Main Menu

Álmok

Started by Meske, 2004-08-30, 13:46:43

Previous topic - Next topic

Baggio

hát ja. viszont egyszer már anime-set is álmodtam. nem emlékszem a sztorira csak arra hogy én is benne voltam és mindenki animefigura volt  :D

Meske

Ma aztán egy jó nagy kusza álmom volt tele mindenféle utalással különböző művekből: Princess Ai, Hősök, Se füle, se farka, avagy a meseírók beájulnak: Szerencsés Jancsi mulatságos története, avagy mi lett a nagy darab aranyból

Na szóval az álom úgy kezdődött, hogy hatalmas sziklákon áltunk páran, és a sziklák tulajdonképpen szigetek voltak. El kellett jutni az összes szigetre (gőzöm sincs miért), és azt mondta a csoport vezetője nekem - aki roppantul hasonlított Norára a Princess Ai-ból azzal a kivétellel, hogy neki nem volt szárnya - Én választhatok, hogy repülök, vagy velük megyek hajóval, de jobban járnék ha repülnék, mert akkor előre felderíteném a terepet. Erre én mondtam neki, hogy hogyan tudnék repülni, mikor nincs is szárnyam. (Mondjuk érdekes, mert számos más álmomban is repülök szárnyak nélkül, itt meg nem tudok...) Úgyhogy végül felszálltam a hajóra, és elindultunk. De a hajón valami megváltozott, de nem igazán emlékszem, hogy mi történt (biztos énekeltem, mint Ai :D) de egyszeriben jó nagy szárnyam lett, úgyhogy felrepültem a hajóról körbenéztem a tájat. De nem csak nekem lett szárnyam, hanem egy másik csajnak is, bár neki kisebb és ő meg Tess-re hasonlított a Princess Ai-ból, csak neki sima szárnyai voltak, és nem voltak sárkányfejek a végein... Úgyhogy ő is utánam repült, bár nem igazán tudott bánni a szárnyaival, és majdnem a tengerbe zuhant, de az utolsó pillanatban sikerült megfékezni az esését, és leszállt az egyik sziklára.

Itt egy szakadás van, és hirtelen átváltozott a táj, eltűntek az emberek körülöttem, és a szárnyam is eltűnt. Ismét egy sziklás helyen voltam (csak itt már nem voltak olyan magasak a sziklák, meg sehol nem volt víz a közelben). Először úgy láttam mindent, mintha a TV-t nézném:
A sziklák között futott egy király, aki roppantul hasonlított a Se füle, se farkában arra az emberre, aki állandóan cserélni akart Jancsival. Amint átugrott egy sziklát feltűnt egy sárkány, akinek megsérült a feje, de a király nem vette észre és tovább futott.
Aztán egy másik jelenet, ahol látszik egy várkastély, és ott tanácskoznak, hogy mit kéne csinálni: a sárkányt meg kell gyógyítani, és biztonságos helyre vinni. És innentől kezdve már nem csak szemlélődő voltam, hanem én voltam az, akinek ezt véghez kellett vinni: Odamentem a sárkányhoz, a hátára ültem, és elkezdtünk repülni. (Nagyon szép tájakat lehetett látni a sárkány hátáról. :D) Először narancsfáknál száltunk le, illetve a sárkány rászállt a fák tetejére, és szedtünk egy zacskónyi narancsot, ami a főzethez kell, hogy a sárkány meggyógyuljon. Utána viszont már nem tudott a sárkány olyan magasan repülni, és a király, aki a jelenet elején elfutott észrevett minket és üldözőbe vett. Itt jött elő, (eddig talán a sárkánynál volt valahol nem tudom) az a kütyü, ami a Hősökben is volt, ami arra volt jó a sorozatban, hogy ha megnyomta a pali a gombot, akkor riasztotta a biztonsági őröket. Igaz, ez a kütyü itt nem arra volt jó, de szakasztott ugyanúgy nézett ki, és tudtam azt is, hogy honnan van (a Hősökből. :)). Itt ez valami jeladó volt, vagy mi, ígyhát eldobtam jó messzire a sűrü bozótba. Be is vált, mert a király arrafele ment keresni minket, miközben mi újabb hozzávalókat gyűjtöttünk be a főzethez.
Közben viszont a király rájött a cselre, és újra a nyomunkban volt. De szerencsésen megérkeztünk a várba, ahol az elején a tanácskozás folyt, és itt már biztonságban tudhattuk magunkat.
Itt vége lett az álomnak.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Member

Olyan filmről álmodtam, amit még nem is láttam. Zombik városa (The Undead). Jöttek, mindenki zombi lett. És előkerültek azok a jelenetek is, amiket csak haverom mesélt. Sz@r volt a rotható spanjaim és ismerőseim elől menekülni. :/

Meske

Hehe, hogy én mekkora ökörséget álmodtam ma....

Az egész úgy kezdődött, hogy Moha elvitt a munkahelyére megmutatni, hogy milyen is az. Ott volt egy saját kis szobája, ahol dolgozhatott, és volt egy saját ROBOTA is, amit irányított, s tulajdonképpen a robot dolgozott, s a tesómnak meg az volt a munkája, hogy a robotot irányítja. Ez a szerkezet hosszúkás, hengeres alakú volt, kerekeken gurult, fején pedig egy kijelző volt, és volt két karja is, amiket rendesen tudott mozgatni, és ez által tudott apró alkatrészeket összeszerelni. És amikor el kellett mennie a szoba másik végére valamien eszközért, akkor visszafele tesómnak kellett felsegíteni a dolgozóasztalra, mert a robot lejönni letudott, de felmenni, már nem... És ekkor mintha eddig is így nézett volna ki a robot, már nem hosszúkás, hengeres alakú volt, hanem egy macskára hasonlított, csak éppen szőr nélkül... És ekkor tesóm megmutatta, hogy vannak kutya formályú robotok is, de ő a macskát választotta... Ekkor volt egy kis melószünet, amikoris kimentünk az udvarra, ahol tesóm munkatársaival és azoknak a robotjaival találkoztunk, és ekkor megint úgy, mintha eddig is úgy nézett volna ki, egy kislány kinézete lett a robotnak, és Moha munkatársainak is ugyanúgy gyerekek voltak a robotjaik, és ezek már teljesen úgy néztek ki, mint a hús-vér emberek. Volt egy kis játszótér a robot-gyerekek számára, ahova el is mentek játszani, és énis mentem egy kicsit hozzájuk, és egész jól megbarátkoztam a tesóm robotjával. Ez után egy kicsit magukra hagytam őket, és visszamentem Mohához, aki a munkatársaival beszélgetett, és megkérdeztem tőle, hogy jó, és szép munkahelye van, de hogy fogok haza menni? (Ugyanis ez a terület, egy Debrecenen kívüli telepen volt, így innen még busszal se nagyon tudtam volna hazamenni...) De tesókám megnyugtatott, és mondta, hogy majd az egyik szünetben bevisz Debrecenbe, és onnan majd anyu értem jön. De ekkor valami riadó, vagy inkább iskolai csengőhöz hasonló dolog megszólalt, és jelezte a szünet végét, ezért Moha munkatársai mentek összeszedni robotjaikat, de tesóm meg nem sokmindent csinált, hanem csak állt, és tartotta a kezét, mintha a robot az ölében lenne... Ezért én mentem oda a robotjához, hogy idehívjam, aki a csúszdánál volt, és éppen lecsúszott, amikor odaértem, és mikol leért semmi jelet nem mutatott, mire én azt hittem, hogy valami baja esett, így hát közelebb mentem hozzá. Erre ő felállt, és egy nagyot nevetett, mondván, hogy csak viccelt. Ezután visszamentünk tesómhoz, aki még mindig ott állt, ahol hagytam széttárt karokkal. Oda akartam adni neki a robotot, ezért az ölembe vettem, hogy átpasszoljam, de nem vette el, és megindult volna a lift felé, ha nem lett volna már tele...  Ezért a lépcsőt választottuk, ahol pedig LEFELE mentünk... Viszont Moha túl gyorsan haladt előddtem, és nem nagyon bírtam utolérni, főleg, mivel a robot még mindig az ölemben volt, így aztán, mikor leértem a lépcső aljára nem tudtam, hogy Moha merre mehetett. Letettem hát a robotot, és nézelőddtem, hogy melyik irányban induljak el a folyosón. Ekkor megláttam egy viszonylag nagyobb tömeget az egyik irányban, ígyhát odamentem a robottal.
Nos, ez a tömeg a robotokból állt, de az emberek nem voltak velük. Megkérdeztem tőlük, hogy miért gyülekeznek itt, és erre bevezettek egy kisebb szobába, amit teljesen körbeálltak már. Innen be lehetett lesni egy nagyobb terembe, ahol megláttam tesómat, a munkatársait, és a főnökét is. Tehát egy tanácskozásra gyülekeztek össze. Itt a főnök állt, és beszélt valamit, majd az előtte lévő három tárgyról lehúzta a lepedőt, amiket bemutatott alkalmazottainak. Ezek pedig kis autók voltak, amikbe éppen belefér egy gyerek, és tud vele autókázni.
Szóval Moha: LEBUKTÁL, mostmár tudom én, hogy valójában egy játékgyárban dolgozol, ahol különböző játékok alkatrészeit szereled össze robotok segítségével!  :hehe:

Nem sokáig tudtuk nézni a megbeszélést, ugyanis valami pasast lehetett hallani, ahogy közeledik. Ígyhát a robotok mind elszéledtek, ahonnan jöttek, nehogy lebukjanak leskelődésük miatt. Én pedig egy másik ajtón távoztam a szobából (nehogy a végén azt mondják rám, hogy én is robot vagyok... Bár könnyen ki tudtam volna beszélni magam, mivel mindnél magasabb vagyok... :rolleyes: ), ami az épület előtti utcára vezetett, és innen be lehetett menni abba a nagy terembe is, ahol tesómék üléseztek.
DE az ember, aki közeledett követett engem, és ő is kijött a szabadba. Volt nála egy toll, aminek a végét kidobta rám, és a kupakhoz hosszú mérőszalag-szerű drót csatlakozott, amivel elég erősen meg tudott volna ütni, ha a drótot nem, fogom meg... Így viszont nem nagyon tudta használni fegyverét, miközben én fogtam... Ja, és miközben ezt tette így kiáltott:
- Most megfizetek azért, amit velem tettél!!
Én meg néztem, hogy he? Mivan? Montam is neki, miután megfogtam a "mérőszalagot":
- Nem tudom miről beszélsz... Szerintem egy másik FILMről lehet szó, (érdekes, hogy nem az álom, hanem a film szót használtam...  :3x3: ) mint ami jelenleg tart... - és elmondtam neki, hogy tesóm egy robotos cégnél dolgozik, hol játékokat raknak össze, s inkább üljön le ő is, és nézze a "FILMET" tovább, mert nagyon érdekes.
Erre ő hajlott a szavamra, és az épületet átugorva annak egy magasabb területére ment, ahol ő mindent látott, de én őt nem nagyon, csak ha kimentem az út kellős közepére, de nem mentem ki, hanem inkább a nagy terembe akartam bemenni, ahol tesómék voltak, viszont a kíváncsiság is hajtott, hogy ennek az embernek meg mi baja van velem, ígyhát megkérdeztem:
- És mi volt abban a FILMben (álomban...) a nevem? (Na, ez az a kérdés, amit nem kellett volna feltennem...  :ejj: )
- Csókit.
Na már megint néztem egy nagyot, hogy he? Ilyen hülye nevet aztán biztos, hogy nem adtam volna magamnak, és ezt meg is mondtam neki, mire még vagy tízféle nevet elkezdett sorolni, de amint látta, hogy ez mind hidegen hagy szörnyű nagy haragra gerjedt, és nem engedte, hogy bemenjek, hanem valami varázslattal, vagy nem is tudom hogyan, de egy jó nagy (kb. 1 m átmérőjű) agyaggömböt szedett elő, és rámdobta, bár elég bénán, mert még csak meg se kellett próbálnom kikerülni, mégsem talált el. Viszont ezután elkezdett ezekkel a gömbökkel záporozni, és állandóan ugrálnom kellett, hogy ne találjon el. Az egyik viszont eltalálta az orromat, ami eléggé el kezdett sajogni (viszont a fájáson kívül semmi egyéb gondom nem lett, és még a fájás is hamar megszünt...). Ez volt azonban az a pont, amikor megelégeltem a dolgot, és nem bírtam már ki, hjogy vissza ne vágjak.
Ígyhát felugrottam a ház tetejére, ahonnan már én is tökéletesen láttam őt, és a következő gömböt egyszerűen csak visszalöktem neki az öklömmel. Nem találtam el őt, de az egész terep megváltozott erre:
holott eddig az utcán voltunk, most egy hatalmas terembe kerültünk, melynek alján nem volt semmi, de a két hosszabbik végén nagy párkány-szerűség, ahol meg lehetett támaszkodni, vagy ráülni, vagy ráállni. És ezeknek a közepén pedig hatalmas ajtók voltak. Én az egyik, ő pedig a másik végébe ment a szobának, fel a párkányra. Ekkor meg már egy embernyi méretű agyaggolyót szedett elő (vagy talán nagyobb is volt, mint egy ember, szóval olyan 2 m körüli átmérőbvel...), és azt dobta felém, miközben elrugaszkodott a párkányról. Én is elrugaszkodtam onnan, és egyenesen az agyaggömb felé ugrottam, amit még ugrás közben visszaütöttem rá, bár megint nem találtam el, de legalább ő se engem... :P
Amikor földet ért, egy ilyen hatalmas agyaggolyón állt meg, és elővarázsolt egy másikat, ami a kezében volt vagy legalábbis előtte, mert hát egy ekkora gömböt nem igazán lehet megfogni... Viszont én is a közvetlen közelében értem le a földre, így még mielőtt felém lökhette volna a gömböt, egyszerűen visszarugtam felé, ami természetesen teljesen telibe találta, és mivel teljesen elesett, még az a gömb is ráesett, ami eddig alatta volt...
És ekkor eszembe jutott, hogy miért is ilyen mérges rám:
pár nappal ezelőtt egy másik álmomban ugyanebben a nagy teremben voltam, és vele, meg még két másik társával harcoltam, méghozzá úgy dobáltam őket, hogy az nem kifejezés...  :lol:
Ezért gondoltam, most is használni kéne a dobálós technikát, és megfogtam a még mindig földön fekvő pasas kezét és csináltam egy szép ki hátraszaltót, miközben őt magammal rántottam, és egy akkorát dobtam rajta, hogy a terem végébe repült.  :rotfl:
Odamentem hozzá, rugdostam rajta egy kicsit, hogy az ajtón ki tudjam lökni. Az ajtót ki is nyitottam, de némiképp még ellenkezett, viszont nagynehezen csak sikerült őt kilöknöm az ajtón, mire a terep megint visszaváltozott az utcává, és a házzá, ahol tesóm még mindig bent volt a tárgyaláson. Viszont sajnos már nem tudtam bemenni a házba, mivel az álomnak itt vége szakadt...  :bruhuhu:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Gregory

A legutóbbi álmomban elloptam egy adidas sportcsukát egy heliker üzletből, ezért az eladók[akik egyébként egytől egyig szőke hajú 2x [x<=5] éves nők voltak] utánnam futottak, eközben kiderült róluk az is, hogy igazából futók is egyben, bekerítettek, én meg kénytelen voltam odaadni mind a 400 HuF-ot, ami a zsebeimben lapult. o_O
Valamint az utóbbi 2 álmomban szerepelt egy eléggé lepukkant trainstation, ahová egy szintén lerobbant városrészen keresztül tudtam csak eljutni, és muszály volt erre menni, mert ez volt az egyetlen hazavezető út. Egyébként a vonatjegy 2500 HuF volt, és egy alacsony öreg nő adta ki mindig a szerelvényen...

Soldier

Quote from: Gregory on 2007-08-22, 11:55:24
A legutóbbi álmomban elloptam egy adidas sportcsukát egy heliker üzletből, ezért az eladók[akik egyébként egytől egyig szőke hajú 2x [x<=5] éves nők voltak] utánnam futottak, eközben kiderült róluk az is, hogy igazából futók is egyben, bekerítettek, én meg kénytelen voltam odaadni mind a 400 HuF-ot, ami a zsebeimben lapult. o_O

:lul:

Fazék

Quote from: Gregory on 2007-08-22, 11:55:24
A legutóbbi álmomban elloptam egy adidas sportcsukát egy heliker üzletből, ezért az eladók[akik egyébként egytől egyig szőke hajú 2x [x<=5] éves nők voltak] utánnam futottak, eközben kiderült róluk az is, hogy igazából futók is egyben, bekerítettek, én meg kénytelen voltam odaadni mind a 400 HuF-ot, ami a zsebeimben lapult. o_O
Valamint az utóbbi 2 álmomban szerepelt egy eléggé lepukkant trainstation, ahová egy szintén lerobbant városrészen keresztül tudtam csak eljutni, és muszály volt erre menni, mert ez volt az egyetlen hazavezető út. Egyébként a vonatjegy 2500 HuF volt, és egy alacsony öreg nő adta ki mindig a szerelvényen...
kitalálom. pénzügyi gondjaid vannak? :haha:

Gregory

Quote from: Fazék on 2007-08-22, 21:37:46
kitalálom. pénzügyi gondjaid vannak? :haha:
Talált  :D. De hogyha lenne pénzem, akkor se lábbeli kéne o_o
Ma pedig egy iskolában voltam, az informatika teremben, és Simpson Barttal próbáltunk kikapcsolni egy gépet, de egyszerűen nem ment... O_o. Aztán lekapcsoltuk az áramot, lementünk a hallba, ahol pedig épp egy temetés zajlott.
Aztán olyan jó volt a szomszédok fal-bontására ébredni  :D

hargharg

Quote from: Gregory on 2007-08-22, 11:55:24
...muszáj...
javitva. micsoda ellenkampanyom van. : D
mellesleg eleg sok hu*eseget almodsz, igy ranezesre. de lehet, hogy csak en itelek tul koran... : )
mondjuk jobb, mint ha minden nap arra ebrednel, hogy lezuhantal valahonnan. bar, ami azt illeti en azokat az almokat is marha viccesnek tartom. hat mi*en mar, hogy arra ebred vki, hogy belezuhant a testebe?
: D
rofl

sirtomi

Utóbbi napokban nem is alszom nemhogy álmodjak :)
A zuhanós álmokat és ébredéseket rühellem. Hirtelen rúgásra, rángásra ébredni meglehetősen szar szerintem :) Mindig próbálom megkapaszkodni és frászt kapok mikor felébredek :D

hargharg

Quote from: sirtomi on 2007-08-23, 13:26:42
Utóbbi napokban nem is alszom nemhogy álmodjak :)
A zuhanós álmokat és ébredéseket rühellem. Hirtelen rúgásra, rángásra ébredni meglehetősen szar szerintem :) Mindig próbálom megkapaszkodni és frászt kapok mikor felébredek :D
hat igen, kelesnek nem a legkellemesebb, de _most_ te is nevetsz. : )
rofl

Member

Tegnap:
Érdekes volt, valszeg annak az izgalmas Yugioh GT epizódnak köszönhető, amit sörözve kommentáltam. A PPG Z-s Him-et próbáltuk legyőzni, de állandóan a földbe gyöngyölt és kicsinált minket. Aztán egy árusnál vettem egy Yugioh Him-es lapot, hogy szembeállítsam saját magával és megöljék egymást. Itt ébredtem fel.

Ma:
Bleach-es álmom volt. Utolsó összecsapás, Arrancar-ok vs. Shinigami-k. Amire feltűnően emlékszem, hogy Yumichika irtó nyomi volt, Rukia meg bikiniben szurkolt vmi random lánnyal és bleachtől szokatlanul kirajzolódott a rucin a mellbimbójuk... De nem is ez a lényeg, csaták közben mindig a shinigami szemével láttam, de csak sajna Renji meccse maradt meg jobban. Két espada és egy vastrooder rush-olta, valamiért a zabimaru release elmaradt és a sima katana meg sem tudta vágni őket (átment rajtuk, mint kés a vajon), aztán a vastrooder lefogott, és végül a két espada egy katana és egy kasza alakú zanpakto-val kettévágott. :) Végül láthattam fentről az elhullott shinigamik sírjait és jópár kapitány köztük volt (bleachben ha ilyen lenne, hejj... :rolleyes: ).

hargharg

Quote from: Member on 2007-08-24, 10:16:46
...kirajzolódott a rucin a mellbimbójuk...

hja, azert a lenyeges aprosagokrol nem feledkeztel meg... : D
rofl

Kvikveg

En par napja elaludtam a buszon, es az alom vege az volt, hogy "Halal a piros zoknikra!". A tobbire nem emlekszem. :angyali:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Member

Quote from: hargharg on 2007-08-24, 13:18:27
hja, azert a lenyeges aprosagokrol nem feledkeztel meg... : D
Jah, mert azonnal kötekedtem volna a megfelelő topicban, hogy úgy nézett ki, mintha a zöld bikinin lenne és nem a csaj bőrén. :rolleyes:

Quote from: Kvikveg on 2007-08-24, 13:25:41
En par napja elaludtam a buszon, es az alom vege az volt, hogy "Halal a piros zoknikra!". A tobbire nem emlekszem. :angyali:
Nincs Mikuláskompexusod? Tudod, amikor egy dagad bácsi közli veled 6 évesen, hogy soha többet nem rak bele neked semmit. :D

minuszmiki

Quote from: Member on 2007-08-24, 18:51:22
Tudod, amikor egy dagad bácsi közli veled 6 évesen, hogy soha többet nem rak bele neked semmit. :D
Ugye nem én vagyok az egyetlen, aki itt nem az ablakba kirakott csizmácskára asszociált? :D

Gregory

Quote from: minuszmiki on 2007-08-24, 19:37:45
Quote from: Member on 2007-08-24, 18:51:22
Tudod, amikor egy dagad bácsi közli veled 6 évesen, hogy soha többet nem rak bele neked semmit. :D
Ugye nem én vagyok az egyetlen, aki itt nem az ablakba kirakott csizmácskára asszociált? :D
Bennem is ez a kérdés fogalmazódott meg :D

Member

Tudom, hogy a férfiagyban néha nem mentődnek le a változók és akkor a fantáziájukból egy random értéket vesz fel. :rolleyes:
De jó, hogy nem csak én vagyok ekkora s*gg. :D

Kazenokizu

#949
Hát ezt el kell mesélnem! Szerdára virradóan (aznap voltam vizsgázni, és olyankor nem nagyon tudok elaludni, úgyhogy már maga a tény is furcsa) álmodtam a következőt:

Fekszek a DOTE Pathológiai Intézetében (ami álmomban úgy nézett ki belülről, mint vmi törökfürdő :D), egy boncasztalon, és jönnek a csoporttársaim, mire én nagyon megörülök nekik, de ők nem vesznek észre. Aztán egy ember jön oda hozzám, és elkezdi vagdosni a kezem, erre elszaladok. Ahogy futok, elhaladok egy nyitott ajtó mellett, ahonnan női hangokat hallok, és bemegyek rajta. Ekkor vmi olyan helyen találom magam, mint az egri kazamaták. Aztán jön vmi Shrek-szerű fekete ogre, és rámad egy nehéz bőrkötényt, és magával visz. Furcsa módon teljesen természetesnek veszem, hogy mi most megyünk hullákat feléleszteni. Már épp visszaérnénk a boncterembe, mikor szembejön velem a folyosón Atsushi Otani (Lovely Complex c. anime, ő az => ), és közli, hogy ő fog vizsgáztatni ortopédiából... Lol. :D Aztán jön egy évfolyamtársam a folyosó végéről, miközben azt ordibálja, hogy "Hallux valgus et digitus malleus!" (Bütyök meg kalapácsujj - ortopédia) Otani meg beír neki egy ötöst, mire én iszonyú dühös leszek... És valahol itt ébredtem fel arra, hogy lakótársam vadul kopogtat az ajtómon.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kvikveg

LOL, azert erdemes nezni ki mire asszocial a piros zoknirol.  :muhahah:

Kaze: aha, szoval ilyeneket almodik egy orvostanhallgato! :haha: Butyok meg kalapacsujj...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LittleElf

Quote from: Kvikveg on 2007-08-26, 11:36:33
LOL, azert erdemes nezni ki mire asszocial a piros zoknirol.  :muhahah:

Hát ha én piros zokniról álmodnék, akkor szerintem azt csinálná, hogy lesből ráugrik az arcomra, rászorul a fejemre és megfulladnék... :D
Idővel megszerettem az ilyen jellegű gyerekkori álmaimat... most meg már bezzeg nem tudok olyan jópofa szürreális dolgokat kitalálni...

Zsiga

Néha nekem is vannak olyan álmaim amik után elgondolkodom hogy ideje lenne megnézetnem magam orvossal... Pár hónapja pl. azt álmodtam hogy egy házibuliban vagyok az egyik csoporttársamnál, akinek van otthon egy headcrab-je (kis négylábú alapmonszta a Half-Life sorozatból). :D És mivel tudja jól hogy mekkora kocka vagyok, engem külön megkért rá hogy ne öljem meg.  :lul: Viszont a rohadt dög természetesen rögtön rámtámadt amint a gazdája nem figyelt oda, így egy idő után nem volt más választásom, ki kellett végeznem mielőtt még zombit csinál belőlem, természetesen az elképzelhető leggusztustalanabb módon, gyakorlatilag pusztakézzel széttépve. Am I a sicko nao? :smile:

LittleElf

Quote from: Zsiga on 2007-09-01, 22:01:38
Néha nekem is vannak olyan álmaim amik után elgondolkodom hogy ideje lenne megnézetnem magam orvossal... Pár hónapja pl. azt álmodtam hogy egy házibuliban vagyok az egyik csoporttársamnál, akinek van otthon egy headcrab-je (kis négylábú alapmonszta a Half-Life sorozatból). :D És mivel tudja jól hogy mekkora kocka vagyok, engem külön megkért rá hogy ne öljem meg.  :lul: Viszont a rohadt dög természetesen rögtön rámtámadt amint a gazdája nem figyelt oda, így egy idő után nem volt más választásom, ki kellett végeznem mielőtt még zombit csinál belőlem, természetesen az elképzelhető leggusztustalanabb módon, gyakorlatilag pusztakézzel széttépve. Am I a sicko nao? :smile:

Gondolkodtam a zokni mellé megemlítsem-e a headcrab-eket de mint látható nem volt rá szükségem    :hehe:
Mellesleg még szép hogy beteg vagy meg gusztustalan... nem Gordonnak kéne magunkat álmodni hanem Xonxt-nak és akkor az ilyenek elkerülhetők lennének :smile:

Zsiga

Quote from: LittleElf on 2007-09-01, 22:20:29
Xonxt
Wut iz dat?  :confused:

Egyébként megnyugtató hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen... :D

LittleElf

#955
Quote from: Zsiga on 2007-09-01, 23:26:04
Quote from: LittleElf on 2007-09-01, 22:20:29
Xonxt
Wut iz dat?  :confused:

Xonxt egy vortigaunt a Point Of Wiev c. modból... számomra alapmű volt, jobb mint az alapjáték... még naplót is vezetett a gondolatairól, úgyhogy sokkal emberibb volt, mint maga Gordon barátunk  :haha:

-----------------------------------------------------------------------------------

No hogy ne offoljam szét a topicot leírom néhány gyerekkori mumusomat... komolyan kíváncsi vagyok, hogy ki mitől álmodott régen rosszat  :3x3:

Zork: a legősibb volt az összes rémeim közül. Lila-sárgászöld cilindert és köpenyt viselt, szóval úgy nézett ki, mint egy focidrukker. Mélyen ülő, szinte pontszerű szemei voltak, szája mindig vigyorra állt. Bárki aki megpillantotta a "mosolyát", szörnyethalt. Mindig hordott magával álkulcsot, amivel probléma nélkül be tudott jutni az ajtókon, azonban sokkal szadistább volt ahhoz, hogy egyszerűen betörjön másokhoz: sokszor postásnak vagy rokonnak adta ki magát, és élvezte, hogy az ajtó mögött állók rettegnek a megjelenésének lehetőségétől. Ekkor két kézbe fogott egy táblát, amin csak ennyi állt: ZORK, és várta, hogy kinyissák. Ezentúl konyított a nekromanciához, és akit megölt, abból hozzá hű zombikat csinált.

A Fülhallgató: a másik nagy sorozatgyilkos. Bárhol, ahol a tévé be volt kapcsolva, megjelenhetett. Olyankor megszakadt az adás, majd pár pillanat múlva megjelent a képernyőn egyszínű sötétkék háttérrel egy fekete fülhallgató képe. Először repetatív kötőtű-csattogás hallatszódik, tá-tá-titi-tá ritmusban, majd mintha edények kezdenének egy kis dallamot csörömpölni, egyre hangosabban, majd velőig hatoló vísítás, sípszó és fehérzaj együtt. Mindenki, aki hallja, meghal. Ezután a kép eltűnik és visszatér az adás. Ellene viszont legalább azzal lehetett védekezni, ha fülhallgatót viselünk, és úgy nem halljuk a hangokat. Arra is emlékszem, amikor egy unalmas repülős műsort bámult meredten az egész családom, én nem értettem, miért, de amikor odafordultam, láttam, hogy mindenki halott, mert nem vette fel időben az odakészített fülhallgatót...
(ha valakinek eszébe jut A kör, éppen vonhat párhuzamot, de azért én jóval megelőztem azt a filmet :szemuveges:)

II. Erzsébet: álmomban hallottam róla, hogy az angol királynőt terroristák meggyilkolták és levágták a fejét. Ezután holttestének mindkét darabját egy ócska fakoporsóba helyezték el. Azonban legendák keringtek arról, hogy a bosszúvágya a gyilkosai ellen olyan olthatatlan volt, hogy tovább élt a faládában, várva, hogy kiszabadítsák. Persze semmi sem garantálhatta, hogy csak azokon áll bosszút, akik rászolgáltak... Időnként hallani lehetett, mintha valaki belülről fejelgetné a deszkákat. A húgommal találtuk meg, és eszünk ágában nem volt kinyitni, de az általános iskolai osztályfőnököm titokban követett minket, és feltett szándéka volt, hogy ezt az érdekes jelenséget megosztja az egész osztállyal. Már a termünkbe cipelték, mikor legközelebb hozzáférhettem. Amikor sokáig senki sem volt ott, betoltam egy félreeső sarokba, majd téglával elfalaztam, amiket hazulról hoztam, kemény munka árán. A termünk elég alaktalan volt amúgy is, hogy ne tűnjön fel, ha van egy plusz kiszögellés, nem vette észre még a tanár sem, bár szörnyen rossz néven vette, hogy nem vigyáztam a koporsóra eléggé, és így "ellopták". Büntetésből a sarokba állított... pont abba a sarokba... a többiek beszélgetésétől távol hallottam a tompa koppanásokat...
De aztán felébredtem...
(persze akkoriban azt sem tudtam, mit jelent az, hogy terrorista, a híradót se néztem sose, mert unalmas volt, az meg hogy pont lefejezték az elrabolt királynőt, elég ijesztően hat... )

No egyelőre ennyi bár ez csak a jéghegy csúcsa  :lazza:

Zsiga

Quote from: LittleElf on 2007-09-02, 17:20:51
Xonxt egy vortigaunt a Point Of Wiev c. modból... számomra alapmű volt, jobb mint az alapjáték... még naplót is vezetett a gondolatairól, úgyhogy sokkal emberibb volt, mint maga Gordon barátunk  :haha:
:merci: ezt mindjárt le is töltöm. :)

Edina-chan

Álmomban követett egy gonosz bácsi, meg akart támadni, én meg reflexből a lába közé akartam rúgni, de nem értem el. ;_; wtf, it's impossible!!!44 o___ó
Aztán lekopott. XD Ja, de előtte még találtam 3 ezer forintot a földön. Tökjó, szeretem ezeket az összemixelt álmokat.  :D

Solid Snake

Quote from: Edina-chan on 2007-09-02, 22:20:55
Ja, de előtte még találtam 3 ezer forintot a földön.

Biztos a bácsi ejtette el. Összekeverhetett valakivel.  :smile: :__devil:

Edina-chan

Ahw, igazi álomfejtő vagy.  :D