Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Started by Prof. William, 2006-05-02, 17:25:28

Previous topic - Next topic

Prof. William

Quote from: motifator on 2009-07-13, 19:00:37
Bizonyos szempontból meg éveket vártunk erre a rohadt második évadra, a KyotoAnimation (vagy a Kadokawa, mostanában trendibb lett őket szidni) meg az értékes műsoridőt erre bassza el. Érdekes dolog, azután az 1 rész után, amit láttam, engem is megvettek kilóra, de hogy 5 részen keresztül ezt nézni? Az már szerintem is pazarlás, pedig ritka nagy Haruhifag/KyoAnifag vagyok magam is. Ha újrahasznált animáció lenne, akkor legalább rá lehetne fogni a válságra, hogy spórolni kell, akármi, de így, hogy még újra is rajzolják, teljesen értelmetlen az egész.

Pont ez jutott nekem is az eszembe! hány epizód lessz ebben az évadban? 13? 26? a lényeg az hogy már 5!!!! része ugyanazt a sz*rt nyomják képünkbe új epizód címén. Max 2 epizódot keltet volna erre marhaságra szánni. Na de 5-őt? Ha 13 részes lessz akkor ezzel már kb a sorozat felét le is tudták ami iszonyat nagy kib***ás a rajongókkal. Ha pedig 26 akkor is nyga része az ami kárba veszik. Zero a Code Geasban 5 rész alatt már kész minibirodalmat épített ki. :)

Még engem is zavar ez pedig nem vagyok harufan csak érdekelne hogyan megy már tovább a sztori. És akkor most képzeljetek el egy harufant aki X éve messiásként várja az új szezont és akkor a 7 részből 5 szinte 95%-ban ugyanaz.  Csoda hogy nem lincselték meg eddig készítőket.

Selmo

Ugyanakkora :borul: lesz ebből is, mint az össze-vissza időrendből. ::)

A tökéletesség unalmas.

noriko

tudja valaki, hánykor és melyik csatornán adják a sorozatot? addig megvan, hogy péntek  :P 
"I wish I could, but I don't want to."

Xzone

Quote from: noriko on 2009-07-15, 22:23:48
tudja valaki, hánykor és melyik csatornán adják a sorozatot? addig megvan, hogy péntek  :P

Íme.

Úgy látom, jó sokáig tévéznek este a japánok (a "26 óra" pl. éjjel 2).

KeLa

Találjátok ki h mi lesz a jövő héten...  :D

Zen

Quote from: KeLa on 2009-07-16, 21:03:24
Találjátok ki h mi lesz a jövő héten...  :D

Quote from: Facek on 2009-07-10, 02:37:03
És a 16. rész is E8 lesz... de már valami alakul :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Addig semmi sem biztos amíg nem ment le a rész, nem igaz? És am is, most már nem hiszek senkinek xD
Először még úgy volt h csak 14 új rész lesz + a 14 régi, így összesen 28, érdekes, szal ezek után azért érdekes - és nagyon jó - lenne ha mégis 20 új részt kapnánk... de mind1, így is kaptunk egy kellemes Haruhi epizódot^^  :smile:

Facek

#367
Nyaan kinnvan a 16 de még nem jutottam odáig h megnézzem. Majd holnap.

szerk.: öhm... belenéztem kiváncsiságból... ne szedjétek le, fake, ez a 15. rész, még jó hogy hamar észrevettem  ^^"
viszont vann kint 1 raw, de azt tényleg csak holnap....

Xzone

Na, végre vége az Endless Eightnek, itt a következő rész trailere:

http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0

Facek

#369
Attól félek tényleg 8 rész lesz az E8...   :zomg:
Ez már komolyan szánalom.

KeLa

Quote from: Facek on 2009-07-17, 11:26:10
Attól félek tényleg 8 rész lesz az E8...   :zomg:
Ez már komolyan szánalom.
Ha~ha~  és tényleg... ma sem lett vége. Azt meg kétlem h csak hét lenne :angyali:

Facek

Le se szedem akkor a hetet. Már a hatot is úgy néztem meg hogy végigpörgettem.

Prof. William

Most sem lett vége...

2009 - sokak által legjobban várt animéje ezzel nálam a FAIL kategóriába lépett át. Csak reménykedek hogy kompenzálásul ugyanennyi résszel hosszabb lesz a szezon de valószínűbb hogy ezzel lazán letudták a szezon felét a hüyle fanok meg majd vehetik a DVD-ket amin szinte ugyanaz lessz. :)

Azért ehhez már pofa kell. Nem is kevés.

Darkstar

Majd a sok hülyén fogok nagyon röhögni, akik ezt a szart aranyáron vásárolják, DVDnként 2 résszel. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

#374
Quote from: Facek on 2009-07-23, 21:15:41
Le se szedem akkor a hetet. Már a hatot is úgy néztem meg hogy végigpörgettem.

Már az egyet is úgy "néztem meg", hogy a rész felénél dobtam az egészet a francba.  ^^"

Xzone

Nagato Yuki... kezdjük megérteni, hogy min mész keresztül.


motifator

 :lol: Az első Hitleres videó, amin röhögtem  :lul:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone



Prof. William

Szegény Hitler. Felmosták vele a padlót és még ez is. Akkor ezek szerint  most sem lett vége? Szinte már látom amint a világelső 26 részes animéje lesz amiből 25 rész ugyanaz lessz. :) Biztos rekordot akarnak döntetni. :)

Liquid Snake

Hmm nagy bajban vagyok. Úgy voltam vele, hogy várok pár részt még kijön és egyben megnézem és addig a topicba se nézek be de eddig bírtam és mit látok??? Ez komoly, hogy 8 részen keresztül ugyanaz megy? Ez most WTF? Az első évad nálam 100/10 volt és a második tényleg ekkora FAIL? Nem lehet igaz :(  :bruhuhu:

Xzone

Quote from: Liquid Snake on 2009-08-01, 01:38:19
Hmm nagy bajban vagyok. Úgy voltam vele, hogy várok pár részt még kijön és egyben megnézem és addig a topicba se nézek be de eddig bírtam és mit látok??? Ez komoly, hogy 8 részen keresztül ugyanaz megy? Ez most WTF? Az első évad nálam 100/10 volt és a második tényleg ekkora FAIL? Nem lehet igaz :(  :bruhuhu:

Képzeld el mi lett volna, ha leülsz mindenfajta előzetes információ nélkül megnézni a második évadot. Annál nagyobb cockslapet nehéz lenne elképzelni :)

Az pedig mekkora szemétség, hogy én pont nem leszek itthon az Endless Eightet lezáró héten. Pedig szorgosan töltögettem ezidáig az epizódokat :bruhuhu:

(Fel szoktak kerülni valami normális streamelő oldalra a részek? Ha igen, akkor beülök majd valami netcaféba megnézni :D )

Zen

Nézi még vki? Vége már a szarmotyókeverésnek?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

KeLa

Majd csütörtökön kiderül... x)

Lazzaret

soo boring :ejj:
Ennyire elhúzni valamit már pofátlanság. Aki ezt kitalálta az egy égetett agyagedény, :gyagya:
Ajánlom hnogy hamar befejezzék ezt, mert kerül ez is a kukába, nagy kár érte.


www.arkangyalok.uw.hu

Kuroi Tenshi

Ezeket a kommenteket olvasva... még jó, hogy nem kezdtem bele :haha: :frown:

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-08-06, 00:33:40
Ezeket a kommenteket olvasva... még jó, hogy nem kezdtem bele :haha: :frown:
csak trollkodunk ám, mert nem akarjuk, hogy ez is mainstream legyen  :hehe:

Lazzaret

Nehezen de végre vége a sok ismétlésnek, igy már legalább tül vagyunk rajta és remélem fojtatódik rendesen a story tovább.
Kicsit beleuntam, de ha a kövi rész is jó lesz akkor sinen vagyunk.


www.arkangyalok.uw.hu

SaiyaGin

Quote from: Lazzaret on 2009-08-09, 02:54:34
Nehezen de végre vége a sok ismétlésnek, igy már legalább túl vagyunk rajta és remélem folytatódik rendesen a story tovább.
Kicsit beleuntam, de ha a kövi rész is jó lesz akkor sinen vagyunk.

Eh? Nem lesz Endless Over Nine Thousand?  :D