12:12:30
Volt ott Rapidlink is. :ejnye:
danke, mondtam, én, hogy a kioktatás is megfelel:)

nna majd akkor jól meghallgatom

szerk: nekem nem bejövős
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Én


Nihilus

Sigh - Hail Horror Hail
Kedvenc bandám. :whoah: Finom avant-garde black metal, horrorfilmes hangulattal. HAIL HORROR HAIL!

Én


Pirula


Tycho


Kuroi Tenshi

Quote from: Nihilus on 2009-06-18, 01:07:48


A gitáros kifejezetten jó, viszont az énekes és a dobos kissé gyenge.
Ajánlom még az Opeth-et, pl. Ghost reveries album. Sajnos a kiadó
az összes eredeti zenés videót leszedte a jútyúbról, csak a Grand
Conjuration hivatalos (rövidre vágott) videója és élő felvételek vannak
fenn.

Nihilus

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-06-18, 10:59:57
Quote from: Nihilus on 2009-06-18, 01:07:48


A gitáros kifejezetten jó, viszont az énekes és a dobos kissé gyenge.
Ajánlom még az Opeth-et, pl. Ghost reveries album. Sajnos a kiadó
az összes eredeti zenés videót leszedte a jútyúbról, csak a Grand
Conjuration hivatalos (rövidre vágott) videója és élő felvételek vannak
fenn.
Az Opeth nagyon jó, de én leginkább a Still Life-ot és az Orchidot kedvelem tőlük. :)

Member

Hallgatom, szerintem kicsit egykaptafás ez a Sigh, de vannak hangulatos, olyan igazi dark-os ötleteik, amik tetszenek (az új albumon a koboldröhögés főleg).

Már látom, hogy hamarosan az összes children of bodom és hammerfall pólót opeth váltja fel...

Nihilus

Quote from: Member on 2009-06-18, 16:14:23
Hallgatom, szerintem kicsit egykaptafás ez a Sigh, de vannak hangulatos, olyan igazi dark-os ötleteik, amik tetszenek (az új albumon a koboldröhögés főleg).

Már látom, hogy hamarosan az összes children of bodom és hammerfall pólót opeth váltja fel...
Már bocsi, de a Sigh nem egykaptafás. Gyakorlatilag minden album más. Ha a 2007-est hallgatod, akkor nem csodálom, hogy ezt mondod, az a "legegyszerűbb" albumuk. De nem mondanád ezt, ha egymás után hallgatnád mondjuk a Scorn Defeatet meg az Imaginary Soniscope-ot.  ;)

Member

Akkor szedem az Imaginary Sonicscape-ot, hogy megmaradjon a becsületem.

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2009-06-18, 16:14:23
Már látom, hogy hamarosan az összes children of bodom és hammerfall pólót opeth váltja fel...

Az már zenei ízlésre kifinomultabbá válására vallana.
De hát mit tudsz te erről?... :hehe:

Nihilus

Quote from: Member on 2009-06-18, 19:15:35
Akkor szedem az Imaginary Sonicscape-ot, hogy megmaradjon a becsületem.
Azt is nagyra értékelem, hogy egyáltalán foglalkozol a bandával.  :D

Member

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-06-18, 19:43:09
Az már zenei ízlésre kifinomultabbá válására vallana.
De hát mit tudsz te erről?... :hehe:
Én csak azt tudom, hogy a divatbandák váltakoznak. :angyali:

Member

#1139
http://www.metal-archives.com/band.php?id=3540258437
Ismerősöm találta. Ez a vég. :eek: :lul:

Az Imaginary Sonicscape tényleg egész jó lett, pardon, az előbbit visszaszívom.