Main Menu

Final Fantasy VII

Started by .Attila, 2004-01-14, 21:44:40

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: DreamcleaverMár régen volt, de én úgy emlékszem Yuffi-t is fel lehetett venni csapattagnak.
Yes, of course!
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ramiz

Mit lehet tenni, ha fent van az XP patch, mégis kilépeget a játék a Chocobo-versenyes résznél, aztán a Sephiroth feltámasztása videónál? (Elõbbinél még sikerült egyszer behozni a folytatást...)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizMit lehet tenni, ha fent van az XP patch, mégis kilépeget a játék a Chocobo-versenyes résznél, aztán a Sephiroth feltámasztása videónál? (Elõbbinél még sikerült egyszer behozni a folytatást...)

Erre külön van chocobo patch. Ha az ultima verzió van meg, akkor mellékelték a patch könyvtárba :)

Ramiz

Quote from: RouninErre külön van chocobo patch. Ha az ultima verzió van meg, akkor mellékelték a patch könyvtárba :)
És Sephiroth-patch is van?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizÉs Sephiroth-patch is van?

Ezt viszont nem tudom -.- Nincs fent a gépem sem, na és persze gugli a legjobb barátod :D

Ramiz

Quote from: RouninEzt viszont nem tudom -.- Nincs fent a gépem sem, na és persze gugli a legjobb barátod :D
Elég lett volna egy vigyori ( :G ). :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizElég lett volna egy vigyori ( :G ). :D

Nem schmájlizzuk teli a topicot :p És még élénken él bennem a "post<10char=no post" szabály =/

Ezt az áldott ff7-et még mindig nem játszottam végig =/ Pedig hányszor megfogadtam :rolleyes:

thrall

énmeg abbahagytam, mert azthittem a peco... izé chocobo cerseny amiatt rosz nálam, mert rosszul lett megírva a CD, de így már tom, hogy nem :D

Ramiz

Chocobo pack viszi a Sephirothos videót is. Nyugodtan nyomhatjátok, fiúk. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

TurboK

Quote from: RamizTifának akkor is sokkal nagyobbak a mellei. :D
Yuffit azér szeressük mert neki meg nem.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Danhibiki

Bocsi, hogy ide is berakom ("Ez nagyon LOL:D:D" thread után), de szerintem megérdemli, hogy ide is bekerüljön:D:
http://www.kepfeltoltes.hu/051230/azufantasy7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg :lol:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Andi

Ez a chocobo vadászat nagyon kiborító... O___O

És kár h a vizsgák miatt elvileg nincs idõm játszani ^^"

m46u5

Quote from: AndiEz a chocobo vadászat nagyon kiborító... O___O

És kár h a vizsgák miatt elvileg nincs idõm játszani ^^"
Annyira azert nem nehéz, csak az nem mindegy mit párosítasz mivel, mert annál nehezebben tudod csak megszeretni az aranychochobo-t. (Nekem mondjuk kettõ is volt :D)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Danhibiki

Eladó egy eredeti Final Fantasy VII, német nyelven kommunikál a kicsike. Árban megeggyezünk csak írj privit. A CD-k jó állapotban vannak, ja és Playstation-re van.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)