Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Randal

Most látom, hogy ez a topik nagyobbrészt a Firefly miatt lett indítva:D
Jut eszembe, lehet hogy hülye kérdés lesz (tuti hogy az lesz), szerintetek a Firefly DVD-n van angol felirat, avgy csak szimplán angol szinkronnal megy?

Ramiz

Attól függ, milyen Firefly dvd-n. Mivel hazánkban a sorozatot nem adták ki dvd-n, ezért csak külföldről (UK/USA) rendelve tudsz hozzájutni, azon pedig valószínűleg van angol felirat... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Randal

#662
Elsőnek USA-t néztem, de aztán rájöttem, hogy valszeg UK-ban is van, az meg a régiókód miatt lenne jó.
Az árak vegyesek, kis szerencsével 4-5-6ezer pézért is hozzá lehet jutni, plusz postaköltség.
Feliratot nem írtak, scak azt, hogy van angol, spanyol, meg talán francia szinkron hozzá.

szerk: Megnéztem, van rajta:D
Meg még ilyen okosságokat is árulnak mellé: Firefly: The Official Companion (rókabőr cucc, a la Star Wars, képek, titkok, hüleségek)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Damnatus

Lostosok akkor nincsnek? Pedig mostanában elég jó részek jöttek ki!

Raggie

Quote from: Randal on 2007-04-11, 21:31:12
A könyvről: érdekelne, hogy honnan lehetne letölt... beszerezni:D
Sjanos még mindíg nem találtam hozzá torr3ntet, de erről a dologról beszéltem: http://firefly.hu/mutat.php?cid=29

Quote from: Próféta on 2007-04-14, 00:50:12
http://www.imdb.com/title/tt0049833/
??? :eek: :wtf:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Damnatus

Quote from: Raggie on 2007-04-14, 11:56:00
Sjanos még mindíg nem találtam hozzá torr3ntet, de erről a dologról beszéltem: http://firefly.hu/mutat.php?cid=29
Én sem :D
csak képregény, sorozat +extrák,  film és felirat van.

Randal

Heroes 1-6

Kifejezetten tetszett, egyhuzamban néztem végig, hajnal 2-kor végezetem vele és még néztem volna tovább is. (Nálam ez nagy szó, ugyanis nem mindig szeretk éjfélnél tovább fenntmaradni).

Érdekes volt látni, hogy a régi Marvel képregényekből ismert amerikai szuperhősöket hogyan ültették át mai világunkba és hogyan tették a dolgot kicsit komorabbá és a szereplők jellembeli hovatartozását néhol átláthatatlanabbá.
Hisz mégiscsak egy szuperhősös cuccról van szó, de itt nem tudjuk az elején hogy ki "gonosz" és ki nem.
Hisz ki mondaná azt a gyerekét egyedül nevelő anyára aki maffiózókat gyilkol csak azért hogy a gyerekének ne legyen baja, hogy gonosz?
Ki mondaná azt a sérthetetlen lány apjára hogy gonosz? Vagy hogy jó? Hisz még nem tudunk róla semmit se.
Az igaz, hogy a gondolatolvasó csávót elrabolták egyszer, de nem tudni, hogy mit csináltak vele, nem ölték meg, és a képessége se tűnt el. Kicsit bizarr fickók ugyan, de durva dolgot még nem tettek.
Kicsit zavart, hogy ennyire húzzák a dolgokat (tisztára mint a Jerichoban), de egye fene. Sajna még nemtom eldönteni, hogy lekapjam-e angolul az első évad részeit, vagy esetleg várja a magyarra.

Selmo

Én az első 2 rész után, már izzítottam is be a torrentet, hogy mire végzek a 12 résszel, leérjen a többi is. Nem bántam meg. ;)

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake

Quote from: Randal on 2007-04-16, 16:07:47
Heroes 1-6

Sajna még nemtom eldönteni, hogy lekapjam-e angolul az első évad részeit, vagy esetleg várja a magyarra.

Azt hiszem, ez nem kérdés.  :ejnye:
Mars leszedni & megnézni!  :lazza:

Raggie

Tényleg... ezt nem tudná nekem valaki kövi meeten vagy mozizáson lepasszolni?! :rolleyes: :D
Mármint a Heroes minél több részét. :) (nemtom angolul meddig van kész, de én inkább eredeti nyelven nézném)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Randal

Drive

Ez kicsit félrevezető lesz, hiszen nem láttam még egy részt se belőle, csak gondolom értesítem a népet, hogy ez Nathan ' Firefly Captn Mal' Fillion legújabb sorozata. Ismertetőt lehet hozzá találni rengeteget negatív és pozitív visszhanggal. Ez olyan ágyúgolyófutamos-drámás-vicces sorozatnak készült vagy mi, természetesen minden szereplő múltjában van valami...

Hétvégén valszeg meglesem.

Heroes 1-...

Nah, lekaptam englisül a maradék részeket is és folyamatosan nézem. Még mindig lassúcska ahogy vártam, de a kép kezd tisztulni és nagyon szépen oldották meg a Peterrel kapcsoaltos dolgokat abban a részben amikor a pom-pom lány megmentéses akció megy.

Raggie

Quote from: Randal on 2007-04-18, 17:02:12
Drive

Ez kicsit félrevezető lesz, hiszen nem láttam még egy részt se belőle, csak gondolom értesítem a népet, hogy ez Nathan ' Firefly Captn Mal' Fillion legújabb sorozata. Ismertetőt lehet hozzá találni rengeteget negatív és pozitív visszhanggal. Ez olyan ágyúgolyófutamos-drámás-vicces sorozatnak készült vagy mi, természetesen minden szereplő múltjában van valami...

Hétvégén valszeg meglesem.
Ramiz komának már be van lőve torr3nten, uh ha lecsorog akkor mi is megnézzük ;) :cool: .
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie on 2007-04-18, 18:42:24
Quote from: Randal on 2007-04-18, 17:02:12
Drive

Ez kicsit félrevezető lesz, hiszen nem láttam még egy részt se belőle, csak gondolom értesítem a népet, hogy ez Nathan ' Firefly Captn Mal' Fillion legújabb sorozata. Ismertetőt lehet hozzá találni rengeteget negatív és pozitív visszhanggal. Ez olyan ágyúgolyófutamos-drámás-vicces sorozatnak készült vagy mi, természetesen minden szereplő múltjában van valami...

Hétvégén valszeg meglesem.
Ramiz komának már be van lőve torr3nten, uh ha lecsorog akkor mi is megnézzük ;) :cool: .
Már lejött... csak próbálok a tanulásra koncentrálni... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

:eek: :D
Akkor ma este film! ;) :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Randal

Heroes 1-18

Ez is meglesve. Mit mondjak, tetszik. Csak az a baj, hogy rohadt lassan megy előre a történet.
Amúgy meg valszeg törlöm a szinkronos részeket és megtartom az eredetit. Az valahogy jobb.

Drive 1-2

Érdekes kis cucc, eddig nem nagy történettel, de néha vicces néha drámás, asszem nézni fogom.

Raggie

#676
Heroes: hasonló véleményen vagyok. Mintha túl reálisak akarnának lenni az alkotók(ennyi embernek összetalálkozni vagy egyáltalán csak kapcsolatba kerülni egymással nagyon nehéz lenne valójában), de egy sorozat nem attól lesz jó ha reális, hanem ha izgalmas és fordulatos. Ne értsetek félre nekem eléggé tetszik, de a Prison Break pl jobban lekötött. Bár még csak a 7. rész jön, uh lehet hogy lesz ez még jobb, de az elejéről ez a véleményem.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Heroes 1-6

Unalmas. A sok csavart csak az ad(ná), hogy az egyes szálak kavarodnak. Sajnos ebből még mindig kevés van. Akármennyire is beindul később, hat ilyen lassú és összeszedetlen rész nem egy jó indítás. Sok a sablon is még mindig.

edit: ááá mazs megelőztél a postoddal :)

American Gothic

Szintén nem egy pörgős darab, de legalább a karakterek jók és érdekes fejlemények vannak. Már kezd eltűnni a Twin Peaks hasonlatosság, sokkal direktebb és profánabb annál. Jelenleg ez jobban érdekel, mint a Heroes.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Randal

Ramiz az örök elégetlenkedő:D

Randal

Drive 3-4

A verseny folytatódik tovább. Pár dolog kiderül, pár dolog bekerül, pár dolog cserélődik, pár sablonos dolog is történik (végülis csak azért hívható sablonosnak, mert miután megtörténika kkor esik le az embernek, hogy jaaa,d e amúgy 1-2 van benne valóban).
A versenyrendezők is megmutatják mennyire szigorúak, meg még pár hókusz-pókusz.
Várni kell még a dologgal. Ez szerintem egy autóversenyes, személyiségismerős-elfogadós dolognak néz ki. Nekem tetszik, csak az OP-t kellene lecserélni, mert hányadék.

Jericho 19

Ezt nem rakom spoilerbe, mert szerintem rajtam kívül nem nézi senki. Ha meg igen akkor jelezze.

Nya, pár emberke a szélmalmokkal visszatér sürgősen, csak hogy megmutathassa a másik város, hogy mekkora jófej ezzel az előleggel. De eközben a többiekről semmi hír. ezért Jake és Hawkins átnéznek a városba ahol kiderytik, hogy nem csak szélmalmokat készítenek, hanem aknákat is gyártanak és ráadásul kiderül, hogy ezt a várost megtámadta egy zsoldoscsapat, a Ravenwood (Jake egykori megbízói?), és ezt jól rá akarják kenni Jerichora, hogy letámadhassák, a többi várossal együtt.
Viszont Jaket elfogják sé testvérével, aki szintén elment még régebben dolgozni,d e aztán börtönbe dobták, most kasztani készülnek.
Mi várható a kövi epizódban? Akasztás tuti nem elsz, mert ott volt Hawkins aki figyelt és amjd kitalál vmit. Jericho ellenei esetleges támad, ami azért lesz jó, mert valszeg látunk fegyvereseket, plusz Jerichoban előveszik a magántankjukat.
Nosza, akkor folytatódjék a só (amiért a harc fog folyni, meg talán a vér).

sirtomi

Különleges ügyosztály (Law & Order: Special Victims Unit)

Tegnap volt az első rész a Tv2-őn. Szeretem az érdekes krimiket, meg a téma is jó, de valahogy az első rész nem győzőtt meg. Mariska Hargitay alakította nyomozó csaj kifejezetten unszimpatikus és a társa sem jobb. Lehet hogy csak a szinkron teszi ilyenné, mindenesetre adok még neki esélyt, de már nincsenek akkora elvárásaim mint az első rész előtt.

Fubenalvo

Quote from: sirtomi on 2007-04-27, 11:26:26
Különleges ügyosztály (Law & Order: Special Victims Unit)

Tegnap volt az első rész a Tv2-őn. Szeretem az érdekes krimiket, meg a téma is jó, de valahogy az első rész nem győzőtt meg. Mariska Hargitay alakította nyomozó csaj kifejezetten unszimpatikus és a társa sem jobb. Lehet hogy csak a szinkron teszi ilyenné, mindenesetre adok még neki esélyt, de már nincsenek akkora elvárásaim mint az első rész előtt.

Ehh... ott rontottad el, hogy úgy ültél a sorozat elé, hogy már eleve voltak elvárásaid. Ez a legnagyobb hiba amit el lehet követni. Én ezért nem szoktam sose utánaolvasni a sorozatoknak amiket nézek, ebbe beleértve a TV sorozatokat is, mert azokat se TVben nézem....  :haha:
Így csak pozitív csalódás érhet... egyszer próbáld ki! ;)
Egyébként a főszereplő csaj féligmeddig magyar, asszem a faterja az. Beszél is magyarul hellyel közzel, de szinkronra azért nem kéne felkérni. :D

sirtomi

Quote from: Fubenalvo on 2007-04-27, 12:14:04
Quote from: sirtomi on 2007-04-27, 11:26:26
Különleges ügyosztály (Law & Order: Special Victims Unit)

Tegnap volt az első rész a Tv2-őn. Szeretem az érdekes krimiket, meg a téma is jó, de valahogy az első rész nem győzőtt meg. Mariska Hargitay alakította nyomozó csaj kifejezetten unszimpatikus és a társa sem jobb. Lehet hogy csak a szinkron teszi ilyenné, mindenesetre adok még neki esélyt, de már nincsenek akkora elvárásaim mint az első rész előtt.

Ehh... ott rontottad el, hogy úgy ültél a sorozat elé, hogy már eleve voltak elvárásaid. Ez a legnagyobb hiba amit el lehet követni. Én ezért nem szoktam sose utánaolvasni a sorozatoknak amiket nézek, ebbe beleértve a TV sorozatokat is, mert azokat se TVben nézem....  :haha:
Így csak pozitív csalódás érhet... egyszer próbáld ki! ;)
Egyébként a főszereplő csaj féligmeddig magyar, asszem a faterja az. Beszél is magyarul hellyel közzel, de szinkronra azért nem kéne felkérni. :D
A beharangozója és a témája miatt voltak magasabb elvárásaim, pedig nem szoktak lenni. Megszívtam :)

Tudom ki a csaj, volt egyszer valami műsorban is, ott szimpi volt, de ez nyomozó akit alakít, ez nem túl szimpatikus első rész alapján.
Ja és nem saját magát szinkronizálja :D

Randal

Drive

Nah, úgy néz ki a FOX lesz a kedvenc tévécsatornám. Ha jól tudom övék volt a Firefly. Most a Drive-ot is cancelezték 4 rész után. Még lesz 2 nyáron.
Nathan Fillionnak nem nagyon jön be a FOX.

Raggie

Quote from: Randal on 2007-04-27, 14:03:48
Drive

Nah, úgy néz ki a FOX lesz a kedvenc tévécsatornám. Ha jól tudom övék volt a Firefly. Most a Drive-ot is cancelezték 4 rész után. Még lesz 2 nyáron.
Nathan Fillionnak nem nagyon jön be a FOX.
Ezt nem mondod komolyan?! ... :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr: :grrr:
Nna mindegy mostmár csakazértis meg kell nézni és dícsérni hogy a FOX-nak beolvassunk! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Randal

Itt egy link, ez egy petíció a FOX-nak, hogy ne állítsa le a Drive-ot.
Én odaírtam, hogy nem az USA-ban élek, szal csak letöltve tudom megnézni.

http://www.petitiononline.com/mod_perl/petition-sign.cgi?DrivePet

Megkérek mindenkit, még azt is aki utálja hogy írja alá:D

Raggie

Quote from: Randal on 2007-05-03, 16:38:41
Itt egy link, ez egy petíció a FOX-nak, hogy ne állítsa le a Drive-ot.
Én odaírtam, hogy nem az USA-ban élek, szal csak letöltve tudom megnézni.

http://www.petitiononline.com/mod_perl/petition-sign.cgi?DrivePet

Megkérek mindenkit, még azt is aki utálja hogy írja alá:D
Signed! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Randal

Jericho 21

Na ez jó volt. Volt benne városrombolás, lövöldözés és egy kezdődő csata ígérete.

Felkérném az itt jelenlévő emberkéket, hogy segítsenek má dönteni, mer a Bithídon vagy vagy 270 sorozat és valamit nézni kellene, valami jót.
Kizárva az SG és a BSG.

A Végtelen Határokról (Outer Limits) és az Űrháborúról (Space above and Beyond) tudtuk nyilatkozni valamit?

Cobra

Outer Limits jó, már volt is itt róla értekezés.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Randal

Bah!
Úgy néz ki ami sorozatot elkezdek nézni azt vagy cancelezték vagy nagyon arra áll. Kivéve Dr. House, vagy a Heroes, bár utóbbi se biztos, hogy megy még.


Jericho
Kérek mindenkit, hogy aki szereti a sorozatot az írja alá a petíciót, hogy láthassak egy izgalmas 2. évadot, ugyanis egy nagy harc kezdetével zárták le ezt az évadot.

http://www.petitiononline.com/09272006/petition.html