Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Pro: TVben nezhetem ma este a Doctor Who evadnyitojat. Angolul.
Con: reklamok
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

IZombie: elsőre valami nagyon gagyi műdrámás zombisorozatnak hittem, de sokat javult a részek alatt. Ha valaki bírja az amerikai science néküli fictiont :) ,akkor tehet vele egy próbát, mert élvezhető és nem a tipikus zombiműfaj.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


Cobra

Ash vs Evil Dead sorozat elindult  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Quote from: Cobra on 2015-11-15, 17:27:27
Ash vs Evil Dead sorozat elindult  :D

Én Z Nation első évadát daráltam be. Zs kategória, de simán élvezem.

Cobra

Azt is nézem, nekem tetszik (jobban, mint a Walking Dead).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Quote from: Cobra on 2015-11-16, 21:28:07
Azt is nézem, nekem tetszik (jobban, mint a Walking Dead).
Simán jobb is. :D

NLZ

Quote from: Cloud on 2015-11-16, 23:29:32
Quote from: Cobra on 2015-11-16, 21:28:07
Azt is nézem, nekem tetszik (jobban, mint a Walking Dead).
Simán jobb is. :D
+1
S2 is korrekt. Néhol behoznak nagyon oda nem illő ökörségeket, de azért tartja a színvonalat. :)
Azon kapom magamat, hogy ennek töltöm le mindig a legizgatottabban az új epizódjait.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2015-11-17, 03:45:10
Quote from: Cloud on 2015-11-16, 23:29:32
Quote from: Cobra on 2015-11-16, 21:28:07
Azt is nézem, nekem tetszik (jobban, mint a Walking Dead).
Simán jobb is. :D
+1
S2 is korrekt. Néhol behoznak nagyon oda nem illő ökörségeket, de azért tartja a színvonalat. :)
Azon kapom magamat, hogy ennek töltöm le mindig a legizgatottabban az új epizódjait.
+1 A WDt eleg gyorsan dobtam, ezzel elvagyok. Remelem nem lesz belole ugyanolyan depressziv szappanopera egy ido utan.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Quote from: Kvikveg on 2015-11-18, 00:29:49
Quote from: NLZ on 2015-11-17, 03:45:10
Quote from: Cloud on 2015-11-16, 23:29:32
Quote from: Cobra on 2015-11-16, 21:28:07
Azt is nézem, nekem tetszik (jobban, mint a Walking Dead).
Simán jobb is. :D
+1
S2 is korrekt. Néhol behoznak nagyon oda nem illő ökörségeket, de azért tartja a színvonalat. :)
Azon kapom magamat, hogy ennek töltöm le mindig a legizgatottabban az új epizódjait.
+1 A WDt eleg gyorsan dobtam, ezzel elvagyok. Remelem nem lesz belole ugyanolyan depressziv szappanopera egy ido utan.
WD már az elejétől szappan volt, első évad végén lapátra is tettem.
Nem értem, miért olyan népszerűek mostanában ezek az akció-fantasy-szappanok, az a céljuk, hogy minnél nagyobb demográfiát lefedjenek?
[reserved]

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2015-11-18, 00:29:49
Quote from: NLZ on 2015-11-17, 03:45:10
Quote from: Cloud on 2015-11-16, 23:29:32
Quote from: Cobra on 2015-11-16, 21:28:07
Azt is nézem, nekem tetszik (jobban, mint a Walking Dead).
Simán jobb is. :D
+1
S2 is korrekt. Néhol behoznak nagyon oda nem illő ökörségeket, de azért tartja a színvonalat. :)
Azon kapom magamat, hogy ennek töltöm le mindig a legizgatottabban az új epizódjait.
+1 A WDt eleg gyorsan dobtam, ezzel elvagyok. Remelem nem lesz belole ugyanolyan depressziv szappanopera egy ido utan.

Kizárt. :D Most kezdtem 2. évadot, ez is jó lesz nagyon. :D Sose gondoltam hogy egy SyFy-The Asylum produkcióra azt mondom hogy jó cucc. :D

Fazék

Galavant Season 2 "Shake It Off" Promo (HD)

https://www.youtube.com/watch?v=o3b1Kb1xu-I

:Kiraly:

Kvikveg

Oooo valaki elmagyarazna nekem, hogy miert szeretik egyesek a The Office-t? US verzio.
Most neztem meg az elso ket reszt, es borzalmas. Olyasmi mint a Tanu az elozo rendszerben eloknek, de nekem kb kinzas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Annyira király kezdés volt X akták hogy arra szó nincs. De milyen tömény infóáradat. o.O

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2016-01-25, 22:29:16
Annyira király kezdés volt X akták hogy arra szó nincs. De milyen tömény infóáradat. o.O
Hopp, ezt megnezem magamnak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Leara

Quote from: Cloud on 2016-01-25, 22:29:16
Annyira király kezdés volt X akták hogy arra szó nincs. De milyen tömény infóáradat. o.O
De lehet érteni a régi sorozat nélkül? Oké, néztem anno, de nem emlékeztem sokra, szóval nemrég kezdtem el újrázni és még csak most fejezem be az első évadot... de nagyon szeretnék belelesni az új szezonba  :hopp:.
MAL

Cloud

Quote from: Leara on 2016-01-25, 23:28:28
Quote from: Cloud on 2016-01-25, 22:29:16
Annyira király kezdés volt X akták hogy arra szó nincs. De milyen tömény infóáradat. o.O
De lehet érteni a régi sorozat nélkül? Oké, néztem anno, de nem emlékeztem sokra, szóval nemrég kezdtem el újrázni és még csak most fejezem be az első évadot... de nagyon szeretnék belelesni az új szezonba  :hopp:.

Háttőőő, van azért elég sok visszautalás, de elvileg úgy csinálják, hogy újoncoknak is érthető legyen. Meg van magyarázkodás is az elején.

Btw most nézem, egy csomóan lehúzták, hogy milyen szar volt. :( Ez szomorú, én élveztem, csak kicsit tömény volt.

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2016-01-26, 00:30:37
Quote from: Leara on 2016-01-25, 23:28:28
Quote from: Cloud on 2016-01-25, 22:29:16
Annyira király kezdés volt X akták hogy arra szó nincs. De milyen tömény infóáradat. o.O
De lehet érteni a régi sorozat nélkül? Oké, néztem anno, de nem emlékeztem sokra, szóval nemrég kezdtem el újrázni és még csak most fejezem be az első évadot... de nagyon szeretnék belelesni az új szezonba  :hopp:.

Háttőőő, van azért elég sok visszautalás, de elvileg úgy csinálják, hogy újoncoknak is érthető legyen. Meg van magyarázkodás is az elején.

Btw most nézem, egy csomóan lehúzták, hogy milyen szar volt. :( Ez szomorú, én élveztem, csak kicsit tömény volt.
Hat kezdesnek elegge depressziven meredek volt.
Viszont minden elismeresem, hogy a regieket vissza tudtak hozni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

gerey

Nekem meg pont az tetszett, hogy nem szórakoztak, hanem jött az info a képünkbe. Király volt.  :hopp:

NLZ

#3470
Quote from: Kvikveg on 2016-01-25, 03:34:24
Oooo valaki elmagyarazna nekem, hogy miert szeretik egyesek a The Office-t? US verzio.
Most neztem meg az elso ket reszt, es borzalmas. Olyasmi mint a Tanu az elozo rendszerben eloknek, de nekem kb kinzas.
Néhány éve én is elkezdtem vele szenvedni, de ugyanúgy kukáztam.

Lucifer is most induló újonc (vagyis nyáron volt kiszivárgott első rész): heti ügyes, civil segítős, nyomozós sztori, amiben a Sátán a földre vonul vissza és betársul a nyomozó csajhoz.
Ilyen kis tenyérbemászó arcot játszik, de amúgy jópofa eddig, viszi a hátán a sorozatot. A nőcivel több kifogásom van.

Van még a The Magician: nyomorék srác bekerül a varázslóiskolába, csak próbálják a témát kicsit kevésbé habkönnyűre venni, mint a Harry Pottert.
Főhősünk zavaróan autista, de azért kap tőlem néhány rész esélyt.

DC's Legends of Tomorrow: Arrow és Flash mellékszereplőit összegyűjtötte az a nyomi srác a Dr.Who-ból, hogy időutazósdi gonoszmegállítót játsszanak.
Annyira nem estem tőle hanyatt, de sokaknak tetszik.

Amit nézek még, az a Limitless és a The Expanse. Előbbi jópofa, de nem tökéletes, utóbbival nagyon szenvedek.
[reserved]

kikuchiyo

Az Expanse kicsit rágós nekem is, az elején, amíg még pontosan követte a könyvet, tudtam követni, mert ki tudtam pipálni az egyes jeleneteket szép sorban, de biztos voltam benne, hogy aki nem ismeri a forrást, az alig érthet bármit az egészből. Mostanra kezdenek eltérni a könyvtől, és rezeg a léc, hogy megáll-e önmagában a sorozat... viszont a legutolsó, tegnapi rész nagyon jó volt végre.

A Magicians-be én eleve bele se kezdtem, a könyvet nagyon nem szerettem, ráadásul nem bírom elképzelni, hogy lehet ebből sorozatot csinálni.
Failure is the default option

NLZ

Childhood's End is itt csücsül már egy ideje. Van, aki megnézte?
[reserved]

Selmo

\o Elég régen olvastam már a könyvet, de csomó dolgot megváltoztattak, főleg az időbeni előremenetelt. Szvsz teljesen felesleges volt bedobni a sok omg drama részt, inkább csinálták volna meg 2 részben. De ettől még nézd meg nyugodtan.

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Quote- If they get nosy, just shoot them.
- Shoot them?
- Politely.

Basszus, ez még mindig zseniális.

(+10 pont, ha ennyiből már tudod, honnan van, +20, ha te is elkezdted újranézni)
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2016-09-15, 23:46:34
Quote- If they get nosy, just shoot them.
- Shoot them?
- Politely.

Basszus, ez még mindig zseniális.

(+10 pont, ha ennyiből már tudod, honnan van, +20, ha te is elkezdted újranézni)
nem lehet... most néztem újra 3-4 hónapja kb a teljes sorozatot barátnével, akinél kicsit rezeg a léc, mert az istennek se tudom rávenni a film megnézésére, mindig inkább más filmet választ estére. [spoiler](elsősorban azért ódzkodik, mert előre szóltam, hogy nem a legvidámabb film, kicsit durva jelenetek vannak benne, és az ilyet nem túlságosan szereti)[/spoiler]

kikuchiyo

Failure is the default option

kikuchiyo

Elérhető a 3. évad a Black Mirrorból.
Failure is the default option

Darkstar

Szabin voltam csütörtök/pénteken és ledaráltam a Yes (prime)minister összes évadát. Ez még mindig A politikai szatíra.  :Kiraly:
Anno láttam az M1-en a magyar változatot, az is remek, de azért sok nuansz elveszik a fordításban.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Stranger Things

Igazi jó kis parázós az elején, ami aztán átmegy inkább szörnyvadászosba, de még akkor is jó.
Aki nem írtózik az ilyentől, annak ajánlom, főleg lefekvés előtt, egyedül a sötétben. :)

Jah, és egy csomó gyerekszínész van benne, akik mind jól játszanak, bravúros.
[reserved]