Main Menu

Berserk manga

Started by emperor, 2003-09-06, 15:29:31

Previous topic - Next topic

Prof. William

Egyik első mangámnak tényleg elég durva volt anno.
Talán még Lord Mozgus sztori ami ok de onnantól tényleg esik a színvonal. Legalábbis szerintem.

Junchi

Szerintem meg Eclipse óta esik a színvonal. :3

Rounin

Quote from: Junchi on 2010-12-19, 14:13:35
Szerintem meg Eclipse óta esik a színvonal. :3

Golden Age arc is best arc! :whoah:

Junchi

Quote from: Rounin on 2010-12-19, 14:15:08
Quote from: Junchi on 2010-12-19, 14:13:35
Szerintem meg Eclipse óta esik a színvonal. :3

Golden Age arc is best arc! :whoah:

QFT!

NLZ

A sok faszság mellett az elf poénjai azért segítenek. Pl ez volt most, amin szakadok:
http://somemango.com/images/1174082.jpg
[reserved]

Rounin

Jah, a kis gesztenyefejű jó arc. :D

NLZ

#486
Most voltak a druida banya házában, sztem ez volt idáig a legjobb rész. :)  Pucknak volt sok lehetősége kreténkedni, pl hogy rádöbbent, nem a gesztenyéktől származik. :D

Ezek az elfek még mindig kurvanagyok. :D
http://somemango.com/images/1172198.jpg
[reserved]

Rounin

Yepp.
Nekem a kedvencem az volt, mikor Puck kiszámolta, hogy erősebb Guts-nál. :D

NLZ

Quote from: Rounin on 2010-12-21, 00:08:21
Yepp.
Nekem a kedvencem az volt, mikor Puck kiszámolta, hogy erősebb Guts-nál. :D
Jaja, az se volt semmi! :D
Szerencsére leszokott a kedves mangaka Puck egészoldalas rajzolásáról, mert az kb úgy nézett ki, mint egy shota hentai kezdőoldala.
[reserved]

blackronin

#489
Na, kellemes meglepetés fogadott amikor elolvastam a beírásokat!
Úgy látszik, hogy azért páran még kedvelik a Berserk sorozatot...

Én a következőt már MOST leírom:
Ha elindul végre az új anime, akkor sokak véleménye meg fog változni a Berserk-ről.
Ugyanis a sorozat üvölt azért, hogy meganimálják NORMÁLISAN és JÓ zenével párosítsák.
Valamint sok rész (a "art-book oldalak", amelyek szépek, de nincs vagy csak kevés szöveg van rajtuk, pl. háborúk) teljesen máshogy lesz majd élvezhető, mint a mangában.
Ha ez összejön, akkor kellemes 2011-nek nézünk elébe!

NLZ

És mit tudni az új animéről, PG-13 lesz? :D
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2010-12-21, 13:49:26
És mit tudni az új animéről, PG-13 lesz? :D

Na ezt erősen kétlem.
Elég nagy ballépés lenne a részükről és az eddig bemutatottak alapján azért továbbra is lesznek kettévágott, széttrancsírozott hullák.

NLZ

Quote from: Rounin on 2010-12-21, 14:06:44
Quote from: NLZ on 2010-12-21, 13:49:26
És mit tudni az új animéről, PG-13 lesz? :D

Na ezt erősen kétlem.
Elég nagy ballépés lenne a részükről és az eddig bemutatottak alapján azért továbbra is lesznek kettévágott, széttrancsírozott hullák.
És csöcsök? Levágott csöcsök? Monsterrape?  :lazza:
[reserved]

Junchi

Jujj dejó, végre láthatom színesben, animálva örök kedvencemet, a démonbelekből összeálló pucér nőt. :D

NLZ

Quote from: Junchi on 2010-12-21, 18:24:50
Jujj dejó, végre láthatom színesben, animálva örök kedvencemet, a démonbelekből összeálló pucér nőt. :D
:zomg:

Ám vicces Demon Fox Armor. :D  Itt tiszta Batman:
http://somemango.com/images2/4843262.jpg
:lul:
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2010-12-21, 19:31:50
Ám vicces Demon Fox Armor. :D  Itt tiszta Batman:
http://somemango.com/images2/4843262.jpg
:lul:

Ezzel az orral inkább Ratman.

chilip

egyre lejjebb süllyed, végén ő lesz "a kullancs"

NLZ

#497
Na, beértem. :D
A bullshit-o-meter azért csúnyán kiakadt a vége fele. A háborús része elég uncsi volt, griffin faklóniája agyfasz a köbön, a sziklafalon felmászó kalózhajó meg kifejezetten fájdalmas volt. Guts történetszála is lapos, kb abból áll egyfolytában, hogy jönnek a szörnyek, lecsapják őket, jön a miniboss, guts berserk módra vált, lehet izgulni, hogy mi lesz vele, végül megússza és rehabozik egyet.

No most viszont ki kell találnom, hogy mi a következő manga, ami eddig kimaradt az életemből. :D
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2010-12-21, 23:48:32
Na, beértem. :D
A bullshit-o-meter azért csúnyán kiakadt a vége fele. A háborús része elég uncsi volt, griffin faklóniája agyfasz a köbön, a sziklafalon felmászó kalózhajó meg kifejezetten fájdalmas volt. Guts történetszála is lapos, kb abból áll egyfolytában, hogy jönnek a szörnyek, lecsapják őket, jön a miniboss, guts berserk módra vált, lehet izgulni, hogy mi lesz vele, végül megússza és rehabozik egyet.

No most viszont ki kell találnom, hogy mi a következő manga, ami eddig kimaradt az életemből. :D

Well, szóltunk, hogy esni fog a színvonal. ^^

Blame!, Biomega feltételezem megvolt?

NLZ

Quote from: Rounin on 2010-12-22, 00:31:23
Well, szóltunk, hogy esni fog a színvonal. ^^

Blame!, Biomega feltételezem megvolt?
Nem. Anno elkezdtem olvasgatni, de csak a Bears with Guns kép eredetét felismerve röhögtem, aztán dobtam, mert nem kötött le. Majd lehet belenézek. Ám ott az aláírásomban és az avatarom alatt a bakaupdates link, ott látszik, hogy mit ettem eddig.

Quote from: chilip on 2009-11-06, 13:20:29
[spoiler][/spoiler]

:lol:
Ezen, meg az ez után nemsokkal postolt képen mi volt, emlékszik valaki?
[reserved]

Rounin

Quote from: NLZ on 2010-12-22, 00:47:40
Ám ott az aláírásomban és az avatarom alatt a bakaupdates link, ott látszik, hogy mit ettem eddig.

Ah, oké, amit még ajánlanék, azt mind olvasod/tad. ^^"

chilip

sztem ez:

[spoiler][/spoiler]

NLZ

Heh. És a másik?
[reserved]

blackronin

#503
Na, hamarosan (valószínűleg jövő hét) jön az új fejezet...
Ez jó lenne önmagában (arról inkább ne is beszéljünk, hogy teljesen hülyére vett minket a múlt decemberi "mindjárt jön a következő chapter, csak egy-két dolognak kell utánéznem!" dumával... látszik hogy mi lett belőle), de a következő bejelentés már tényleg gusztustalan húzás Miurától:
Az újságban ugye ez látható:


Az ember persze rögtön meglepődik, hiszen 96 oldalnyi Berserk-et tartalmaz az újság, így rögtön az feltételezhető, hogy Miura jó kedvében van és 3-4 fejezetet közöl egyszerre... De nem.
Lesz 1 új fejezet, s "nagylelkűen" az elmúlt 3 fejezet is benne lesz az újságban, s egy összefoglaló.
Mi van!? Ez most komoly?  :zomg: Megint egy újabb hülyítés?
Inkább dolgozni kéne és nem a segget vakarni, Miura!  :mad:

Mert hiába "még" egy jó sorozat a Berserk, ez a hozzáállás már kezdi NAGYON felbaszni az agyamat.  :Eztneked:
(még egy érdekesség: Miura az elmúlt időben 3 nyamvadt fejezetet tudott összehozni...
3 fejezet múlt július óta, mert a többi a 35-ös kötetbe ment, ami persze szintén csak 9 fejezetet tartalmazott, a megszokott és elvárt 10 helyett... Nagy teljesítmény!)

Zen

Ömmm...nem értem.
Szal meghirdették h 96 oldal lesz a következő újságban, de még csak az első (teszem azt) 10-el végzett? Vagy mi vagy hogy vagy merre?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#505
Quote from: Zen on 2011-03-26, 22:08:41
Ömmm...nem értem.
Szal meghirdették h 96 oldal lesz a következő újságban, de még csak az első (teszem azt) 10-el végzett? Vagy mi vagy hogy vagy merre?
Nem.
Lényeg: lesz 1 új fejezet (ami a 319-es) és még "ajándékba" megkapod a 316-os, 317-es és 318-as fejezetet is.
Nagyszerű, nem?

És ha szerencsénk lesz, akkor talán megkapjuk majd a 320-as és 321-es fejezetet a következő hónapokban, mielőtt újra elvonulna Miura a világ elől...
HA szerencsénk van.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#507
Quote from: Zen on 2011-03-26, 22:14:11
:/
Hát kábé én kis ilyen arcot vágtam a hír elolvasása közben...


Értem én, hogy tiszteletben kell tartani a "művészi munkát", de azért ne essünk már át a ló túloldalára, csak azért mert "k*rvagazdag lettem a sorozatom jogaiból és eladásaiból, így tehát azt csinálhatok, amit akarok".
Inkább vissza kellene venni a Himalája magasságokban lévő art elvárásokból, s a történetre kellene koncentrálni, s haladni az eseményekkel.
Mert egy jó filmet se 5 év alatt, részletekben akarok megnézni...  ^^"

Ha a dolgok nem fognak változni, akkor a Berserk sorozat a teljes érdektelenség homályába fog süllyedni...
Bár szerintem sokak számára már rég ott van.

blackronin

319
[spoiler]
Képek: http://mangahelpers.com/forum/showthread.php?t=69121

大体の流れ
Summary

・侵略!イカ船長「僕の家へようこそ!今まで戦ってたのは海神様の髭だよ!」
The fish ship attacks, Pirate: Welcome to our home! Until now you have been only fighting the hair of the Great Sea God!
Pirate: We can just aim for that spot
Guts: Until you're dead!
・ガッツさん「あの口の中入るぞ」
Guts: We'll just dive in inside that thing big mouth!
・20ページ
20 Pages
[/spoiler]

Batman megint visszatért hű társával!  :D

NLZ

Jeee. Kinn van, de ezért kár volt a fáradtság. :D
[reserved]