Main Menu

Oni

Started by RE@L, 2005-05-17, 00:27:19

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: NecridJa senki nem tökéletes :D


ja, en is csak elsore vittem vegig halal vagy ujrakezdes nelkul.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Quote from: Xipeja, en is csak elsore vittem vegig halal vagy ujrakezdes nelkul.

Ja bocs én kérek elnézést :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: Xipeja, en is csak elsore vittem vegig halal vagy ujrakezdes nelkul.
Az ilyen hozzászólásokoz tegyél már légyszíves valamilyen smiliekat, mert a végén még elhisszük! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

RE@L

Le lehetett dobni....
Amúgy meg a legjobban akkoris az nézett ki amikor a kezedben 1 plasmagunal
csináltál 1 devil spin kick es combo-t:hopp:
Apropó a Rising fury volt az amivel ütötted a földön fekvõt is.......
Az meg hogy nemtudtad kilõni az ablakot ne  a készítöknek hányd szemre,
szerinted nem minden játékfejlesztõ arra törekszik minnél jobb és aprólékosabb legyen a játékuk. Akkori vasakhoz mérve meg mivel az Oni motorja akkormár elavult volt szó se volt róla hogy beletudjanak tenni ilyen számolásigényes fícsöröket  mert elsõ az optimalizálás és hogy minnél több gépen szaggatásmentesen fusson.....

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

TurboK

Quote from: RE@LLe lehetett dobni....
Amúgy meg a legjobban akkoris az nézett ki amikor a kezedben 1 plasmagunal
csináltál 1 devil spin kick es combo-t:hopp:
Apropó a Rising fury volt az amivel ütötted a földön fekvõt is.......
Az meg hogy nemtudtad kilõni az ablakot ne  a készítöknek hányd szemre,
szerinted nem minden játékfejlesztõ arra törekszik minnél jobb és aprólékosabb legyen a játékuk. Akkori vasakhoz mérve meg mivel az Oni motorja akkormár elavult volt szó se volt róla hogy beletudjanak tenni ilyen számolásigényes fícsöröket  mert elsõ az optimalizálás és hogy minnél több gépen szaggatásmentesen fusson.....
maradjunk annyiban hogy egy rakat dolgot keszedtek a játékból (véreffekt, valami bazinagy robot), legalább ezt azért igazán megoldhatták volna.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

RE@L

Vérefekkt megint azért lett kivéve mert akkor már hótzicher hogy megkapta volna azt a bizonyos "M" besorolást.....
És az eléggé jellemzõ még a mai napokban is h 1 game-ból rendesen kihagynak fícsöröket... pedig beharangozzák
Oni nak volt olyan E3 as változata amiben nyomták a multi-t rendesen dobálta a Tanker, Konokot meg harcolt a striker.
Emléxem naon régi PC Guruból.
Jah a bazinagy robot ami csak rajzvászonig jutott el.......
De tul képpen sztem az Oni volt az elsõ olyan játék, ami abszolúte véve napjainkban népszerû "konzolátirat" mivel anno is pénz beszél, kutya ugat
Oni bizony a debütáló PS2 1ik üdvöskéje volt!!!
Most jut eszembe a töltényes dolog naon tetszett, hogy látni lehetett van e benne skúló a földön vagy nincs.....
Sok rosszat lehet mondani errõl a játékról de az én szívemben mindig lessz helye és az én szememben mindig szép lesz...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

TurboK

Az egyik hivatalos weboldalon van egy rakat ingame kép a robotról, ne mond nekem hogy csak rajztábláig jutott el...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

RE@L

Quote from: TurboKAz egyik hivatalos weboldalon van egy rakat ingame kép a robotról, ne mond nekem hogy csak rajztábláig jutott el...

Ja bocs , csak tutod kb 1 éve már hogy mindennek utánanéztem Onival kapcsolatban de nemérdekes kihagy a memóriám ez van...
De sztem nem lett volna értelme, mert hogy fûzték volna a storyhoz?
(In game shotot meg nemtart 5 percig se renderelni...)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Xipe

Quote from: ShiroiAz ilyen hozzászólásokoz tegyél már légyszíves valamilyen smiliekat, mert a végén még elhisszük! :)


azert nem rakok smilikat mert hat tenyleg igy van.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fenrir

Quote from: Xipeazert nem rakok smilikat mert hat tenyleg igy van.
No és milyen fokozaton?

Amúgy ha bárki kérdi mi a kedvenc játékom, még ma is az Oni jut elõször eszembe. Konoko mozgása fantasztikusan kidolgozott. És az ellenfelek is okosan mozogtak közelharcban.
És én is úgy tudom hogy a PS2-es verzióban volt robot. Neve is volt...de akármi legyek ha emlékszem...
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Xipe

Quote from: FenrirNo és milyen fokozaton?

Amúgy ha bárki kérdi mi a kedvenc játékom, még ma is az Oni jut elõször eszembe. Konoko mozgása fantasztikusan kidolgozott. És az ellenfelek is okosan mozogtak közelharcban.
És én is úgy tudom hogy a PS2-es verzióban volt robot. Neve is volt...de akármi legyek ha emlékszem...


nem is volt rajta Easy fokozat.

kulonben itt egy nem is tudom minek nevezheto Flash Intor a jatekhoz.

Oni
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fenrir

Quote from: Xipenem is volt rajta Easy fokozat.

kulonben itt egy nem is tudom minek nevezheto Flash Intor a jatekhoz.

Oni
Hm...az enyémen három fokozat volt...lehet hogy roszúl emlékszem a megnevezésére.
 :lazza:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Xipe

Quote from: FenrirHm...az enyémen három fokozat volt...lehet hogy roszúl emlékszem a megnevezésére.
 :lazza:


nekem semmilyen jatekon nem letezik Easy fokozat.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Quote from: Xipenekem semmilyen jatekon nem letezik Easy fokozat.
Mert mindegyik fokozat túl nehéz ahhoz, hogy easy-nek nevezhesd?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiMert mindegyik fokozat túl nehéz ahhoz, hogy easy-nek nevezhesd?


igen shiroi, pontosan azert.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Ki ez a szánalmas ember aki játszik easy-ben? a normál is könnyu volt sztem..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

Quote from: NecridKi ez a szánalmas ember aki játszik easy-ben? a normál is könnyu volt sztem..

szerintem a Normal sem lehetett sokkal nehezebb.
meg Hard-on is gyerekjatek volt vegigvinni szerintem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Quote from: Xipeszerintem a Normal sem lehetett sokkal nehezebb.
meg Hard-on is gyerekjatek volt vegigvinni szerintem.

Egyetértek..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Nekem azért jelentett kihívást a normál fokozat is (nem vagyok vmi ász a third-person-shooterekben). Néhol már-már olyan bravúrokat is végrehajtottam hogy kb 2mm-es párkányról nekifutva felugortam egy konténer tetejére - hát nem elsõre sikerült...de volt bennem kitartás és végül sikerült. Mondjuk én spec hiányoltam még a párkányon való megkapaszkodást, talán aért mert Soul Reaver-ben már hozzászoktam. De azért iakadt néhány idegesító momentum is, amikor pl. öten körbeveszenk (hirtelen bukkannak elõ a semmibõl és alig van idõ reagálni) lenyomnak a földre majd péppé lõnek a földön..kössz...De mindezek ellenére kijelenthetem hogy az egyik legélvezetesebb játék volt az Oni amivel eddig játszottam.

Relunx

Fenrir

Nekem a hard már komoly kihívást jelentett...de azért végignyomtam azon is. Annak ellenére hogy az akkori számítógépem nem volt éppen vaddisznó és néha beszaggatott mint disznó...
Az ellenfelek jól együttmûködnek harcban, ráadásul szemetek, mert közben lõnek is mindennel amit csak találnak...
Én a kést hiányoltam belõle.... :jee:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

RE@L

Quote from: FenrirÉn a kést hiányoltam belõle.... :jee:

Minek a kés, ha ouszta lábaddal vagy kezeddel úgy tudtál ölni hogy a hajad se rezzent meg?  :lazza:
Azért a Backbreaker mindig megmarad bennem meg a nekifutásos nyaktekerös körberugós, szerintem :linsux:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fenrir

Az se kutya, mikor felkapja a vállára és lzán hátradõl...
Hatásos a reumatikus panaszok ellen.
De most hogy felidézem, volt pár nagyon komoly lefegyverzés is... :rolleyes:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

TurboK

na most kedvet kaptam hozzá hogy kijátszam mégegyszer. megnézzük mit tud ez a hard fokozat.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Fenrir

For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Necrid^

Quote from: TurboKna most kedvet kaptam hozzá hogy kijátszam mégegyszer. megnézzük mit tud ez a hard fokozat.

Nah hajra én most nyomom hardon és a Generátoroknál vok ahol meg kell választonod hogy meg olod-e griffen vagy nem..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fenrir

Francba...most már muszáj leszek én is játszani vele újra... :ejj:  ;)
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

TurboK

Quote from: NecridNah hajra én most nyomom hardon és a Generátoroknál vok ahol meg kell választonod hogy meg olod-e griffen vagy nem..
Hát, ha az -igazi- fõellenséget akarod látni (kard ki kard, ember ember ellen stílusban) akkor öld meg. Ha egy gigantikus tömegjelenetet szeretnél látni, hagyd életben.

Én amikor elõször ott voltam akkor megöltem, aztán életben hagytam és ujranyomtam az utolsó pályát.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Necrid^

Quote from: TurboKHát, ha az -igazi- fõellenséget akarod látni (kard ki kard, ember ember ellen stílusban) akkor öld meg. Ha egy gigantikus tömegjelenetet szeretnél látni, hagyd életben.

Én amikor elõször ott voltam akkor megöltem, aztán életben hagytam és ujranyomtam az utolsó pályát.

kösz az info-t de én most 4 szere játszom végig :),de amugy ha nem ölod meg akkor vhogy ugy éreztem hogy könnyebb.a végen de lehet hogy tévedek..csak én vok pro :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

TurboK

Könnyebb, mert a nekifutásos dobást lehet használni. Csak rohangálni kell, meg töltõdni (ha ven elég hypod) aztán nekimenni és kitekerni a nyakát.

Persze az az igazi hogyha beleveted maga az emberek közé és mindenki üt mindenkit.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Fenrir

Egy tanács: Ha végigjátszod, és utánna a mentésben újra betöltöd azt a pályát ahol döntened kell Griffin sorsáról, ha máshogy döntesz, más lesz a vége is. Nem kell újrajátszani.
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.