Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Started by Prof. William, 2006-05-02, 17:25:28

Previous topic - Next topic

Solid Snake


Manitu



Liquid Snake

Quote from: Manitu on 2007-04-10, 02:28:34
Ez már soha nem megy ki a divatból :D A második kísérlet különösen jó :lul:

Ez nagyon nagy :D Ezért is szeretem Japánt. Itt nem feldühödött focidrukkerek hergelik a rendőröket hanem " csoport utcai táncol" pár emberke :) :D  :rotfl:  :lul:

Kuroi Tenshi

Hehehe...

elkezdtem én is nézni - hja, tudom, van kis lemaradásom :o

GitS-saga, mint "komoly" után kellett valami a közelgő nemzetközi
pénzügyek (oh shi~) vizsgáig ami komolytalan, poénos és agyel-
dobós; és mivel az 1. (0.) részt már láttam, akkor most folytattam.
A felét most végignéztem, és ezek alapján jól ítéltem meg a soro-
zatot :D Kimerítőbb vélemény majd a befejezése után, akkor majd
ezt a topicot is átolvasom.

Én

http://youtube.com/watch?v=Zg_WVwJD1W4&mode=related&search=
Hahaha
Egyébként erre az op-re elég sok mindent készíthettek, legalábbis én láttam már lucky staros és EVA-s alternatívát is :rotfl:

Kuroi Tenshi

2nd seasonről van valami hír?
Kyoani websiteján csak az első sorozatról van infó, vagy legfeljebb nem
tudtam elolvasni, ha volt valami a másodikról.
Ráguglizva tavaly novemberi híreket találtam csak, amiben azt mondják,
hogy lesz; de volt köztük áprilisi tréfa is ::)
Szóval?
Most akarok választ, vagy fejek fognak gurulni! *morcos Haruhi-nézés*
:D
kthxby

Manitu

Ősszek Clannad, utánna pedig ha nem FMP és Haruhi folytatás jön valamilyen sorrendben, akkor Kyoaninak szembe kell néznie azzal, hogy rengeteg feldühödött otaku fogja ostrom alá a központjukat :D
Semmi konkrét egyébként, de 2008-ban nagyon valószínű.


Kuroi Tenshi

Kösz :)
Quote from: Manitu on 2007-06-03, 01:44:57
akkor Kyoaninak szembe kell néznie azzal, hogy rengeteg feldühödött otaku fogja ostrom alá a központjukat :D
>:3
2008 még messze van :(

Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-06-03, 01:44:57
Ősszek Clannad, utánna pedig ha nem FMP és Haruhi folytatás jön valamilyen sorrendben, akkor Kyoaninak szembe kell néznie azzal, hogy rengeteg feldühödött otaku fogja ostrom alá a központjukat :D
Ami szintén megtörténne, ha a Lucky Star-t hagynák félbe vagy a Clannad-ot odáznák el. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

"Maybe you should stop taking anime so fucking seriously. The anime is trying to be nothing else but a fictional story about fucking japanese schoolgirls, one of them just happens to be God.

What the fuck is wrong with you?"
:lol:

Lazzaret

Quote from: Manitu on 2007-06-03, 01:44:57
Ősszek Clannad, utánna pedig ha nem FMP és Haruhi folytatás jön valamilyen sorrendben, akkor Kyoaninak szembe kell néznie azzal, hogy rengeteg feldühödött otaku fogja ostrom alá a központjukat :D
Semmi konkrét egyébként, de 2008-ban nagyon valószínű.

Remlélem igazad van. Már alig várom. Épp most fogok belekezdeni a második novellába :D Az első fergeteges volt remélem ez is az lesz.


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu




Manitu




motifator

#165
Haruhi koncert Hirano Ayával meg a többiekkel, etc.:
http://www.tokyotosho.com/details.php?id=84237

Edit: Nos, az első részben semmi koncert nincs, csak pofázás. A második még most jön le, majd meglátjuk.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: motifator on 2007-08-01, 13:39:24
Edit: Nos, az első részben semmi koncert nincs, csak pofázás. A második még most jön le, majd meglátjuk.
Thx. az infót, akkor a Part A-t nem is töltöm. :)

motifator

Viszont a Part A azzal kezdődik, hogy bejön Shiraishi Minoru a színpadra azzal, hogy "Wawawa Wasuremono...". Elkezdtem agyalni, hogy mi a franc köze lehet a Haruhihoz annak a beteg Lucky Star endingnek.
Az ugye hamar kiderült, hogy Shiraishi Minoru = Taniguchi. Na, erre beírtam google-be, hogy "taniguchi wasuremono". Az eredmény:
http://www.youtube.com/watch?v=gjVwNe64yao
Erre nem is emlékeztem már, de ami poén, az a három másik videó, amit a feltöltő a description-ben linkel (katt a more linkre)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Solid Snake

Quote from: motifator on 2007-08-01, 13:39:24
Haruhi koncert Hirano Ayával meg a többiekkel, etc.:

Ez LIVE koncert lenne?  :angyali:

motifator

Mai waifu
Nos, megnéztük. Tapasztalatok:
1. Hirano Aya valami eszméletlen jó nő. Talán ez a legfontosabb.
2. Hirano Ayának állat jó ruhái vannak("Did you cum twice too? Feel so dirty!!! I need a tongue bath!" pl. ez volt a pólóján)
3. Hirano Aya fehér pantsu-t hord, de szívesen megmutatja bárkinek :)
4. Hirano Aya nem énekel annyira jól élőben, mint felvételen. Hamar kifárad és a magasakat se bírja kiénekelni(Lost my music)
5. Hirano Aya azért még így is elég jól énekel.
6. Gotou Yuuko (Mikuru) elég idegesítő személyiség lehet így ránézésre, nem is énekel jól, a Koi no Mikuru Densetsu-ban meg túlságosan erőltette a hamis éneket, hallgathatatlan volt.
7. Ono Daisuke (Itsuki) is a pimp.
8. Sugita Tomokazu (Kyon) nem tud táncolni.
9. Matsuoka Yuki (Tsuruya) MEGAS jól hozta a karakterét nyoro~ (Mondjuk ha ezt elénekelte volna, az lett volna igazán csak epic win.
10. A három csaj tánc közben nem tud énekelni (Mikuru mondjuk akkor sem, ha nem táncol), így 3 szám full playback volt, a Hare Hare Yukaival együtt.
11. A csípőmozgás és Hirano Aya szoknyájának hossza kárpótol a playbackért :)
12. Hirano Aya megtanult gitározni. Na jó, ez túlzás, csak kvinteket fog, és folyton nézi a bal kezét, de azért szép dolog.
13. Kár, hogy csak a két Live Alive szám volt full élő, nekem annyira nem jött be ez a fél playback(néhol teljesen playback) dolog. A Bouken Desho Desho pl. totál üres volt, ha már zenekarra nem futotta, legalább táncosok lehettek volna.
13 + 1. A srácok idióta állatok voltak(annak ellenére, hogy a poénokat persze nem értettem), de főleg Shiraishi Minoru, aki amúgy az est egyik házigazdákja volt.
13 + 2. Hirano Aya a végére annyira elérzékenyült, hogy csak úgy potyogtak a könnyei. Szívesen megvígasztaltam volna  :jee: :angyali:

@Solid Snake:
Asszem leírtam mindent :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Solid Snake

Quote from: motifator on 2007-08-01, 19:25:01
@Solid Snake:
Asszem leírtam mindent :)

Igen, köszönöm.  :tezsvir:

Szóval akkor download begin, Part B.

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2007-08-01, 19:25:01
13 + 2. Hirano Aya a végére annyira elérzékenyült, hogy csak úgy potyogtak a könnyei. Szívesen megvígasztaltam volna  :jee: :angyali:
Quote from: motifator on 2007-08-01, 19:25:01
"Did you cum twice too? Feel so dirty!!! I need a tongue bath!" pl.

Szóval itt is Haruhis kevert sorrend van érvényben?  :angyali:  :rotfl:

Manitu

Ez valami új, vagy annak a videofelvétele, amit mp3-ban már hónapok óta le lehet tölteni? Ahoz volt szerencsém... vagy szerencsétlenségem. Az egyetlen értékelhető szám Kuwatani Natsuko Cool Edition-je volt. Az összes többi hamis, halk, vagy csak egyszerűen érthetetlen volt a sok üvöltő fanboytól :mad:


Zsiga

Letöltöttem, belenéztem, Shift+Del. Addig OK hogy I did cum twice too :D, de egyébként maga a koncert kb. olyan mint amit Manitu leírt (nem tudom hogy ugyanaz-e a kettő).

motifator

Én is csak négy számot néztem végig(OP, ED, meg a két Live Alive szám), a többit pörgettem erősen.
Persze, sokat énekelnek hamisan, mint ahogy azt írtam is, de szerintem nagyon kevés olyan énekes van manapság, aki színpadon is tudja hozni azt a szintet, amit stúdióban. Tényleg nagy dolog az, ha valaki koncerten is jól énekel, ez egyáltalán nem egy általános dolog.
Ők meg nem is énekesek elsősorban, hanem szinkronszínészek, ehhez képest pont meglepő, hogy némelyikük egész jól énekel.
A lényeg az, hogy egy Haruhi fanboy (mint én :)) azért tudja értékelni a dolgot. Ha nem is egy "must have", legalábbb egy "worth watching for a Haruhi fanboy" címkét érdemel.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Manitu

Persze, van igazság abban, amit mondasz, de ezeken a live eventeken már nagyon érezni, hogy a pénzre mennek, és  az egyetlen célja, hogy az utolsó yent is kihúzzák szegény szerencsétlen otakuk zsebéből, nehogy már tudjon venni egy hamburgert. Nagyon erőltetett az egész.
Az említett felvételt azért én is végighallgattam, azóta a kedvencem a Cool Edition mag Asakura az egész Haruhi franchiseból :jee: de x megát most nem ér meg nekem. A lényeg úgyis fönt van már youtubeon belőle :D


frozenstein

#176

Facek

Nemtudom, a fanok biztos észrevették, de a 14.(vagy 13.) nem az utolsó rész hanem a 4. az utolsó rész :D
(mellesleg uj vagyok csak az anime miatt irok ^^)

Kuroi Tenshi

Sőt, ha átnézed ezt a témát, meg is találod benne a tényleges
kronologikus sorrendet, ami nagyban eltér a vetítésitől ;)

Facek

ossze is állítottam 1 et , de mivel a link amit régen benyomtak már nem él így nem tom leellenőrinzni