Main Menu

Oni

Started by RE@L, 2005-05-17, 00:27:19

Previous topic - Next topic

RE@L

Oni=ghost
Emléxem anno demoját végigtoltam elolvastam a cikket róla, újra meg újra,
kicsit csúnyácska volt, nemvolt benne multiplayer de maga a játék nekem felejthetetlen emlékeket okozott újra meg újra fõleg a story....
Aztán a páratlan kifinomultsággal véghezvitt combók...
Mennyit szórakoztam gerinctörésekkel vagy Devil Spin kick el....
Nemtudom ti hogy vagytok vele de ritka 1 unicum manapság a cd-s változata, mint a Full Throttle!!!!
Ha nagyon kell valakinek feltudom tölteni valahova (igaz idõvel........)
Kiváncsi vagyok egyébb véleményeitekre Konokoval és a játékkal kapcsolatban!
(Sajna tudomány mai állása szerint nemigazán volt fejõstehén a játék és már nem a bungie kezében vannak a jogok tehát neis számítsunk folytatásra :(  :bruhuhu: )

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: RE@LOni=ghost
Emléxem anno demoját végigtoltam elolvastam a cikket róla, újra meg újra,
kicsit csúnyácska volt, nemvolt benne multiplayer de maga a játék nekem felejthetetlen emlékeket okozott újra meg újra fõleg a story....
Aztán a páratlan kifinomultsággal véghezvitt combók...
Mennyit szórakoztam gerinctörésekkel vagy Devil Spin kick el....
Nemtudom ti hogy vagytok vele de ritka 1 unicum manapság a cd-s változata, mint a Full Throttle!!!!
Ha nagyon kell valakinek feltudom tölteni valahova (igaz idõvel........)
Kiváncsi vagyok egyébb véleményeitekre Konokoval és a játékkal kapcsolatban!
(Sajna tudomány mai állása szerint nemigazán volt fejõstehén a játék és már nem a bungie kezében vannak a jogok tehát neis számítsunk folytatásra :(  :bruhuhu: )

naon komoly játék én már végig vittem régen.!! :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

RE@L

Nekem csak úgy eszeme jutott , mert éltem haltam pár éve érte...
1x elhagytam a cd-t :( sehogy se tudtam beszerezni, aztán kb 3-4 hónapja vhol megláttam fönn rögtön leszedtem és azóta féltve örzöm a Full Throttle-öm mellet ^^

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

SnowCat

Húú, Oni az egyik kedwenc játékom, bár kicsit kiöregedett már, de ha néha eszembe jut még most is felpakolom és jáccok wele :)
A zenéje nincs meg walakinek? mert azt szerettem még benne nagyon, bár ritkán lehetett hallani játék közben sajna...

/SnowCat

RE@L

Quote from: SnowCatHúú, Oni az egyik kedwenc játékom, bár kicsit kiöregedett már, de ha néha eszembe jut még most is felpakolom és jáccok wele :)
A zenéje nincs meg walakinek? mert azt szerettem még benne nagyon, bár ritkán lehetett hallani játék közben sajna...

Dehogynemk!!!
Ha van tárhely vhol szívesen feltöltöm!!!
Full album megvan sõt a zene a trailerbõl is ^^
pm rám és megoldjuk valahogy okosban.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

SnowCat

Quote from: RE@LDehogynemk!!!
Ha van tárhely vhol szívesen feltöltöm!!!
Full album megvan sõt a zene a trailerbõl is ^^
pm rám és megoldjuk valahogy okosban.
OO PM ment :D
Egy pár nekem is megwolt innen onnan, de az albumot nem találtam.
Akartam adni egy linket, mert neten wolt 1 tökjó flesses animáció ami bemutatta a kombókat (és Oni zenéje ment alatta) de megszünt sajna (oni.godgames.com-on wolt amúgy)

/SnowCat

Fenrir

Hah! Hihetetlen hogy még van aki emlékszik erre a játékra...
Nekem évekig a kedvencem volt, és a közelmúltig Oni háttér volt a gépemen.
Fantasztikus sztori, gyönyörû harc, csak a grafika volt elavult, már akkor amikor kijött...sajnos. Ha annyi forintom lenne, ahányszor végigvittem :rolleyes:
Tényleg nem lessz folytatása. Volt róla szó, ahogy tudom el is kezdték, de félbehagyták, évekkel ezelõtt.  :b+:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Xipe

Jo kis jatek az Oni az biztos.
Emlekszem amikor megvettem akkor veletlenul Machintosra vettem meg es csak akkor vettem eszre amikor mar a taskamert alltam sorba.
fogtam magam visszasetaltam, kicsereltem a dobozt es mintha mi se tortent volna kisetaltam a boltbol.
az egy baj szerintem a jatekkal az volt hogy minden hatter fal egyszinu szurke volt, de ezen kivul nagyon elvezetes volt.
kedvenc mozdulataim koze tartozik az amikor nekifutasbol elkapta valaki nyakat es korbeporgott rajta vagy amikor hatulrol elkapott valakit es gerincropogtatast alkalmazott.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

SnowCat

Quote from: Xipekedvenc mozdulataim koze tartozik az amikor nekifutasbol elkapta valaki nyakat es korbeporgott rajta vagy amikor hatulrol elkapott valakit es gerincropogtatast alkalmazott.
Én azt jobban kedweltem amikor az illetõ nyakába ugrott és úgy dobta át, és a 'hátwakarós'(najó, gerinc törõ) mozdulat is aranyos wolt... Hú lehet minyárt felrakom megint :D

/SnowCat

Fenrir

az én kedvencem a Crescent Moon kick volt... :rolleyes:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

RE@L

Quote from: FenrirHah! Hihetetlen hogy még van aki emlékszik erre a játékra...
Nekem évekig a kedvencem volt, és a közelmúltig Oni háttér volt a gépemen.
Fantasztikus sztori, gyönyörû harc, csak a grafika volt elavult, már akkor amikor kijött...sajnos. Ha annyi forintom lenne, ahányszor végigvittem :rolleyes:
Tényleg nem lessz folytatása. Volt róla szó, ahogy tudom el is kezdték, de félbehagyták, évekkel ezelõtt.  :b+:

Végigolvastam a hozzá tartozó fórumokat, ahol 1-2 készítõ is írt...
Take Two games ben lehet reménykedni mert nélluk vannak az oni jogai...
ha õk nemcsinálnak folytatást akkor oni címszó alatt vagy a karakterekkel hasonló játék nemfog születni :( Bungie nemtehet róla fillérekért eladta amikor kiadótváltottak (Ez volt az uccsó Microsoft elõtti game ük)
A nekifutósat énis ellõttem!! imádtam meg a dobálások jaja viszont volt 1-2 kombó ami nincs felírva sehol!!!
Valami régen frissített onis fan oldalon találtam õket és 1 kettõ müködött is apám h mekkora volt (derégenvolt)
Meg a csavar a végén hogyha nemölöd meg Griffint akkor segít legyõzni Muro-t és nemis alakul át Muro...... meg a csítek a végén :D mennyit nyomtam Barbassal.. Earthquaker!!! :lazza:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Xipe

Quote from: SnowCatÉn azt jobban kedweltem amikor az illetõ nyakába ugrott és úgy dobta át, és a 'hátwakarós'(najó, gerinc törõ) mozdulat is aranyos wolt... Hú lehet minyárt felrakom megint :D


en most jatsozttam vele.
MUAHAHAHA.
tenyleg kar hogy nincs benne multi, de nem is lett volna szerintem sok ertelme.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Quote from: SnowCatÉn azt jobban kedweltem amikor az illetõ nyakába ugrott és úgy dobta át, és a 'hátwakarós'(najó, gerinc törõ) mozdulat is aranyos wolt... Hú lehet minyárt felrakom megint :D

Én tegnap felraktam most vok ahol felrobantja magát shinitama,mondjuk én már tobb mint 4 szer vettem végig de most igy vissza jött a kedvem :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Az egyik kedvenc játékom volt anno. Azért vettem meg mert anime stílusú volt. És én minden gamet szeretek ami anime stílusú. végignyomtam, mindkét végletet végigjátszottam, de a vége mind2-nél ugyanaz volt: a város megpusztult, te életben maradtál. Csak 1 bajom volt vele: az irányítás, amit sose tudtam átállítani...a kezem leszakadt néha egy-egy pályarésznél...

Relunx

RE@L

Át lehet állítani.......
Csak a config.cfg-ben asszem vagy vhol 1 cfgben kellet átállítani ennyi az egész :(
Hát igen ezért szerettem énis még mert nincs happy end......

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

TurboK

A befejezés ahol Griffin segít messze a legjobb bunyó évek óta amit játékba beletettek. Feltéve ha régen sokat nyomultál a Streets of RAge-vel.

Egyetlen bajom az Onival az volt hogy nem lehetett az ellenfeleket ablakon keresztül kidobni. Akármelyik fegyver egy lövéssel leszed akármilyen ablakot, de nem lehetett keresztül dobni ellenfeleket. Az hogy egy lövést MINDIG felfog az ablak, az megint hülyeség volt, a sniper gunnak sztem biztos elég erõsnek kellene lennie hogy átmenjen rajta (még akkor is ha folyékony hígany töltetet használ).

A játék zenéjét meg kiadták promó cédén, egy rakat helyen feltették a netre a Halo zenék mellé. Kár hogy egy igazán élvezhetõ zene van rajta csak, a fõmenü/utolsó csata zenéje (track02, a címe "trailer").

És igen, a nekifutásos támadások voltak a leghasználhatóbbak. Meg a Devil Spin Kick és a Rising Fury vagy mi volt a speciális felütés ami a földön fekvõt is megütötte. Ezeken kívül csak a különbözõ oldalirányú rugásokat használtam meg gyors ütés-ütés-ütés/rugás sorozatokat ha egy ellenfél volt ellenem.

A fegyverek között is volt egykét érdekes, habár ott is úgy igazán csak kettõ volt nagyon használható. A sima és a mesterlövész puska.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Xipe

nekem akkor is a sima pisztoly tetszett a legjobban(termeszetesen Gatling Gun Modeban).
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

SnowCat

Quote from: Xipenekem akkor is a sima pisztoly tetszett a legjobban(termeszetesen Gatling Gun Modeban).
Screaming cannon mindent wer :P
(szerintem)

/SnowCat

Necrid^

Quote from: Xipenekem akkor is a sima pisztoly tetszett a legjobban(termeszetesen Gatling Gun Modeban).
Legjobb..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

A legszarab fegyver volt a "Hughes Black Adder Submachine Gun"
szét szörja a lovést..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

Quote from: SnowCatScreaming cannon mindent wer :P
(szerintem)


ja, jol ki lehetett kerulni a lovedekeit.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Quote from: Xipeja, jol ki lehetett kerulni a lovedekeit.
:lol: És tényleg! Azt imádom a játékban, hogy ketten pofoznak, és akkor még ráadásképpen fejbelõnek sniperrel (vagy bármivel)... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

TurboK

Quote from: Shiroi:lol: És tényleg! Azt imádom a játékban, hogy ketten pofoznak, és akkor még ráadásképpen fejbelõnek sniperrel (vagy bármivel)... :rolleyes:
Shift (vagy ctrl, nem emlékszem) plusz hátra vagy balra/oldalra a "kibúvó" mozdulatokhoz...

A fegyverek közül a puska volt a nagyon jó (pontosan lõtt, sokat, viszonylag erõset. Csak az ember elé kellet célozni), a mesterlövész puska mindent vert (4 lövéssel kinyírta az egyik fõnököt, instant betalál), meg még legfeljebb az elektrosokkoló volt használható ha nagyon körbe voltál véve.
A különbözõ agyúk (aknavetõ, meg a homing cluster) is használhatók voltak néhol, aknavetõ tömegek ellen, homing cluster meg távolról levadászik embereket.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Fenrir

Minden fegyver kivállóan alkalmas volt az "agresszív véleménycserére" ha tudtad a módját hogyan kell használni. A sniper nagyon ott volt a szeren, a gránátvetõ is büntetett, de a kedvenceim a Screaming Cannon és Barabas apró kis stukkere volt :rolleyes: ....csak a rakétavetõ volt gáz. Közelre semmit sem ért, messzirõl pedig kikerülték a lövéseit.
De a legjobb fegyver a puszta kéz volt...ahogy mondják:"az öklöd sosem fogy ki a munícióból".
Az én kedvec cheatem a Moonshadow...nincs is jobb módszer hogy szolídan gyakoroljuk a ...hogy is fogalmaztatok? Hátvakarást? :lul:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Fenrir

Quote from: NecridA legszarab fegyver volt a "Hughes Black Adder Submachine Gun"
szét szörja a lovést..
Azért kellett közelharcban használni...úgy már nem olyan könnyû kikerülni a golyózáport... :uzi:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Fenrir

Quote from: TurboKEgyetlen bajom az Onival az volt hogy nem lehetett az ellenfeleket ablakon keresztül kidobni. Akármelyik fegyver egy lövéssel leszed akármilyen ablakot, de nem lehetett keresztül dobni ellenfeleket.
Se le a tetõrõl...a 10 centi magas párkány mindig megfogta a szemeteket... :nagyere:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Xipe

Quote from: FenrirSe le a tetõrõl...a 10 centi magas párkány mindig megfogta a szemeteket... :nagyere:


ja de persze mi mindig le tudtunk esni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Quote from: Xipeja de persze mi mindig le tudtunk esni.

Alap :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SnowCat

Quote from: Xipeja de persze mi mindig le tudtunk esni.
Én walahogy nem szoktam leesni, Biztos bennem wan a hiba :P

/SnowCat

Necrid^

Quote from: SnowCatÉn walahogy nem szoktam leesni, Biztos bennem wan a hiba :P

Ja senki nem tökéletes :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!