Main Menu

Berserk manga

Started by emperor, 2003-09-06, 15:29:31

Previous topic - Next topic

L.Mole

Quote from: FazékTöbb forrásból is megerõsítették, hogy immár Kentarou Miura egyéb project-jeit félretéve beleerõsít a Berserk manga készítésébe, és mostantól hetente fog 1 új fejezettel meglepni minket, és terveik szerint 36. kötettel véget fog érni a történet!
[COLOR="LemonChiffon"]és természetesen aki nem kapcsolt, annak Boldog Április elsejét![/COLOR]
Többek között a Berserk hivatalos oldalán és még pár japán hírportálon olvasható az örvendetes hír! Hát ide is eljutottunk végre! :)

Namost én buta vagyok és naiv; Szóval ez most abszolút vicc, vagy van valami valóságalapja?

roderick

#181
jajjj ez fájt...
pedig fel voltam már készülve... blizzardnak se hittem idén, erre onnan jött a csapás ahonnan nem is vártam... báárghhh:ejnye:

edit: asszem mostantól jobban kontrasztosra állított monitorral fogok élni:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Fazék

Szóval igen, csak egy kis április elsejei vicc volt, de örülök, hogy legalább 1-2 embert sikerült elbizonytalanítanom :D

még terveztem hogy beírok pár kamuhírt más topic-okba is, mondjuk így utólag egy Elfen Lied 2nd Season-t igazán elsüthettem volna, szintén japán, többek számára lellenõrizhetetlen oldalakra hivatkozva, de végülis aztán kedv hiányában letettem róluk :)

katz

Quote from: Fazékmég terveztem hogy beírok pár kamuhírt más topic-okba is, mondjuk így utólag egy Elfen Lied 2nd Season-t igazán elsüthettem volna, szintén japán, többek számára lellenõrizhetetlen oldalakra hivatkozva, de végülis aztán kedv hiányában letettem róluk :)
Nem akartál még egy negativ repet, amiatt a vacak sorozat miatt? :)

Fazék

Quote from: katzNem akartál még egy negativ repet, amiatt a vacak sorozat miatt? :)
hehe :) hát lehet hogy ez is benne volt, nem voltam benne biztos, hogy vették volna-e a poént :D

Andi

Egy kérdés, (kíváncsi vagyok a véleményetekre bár nekem határozott elképzelésem van): Griff hogy viszonyul a hercegnőhöz?

Mattanja

Quote from: Andi on 2006-04-08, 14:39:39
Egy kérdés, (kíváncsi vagyok a véleményetekre bár nekem határozott elképzelésem van): Griff hogy viszonyul a hercegnőhöz?
Ő valóban fontos volt neki, mondhatni szerette.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: Shiroi on 2006-04-08, 17:23:12
Quote from: Andi on 2006-04-08, 14:39:39
Egy kérdés, (kíváncsi vagyok a véleményetekre bár nekem határozott elképzelésem van): Griff hogy viszonyul a hercegnőhöz?
Ő valóban fontos volt neki, mondhatni szerette.
sztem azt pont nem mondhatjuk, hogy szereti. nekem nagyon úgy tűnt, hogy ugyan fölfedez benne értékeket más nőkhöz képest, de továbbra is csak egy eszköz számára, ami a trón jogos megszerzéséhez szükséges.

Rounin

Quote from: Andi on 2006-04-08, 14:39:39
Egy kérdés, (kíváncsi vagyok a véleményetekre bár nekem határozott elképzelésem van): Griff hogy viszonyul a hercegnőhöz?

Szeretni csak úgy szereti, mint a legrövidebb "legális" utat a trónhoz.. Fontos, mint a tervei része. Ezért viselkedik vele úgy, ahogy.. imho ^^

Andi

#189
Szerintem részben eszköznek tekinti a hatalom eléréséhez, másrészt viszont...Nem szereti, csak kedveli, az egyszerűsége miatt. Itt most a személyiségére gondolok, nem filozofál vagy ilyesmi, egyszerűen csak egy félénk és kedves kiscsaj ^^

Rounin

Quote from: Andi on 2006-04-08, 23:46:07
Szerintem részben eszköznek tekinti a hatalom eléréséhez, másrészt viszont...Nem szereti, csak kedveli, az egyszerűsége miatt. Itt most a személyiségére gondolok, nem filozofál vagy ilyesmi, egyszerűen csak egy félénk és kedves kiscsaj ^^

Éppen ezért olyan könnyű manipulálni. Pont az ilyeneket a legkönnyebb. (tapasztalat is alátámasztja)

Mattanja

Ha jól emlékszem sikerült kivágott nyelvvel kinyögnie valami Charlotte-félét Griffith-nek. Az szerintetek miért volt?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: Shiroi on 2006-04-09, 00:41:08
Ha jól emlékszem sikerült kivágott nyelvvel kinyögnie valami Charlotte-félét Griffith-nek. Az szerintetek miért volt?

A gyengék mindig másokat okolnak a bukásukért. És Griffith bizonyos szempontból nagyon gyenge -_- Talán Charlotte-ot is hibáztatja azért, ami történt, akárcsak Gattsu-ot? Persze kérdezhetnénk, hogy mégis miért olyan kedves vele mégis? Talán mert felülemelkedett ezeken a dolgokon és már csak a célja lebeg a szeme előtt. Egy full szerelmes lányka pedig kezelhetőbb eszköz.

Fazék

c271, c272 megnézve... szép ez a harc meg minden, de meddig képesek még húzni ezt az átok menkülést?? tartok tőle még legalább 4-5 chapter lesz, mire elindulnak valami hajóval...  :ejj:

L.Mole

Quote from: Fazék on 2006-04-18, 20:53:45
c271, c272 megnézve... szép ez a harc meg minden, de meddig képesek még húzni ezt az átok menkülést?? tartok tőle még legalább 4-5 chapter lesz, mire elindulnak valami hajóval...  :ejj:

hehe :D Én a 29-es kötetnél megálltam, és inkább kivárom, hogy gyűljön egy kicsit (addig pedig visszaolvasom az elejét :) ).

zolan43

Berserk_v31c273
A megidézett vízszörny bekrepált, de a Kushan idéző még él.

Fazék

Quote from: zolan43 on 2006-05-08, 16:25:52
Berserk_v31c273
A megidézett vízszörny bekrepált, de a Kushan idéző még él.
még mindig? eh.. akkor inkább megvárom a 274. (275.?) chapter(eke?)t inkább...

via_mala

Quote from: zolan43 on 2006-05-08, 16:25:52
Berserk_v31c273
A megidézett vízszörny bekrepált, de a Kushan idéző még él.
Bekrepált? Nekem ez nem egyértelmű. Szerintem csak találatot kapott. De végülis mindegy.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Gregory

Ha valakit érdekelne, az egyik osztálytársamma lekezdtük fordítani magyarra, akit érdekel az megtaláltja itt

via_mala

én meg kis naív azt hittem, hogy valaki a 274-es kijöttéről számol be
:ejj:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

zolan43

Berserk_v31c274 végre kijött.
Az idéző csak egy kishal volt, odateszi magát a Kushan főmufti, villámok meg minden.

Fazék

Quote from: zolan43 on 2006-05-27, 20:42:09
Berserk_v31c274 végre kijött.
Az idéző csak egy kishal volt, odateszi magát a Kushan főmufti, villámok meg minden.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

ez már azért röhej, hogy így húzzák az időt vacak csatákkal...  :lame:

via_mala

#202
Quote from: Fazék on 2006-05-27, 20:47:03
ez már azért röhej, hogy így húzzák az időt vacak csatákkal...  :lame:
Hát szerintem meg, ha ezt Gatsu túléli, akkor teljesen megőszül. Igaz legyőzött már néhány apostolt, de valahogy ez most durvábbnak néz ki minden eddiginél.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Prof. William

Reméllem azért még 80 éves korom előtt befejeződik a sztori. Vagy monjuk 30 éves koromra. (23 vagyok.)

zolan43

#204
Berserk_v31c275
Átmeneti szünet a harcban. A főmufti ajánlatát Guts visszautasítja + a harmadik oldal is megérkezik a csatába!

zolan43

Berserk_v31c276
Ez a csetepaté el fog tartani egy darabig... A repülő szörnycsapat élén ZODD.

Fazék

277-es chapter-hez tud bárki is egy működő torrent-et vagy direct download címet adni? köszi.
sajnos ezt a címet már 2 napja próbálgatom és még mindig nem megy...

Fazék

#207
találtam hozzá egy mirror-t, ha esetleg mást is érdekel:
ttp://xebeth.free.fr/%5BEvil_Genius%5DBerserk_v32c277.rar
(direkt hibásan írtam, mielőtt vki megjegyezné. h betűt nem olyan nehéz elébiggyeszteni :))

szerk: ez a 277 már egész jó volt.
[spoiler]úgy néz ki végre véget ér a csata, és hőseink útra kelhetnek.
bár Zodd és Gatts között még lehet hogy lesz egy kis vita, de gyanítom jelenleg halasztani fognak. (pontosabban remélem)[/spoiler]

tanshin

#208
huh.. Mostanában végeztem a 30. kötettel is. Ez az egyik legjobb manga, amit valaha olvastam. Összességében nem mindenhol, de az a pár rész amikor összejött minden, úgy ahogy kellett, az felülmúlhatalan érzés volt. Az egyik legjobban sikerült történet Roshinou környékén található. Az a küzdelem szédületes. Ennél nem igen lehetett volna jobban megalkotni.. (-> :redface:, ezt az egyik kedvenc jelenetem.. Gatts már kimerült a sok harctól, berserkerként félőrültté is vált, sokkos állapon is túl volt már, és mégis képes volt ember maradni)

Mekkora avad van! :jee: :D
-Yak


"Close your eyes...  ...can you see, what I can see?"

Venom

Valaki valami úton-módon fel tudná rakni az ftp-re az új részeket? Csak 272-ig van fenn, élő BT-t meg nem találtam sajnos. :(


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne