Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Dirk

Hjaaaj!
Az még tetszett is h hitsugaya-t a leggenyóbb kapitány kínozza, de már kezd sok lenni ez az egész...
Love meg zombie meg még kitudja mijön..

Annyira nem is várom már hogy legyen ebből anime :D

Isley

595-596

Az új ellenfél, PePe Waccabrada nagyon gyenge eresztés. Unalmas és visszataszító. Erre megérkezik Mayuri a zombi csapatával. Remélem, hamar lemegy ez.

SaiyaGin

Quote from: Isley on 2014-09-12, 17:56:51
595-596

Az új ellenfél, PePe Waccabrada nagyon gyenge eresztés. Unalmas és visszataszító. Erre megérkezik Mayuri a zombi csapatával. Remélem, hamar lemegy ez.

Te meg tudtad jegyezni a manus nevét? :D

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2014-09-13, 16:33:24
Quote from: Isley on 2014-09-12, 17:56:51
595-596

Az új ellenfél, PePe Waccabrada nagyon gyenge eresztés. Unalmas és visszataszító. Erre megérkezik Mayuri a zombi csapatával. Remélem, hamar lemegy ez.

Te meg tudtad jegyezni a manus nevét? :D
Sztem visszalapozott a bemutatkozó oldalára. :)
[reserved]

Dirk

Már kezdene jó lenne! De, állandóan ez a sok új quincy. Ha most meghal a csaj akkor nagyot csalódok.
De legalább ezek most néznek is ki vhogy! :D

NLZ

Újabb csapat pózer, akiket az év végére már el is fogunk felejteni.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2014-10-02, 18:56:45
Újabb csapat pózer, akiket az év végére már el is fogunk felejteni.

Én talán már a hónap végére is... ^^"

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2014-10-03, 20:51:11
Quote from: NLZ on 2014-10-02, 18:56:45
Újabb csapat pózer, akiket az év végére már el is fogunk felejteni.

Én talán már a hónap végére is... ^^"
Annyira azért nem halad gyorsan a történet, hogy addigra ki legyenek írva :)
[reserved]

Dirk

Végre 1 jó chapter! Nem voltak benne nagy faszságok! :D

Isley

601

Nimaiya hamar lerendezte a dolgot most. Azért furcsa, hogy épp a gyáva Aizen-hasonmás Askin Nakk Le Vaar az egyetlen a csapatból, aki nem halt meg egyből. Bár lehet a többi is túlélte. Ha ennyitől meghaltak volna, az elég nevetségessé tenné a Sternrittert.

Isley

602

Nem mondom azt, hogy azt gondoltam, Askin Nakk Le Vaar legyőzheti majd az egyik Royal Guard-ot, de ez így elég béna volt. Askin képessége végre egy érdekes és tényleg halálos képesség volt, sokkal jobb mint amit az előző fejezetekben kaptunk, erre fel, persze, hogy van erre is megoldás. : D Azt nem értem, hogy Kubo miért ad ilyen jó képességeket olyan karaktereknek, akiket ilyen hamar kiír. Vagy ha már ad, akkor miért öli meg őket egyből? Askin jó karakter lehetett volna. Kár érte.

LuckyDingo

A Quincyk azért vannak, hogy legyenek és ki lehessen őket nyírni. Mindegiknek überimba bullshit képessége van, amit kis mázlival el lehet intézni és persze mindig megjelenik a kis mázli vagy az anti-überimba kapitány. Arrancarok óta nem volt értelmes ellenség.

Isley

Inkább Arrancarok óta a Quincyk az első értelmes ellenfelek. Legalább is Bazz-B, Haschwalth és Yhwach azok. Plusz Ishida. De ő nem igazi ellenfél. Azért ezeket a karaktereket nem kellene elherdálnia Kubonak, mert utánuk már nem marad semmi. Elvégre, ők az utolsó nagy ellenfél (a régi-új Aizen mellett).

LuckyDingo

Hát mint már arról votl itt szó, a Quincy-k engem és másokat is teljesen képesek hidegen hagyni.. nem érdekel, mi lesz velük. Behozott Kubo egy millió új ellenséget, akiket megkedvelni se nagyon volt idő, hogy beálljanak a normális shounen antagonist sorba. Ezek csak rosszfiúk, akiket úgyis ledarabol valaki. A Bleach olyan szinten ellaposodott, hogy már felháborodni sem lehet a hülyeségeken, nálam lassan a Naruto alá csúszik, ami már szinte lehetetlen. XD

Isley

603

A Sternritterek fontosságáról ennyit. Yhwach szemléltette, hogy mennyit érnek neki. Azt mondjuk nem értem, hogy miért ad hoc Quincy-ket vitt magával a két kedvence mellett, miért nem pl. Bazz-B-t. Annyira nem is érdekel. Egy-két karakter még fel is támadt csak úgy. : D

Dirk

Quote from: Isley on 2014-10-30, 13:22:13
603

A Sternritterek fontosságáról ennyit. Yhwach szemléltette, hogy mennyit érnek neki. Azt mondjuk nem értem, hogy miért ad hoc Quincy-ket vitt magával a két kedvence mellett, miért nem pl. Bazz-B-t. Annyira nem is érdekel. Egy-két karakter még fel is támadt csak úgy. : D

Mint Aizen-nek az arancarok! Tiszta deja vu :D
Ezért volt ez ennyire darálva mert csak Bach-ot akarták felhúzni csak negyed annyi chapterbe mint Aizen-t

Isley

604

Ha így haladunk, pár fejezet múlva Kubo kénytelen lesz lerajzolni a lélekkirályt megint, mert Bach-nak hirtelen sietős lett a dolog. : D

SaiyaGin

605:
Most jön az, hogy
[spoiler]Kyouraku kiszedi Aizent a dutyiból?[/spoiler]

Isley

Quote from: SaiyaGin on 2014-11-14, 09:52:54
605:
Most jön az, hogy
[spoiler]Kyouraku kiszedi Aizent a dutyiból?[/spoiler]

Nagyon úgy tűnik. Valamivel most már tényleg nem ártana dobni a színvonalon.

chilip

kész, THE END. pápá Bach  :lol: vicces lenne ha így érne véget a manga, ichigo megérkezik nagy csínadrattával és közlik vele hogy go home bitch, nothing left here for you :D

NLZ

Quote from: chilip on 2014-12-04, 12:36:21
kész, THE END. pápá Bach  :lol: vicces lenne ha így érne véget a manga, ichigo megérkezik nagy csínadrattával és közlik vele hogy go home bitch, nothing left here for you :D
Még ha meg is érkezik Icsi, mégis mi a fenét tudna tenni? Ha a Mr Black nem tudja lenyomni Bacht, akkor Icsi mégis mi a fenét tudna tenni az aranyos kis kardsuhogtatásával?
Persze lesz valami asspull, emiatt nem aggódok, hisz neki kell megmenteni a napot.
[reserved]

Dirk

Ishida meg a másik hol van? Meg nem tom még mindig ott van egy csomó shigimai, quincy csak 3! Jön Aizen!
És ezután elég nagy faszság lenne ha bach megint megszólal és működik is amit akar hirtelen ennyi imbulás után.

Ez most meglepett ahogy legyőzte a többit ezzel most nagyon megszenved. Mondjuk a többi is ott van még tán :D

NLZ

[reserved]

Dirk


Isley

609

Kubo nem bonyolította túl. Bach A, vagyis a mindenható. Legközelebb majd elég lesz akkor gondolkozni, amikor Ichigonak már le kell győzni Bach-ot. Akkor majd nem lesz Almighty. : D

Dirk

Egyre retardáltabb az egész :D Igazi karácsonyi Chapter
[spoiler]Bach = Jézus Ez így karácsonyra kellett :D[/spoiler]

De végre eljutottunk a lényeges harcokhoz!

Kassh

Bleachben amúgy mindenki mindenkinek az apja. Szerintem az lesz a következő hogy kiderül hogy Soul King = Isshin+Ryuken, valahogy úgy mint ahogy Kami kitaszitotta magából Piccolot, úgy Soul King kitaszitotta magából a Quincy(gonosz) erőt, abból lett Ryuken, a maradék meg volt Isshin. Tehát végül kiderül hogy mindenkinek az apja a Soul King és mindenki testvér, Sado meg igazából Slash fiatal hajjal.
#youhearditherefirst

NLZ

[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2014-12-27, 11:57:37
Inkább az a kérdés, hogy ki az anyuka :D

Kiderül, hogy Orihime képessége azért ilyen tápos, mert ő valójában a SS megteremtőjének a reinkarnációja. (+ az is kiderülhet, hogy emiatt van még egy rakás egyéb, még fel nem éledt képessége is, szóval jöhet egy újabb powerup.:D)

Kassh

Quote from: NLZ on 2014-12-27, 11:57:37
Inkább az a kérdés, hogy ki az anyuka :D
Inkább az a kérdés, hogy ki nem?