Main Menu

Berserk manga

Started by emperor, 2003-09-06, 15:29:31

Previous topic - Next topic

blackman

Quote from: chilip on 2007-11-03, 15:25:10
mikor jön a következő chapter? szünetet vett ki a tag aki csinálja? vagy megint kézzel rajzolja meg a többezres sereget...
Én november 11.-et olvastam valahol.

chilip

Quote from: blackman on 2007-11-03, 23:55:42
Quote from: chilip on 2007-11-03, 15:25:10
mikor jön a következő chapter? szünetet vett ki a tag aki csinálja? vagy megint kézzel rajzolja meg a többezres sereget...
Én november 11.-et olvastam valahol.

az még soká van  :frown:

via_mala

Quote from: chilip on 2007-11-03, 15:25:10
mikor jön a következő chapter? szünetet vett ki a tag aki csinálja? vagy megint kézzel rajzolja meg a többezres sereget...
Az rendben van, hogy türelmetlenül várod a következő fejezetet, de ez a "tag" benyögés egy kicsit megfeküdte a gyomromat.
A mangát Kentarou Miura mester készíti, bővebb infók itt:

http://www.skullknight.net/encyclopedia/information/index.html

Én egyébként már úgy csinálom mostanság, hogy hagyok felgyűlni néhány fejezetet, és akkor egy nagyobb adagot Berserk-ezhetek. Múltkor, ha jól emlékszem 5 vagy 6 fejezetet olvastam egyben végig ezzel az önmegtartóztató technikával.  :szemuveges:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

chilip

#273
és mennyit vártál rá? fél-1 évet? :D és azért "tag"-oztam, mert hirtelen nem jutott eszembe a neve...

ed.:
Quote from: via_mala on 2007-11-04, 11:43:46
A mangát Kentarou Miura mester készíti, bővebb infók itt:

http://www.skullknight.net/encyclopedia/information/index.html

hát jó olvasmányos, főleg a lost chapter, thx  :haha: így lehet kibírom addig :D

via_mala

Quote from: chilip on 2007-11-04, 12:15:23
és mennyit vártál rá? fél-1 évet? :D
asszem fél évet :muhahah:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

blackman

Most kezdtem el a mangát olvasni az elejétől. (A sorozatot már láttam, és a mangát is olvastam a sorozat végétől a legutóbbi chapterig.) Hát Gutts születése nem semmi.  :eek: Elszakadt köldökzsinór, a felakasztott anyja vérében fekszik stb... Ez a férfi mindent túlél.  :D

chilip

hát ez a chapter dúúúúrva volt [spoiler]artificial behelit  :eek: az uralkódó újjászületik feláldozva a városa összes szörnyét és katonáját...  :eek:[/spoiler]

blackman

Quote from: chilip on 2007-11-22, 23:45:07
hát ez a chapter dúúúúrva volt [spoiler]artificial behelit  :eek: az uralkódó újjászületik feláldozva a városa összes szörnyét és katonáját...  :eek:[/spoiler]
Már van 292. csapter is?

Gregory


blackman

Quote from: Gregory on 2007-11-24, 16:43:07
Van
Thx. Úgy látszik végre durvulnak a dolgok.  :D

Venom

Kétlem, hogy Griffith nagyon megizzadna a harcban ez ellen, de ki tudja? Az Emperor sokkal nagyobb véráldozatot mutatott be, mint az szokásos, azonban ő nem ment végig az összes stádiumon, mint Griffith.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Zen

Quote from: Venom on 2007-11-26, 01:36:14
Kétlem, hogy Griffith nagyon megizzadna a harcban ez ellen, de ki tudja? Az Emperor sokkal nagyobb véráldozatot mutatott be, mint az szokásos, azonban ő nem ment végig az összes stádiumon, mint Griffith.

Most így hirtelen nem értem mire gondolsz stádium alatt. :confused:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Venom

Amikor Griffith megkapja a Behelithet az öregasszonytól, az egy próféciát is hozzáfűz a dologhoz. Valami olyasmi volt, hogy "Amikor már mindent feláldoztál, húst és vért is egyaránt, akkor a napfogyatkozás idején Király leszel." Pontosan nem emlékszem, de utána lehet nézni. És ez meg is történik Griffithhel, amikor kicsúszik a kezéből az irányítás, elveszti a hercegnőt, a teljes seregét, majd a hosszú kínzás során húst és vért is. Nah, ezekre a stádiumokra gondoltam.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Zen

Aha, értem. De azért azt se hagyd figyelmen kívűl, hogy a császár alapból erősebb a legtöbb apostolnál, akkor ez az új módszer is lehet hogy többet tápol rajta mint várnánk.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Venom on 2007-11-26, 13:44:47
Amikor Griffith megkapja a Behelithet az öregasszonytól, az egy próféciát is hozzáfűz a dologhoz. Valami olyasmi volt, hogy "Amikor már mindent feláldoztál, húst és vért is egyaránt, akkor a napfogyatkozás idején Király leszel." Pontosan nem emlékszem, de utána lehet nézni. És ez meg is történik Griffithhel, amikor kicsúszik a kezéből az irányítás, elveszti a hercegnőt, a teljes seregét, majd a hosszú kínzás során húst és vért is. Nah, ezekre a stádiumokra gondoltam.

a jóslat a körülményeket adta meg, meg addig nem biztos hogy elfogadta volna az ördöggé válást.

Venom

Quote from: chilip on 2007-11-26, 16:04:08
a jóslat a körülményeket adta meg, meg addig nem biztos hogy elfogadta volna az ördöggé válást.

A körülmények szerintem megegyeztek a követelményekkel is. Máshogy szerintem nem aktiválódott volna a Behelit, ami szinte végig ott volt Griffithnél, attól kezdve, hogy Király akart lenni, egészen odáig, hogy mindent elvesztett.Az ördöggé válás dolog érdekes, valószínűleg tényleg kellett, hogy ennyi trauma érje, de szerintem kevesebből is elfogadta volna az ajánlatot. Ám amikor tényleg felajánlották neki, természetesen elfogadta, mert nem volt mit vesztenie.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

blackman

Valaki tud valamit a következő chapterről?

Venom

Kijött a ch.293, a Binktopia már meg is csinálta a fordítást (Mangashare-en tessék keresni).

Nem lett volna ez egy rossz rész, ha nem 3 hónap várakozás után jött volna ki. Így viszont nagyon gyenge eresztés, semmi érdemleges nem történik, csak Windham evakuációja. Mindegy, legalább van megint Berserk, a következő rész március 14-én jelenik meg, ha minden igaz.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Zen

Atya ég, már látom mi lesz ebből..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

blackman

#290
Új Berserk: Binktopia Chapter 294

chilip

jesszus mennyit pofáztak benne (0 akcióval és 0 új info-val)  :zomg:

Venom

Szép és jó ez a sok látkép meg az érdekes beszélgetések, de ideje lenne visszatérni a Kushan császár megatervéhez.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

főleg hogy ennyit kell várni egy chapterre :( ha sűrűbben jönne ki, ez most nem zavart volna...

blackman

Szvsz Guts-ékhoz kellene visszatérni. Mostani chapternek erősen filler szaga volt, semmi olyan nem történt amit ne lehetett volna kihagyni. Mindegy, március 28.-án jön a következő, reméljük jobb lesz. Jöhetne egy kis hent.  :D

blackman

#295
Itt az újabb chapter: Berserk Chapter 295

Szerk: Végre hosszú idő után egy igazi "Berserkes" chapter az eddigi leghatalmasabb szörnnyel.  :smile:

Venom

Hja, és egy újabb szörnyű hosszú kihagyással. 6 hónapos pihi után most csak egy cirka 2 hónapos lesz. Nem tudom, hogy ennyire unja-e vagy valami más van a háttérben, de azért ez valahol szomorú.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

chilip

valamikor meg kell rajzolni az arckifejezését az utolsó statiszta katonának is, főleg azoknak, akiknek 1-2 képkocka szerepük volt...  :hehe:

Zen

A 15. oldalon levő két beszélgető kushannak csak szerintem van magyaros arcvonása?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Én is olvastam régen a Berserk-et, (a mai napig nagy kedvencem) de jó lenne egy hely, ahonnan az eddig megjelent részeket le tudnám szedni. Mondjuk egy torrentben összegyűjtve.
De ha az nincs, akkor írjátok meg, hogy az usteam-en meddig van fent és honnantól kell nekem leszedni a többit.