Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Started by Prof. William, 2006-05-02, 17:25:28

Previous topic - Next topic

Prof. William

Ettől most leestem a székről. :)

De milyen béna volt már a megoldás? Egy ilyen csattanóval maximum(és már az is pofátlanság lenne) 3 részig lehetne húzni a népet. Na de 8 részen át? ráadásul megoldás alulról súrolja a Híres Mikkamakkás ( jajj de álmos vagyok! Segíts!  - Akkor aludj! )  megoldást. :)

Zen

Quote from: Prof. William on 2009-08-10, 17:13:19
Ettől most leestem a székről. :)

De milyen béna volt már a megoldás? Egy ilyen csattanóval maximum(és már az is pofátlanság lenne) 3 részig lehetne húzni a népet. Na de 8 részen át? ráadásul megoldás alulról súrolja a Híres Mikkamakkás ( jajj de álmos vagyok! Segíts!  - Akkor aludj! )  megoldást. :)
Én nagyon rossz vagyok dolgok előre megjóslásában (lásd One Piece manga topic), de ezt még én is egyből kitaláltam.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Bár még nem értem végére az Endless Eight arcnak, ezen nevettem:
This Was My Face After Watching Endless Eight
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Maron

Ez jó volt. :D
De ha tudni akarjátok, ki felelős az Endless Eightért, íme a tettes:
The Endless Witch :lol: (Umineko fanok előnyben XD)

Zen

http://www.sankakucomplex.com/2009/08/18/newtypes-shocking-haruhi-announcement-unveiled-2/
[spoiler]Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool[/spoiler]
Ráadásul "ha valaha csinálunk egész estés Haruhi-t, akkor megint Endless 8 lesz." Wow, just wow. :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2009-08-21, 15:30:21
http://www.sankakucomplex.com/2009/08/18/newtypes-shocking-haruhi-announcement-unveiled-2/
[spoiler]Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool[/spoiler]
Ráadásul "ha valaha csinálunk egész estés Haruhi-t, akkor megint Endless 8 lesz." Wow, just wow. :lul:
we are trolling you to hell and back, and we would love NOTHING more than to troll you AGAIN with the same shit and best of all is: you'd still be happy

Xzone

Quote from: Lythis on 2009-08-21, 15:40:40
Quote from: Zen on 2009-08-21, 15:30:21
http://www.sankakucomplex.com/2009/08/18/newtypes-shocking-haruhi-announcement-unveiled-2/
[spoiler]Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool[/spoiler]
Ráadásul "ha valaha csinálunk egész estés Haruhi-t, akkor megint Endless 8 lesz." Wow, just wow. :lul:
we are trolling you to hell and back, and we would love NOTHING more than to troll you AGAIN with the same shit and best of all is: you'd still be happy

Loltopicban volt már:


Xzone


Alkyra

Quote from: Xzone on 2009-08-26, 21:19:20
Mit ne mondjak, van türelme a fickónak:

http://www.youtube.com/watch?v=gGjunCE-2hI

Ez kéne telóra...valakinek van hozzá linkje?

Xzone

Vége a második évadnak :frown:

De jó volt így utána megnézni az eredeti 0. részt: most vihogtam rajta végig, de emlékszem még, mekkora sokk volt ez annak idején :D

Darkstar

Quote from: Xzone on 2009-09-11, 12:50:28
Vége a második évadnak :frown:
And nothing of val-... nvm
Remélem azért az e8 eladások (vagyis as hiányuk) jól pofánverik őket. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2009-09-11, 16:53:32
Remélem azért az e8 eladások (vagyis as hiányuk) jól pofánverik őket. :D

:tezsvir:  :muhahah:

motifator

Nekem még hátra van vagy 2 rész a Sighs-ből, de eddig nem vagyok meggyőzve. Lelkes és rendíthetetlen Haruhifag (és KyoAnifag) voltam, még az e8-at is néztem vagy 4 részig, aztán ugrottam az utolsóra, amit áttekertem a végéig.
A Sighs se győz meg igazán, mondjuk valszeg azért, mert már olvastam. A Bamboo Leaf Rhapsody tetszett, és az E8 is jó lett volna, ha mondjuk 2 rész az egész. Esetleg 1.
Az, hogy az egész bagázs úgy néz ki, mint a K-On csajok, szerintem elég gáz. Az animáció minősége rengeteget romlott, tele van állóképpel, csak a szájak mozognak, ott is csak 2 fázis váltakozik.

Valami bűzlik Kyotóban. Még régebben olvastam valami olyasmit, hogy még a Lucky Star idején elment egy rakás ember a KyoAnitól, és akkor kezdődött a minőségi romlás. Azóta mit kaptunk? A K-On és a Clannad jó volt, de a többi? A kurva hosszú nevű Munto sorozatot nem nézte senki, valszeg nem véletlenül. A haruhi új részekről meg leírtam a véleményem. Mi lesz itt még?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone


NLZ

8 epizód hosszú, bajlós jel. :D
[reserved]

Próféta

Mi a véleményetek, van értelme megnézni a második Haruhi eresztést?
Ha igen, akkor mit hagyjak ki? 2-7. részek?

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Szerintem két résznyi Endless Eight simán kibírható. Nézd meg valamelyik köztes epizódot, és persze az utolsót :)

Zen

Akkor köztesek közül a másodikat ajánlanám.
"EKSELENT!!"
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

motifator

Doubleposting is awwright!!

The Disappearance of Suzumiya Haruhi movie official trailer

Despite all the trolling Kadokawa made, I can't help but get excited over this shit again and again. I'm such a fanboy  ^^"
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zen

Nice. Amúgy ez hányadik könyv is?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

A negyedik, és ahogy nézem, a hivatalos angol cím a The Vanishment of Suzumiya Haruhi.

És ami a legjobb: a film már februárban jön a japán mozikba, ha szerencsések vagyunk, tavaszra/nyárra már lesz BD-rip.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkness

Okéééé, én elkezdtem nézni, nézem az epizódlistákat, és ....... megzavarodtam.
Most hogy hogy van?  :confused:

Zen

Direkt van megkavarva, nézd csak tovább.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkness


NLZ

[reserved]

White SeeD

Igen, cam verzió, de megnéztem.
A kép nagyon pocsék, de a hang meglepően jó.

Még így is meglátszik rajta hogy nem sajnálták belőle a pénzt. Nagyon jó minőségűek a rajzok, néhol mintha valódi hátterek lennének, de ebből a verzióból ezt nem tudnám 100%-ra mondani.
A történet nagyon jó, és odaköti az embert a képernyőhöz, noha 2,5+ órás simán megnéztem egyhuzamban. Volt benne pár meglepő fordulat amire nem számítottam, főleg a végefelé. Jobban mondva meglepett hogy ilyet alkalmaznak a könnyed sorozat után.[spoiler]Jó, ott is volt némi harc a két alien között, de itt sokkal életszerűbb volt mikor Kyont lebökte.
Kyon vívódásai is már már NGE szintűek voltak a végefelé.[/spoiler] A téma is sokkal mélyebb mint a sorozatokban. A szereplők is kaptak ebből a mélységből bőven. [spoiler]Főleg Nagatot spékelték meg nem kevéssel. Már értem hogy ez hogyan következhetett be: http://www.sankakucomplex.com/2010/04/11/top-10-female-characters-of-may-newtype-nagato-on-top/
Nem gondoltam volna róla hogy ilyenre képes ráadásúl önmagától.
[/spoiler]
Mindenesetre most már bátran hozzá lehet csapni a hárem jelzőt az animuhoz.
Mivel régen láttam ilyen jót úgyhogy 9/10-et megérdemel.
Úgy kedvet kaptam a 2. sorozat megnézéséhez, bár még emlékeimben él egy bizonyos hitlerkiakadásos videó róla. lehet csak lerombolná az eddigi jó véleményem.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

elkezdtem nézni a kimaradt részeket, kezdve endless eigth uccsó részével (pár endless shitet átugorva), most járok 21-es elején de olyan ez mint egy foghúzás. lesz ez érdekesebb?  :zomg:

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.