Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Selmo

Üdv itt! Fórumozz sokat, érezd jól magad, és ne törődj a többiek jelenleg fennálló paranoiájával.  :redface:

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Véletlenül se vedd magadra ezt a fura fogadtatást nyest, csak éppenséggel kicsit gyanakvó itt a férfiközönség a mostanában egyre gyakrabban feltünedező ifjú anime-kedvelő hölgyekkel kapcsolatban :haha:

Rounin

Akik mintha felhívást tennének flörtre... vagy szavaikkal vagy avatárral :angyali: Na mindegy, a kaja nem csap be, megyek is. :haha:

csacsa

Hi Minna,

Most jött el az ideje, h én is bemutatkozzam egy kicsit, ha már rendszeresítettem jelenlétem a fórumon.  :haha:
Tehát, 21 éves lány vagyok, imádom az animéket és a mangákat. Kb. 10 éve lettem az animék szerelmese és 2 éve a mangáké.
Jelen pliianatban fősulis vagyok műsz. infó szakon, de több idő töltök a gép előtt animéket  és mangákat üldözve/töltve a neten, mint a sulipadban. :ejnye:

Most a Naruto/Bleach/Peacemaker Kurogane viszi nálam a prímet animés körökben.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Rounin

Ez esetben itt az ideje egy tisztes fogadtatásnak is :). Bár már berendezkedtél, azért üdv itt s légy jó és szobatiszta. Megéri :lazza:

Fazék

Üdv csacsa! További jó fórumozást! :)

nyest

**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Kvikveg

Welcome ujoncok!
Ehehe, meg par ilyen 21 eves lany, stb bemutatkozas, es hiszterikus vihogasban torok ki.  :lul:
Ma eddig 3 ha jol szamolom.

Ne hagyjatok magatokat! Ize, ne hagyd magad Rounin!  :hehe:

Es miert eppen nyest? Ld miert ez a nevem vagy vmi hasonlo nevu topic. Hol rajzoltal? Farmer most eloszor? Eddig szovetgatya-bolcsesztarisznya volt vagy mi?? Foka, lajhar... Weird...  :eek: :ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

nyest

mert spektrumot néztem ma, ezért nyest..
kézműipari szakközepet végeztem, jártam fotós suliba is de otthagytam, meg mondjuk 1992óta rajzolok emelt óraszámban, mostanában inkább ilyen agymenéseket rajzolok, semmi komolyabbat  :frown:
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Member

Csacsa-é eddig a leghihetőbb, üdv. :)

Zsiga

Üdv az újabb két huszonéves lánynak is. :)
:muhahah:

Bishop

Üdv minden új nak,és a régiek új account-jainak is üdv :D
úgytűnik ez a 21 lesz a fórum átlag életkora lassan :D

Kvikveg

Quote from: nyest on 2006-09-30, 23:18:21
mert spektrumot néztem ma, ezért nyest..
kézműipari szakközepet végeztem, jártam fotós suliba is de otthagytam, meg mondjuk 1992óta rajzolok emelt óraszámban, mostanában inkább ilyen agymenéseket rajzolok, semmi komolyabbat  :frown:
Hat... alaposan megfontolt nevvalasztas...
Majdnem elkezdtem rinyalni, hogy ird mar le hogymithol tanultal. Aztan rajottem, hogy a) nincs idom. b) mast kell csinalnom, hogy legyen munkam. c) van szepjo konyvem... :D Kitort raktam a "rajzoljunk Bleachet" otperc. Es lehetoleg szinvonalasan, nem a szokasos torzult-fanart stilussal. Alucarddal egyszer eleg volt. :/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: nyest on 2006-09-30, 23:18:21
mert spektrumot néztem ma, ezért nyest..
kézműipari szakközepet végeztem, jártam fotós suliba is de otthagytam, meg mondjuk 1992óta rajzolok emelt óraszámban, mostanában inkább ilyen agymenéseket rajzolok, semmi komolyabbat  :frown:
Jé, még egy fotós, észre se vettem, akkor neked külön  :tezsvir:

RE@L

Quote from: nyest on 2006-09-30, 21:49:42
20 éves, lány.
rajzos, mégis másban melózok amiben kéne.
igazából bámészkodok, úgyhogy ritkán írok bárhova is, ((népfújolás))
de azért határesett.
nem vonzódok betegesen semmihez, kedvenc állatom a lajhár és a fóka.
szeretem a 2percig finom golyós rágókat, ma vettem életemben elöszőr farmert, és citromos ásványvízzel zárom a napjaim.
!tartozom Re@lnek: több bocsánatkéréssel és egy J.D. Salinger - Zabhegyező könyvvel.!
:frown:
Szia újra! Furi, kicsi a világ :)  Nem haragszom rád, így hozta az élet hát így hozta de hogyhogy beregiztél a fórumra ?
u.i.: Hitetlenek, nyest tényleg valós személy!!!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Rounin

Mivel Rád hivatkozott, sejthető volt. :p

Ramiz

Hát ez kész! Mindenki egy kis lánysűrűség-növekedésért sírt mindig, most meg már alig merjük elhinni.. :lol:
Fiúk, csípjünk mán magunkba! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Asuka III

HEhehe... most már nem csak bennem kételkednek... :szemuveges: :rotfl: :haha:
Ja és sziasztok nyest és csacsa! :) Nem gondoljátok hogy a fiúk kételkedő postjait is valójában lányok írják és minket akarnak csak ugratni? :lol: Najó sorry csak furcsa ez az egész. Na mindegy legalább szervezhetünk külön meetet ahol nyugiban leszünk meg csak rajzolgatunk úgyis félek a sok meetes emberkétől a képek alapján bár már olvasom a fórumot egy ideje és már kezdem megszokni őket :D

edit: ja és szívesen kiveszem az avatar képemet a galériából meg innen ha zavar titeket csak szerintem annyira jó és egyébként is Asuka a legjobb anime szereplő!!!! :jee: :jee: :jee:

Rounin

Dehogy zavar :rolleyes:

Szerintem meg nem vagyok lány :p (nem érdekelnek a kétkedő pillantások :angyali:)

Viszont most jut eszembe, hogy a nagy hitetlenkedésben elfeledtem illő módon üdvözölni első tajtékát a leánytsunaminak :haha: Kézcsók, Asuka III és érezd magad jól.

Akik rajzolnak, rendelkeznek devartos galériával? Szívesen megtekinteném őket.

RE@L

Nemkell jólteszed, hagyd ott jó helyen van. Én tartozok bocsánatkéréssel, csak szerintem te is tudhatod hogyha olvasod egy ideje a fórumot hogy sajnos volt már olyanra példa hogy valaki szórakozott ilyesmivel. És szervusz, érezd magad kényelemben itt a hasábokon.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Quote from: Rounin on 2006-10-01, 01:29:14
Szerintem meg nem vagyok lány :p (nem érdekelnek a kétkedő pillantások :angyali:)
Nyeh-nyeh... ha még csak lánynak néznénk!... :D de te annál sokkal különösebb vagy :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2006-10-01, 01:17:08
Hát ez kész! Mindenki egy kis lánysűrűség-növekedésért sírt mindig, most meg már alig merjük elhinni.. :lol:
Fiúk, csípjünk mán magunkba! :D
:haha:

Quote from: Asuka III on 2006-10-01, 01:24:32
Na mindegy legalább szervezhetünk külön meetet ahol nyugiban leszünk meg csak rajzolgatunk úgyis félek a sok meetes emberkétől a képek alapján
Azt mondták, ijesztő vagyok!  :bruhuhu:

Üdv hivatalosan is Randal, valamint Üdv Asuka III, nyest és csacsa!  :szemuveges:
And remember kids: there are no girls on the internet! Csapdákkal csak óvatosan! :D

csacsa

Ennyire nehéz elhinni, h a lányok is néznek aminét vagy, h fórumoznak? :confused:
Vagy ez egy külön fiú privilégium??? :grrr:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Kuroi Tenshi

Régi internetes poén ;)
A site címét már elfelejtettem, de nem is biztos, hogy még létezik.

Asuka III bemutatkozása meg túlságosan emlékeztet erre :)

Kvikveg

Quote from: Asuka III on 2006-10-01, 01:24:32
HEhehe... most már nem csak bennem kételkednek... :szemuveges: :rotfl: :haha:
Ja és sziasztok nyest és csacsa! :) Nem gondoljátok hogy a fiúk kételkedő postjait is valójában lányok írják és minket akarnak csak ugratni? :lol: Najó sorry csak furcsa ez az egész. Na mindegy legalább szervezhetünk külön meetet ahol nyugiban leszünk meg csak rajzolgatunk úgyis félek a sok meetes emberkétől a képek alapján bár már olvasom a fórumot egy ideje és már kezdem megszokni őket :D

edit: ja és szívesen kiveszem az avatar képemet a galériából meg innen ha zavar titeket csak szerintem annyira jó és egyébként is Asuka a legjobb anime szereplő!!!! :jee: :jee: :jee:
Rajzolgatas? Hol? Mikor? :D :D :D

Ijeszto? Ijeszto az avatarom? *artatlan szemmel nez* :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Ramiz on 2006-10-01, 01:32:32
Nyeh-nyeh... ha még csak lánynak néznénk!... :D de te annál sokkal különösebb vagy :__devil:

Félek.... :3x3:

Kuroi Tenshi: slutzilla óta nem hiszek el semmit :D

Leányok: nem az animéző lány vagy a fórumozó lány a fura. Hanem a társkereső ideális lány ˇˇ'

Kazenokizu

Huhhh, de régen nem postoltam semmit...

Üdv minden újoncnak.  :smile: (Habár némileg még én is annak számítok... :D Vagy nem? ) Jó sokan lettetek, mióta utoljára erre jártam.  :eek:
Némelyik bemutatkozás tényleg elég furi, dehát ez van. (Én pl. még a mai napig nem mutatkoztam be "hivatalosan"... => Nekem elsőre nem tűnt fel ez a topic. De jó, hogy ezek szerint vannak nálam okosabbak. :D ) Azon igen csodálkozom viszont, hogy a "vén rókák"-nak számító fórumtagok hogyhogy nem vetették még rá magukat a frissen idevetődött leányzókra??! :D


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kazenokizu on 2006-10-01, 02:17:21
Habár némileg még én is annak számítok... :D Vagy nem?

Azon igen csodálkozom viszont, hogy a "vén rókák"-nak számító fórumtagok hogyhogy nem vetették még rá magukat a frissen idevetődött leányzókra??! :D
"Kazenokizu
Senior member"
E-e. Nem nyert :hehe:

A "vén Rou-ka" előbb még eldönti, hogy melyik nemre vesse rá magát.
Yakumo barátunk mostanában nem kezd minden újonnan jött lánnyal flörtölni.
A többieknek meg egy olyan bemutatkozás, hogy "Sziasztok! :) 21 éves kék szemű karcsú lány vagyok. Szeretem az animéket, a hentai-okat és a szemüveges félénk fiúkat", finoman szólva kiakasztja a suspicion-mutatót :haha:

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-10-01, 02:31:05
A "vén Rou-ka" előbb még eldönti, hogy melyik nemre vesse rá magát.

Mindkettőre.

A lányokat remélem nem kell magyaráznom miért, a fiúkra pedig nagykéssel, konkurrenciaritkítási célzattal :hehe:

Fazék

pár perc keresgélés után megtaláltam a bemutatkozásomat, szóval most megnyugodtam. már kezdtem aggódni, hogy rosszul emlékszem és mégse tettem meg :)
ahogy nézem már 1 éve regisztráltam és olvasgattam a fórumot, mire bemutatkoztam végre, szóval soha sem késő Kazenokizu! :D