Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Nakedape

#2610
double

borgiák
http://www.youtube.com/watch?v=MpY1_iCUUa8
erre is  lehet, hogy rápillantok
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Acchan

Quote from: Nakedape on 2011-02-16, 14:26:17
double

borgiák
http://www.youtube.com/watch?v=tAipJYYqDqw
erre is  lehet, hogy rápillantok
/\ Piggy Gets Warm Bath again?  :D

Belepillantós, de azért a Showtime produkciókkal szemben fenntartásaim vannak.  ::)

Nakedape

upsz.. javítva danke
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Azoknak akik nézik a Supernatural-t:

A jövő heti rész előzetese:

http://freevlog.hu/video/31732.html
:rotfl:

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2011-02-19, 09:39:38
Azoknak akik nézik a Supernatural-t:

A jövő heti rész előzetese:

http://freevlog.hu/video/31732.html
:rotfl:
:lol:
Mar olvastam rola, de igy latni... LOL
"What, you are polish now?"  :lul:
"... in a sh*t yourself kinda episode..."  :lul:
Asszem most megtanittatom magamnak a tv/felvevo kezeleset.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Dexter egy percben  :lol:
http://comment.blog.hu/2011/01/27/dexter_egy_percben
A "does anyone care about our storyline" kerdes utan felbukkant szereplonel kezdtem el hangosan rohogni. Tovabb meg nem neztem meg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Az eheti Fringe meg Supnat rész is tök állat volt. :D VÁrom jövő hetet. :)

Nakedape

house, igen tudtuk eddig is, hogy erre alapul, a cím is stimmel

[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Supernatural
6x15

Vadállat rész volt. Őrült volt aki kitalálta. :D  Kripke meg... :D

Fazék

Stargate Universe 2x11

egész tűrhető rész volt.
dráma még mindig kicsit több a kelleténél (gondolom BSG-nak hála, hogy ennyire erőltetik)
de V-vel ellentétben ez még simán a nézhető kategória.
V 2. évad részemről befeződött a 2. résszel

Cloud

Pedig utána van még jó rész a V-ben. Sőt

Fazék

Quote from: Cloud on 2011-03-08, 22:34:41
Pedig utána van még jó rész a V-ben. Sőt
elhiszem. de ettől még egy szargagyi sorozat. csak az fbi-os nő miatt néztem, meg morena baccarin-ból reménykedtem hogy végre nőt faragnak, mert ezzel a frizurával katasztrófális. de ez kevés volt, hogy végigszenvedjem, amit sci-fi címszó alatt művelnek.

NLZ

Quote from: Fazék on 2011-03-08, 22:50:33
Quote from: Cloud on 2011-03-08, 22:34:41
Pedig utána van még jó rész a V-ben. Sőt
elhiszem. de ettől még egy szargagyi sorozat. csak az fbi-os nő miatt néztem, meg morena baccarin-ból reménykedtem hogy végre nőt faragnak, mert ezzel a frizurával katasztrófális. de ez kevés volt, hogy végigszenvedjem, amit sci-fi címszó alatt művelnek.
Attól még nem lesz sci-fi, hogy sci-fi elemeket raknak bele.
Ám jó, hogy szólsz, nézem gyorsan SGUt. :D

De kár volt.




Quote from: szpeter on 2011-03-10, 22:37:26
uff:
Quote from: Kraivan on 2011-03-10, 19:00:16
Erről mindig a Slider sorozat jut az eszembe. Volt az a világ, ahol a hírek banális fasságok voltak, és komoly híreket csak elbújt, illegál helyeken találtak.
Na, egyre inkább úgy érzem h abban a világban vagyunk.
Kiskoromban hogy szerettem azt a sorozatot :D Hazataláltak végül? Annyira végteleníthető epizódszámot tudott produkálni,világból bármennyit ki lehet szinte találni.

on: Kraivan:  Szóval egy éttermet se tudnál mondani Bp-n,ahol elfogadható lenne a minőség?Vagy azért ennyire nem rossz a helyzet (nem gyakran járok étterembe,nagymama-koszton élek, ami elég minőségi :D )
Multkor leszedtem az elejét, de meguntam. Uncsi, hogy bárhova is esnek be, mindig ők lesznek a világ középpontja.
[reserved]

Xzone

Megnéztem végre a Wire-t. Egész röviden: rászolgált a hírnevére, cseppet sem túlhype-olt, az egyik legjobb sorozat, amit valaha készítettek. Akartam írni róla egy hosszabb posztot, majd talán meg is teszem valamikor.

Egyelőre csak azt említeném meg, hogy a sorozatot egy baltimore-i újságíró és egy volt nyomozó írták, és a színészek között is sok a nem színész. A Deacon karakterét például egy volt drogbáró játsza, akit a sorozat egyik írója csukatott le vagy 30 évre...

Csak azért kapkodtam most ezt itt el, mert szembejött ez a hír:

http://voices.washingtonpost.com/local-breaking-news/the-wire-actress-arrested-in-d.html

:whoah:

Kvikveg

Raising Hope - Burt Rocks 1.10
Egy ideje nem neztem, most potolom a lemaradast. Ezen nagyokat mosolyogtam.
Burt lehetett volna Smokey bandajanak a gitarosa 20 eve, de a gyerek eppen nala volt, ezert kirugtak a valogatasrol.
Jimmy meghivja Smokeyt amikor az ABCbe valami latvanyossagot keresnek (vagy mi) es beszervezi az apjat gitarosnak. Aki persze bepanikol.  :lul:
Persze minden jo ha a vege jo, de addig is LOL. :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Raising Hope-t elkezdtem a minap, nagyonkemény. :D
[reserved]

Én

Régi lemaradásomat pótolva elkezdtem nézni a Firefly-t.
Azért néha elég agylövött dolgok vannak benne, pl amikor
[spoiler]Malcolmot kb egy napig elég durván kínozzák, közben egyszer meg is hal, de ettől függetlenül még egész pro módon verekszik utána :eek: :gyagya:[/spoiler]
De amúgy  :whoah:

hargharg

#2627
House, M.D. S07E17

hatooo, befejezes nekem kicsit hogyismondjam, nem megnyugtato volt, bar Chase vidam hozzaallasa mokasan nezett ki.
[spoiler=kov reszek]elvileg kovetkezo epizod harom het mulva, jon vissza 13, Masters megy el, talan valami osszefugges is lesz ezzel a sorozatgyilkossal? hmhm, orulnek ha elkapnak, ne lofraljon itt nekem a house-univerzumban egy elnemkapott sorozatgyilkos. x D
[/spoiler]
rofl

Kvikveg

Quote from: hargharg on 2011-03-23, 01:08:46
House, M.D. S07E17

hatooo, befejezes nekem kicsit hogyismondjam, nem megnyugtato volt, bar Chase vidam hozzaallasa mokasan nezett ki.
[spoiler]elvileg kovetkezo epizod harom het mulva, jon vissza 13, Masters megy el, talan valami osszefugges is lesz ezzel a sorozatgyilkossal? hmhm, orulnek ha elkapnak, ne lofraljon itt nekem a house-univerzumban egy elnemkapott sorozatgyilkos. x D
[/spoiler]
[spoiler]Aki raadasul ugy nez ki, mint Oscar Wilde.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: hargharg on 2011-03-23, 01:08:46
House, M.D. S07E17

hatooo, befejezes nekem kicsit hogyismondjam, nem megnyugtato volt, bar Chase vidam hozzaallasa mokasan nezett ki.
[spoiler]elvileg kovetkezo epizod harom het mulva, jon vissza 13, Masters megy el, talan valami osszefugges is lesz ezzel a sorozatgyilkossal? hmhm, orulnek ha elkapnak, ne lofraljon itt nekem a house-univerzumban egy elnemkapott sorozatgyilkos. x D
[/spoiler]
hömm. ismét következő rész(ek) spoiler, és nem raktál ki figyelmeztetést :3x3:
de most pont nem gond, mert annyira zavar a House 15-ös rész, hogy lehet évad végén végleg jegelem a sorozatot.
hogy lehet így elcseszni valamit...
[spoiler=köv részek]Masters pont végre egy kis felüdülést jelentett, inkább 13-t írják ki végleg...[/spoiler]

Nakedape

Quote from: Fazék on 2011-03-24, 09:39:19
Quote from: hargharg on 2011-03-23, 01:08:46
House, M.D. S07E17

hatooo, befejezes nekem kicsit hogyismondjam, nem megnyugtato volt, bar Chase vidam hozzaallasa mokasan nezett ki.
[spoiler]elvileg kovetkezo epizod harom het mulva, jon vissza 13, Masters megy el, talan valami osszefugges is lesz ezzel a sorozatgyilkossal? hmhm, orulnek ha elkapnak, ne lofraljon itt nekem a house-univerzumban egy elnemkapott sorozatgyilkos. x D
[/spoiler]
hömm. ismét következő rész(ek) spoiler, és nem raktál ki figyelmeztetést :3x3:
de most pont nem gond, mert annyira zavar a House 15-ös rész, hogy lehet évad végén végleg jegelem a sorozatot.
hogy lehet így elcseszni valamit...
[spoiler=köv részek]Masters pont végre egy kis felüdülést jelentett, inkább 13-t írják ki végleg...[/spoiler]
both true
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

hargharg

#2632
spolier az spoiler, de oks. : P
[spoiler=kov reszek!]annyira nem olvastam utana, szoval ennemtom, akarmit ki lehet hozni a szituaciobol...
btw az, hogy 13 ujra feltunik, nem meglepetes, gyak csak villogo piros betukkel nem irtak ki kepernyore, hogy "13". : D[/spoiler]
rofl

Kvikveg

Quote from: hargharg on 2011-03-24, 19:57:17
spolier az spoiler, de oks. : P
[spoiler=kov reszek!]annyira nem olvastam utana, szoval ennemtom, akarmit ki lehet hozni a szituaciobol...
btw az, hogy 13 ujra feltunik, nem meglepetes, gyak csak villogo piros betukkel nem irtak ki kepernyore, hogy "13". : D[/spoiler]
Ha az X. reszrol irsz, es utana spoiler akkor az az X. reszbol spoiler, szerintem logikus.
En ugyanugy megszivtam vele.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

hargharg

#2634
no varjunk csak, amit en ott a spoilerbe irtam es spoiler volt, az mind ebben a reszben tortent es/vagy logikus ha lattal mar mas sorozatokat is.
raadasul tkp semmi mas, csak tippelgetes, hogy mi tortenik harom het mulva - nem az irokat ideztem es nem is lattam az epizodot, szoval nem szivtal meg semmit, mert ahogy a legtobben, ugy en sem tudom mi tortenik pontosan majd a kovetkezo reszben...

/offtopic

ED: ja es ha megis az lesz, amit irtam, akkor bocsanat, nem volt szandekos. : d
rofl

Fazék

Quote from: hargharg on 2011-03-24, 23:29:34
no varjunk csak, amit en ott a spoilerbe irtam es spoiler volt, az mind ebben a reszben tortent es/vagy logikus ha lattal mar mas sorozatokat is.
raadasul tkp semmi mas, csak tippelgetes, hogy mi tortenik harom het mulva - nem az irokat ideztem es nem is lattam az epizodot, szoval nem szivtal meg semmit, mert ahogy a legtobben, ugy en sem tudom mi tortenik pontosan majd a kovetkezo reszben...

/offtopic
áhám! szóval te nem valami sorozatjunkie-s, vagy ilyesmi hír alapján írtad, amit írtál, hanem csak szimplán megtippelted, hogy mik fognak történni a köv részekben?
ezen esetben sorry. számomra úgy jött le, hogy valahol olvastad hihető forrásból :)

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2011-03-24, 23:38:13
Quote from: hargharg on 2011-03-24, 23:29:34
no varjunk csak, amit en ott a spoilerbe irtam es spoiler volt, az mind ebben a reszben tortent es/vagy logikus ha lattal mar mas sorozatokat is.
raadasul tkp semmi mas, csak tippelgetes, hogy mi tortenik harom het mulva - nem az irokat ideztem es nem is lattam az epizodot, szoval nem szivtal meg semmit, mert ahogy a legtobben, ugy en sem tudom mi tortenik pontosan majd a kovetkezo reszben...

/offtopic
áhám! szóval te nem valami sorozatjunkie-s, vagy ilyesmi hír alapján írtad, amit írtál, hanem csak szimplán megtippelted, hogy mik fognak történni a köv részekben?
ezen esetben sorry. számomra úgy jött le, hogy valahol olvastad hihető forrásból :)
+1
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

jahogy, +1 innen is :D

szerintem viszont pont nem akkor :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

http://io9.com/#!5785219/stargate-universes-cast-and-crew-pitch-t heir-own-post-apocalypse-series

QuoteStargate Universe maybe canceled, but it's not dead yet, sort of. Visual effects supervisor Mark Savela (one of the coolest parts of SGU) is creating his own pitch for a post-apocalypse series, with 80% of SGU's cast and crew.

Red Eye is reporting that Savela has teamed up with SGU production assistant Ken Kabatoff to create their own alien series titled Echoes (it's a working title). The show is set in the near future, and focuses on a group of humans desperately trying to survive a dual alien invasion on Earth.

Kvikveg

Joan of Arcadia
imdb
Kifogytam a neznivalo sorozatokbol, ugyhogy a fenti kamuhir utan megneztem, hogy House-bol a kisse visszamaradottkent viselkedo es gimisnek kinezo no (Amber Tamblyn) hol jatszott. Na pl. ebben.

Foszereplonk, az Arcadia gimibe jaro Joan Istennel beszelget, aki kulonbozo emberek kepeben szolitja meg: kajasneni a pult mogul, ovis lany, kutyasetaltato, villanyszerelo. En a helyeben a sargahazban kotottem volna ki, de csakis azutan hogy a villanyszerelot lerugtam a letrajarol es a kutyasat feltalaltam az allatainak, apro darabokban. Es megtertem satanistanak.
A sportolo batyjanak autobalesete volt es utana toloszekben kotott ki, az occse meg geek.

Es ki a nagy szerelme ebben a sorozatban, ha nem a legutobbi beteguk a House-ban (Chris Marquette). LOL

Az apukat Joe Mantegna jatssza, aki nekem valahonnan ismeros volt, aztan rajottem, hogy nem valahonnan, hanem sok filmbol: Keresztapa 3 (Fat Tony), es egyeb olasz/komolyember szerepekbol. De a filmlistajat vegignezve, hat, gyk a Keresztapan kivul semmi sem ugrott be. A 3 amigos nem er. A Thinner csak felig, mert nem foszereplo, csak ha jol emlekszem a gazolast elsikalo biro.

Gimiskent tuti menekultem ettol a sorozattol, mert minden benne van, amit unok: hetkoznapok, gimnazniumi lelektani facsarasok, es egy jo hazassag. Ahol a rendor apuka nem egy kiegett lelki sivatag katasztrofa, hanem jo apa. Me lenni rohadt irigy.

Foleg a csaladon beluli parbeszedek/problemamegoldasok olyanok, hogy neha sikitottam, mert igy nem beszelnek egymassal csaladtagok. Nalunk legalabbis.
A vicc az, hogy jobban erdekel apuka jelenete anyukaval vagy a rendorokkel, mint a film tobbi resze. Tudom, ven trotty vagyok. XD
De mondom, annak ellenere, hogy alapvetoen az ilyen stilusu sorozatoktol menekulok, ebbe megis bele tudtak dolgozni az erdeklodesemet felkelto szalakat. A karakterek szerethetoek, es senki sem perfekt. Es van multjuk. Igazi multjuk, ami hatarozott elorelepes a tobbi nyalsorozathoz kepest. Valami mindig mozgasban van: apuka allasa/kollegai, anyuka ex-muvesz-szel is tortenik ezaz, varom, hogy Joan mikor csavarodik be...

Es most megyek kijozanodni es visszaszerezni az agysejtjeimet.

edit: ok anyuka meg a Vissza a jovobe III-ban volt a doki szivszerelme.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.