Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#1860
Kosz. Egy probat meger. Tim Roth-ot a Rosencrantz and Guildenstern halott ota birom. :)

edit:
Supernatural: na neeee, ez igy olcso huzas volt.

edit2:
http://www.youtube.com/watch?v=x_3_EMsfmmk
1:51-nel: bazmeg!  :eek: :hopp:
Hat ha valamire nem szamitottam, az ez volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Castle
Kuka. Idegesit.

Lie to Me
Ez vicces, ez marad. De azert nem nagyon jo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Kvikveg on 2009-05-15, 23:27:27
Kosz. Egy probat meger. Tim Roth-ot a Rosencrantz and Guildenstern halott ota birom. :)
edit2:
http://www.youtube.com/watch?v=x_3_EMsfmmk
1:51-nel: bazmeg!  :eek: :hopp:
Hat ha valamire nem szamitottam, az ez volt.

:lul:

Kvikveg

#1863
The Mentalist 16 RTL KLUB
ÁÁÁáÁÁÁÁÁáááá lőjétek le a szinkronosokat, ez agypusztítóan szar. A szöveg is, a szinkronhangok is.
Ugye Jane atmenetileg megvakul miutan felkenodik egy motorhaztetore. Korhaz.
Addig a jelenetig bírtam, ami angolul "I have time, the patience I lost a while ago." enyhen turelmetlenul. Magyarul kb agresszivan "Nincsen turelmem."(gondolatban meg egy bazze hianyzott mogule). A mondat eleje valahogy izee... elveszett.
A noverke elotte meg mondott valamit, hogy "We must wait and see" mire Jane tesz egy megjegyzest, hogy humoros, hehe. Magyarul a noverke total mas mondott, de Jane reakcioja atombiztosan ugyanaz volt.
Istenem, miért??! :falba:
Az mar csak reszletkerdes, hogy elszoktam attol, hogy a hangulatos, jo kis felvezetozenebe belepofaznak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

house spinoff
http://www.youtube.com/watch?v=LBa9XbHTEC4

[spoiler]najó lehetne jobb is, de jól indul[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Quote from: Nakedape on 2009-05-20, 16:06:41
house spinoff
http://www.youtube.com/watch?v=LBa9XbHTEC4

[spoiler]najó lehetne jobb is, de jól indul[/spoiler]
Eltévesztetted a házszámot, ez nem a loltopic. :_piszka:
[reserved]

Kvikveg

The Mentalist - Red John's Footsteps
[spoiler]
Tudtam, hogy a seriff a cigizos, tudtam, hogy Jane igazabol nem vesztette el a fejet.
Es ereztem, hogy valami baromsag miatt (mert a rendezo azt mondta) nem tudjak kivallatni a seriffet.
Es ezzel a resz elvezeti ertekenek 90%-a huss... mert azt senki sem gondolta komolyan, hogy az elso sorozat vegen elkapjak Red John-t.
Viszont azt a Bachot levadaszom, es remelem nem unom meg 5 perc alatt.
[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

LOST, Supernatural season finálé:


:whoah: :whoah: :whoah:
Nem  találok szavakat.

noriko

Big Love
Egy mormon családról és a sorozat alapján erősen fucked up mormon életről szóló nagyon tömény sorozat. Legalábbis az első rész erősen pedzegette, hogy itt egy rakás szerencsétlen emberi sorsot fognak bemutatni. Húgom szerint minimum 3 részt kell megnézni egy sorozatból, mielőtt döntünk róla. Két hét múlva sortkerítek a második részre is talán. Addig kiheverem az elsőt.  ^^"
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Nincsenek uj reszek. Se House, se Supernatural, se The Mentalist. ÁáááÁÁÁÁááá!
Es gondolom szeptemberig nem is lesznek. Be fogok golyozni a nyaron.  :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Nézz animéket. :lol:
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2009-05-24, 19:59:06
Nézz animéket. :lol:
A, akkor megorulok es tomeggyilkos lesz belolem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Quote from: Kvikveg on 2009-05-24, 20:33:37
A, akkor megorulok es tomeggyilkos lesz belolem.
Welcome to the club!   :uzi:

Én még bele sem kezdtem a sorozataimba! Nézz szappanoperát, Joshit vagy Mónikát! :D

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2009-05-24, 20:33:37
Quote from: NLZ on 2009-05-24, 19:59:06
Nézz animéket. :lol:
A, akkor megorulok es tomeggyilkos lesz belolem.
[spoiler][/spoiler]
Tényleg, Kviki, Fringe-t néz(t)ed? Nyomozós-paratudományos cucc, egész tűrhető, ha nincs más néznivaló. :)
[reserved]

Kvikveg

Fringe: megneztem, hogy sorozatjunkie mit ir, meg youtube-on beleneztem, de egyaltalan nem fogott meg, teljesen X-Atkak erzesem volt.

Ja, es a Lie to Me is megallt. :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Nyárra ajánlhatnátok légyszi egy két jó kis sorozatot, mert most a kedvenceknek vége. (Lost, Prison Break, Heroes, Smallville, Supnat)
Jó többség visszajön ősszel de addig is kellene valami jó kis sorozat.Jövő hónapban végigdarálom Seaquest-et hosszú idő után újra de az csak egy sorozat.(hál Istennek fenn van már neten szinkronosan)
Vígjátékok nem nagyon érdekelnek, inkább maradok sci-fi, akció, misztikus, természetfeletti vonalon.
(na jó Dr. House-t azért ledarálom :D )

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2009-05-24, 23:32:43
Fringe: megneztem, hogy sorozatjunkie mit ir, meg youtube-on beleneztem, de egyaltalan nem fogott meg, teljesen X-Atkak erzesem volt.

Ja, es a Lie to Me is megallt. :(
sorozatjunki azt írta az évadzáróba, hogy a végére jobb lett. Van benne pár wtf zomg, pár hülyeség, de mindenképp várom a második évadját. Szal sztem adj neki egy esélyt, úgysincs mit nézni, nem? :D
[reserved]

Cloud

Smallville szezon  finálé


:whoah: :whoah:
Nem ezt vártam, de krva jó lett.

[spoiler]Davis, Jimmy halott, Lois a múltban, éééééééés Zod is back.   :whoah:[/spoiler]

Jöhet köv. évad.

Selmo

[spoiler]Jövőben nem?[/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Nakedape

smallvilleről nekem mindig aprajafalva ugrik be, bár ami részletet láttam az nem volt annyira kiforrot
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: Selmo on 2009-05-26, 20:39:10
[spoiler]Jövőben nem?[/spoiler]
[spoiler]No.

Légió gyűrűvel bármerre lehet utazni időben.  Valószínű hogy  Oliver és a bandájának az  eltűnése azért törént mert Lois csinált valamit a múltban. (Saját teória)
Amúgy gondolkodtam.  Nem valószínű hogy  Zod tért vissza. Lehet hogy valamelyik rokona, esetleg csatlósa ébredt  fel akit bezártak a gömbbe.  Tényleg. Mi is  történt Zod-al? Nem  emlékszem  már rá. [/spoiler] 

Kvikveg

Prison Break
Itt mindenki zoldszemu?!
Vicces volt az egyik reszben a Dr House focimzenejet hallani.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: sorozatjunkieJoss Whedon jelezte, hogy már tárgyaltak is Summer Glau-val egy Dollhouse-os szereplés lehetőségéről, csak előbb valami jó karakter kéne neki, mert nyilvánvalóan "baba" nem lehet, hiszen hasonló szerepet túl sokat játszott.
yess :D

Ramiz

Quote from: Fazék on 2009-05-29, 00:54:24
Quote from: sorozatjunkieJoss Whedon jelezte, hogy már tárgyaltak is Summer Glau-val egy Dollhouse-os szereplés lehetőségéről, csak előbb valami jó karakter kéne neki, mert nyilvánvalóan "baba" nem lehet, hiszen hasonló szerepet túl sokat játszott.
yess :D
Ez annyira... belterjes...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Fazék on 2009-05-29, 00:54:24
Quote from: sorozatjunkieJoss Whedon jelezte, hogy már tárgyaltak is Summer Glau-val egy Dollhouse-os szereplés lehetőségéről, csak előbb valami jó karakter kéne neki, mert nyilvánvalóan "baba" nem lehet, hiszen hasonló szerepet túl sokat játszott.
yess :D
dollhouse-ból egyetlen részt nem láttam eddig, csak valami olyasmit hallottam, hogy az váltja fel a SCC-t, vagy legalábbis akkor lesz, amikor abból lenne a s03, ami nem lesz (szeretünk FOX).

oh well, here's to River Tam beating everyone up - yet again... hopefully :D

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2009-05-28, 22:11:04
Prison Break
Itt mindenki zoldszemu?!
Vicces volt az egyik reszben a Dr House focimzenejet hallani.  :haha:

1. évad vége, mi? ;)

Ramiz

EXTRAS - brit zsenialitás, The Office színvonal, statiszták élete a színfalak mögött, Ricky Gervais az isten. Hangosan felröhögök minden részen többször, ami azért... durva. 5/5, na.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2009-05-30, 14:09:48
EXTRAS - brit zsenialitás, The Office színvonal, statiszták élete a színfalak mögött, Ricky Gervais az isten. Hangosan felröhögök minden részen többször, ami azért... durva. 5/5, na.
Nekem nem jott be, kiveve a Patrick Stewartos resz benyogese. Toroltem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Lie to Me tényleg nem volt nagy szám. A nigger csak túlpörgése, meg ez az idétlen műdrámázás az uccsó részben nagyon száni volt.
[reserved]

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2009-05-30, 14:21:26
Quote from: Ramiz on 2009-05-30, 14:09:48
EXTRAS - brit zsenialitás, The Office színvonal, statiszták élete a színfalak mögött, Ricky Gervais az isten. Hangosan felröhögök minden részen többször, ami azért... durva. 5/5, na.
Nekem nem jott be, kiveve a Patrick Stewartos resz benyogese. Toroltem.

Engem csak egy valami idegesít benne, a részenkénti "PC-tematika": sorra veszi a tipikus necces témákat a feketéktől a buzikig, és bár mindig az a humorforrás, hogy a főhős indokolatlanul szív (igazából nem rasszista, mégis annak tűnik), azért a PC ellen nem mer kiállni senki sem (még? vagy örökre? Monty Python, visszasírunk, emlékszünk rátok!). Különben is, a 30 Rock-ban már eleget kaptam ebből a humorból, és már majdnem annyira kezd elegem lenni belőle, mint a szingliség témájából.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!