Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chronus

Quote from: Member on 2012-06-13, 12:33:25
Mondjuk az is izgalmas, hogy Ichigo mitől más ennyire, hogy az övét reménytelen volt ellopni? :)

Lehet, hogy meredek, de lehet, hogy van valami köze ahhoz a "True Blood"-hoz amiről annyit beszéltek spoilerekben az Arc előtt, hogy mennyire fel lesz most majd fedve, meg minden.

Nem hiszem, hogy a Hollow erő miatt van, mert Kirgei gond nélkül beolvasztotta Ayon-t is.

Ami még lehet az a 2D+, de nem hiszem, mert akkor meg ki a másik 4 Transendent...

Member

Quote from: Chronus on 2012-06-13, 12:36:10
Lehet, hogy meredek, de lehet, hogy van valami köze ahhoz a "True Blood"-hoz amiről annyit beszéltek spoilerekben az Arc előtt, hogy mennyire fel lesz most majd fedve, meg minden. (Érdekesség, hogy a Quincyk is valami féle Blut-ról beszéltek, ami megint csak vért jelent. Úgy tűnik, hogy ez a hierro-juk.)
Jaj ne, már itt is a vérvonalak? :zomg: :zomg: :D

Más: Azok a bankai-ok tűntek el, amiket már baromira untam (Hitsu, Byaku, Komamura) és aminek túl sok értelme amúgy sem volt (Soi).

Mondjuk nem semmi, Aizennek kellett egy külön arrancar, aki feláldozta az értelmi képességét, hogy egy bizonyos bankai-t el tudjon nyelni, ezeknek meg megy minden simán. ::)

Junchi

Quote from: Member on 2012-06-13, 12:39:44
Mondjuk nem semmi, Aizennek kellett egy külön arrancar, aki feláldozta az értelmi képességét, hogy egy bizonyos bankai-t el tudjon nyelni, ezeknek meg megy minden simán. ::)

Kis pontosítás: Wondi Ryuujin Jakkát úgy általában seal-elte, nem csak a bankait. :)

Maa, arra mondjuk én is kíváncsi leszek, hogy Eperke bankai-át miért nem tudták ellopni.

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2012-06-13, 12:50:26
Quote from: Member on 2012-06-13, 12:39:44
Mondjuk nem semmi, Aizennek kellett egy külön arrancar, aki feláldozta az értelmi képességét, hogy egy bizonyos bankai-t el tudjon nyelni, ezeknek meg megy minden simán. ::)

Kis pontosítás: Wondi Ryuujin Jakkát úgy általában seal-elte, nem csak a bankait. :)

Maa, arra mondjuk én is kíváncsi leszek, hogy Eperke bankai-át miért nem tudták ellopni.

Elementary my dear Watson, he's the MC! :)

Amúgy nem volt rossz :D Tetszett Bya döbbent tekintete :)

Zelda

Hát ezt a bankai lopkodást jó gyorsan lezavarták... Asszem lehet, hogy a hotshot kapitányok most picit megszorulnak xD

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2012-06-13, 14:01:57
Quote from: Junchi on 2012-06-13, 12:50:26
Quote from: Member on 2012-06-13, 12:39:44
Mondjuk nem semmi, Aizennek kellett egy külön arrancar, aki feláldozta az értelmi képességét, hogy egy bizonyos bankai-t el tudjon nyelni, ezeknek meg megy minden simán. ::)

Kis pontosítás: Wondi Ryuujin Jakkát úgy általában seal-elte, nem csak a bankait. :)

Maa, arra mondjuk én is kíváncsi leszek, hogy Eperke bankai-át miért nem tudták ellopni.

Elementary my dear Watson, he's the MC! :)

Amúgy nem volt rossz :D Tetszett Bya döbbent tekintete :)
Jah lehet h csak azért mert ő a kibaszott Eperke de lehet h belekeverik a hollow énjét is...

Member

Quote from: Zelda on 2012-06-13, 14:10:49
Hát ezt a bankai lopkodást jó gyorsan lezavarták... Asszem lehet, hogy a hotshot kapitányok most picit megszorulnak xD
Fillerben simán legyőzték a saját zanpakto-ikat (tudom, filler, de ezt Kubo is jóváhagyta), nehogy ez legyen most a legnagyobb bajuk, a shikai-juk meg továbbra is ott van a kido mellett. 2v1 csaták lesznek, aztán nyernek.

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2012-06-13, 12:19:35
Ez a ch most felidézte bennem a régi "szép" Yammy a 0. espada, vágd le a karjaimat, Ichigo character rape ch-kat. Ez kábé ugyanolyan szar. Csak most már nem RAGE-elek, hanem röhögök rajta. :D

:tezsvir:

Kassh

én már be se merem irni hogy nekem tetszett az elmúlt pár ch, bár ezt lehet hogy az elvakult byakuya fanboyizmusom mondatja velem ._.

Chronus

Quote from: Kassh on 2012-06-13, 16:45:37
én már be se merem irni hogy nekem tetszett az elmúlt pár ch, bár ezt lehet hogy az elvakult byakuya fanboyizmusom mondatja velem ._.

Miért, valakinek nem tetszettek? ::)

Csak fikázzák. Attól még itt vannak és már tárgyalják a chapter megjelenését követő 15 percben. :)

Member

A Bleach-csel semmi bajom, Kubo-val annál több. ::)

Dirk

Sztem arra nem számították hogy csak így egyből simán lelopják őket.
az meg tényleg jó hogy azok tűntek el amiket már a kutya se érdekel.
a 2v1-escaták meg izgalmasnak ígérkeznek, így van értelme legalább a hadnagyoknak! :D
Nem sok ilyen volt még az 500 ch alatt :D

Am még az is lehet hogy ichi bankai-ja nem ad neki +képességet csak erősíti a meglevőket.
Így nincs mit ellopni és a teljes erejét meg nem tudják ellopni. De ezt nagyon jól kitalálták a quincyk! Ez a képesség.. rohadt geci :D

Junchi

Quote from: Kassh on 2012-06-13, 16:45:37
én már be se merem irni hogy nekem tetszett az elmúlt pár ch

Az egész arc baromijó (eddig). Kivéve ezt a mostani ch-t... (Meg Opie designját. >___>)

kada

Vagy csak simán gáz lenne Eperke erejét elvenni amikor végre visszaszedte.
Lehet hogy olyan ez a képességvesztés mint valami betegség (bárányhimlő), egyszer megvolt immunizál?  ::)

Chronus

Quote from: Member on 2012-06-13, 17:49:58
A Bleach-csel semmi bajom, Kubo-val annál több. ::)

Nekem a fanbase-el több bajom van mostanában.

Vegyük pl ezt a chaptert, BA-n rengetegen fikázzák mert állítólag a kapitányok döntése helytelen volt most és ezért szívatták meg őket. Azt senki se veszi figyelembe, hogy a darálást nézve amit műveltek (és ez még csak nem is Final Form) teljesen egyértelmű, hogy ezek bankai nélkül nem lesznek leverve, szóval akkor 2 lehetőség van:

1: Szarakodni Shikai-al amíg egyértelművé nem válik, hogy ide bankai kell. Addigra szépen kifáradni illetve a Hadnagy is kifárad és aztán a bankai után szépen megpusztulnak mindketten.
2: Túlesni az egész bankai elzárós mizérián és gyorsan rájönni, hogy hogy lehet counterelni.

Ezen felül: A 4 hadnagy közül összesen Renji-nek van bankai-ja, szóval a másik 3 Kapitánynak még csak fenn sem áll a lehetőség, hogy ne magukat használják kísérleti alanynak. Amúgy meg a Kapitány életben maradási esélyei jobbak bankai nélkül mint a Hadnagyé, szóval nem értem azokat se, akik szerint Renji kellett volna, hogy legyen a kísérleti alany, mert meghalt volna mielőtt bármire is rájönnek.

Szóval ennyit a taktikai mizériáról, mert az ezernyi szar megoldás közül ami most a rendelkezésükre állt ez volt a legkevésbé szar. Ez a nagy büdös helyzet. Nem volt jó megoldás. Kurvára a veszítő oldalon állt SS már akkor amikor a Stern Ritterek megjöttek Emperorostul-mindenestül.


edit.: Amúgy BTW, szerintem a maszkos ürge nem Quincy hanem Arrancar.

Member

Nyeljék el Mayuri bankai-ját, lesz még örömködés. :D "Előre felkészültem, úgy alakítottam át a zanpakuto-mat, hogy ezáltal átvegyem a bitorló felett az irányítást. Úgy néz ki, van még mit kutatni a Quincy-ken!"
Meg Kenpachi kell még ide.

Mármint quincyzált arrancar? :)

Engem inkább az érdekel, ki nyer és veszít majd, ergo, ki tudja legyőzni saját magát. Byakuya nincs jó helyzetben, mert a shikai-ja jóval kevesebb sziromból áll, Komamura szintén, mert így csak egy kart irányíthat, bár lehet, az gyorsabb, mint a bankai, Hitsugaya shikai-ja talán a semminél jobb, Soi-t meg gyengíti a bankai, úgy hiszem.

kada

Annyi értelmesebbet csinálhattak volna, hogy egyszerre csak egy kisérletezik, teszem azt pont Mayuri, aki egyébként is egy kedves alak, ahogy már mondtad is mi mindent lehetne tőle várni.
Vagy pont emiatt nem lenne jó?  ::)
Akkor egy valaki, és Mayuri lézengjen körülötte jegyzetelni, mindenféle lekezelő dumákat szórva mint valami sztálinorgona.

NLZ

Miért nem távolból nyomták el a bankait és úgy indultak harcolni? :D
[reserved]

Chronus

Quote from: Member on 2012-06-13, 20:18:33
Engem inkább az érdekel, ki nyer és veszít majd, ergo, ki tudja legyőzni saját magát. Byakuya nincs jó helyzetben, mert a shikai-ja jóval kevesebb sziromból áll, Komamura szintén, mert így csak egy kart irányíthat, bár lehet, az gyorsabb, mint a bankai, Hitsugaya shikai-ja talán a semminél jobb, Soi-t meg gyengíti a bankai, úgy hiszem.

Hát nézzük.

- As Nödt vagy összedarabolja majd magát Senbonsakurával, vagy Byakuya leveri a no-damage zone ismeretével.
- Soifon ellenfele vagy megdöglik a túlhasználattól, vagy fellövi magát a Holdra.
- Komamura Bankai-ja tükrözi a sérülést a használóra.

Egyedül a Hitsugayát féltem.
Oh... várjunk... érte nem kár. :)

Member

Quote from: Chronus on 2012-06-13, 20:55:21
Egyedül a Hitsugayát féltem.
Oh... várjunk... érte nem kár. :)
Azt hiszem, most jött el az idő, hogy bevessem az új technikámat... FANGIRLR4G3!!!!

Dirk

Quote from: kada on 2012-06-13, 20:37:17
Annyi értelmesebbet csinálhattak volna, hogy egyszerre csak egy kisérletezik

Nekem úgy tűnt nem egymás mellett vannak, és még is egyből ugyan az a döntés.
Am soifin tényleg dúrva le se szarja a bankai-ját csak barragan ellen pont jó volt :D
Komamura bankai-ja meg még mindig sötét folt számomra mert nem tűnik jónak.. lassú nagy dög ha megcsapják és nem nehéz eltalálni :) akkor ő is sérül, elég fail bankai :D

kada

Quote from: Dirk on 2012-06-13, 22:35:20
Quote from: kada on 2012-06-13, 20:37:17
Annyi értelmesebbet csinálhattak volna, hogy egyszerre csak egy kisérletezik

Nekem úgy tűnt nem egymás mellett vannak, és még is egyből ugyan az a döntés.
Kicsit másképp:
Ha már tudnak a bankai lopó skillről, lehetne nem 4 helyen egyszerre improvizálni ugyanazt, hanem az X idő alatt, amijük volt, kitalálni valami csapatmunkát.
Ja pill...
Bleach + SS + Csapatmunka...
Nem szóltam.  ^^"

Member

Anno a lepkékkel tudtak kommunikálni, persze a Quincy be tudná azokat is építeni.
Gondolom amúgy nem egy helyen voltak és eléggé rajtaütésszerűen jöttek a rosszfiúk.

Komamura bankai-ja akkor jó, ha az ellensége is egy hatalmas dög, amúgy meg használhatatlan. Skorpió és a hangya esete.

Chronus

[spoiler]Shunshui jobb szemét kilövik.
Mayuri indul a frontvonalra.
Matsumoto nyom egy Tentei Kuurát és értesíti az összes Kapitányt, hogy ne használják a Bankaijaikat.
Byakuya szól Renjinek, hogy ne használja a Bankait mert lehet, hogy az övét is ellopják.
Akon elküld valakit, hogy értesítsék Ichigo-t.

Shunshui ellensége gunslinger (megint). Final Form-ot aktivál 1 lövés erejéig, de aztán deaktiválja.
[/spoiler]

kada

Már megint Mayurival értek egyet, nem lesz ez így jó  ::)
Najó, meg Hirakoval.

Junchi

Shunsui ellenfele megint egy pisztolyos pasas... Kreatív...  ::)

LuckyDingo

nem tetszett ez a fejezet. Az az idegesítő, hogy nem tudom miért nem. XD Köbö most annyira gyengének tűnnek a legerősebb shinigamik SSben, hogy az sem zavarna, ha kinyírnák mindet. :XD [spoiler]AZt meg végképp nem értem, hogy Ichigo mit tud majd segíteni egy sereg überquincy ellen. :D[/spoiler]

chilip

[spoiler]nem érted mikor ő volt az aki legyőzte Aizent, aki feltörölte a padlót személyesen SS-el?[/spoiler]

Prof. William

#8428
Miért van egy olyan kósza érzésem hogy a miután Ichi két alkalommal eis elveszett barátokat kergetett, most harmadjára (figyelem itt a fordulat!) ELVESZETT BANKAIOKAT fog keresni! Kaland móka kacagás...


Komamura bankaija meg a legfailabb mindközül. Ha az ellenfél tudja ezt a villámozgásos cuccot akkor rókakoma már vesztett is semmi esélye ellene, mert ide oda ugrándozva szépen felszeleteli as böhömöt.
Mivel meg a gólem sérülései megjelennekl rókakomán, tulajdonképpen nem csinál mást Bankaival mint, hogy nagyobb sérülési felületet mutat magából.

Isley

Szegény Byakuya tényleg meg van áldva a hadnagyával. : D Ellőtte volna a saját bankaiját is miután látta, hogy azt lopkodják a Quincyk...

Nem sok minden történt ebben a fejezetben, eltekintve attól, hogy a Quincyk jóvoltából továbbra is nevetségesen felkészületlennek tűnik SS. Kubo legalább a Hidetomot levágó Quincy nevét elárulhatta volna, ő jó karakternek tűnik.