Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Nakedape

Dr Cox a burn noticeban. nehéz komolyan vennem :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

En a Fringe-ben most jutottam el addig a reszig ahol a Vissza a jovobe dokija van, mint venseges ven ooo zenesz. Majdnem azt mondtam, hogy rocker zongorista, de az idiotan hangzik. Es nem is tudom, hogy az-e.
http://www.imdb.com/title/tt1635942/
QuoteMeanwhile, Walter befriends Roscoe Joyce, keyboardist for Walter's favorite 1970s band, "Violet Sedan Chair."
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Continuum 5

Ez a rész meglepően jó volt, érdekes oldalról közelítette meg az amúgy lerágott csontnak számító "időutazó nagyszülei" témát.

[spoiler]Én azt hittem azért, hogy Kellogg összejön a nagymamájával, mint Fry :)[/spoiler]
Failure is the default option

Cloud

Hm, új rész egész jó volt.

[spoiler]Ezek szerint hogy Kellog nagyanyja halálával ő tovább élt, nincs kapcsolat a két idősík között. Ergó szerintem nem is fog tudni soha hazajutni.[/spoiler]

Cloud


Puru²


kada

Quote from: Puru² on 2012-07-14, 12:01:51
Firefly reboot ?
Egyébként is hiszem ha látom, de ha még a cikk is azt írja...

Én

Quote from: Puru² on 2012-07-14, 12:01:51
Firefly reboot ?
lol, pont ma kezdtem el újranézni a fireflyt
I want to believe...

NLZ

Új Breaking Bad korrekten kezdett. :)
[reserved]

Cloud


Acchan


Cloud

#2981
Continuum 1x07

Hm, egyre jobban tetszik ez a sorozat nekem. Vajon ki volt Alec-nél a képernyőn?


szerk:


Continuum

1x08


Egyre jobban tetszik ez a sorozat.   

A végéhez:

[spoiler]
SPOILER


Vajon az öreg Alec tette oda azt az adatot a fiatalabb énjének?[/spoiler]

kikuchiyo

Continuum 1x08:

meglepően jó rész volt. Tetszik, ahogy végre elkezdik összefűzni a szálakat.

[spoiler]Bár a virtuális valóságos betéteknél rajtuk nevettem, nem velük, és a sorozatban általában is közelebb áll a fantasztikushoz, mint a tudományoshoz a bemutatott technika, hiába alapul rá a cselekmény nagy része.

A rész végét pedig egy kicsit egyszerűen lerendezték. Fegyvert fogott a társára, és még egy ejnye-bejnyét sem kap érte.[/spoiler]
Failure is the default option

Acchan

Ez a Black Books óriási!  :whoah:
Már az első öt percen belül szakadtam a röhögéstől, és egyből bele is szerettem a sorozatba. Nagyon ritka nálam az ilyesmi, főleg vígjátékoknál.

Cloud

Continuum

1x09

Hm, ruha nem sokáig bírta. :D   A végén vajon összefexik a sráccal?

kikuchiyo

Mármint Alec-kel? Nem hiszem, bár érdekes szál lenne, hogy az idős Alec Sadlernek megtetszik a csinos rendőrlány és visszaküldi ajándékul a tizenéves önmagának - ez rögtön meg is magyarázná, mi áll a [spoiler]read me first[/spoiler] üzenetben: "Hello öcskös, jó kis buksza, nem? Aztán olyan jó legyen ám az első alkalom, mint amilyenre emlékszem!" :D

Én azt nem értettem, hogy [spoiler]Kelloggal mit akart a végén.[/spoiler]

Azért is kíváncsi leszek az utolsó részre, mert a legutóbbiban feladtak maguknak néhány labdát, amit nehezen fognak tudni leütni.

[spoiler]Például most már van néhány tanú (az elfogott terrorista kölykök), akik fényes nappal látták Keirát a jövőruhájában, az összes technomágikus képességét fitogtatva. De még ha nem is derülnek ki ezek a dolgok a vallomásaikból, akkor is fel kellene merülnie olyan kérdéseknek a rendőrökben, hogy ki lőtte le a vörös hajú srácot,  vagy hogy hogyan kommunikált Keira a rendőrfőnökkel a túszdráma kellős közepéből. Továbbá nyilván teljesen átfésülték a farmot - Alec cuccai, köztük a jövőruha javításakor használt mágikus szerszámok és a képernyőkön futó Keira-cam szemet kell, hogy szúrjanak. Nem lesz elegáns, ha elkenik ezeket a dolgokat.
[/spoiler]

Talán az lenne a legjobb, ha nem lenne második évad, és egy jó lezáró részben minden kiderülne, de attól tartok, nincs az írókban annyi, hogy erre képesek legyenek.
Failure is the default option

Selmo

Én se értem mit akarnak a renegáttal. Az utolsó 2 percben fogtam a fejem, hogy ugye nem, ugye NEM?

A tökéletesség unalmas.

kada

Continuum:
Három rész egyszerre, kellett a 9-es rész hogy ne menjen el a kedvem tőle.
Sok a mágia (Alec is vicces néha, plot fontosságú ha valamit NEM tud megcsinálni? ::)), meg kis hülye apróságok a történettel/viselkedésben. Néha nagyon látványosan kerül el egy nagyon kézenfekvő cselekedetet valaki, hogy aztán késöbb jaj milyen fontos legyen ez.

A következő rész meg már az évad vége.

Cloud

A végét Kellogra értettem. Eddig eléggé ellenséges volt vele most meg odamegy hozzá? WTF? :he:

Fazék


kada

#2990
Quote from: kikuchiyo on 2012-07-31, 22:03:41Mármint Alec-kel? Nem hiszem, bár érdekes szál lenne, hogy az idős Alec Sadlernek megtetszik a csinos rendőrlány és visszaküldi ajándékul a tizenéves önmagának - ez rögtön meg is magyarázná, mi áll a [spoiler]read me first[/spoiler] üzenetben: "Hello öcskös, jó kis buksza, nem? Aztán olyan jó legyen ám az első alkalom, mint amilyenre emlékszem!" :D

Azért is kíváncsi leszek az utolsó részre, mert a legutóbbiban feladtak maguknak néhány labdát, amit nehezen fognak tudni leütni.
[spoiler]Például most már van néhány tanú (az elfogott terrorista kölykök), akik fényes nappal látták Keirát a jövőruhájában, az összes technomágikus képességét fitogtatva. De még ha nem is derülnek ki ezek a dolgok a vallomásaikból, akkor is fel kellene merülnie olyan kérdéseknek a rendőrökben, hogy ki lőtte le a vörös hajú srácot,  vagy hogy hogyan kommunikált Keira a rendőrfőnökkel a túszdráma kellős közepéből. Továbbá nyilván teljesen átfésülték a farmot - Alec cuccai, köztük a jövőruha javításakor használt mágikus szerszámok és a képernyőkön futó Keira-cam szemet kell, hogy szúrjanak. Nem lesz elegáns, ha elkenik ezeket a dolgokat.
[/spoiler]Talán az lenne a legjobb, ha nem lenne második évad, és egy jó lezáró részben minden kiderülne, de attól tartok, nincs az írókban annyi, hogy erre képesek legyenek.
No, megvolt az évadzáró.
[spoiler]Marhára nem zárt le semmit.
[spoiler]Read me first nem derül ki, az "öcskös, küldtem neked egy jó kis bukszát" és "öcskös, nagyon fontos hogy ez a csaj kiheréljen téged" közt bárhol lehet.[/spoiler]

Még több technomágia. Még több szemtanú. Még több időutazó?

Azt mondtad nem lesz elegáns ha...
Előző reagomban előszőr ha nélkül akartam idézni, de túl nagy wall of text lett meg sopánkodás valamiről ami talán nem úgy lesz.

Ehhez képest asszem "felülmúlták" elvárásaimat.[/spoiler]

Kuroi Tenshi

#2991
The Boat that Guy built

Guy Martint nem hinném, hogy itt sokan ismernétek. Főfoglalkozásban kamionszerelő.
A mellékfoglalkozása révén ismertebb, híres motorversenyző, a Man-szigeti Tourist
Trophy, a legveszélyesebb és legizgalmasabb, utcai motorverseny rendszeres
résztvevője, az örökös "underdog", a sok dobogós helyezés között még nem volt
egyetlen aranya sem, már szinte a teljes mezőny neki szurkol.
De ez a sorozat nem a versenyről szól. Arra ott a Closer to the Edge (imdb 8/10)
Ebben a sorozatban Guy és egy haverja fejükbe veszik, hogy egy régi hajót felújítanak,
minél inkább a hagyományos megoldásokkal, közben újra-felfedezve és bemutatva
az ipari forradalom módszereit, vívmányait.
Amiért igazán érdekes lesz a sorozat, az Guy. Egy csodabogár, megelevenedett
rajzfilm-figura. Harmincéves tízéves, hamisítatlan nagyra nőtt gyerek, akiben még
megvan az a gyermeki rajongás a gépek iránt. Meg full lökött. :haha:
Az előbb néztem meg a 4. részt. Amit ketten össze-konyhatündérkednek, majd'
lefordultam a székről. A csúcspont az volt, amikor rájött, hogy ugyan ipari forradalmi
módszerekkel megvan a kenyér és elkészítette az evőeszközöket is, viszont kenyér-
vágó kést nem, erre végül fog egy fűrészt és azzal vágja fel  :lul: azállattya

NLZ

na végeztem a BSG sorozattal
a sok faszság ellenére azért nem volt olyan vészes
[reserved]

Cloud

És hogy tetszett az utolsó 5 perc?   :comp:

NLZ

Addigra már annyi sok faszság volt, hogy ellazultam és nem akadtam ki semmin. :D
Ígyis másfél hónap alatt néztem meg, mert néha már a fejem fogtam és nem volt kedvem hozzá.
[reserved]

Cloud

#2995
Continuum évadzáró:


Fuú, nem zárt le ez semmit, cliffhanger befigyel, visítani fogok ha cancel-t kap a sori.sorozat. :D

NLZ

Quote from: Cloud on 2012-08-08, 00:15:16
Continuum évadzáró:


Fuú, nem zárt le ez semmit, cliffhanger befigyel, visítani fogok ha cancel-t kap a sori.
Quote from: Cloud on 2012-08-08, 00:15:16
sori
:zomg:
:D
Uccsó két réssz érdeklődés híjján kimaradt. Azt mondod, érdemes nézni?
[reserved]

Cloud

Hát... :D   Mondjam azt hogy igen? :D   Én ugy vagyok vele hogy sorozatot nem dobok bármennyire is szar, mert idegesítene hogy nem tudom mi a vége. :D

Ennek ellenére nekem tetszik a sorozat.

kada

Quote from: Cloud on 2012-08-08, 00:15:16sori.sorozat.
Sokkal jobb.

Quote from: NLZ on 2012-08-08, 00:18:31Uccsó két réssz érdeklődés híjján kimaradt. Azt mondod, érdemes nézni?
Szvsz az utolsó részt NEM érdemes, ha nincs második évad.
Az azelötti rész még egész elmegy kb -t is szidtam a hülyeségei miatt, de jobb volt valamivel.

Nakedape

pwnd[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution