Warhammer 40K - In Nomine Imperatoris

Started by Rounin, 2006-06-01, 12:04:42

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc "fajod" a Soulstormban (és előbbiekben)?

Chaos
Elda
Imperial Guard
Necron
Ork
Space Marine
Tau
Sisters of Battle
Dark Eldar
Nincs kedvencem/több is van
Bocs, nekem van pénzem TT-re :hehe:

Fate



Az új Chaos kódex szeptember elején jön.

Ill, augusztus 25.-én már lehet rendelni Army deal-ben.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Tycho

#871
Imba... mond ezt egy GK ellenfélnek :haha: kiegészítő szabályaik vannak GK ellen, hogy visszakerülnek a pályára a kinyírt démonok,  stb, annyira tarolnak a GKk :haha: ha meg azt vesszük, az chaos ellenfele betehet ally osztagot, ha IG-t vagy SM-et játtszik, és ugyanott vagyunk :haha: az egész azon múlik mit válogatsz be a csatába  :hehe:


EDIT: Fate: plasma megoldva :haha: TT-gyakorlatban tudsz segíteni, hogy az autocannon, a lascannon és a plasma az kb hogy viselkedik, mi mi ellen használható jobban?

Fate


Quote from: Tycho on 2007-07-16, 12:34:47
EDIT: Fate: plasma megoldva :haha: TT-gyakorlatban tudsz segíteni, hogy az autocannon, a lascannon és a plasma az kb hogy viselkedik, mi mi ellen használható jobban?

Plasma: 7-es erő 2-es Ap kis sablon. Legjobb a szorosan álló jól páncélozott egységek ellen (Terminator). Csak hát aki nem használja ki a 2 inch egységkoherenciát az meg is érdemli, hogy bekapjon egy sablont.

Autocannon: 7-es erő 4-es AP és kettőt lő. Gyalogság ellen jobb a heavy bolter, mert igaz, hogy csak 5-ös erő, de ugyanúgy 4-es Ap és 3-at lő. Az autocannon leginkább könnyűpáncélosok ellen jó, mert azokat viheti a 7-es erő, és ugye kettőt lő.

Lascannon: 9-es erő 1-es Ap, a legerősebb páncélnyitó a mariskáknál (kivéve a Vindicator tank demolisher cannon-ját).

Gondolom a drenyával kapcsolatban kérdezed. Amit el kell döntened, hogy csak tűztámogatásra használod, vagy jöhet közelharc is.

Szerintem tűztámogatásra legjobb a Lascannon+Missle launcher kombó.

"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Lythis

Quote from: Tycho on 2007-07-16, 12:34:47
Imba... mond ezt egy GK ellenfélnek :haha: kiegészítő szabályaik vannak GK ellen, hogy visszakerülnek a pályára a kinyírt démonok,  stb, annyira tarolnak a GKk :haha: ha meg azt vesszük, az chaos ellenfele betehet ally osztagot, ha IG-t vagy SM-et játtszik, és ugyanott vagyunk :haha: az egész azon múlik mit válogatsz be a csatába  :hehe:

Na akkor most ezt érthetőbben plz. Mert ebből az jön le, hogy kiegészítő szabályaik vannak Grey Knightok ellen, és visszakapják a démonaikat, magyarán verik őket lazábban.
Kieges Chaos-t csak 4th ed SM ellen láttam, de azok ellen mocskosul taroltak.

Nembaj, Nida sereg kell, azokból 1500 pontból leraksz annyit, hogy nem fogja tudni mit lőjön, és mióta nem kell közel lenniük a mittoménkihez (majdnem overlordot mondtam, de az SC), azóta már az sem gond, hogy nem szórhatod őket szét...

Tycho

#874
ez egy venerable dread lesz power fisttel és egy hull-mounted stormbolterrel valamint egy smoke launcherrel.. a jobb karján agyalok, hogy kapjon-e twin linked autocannont, vagy erre a célra valami más érdemesebb-e... majd lesz még egy dread.. arra twin linked heavy boltert tervezek és valami lascannont, vagy egy balos las-t és jobbra egy kövér plamát vagy valami autocannont... (majd elolvasom a mortis pattern dread szabályokat, hogy alkalmazhatom-e, és szimmetrikusnak kell-e lennie... max lesz egy dupla twinlinked-las-os tankelhárító dreadem)  :hehe: aztán ha lesz már értelmesebb force-om, akkor jönnek az extra karok azt csata előtt döntöm el mikor melyik lesz rajtuk :hehe:

Lyth: a chaost a GK úgy aprítja, hogy azt találták ki, hogy ne legyen imba és tükrözze a GK erejét mégis a dolog, hogy "continous assault" (valahogy így hívják) szabály érvényes az összes démonra, hogy reprezentálja azt a helyzetet, hogy miért GK-ok vannak ott, és miért tarolnak ennyire a démonok között  :angyali:

EDIT: Nidák ellen egy-két mortis dread kell a gyalogság mellé dupla twin-linked heavy bolter, meg plasma cannon pár, hogy a tülekedő broodokkal gyorsan végezzünk... :haha: bár nem tudom hogy egy egy nida ellen mit ér a power fists melee dread, vagy dupla power fistesen... :rolleyes: (legalábbis a sok gyalogos ellen ezt tippelem jónak)  És ha már nida.... Fate: az mennyire jó ötlet, ha a 'gaunt broodot szárnyakkal pakolom meg á la forge world? meg a rippereket is és fast attacknak pár ravenert használok?  :muhahah: )

Lythis

f*szomtudja, én eleve nem vagyok oda a szürkékért, mert ANNYIVAL nem jobbak, mint amennyire a canon szerint azok :)
Viszont GW kitalálhatna valamit, hogy szintbehozza azt, amit írnak róluk regényekben, meg könyvekben, azt amit játékokban látunk, és azt, ami a TT szabályok alapján lejön, mert gyakorlatilag mindegyik másképp mutatja be az erőegyensúlyt...
Nyílván mindíg csak az a lényeg, amivel éppen foglalkozol, de ha az egész wh40k univerzumot nézem, akkor elég kaotikus....

Más: láttam, hogy most az Ultrák a nidák ellen lettek élezve. Mennyivel életképesebbek így ellenük? Valaki játszott már velük nidák ellen?

Tycho

Quote from: Lythis on 2007-07-17, 00:34:20
f*szomtudja, én eleve nem vagyok oda a szürkékért, mert ANNYIVAL nem jobbak, mint amennyire a canon szerint azok :)
Viszont GW kitalálhatna valamit, hogy szintbehozza azt, amit írnak róluk regényekben, meg könyvekben, azt amit játékokban látunk, és azt, ami a TT szabályok alapján lejön, mert gyakorlatilag mindegyik másképp mutatja be az erőegyensúlyt...
Nyílván mindíg csak az a lényeg, amivel éppen foglalkozol, de ha az egész wh40k univerzumot nézem, akkor elég kaotikus....

Más: láttam, hogy most az Ultrák a nidák ellen lettek élezve. Mennyivel életképesebbek így ellenük? Valaki játszott már velük nidák ellen?

Hát ha túlélték azt, hogy lerohanta Macragge-t egy nida sereg, akkor jogos az élezés, de ez mit is takar... az ultra codexet még nem láttam  :_piszka:

Lythis

Oda az egész 1st company-juk, ahogy van.
Szerintem mondjuk nem az egész seregüket változtatták meg, bár fene tudja. Az a baj, hogy nem találok ultra kódexet sehol, megvenni meg most nem akarom csak azért, hogy megtudjam mi van benne :D

Fate

Quote from: Lythis on 2007-07-16, 23:06:50
Nembaj, Nida sereg kell, azokból 1500 pontból leraksz annyit, hogy nem fogja tudni mit lőjön, és mióta nem kell közel lenniük a mittoménkihez (majdnem overlordot mondtam, de az SC), azóta már az sem gond, hogy nem szórhatod őket szét...[/color]
ű

Ööö.. gauntoknak most is kell a synapse

A génorzó az aminek nem kell, belőle viszont nem raksz fel annyira sokat 1500 pontból, mivel 23 pont egy értelmesen kitápolt orzó.

Quote from: Tycho on 2007-07-17, 00:28:00
EDIT: Nidák ellen egy-két mortis dread kell a gyalogság mellé dupla twin-linked heavy bolter, meg plasma cannon pár, hogy a tülekedő broodokkal gyorsan végezzünk... :haha: bár nem tudom hogy egy egy nida ellen mit ér a power fists melee dread, vagy dupla power fistesen... :rolleyes: (legalábbis a sok gyalogos ellen ezt tippelem jónak)  És ha már nida.... Fate: az mennyire jó ötlet, ha a 'gaunt broodot szárnyakkal pakolom meg á la forge world? meg a rippereket is és fast attacknak pár ravenert használok?  :muhahah: )

meel dread: nida ellen kb semmit nem ér. Ugye 6 Inchet mozog, ennél a nida seregben nagyjából minden gyorsabban mozog. Tehát valószínüleg én döntöm el kivel fog közelharcolni, plussz valószínű én rohamozok.

Namár most berohanom a drenyát egy 12 fős orzó osztaggal. Az orzók előbb ütnek 36-ot. 3+-ra találnak, majd páncélátütésnél a 6-os dobásokat újradobják és hozzáadják az eddigi eredményhez. Eredmény: 90%, hogy a drenya elfekszik annélkül, hogy akár egyet is ütött volna.

fast attack: ha a gauntra szárnyat raksz akkor lesz belőle gargoyle. Ők a játék leggyorsabb egységei. Ha szerencséd van már első körben beérhetnek közelharcba. Valószínű ott nem alkotnak nagyot, de bőven elég ha feltartják a lövős egységeket, amíg a többiek odaérnek. Ha nem érnek oda, akkor az ellen meg valószínüleg őket lövi, ami nekem megint csak jó, mert addig sem a drágább egységeim kapják az áldást.

Ripper: én is gondolkoztam már rajtuk, mert olcsók és sokan vannak. Viszont a sablonérzékenységük és instantolhatóságuk miatt kétesélyes a dolog. Sok nagysablonnal dobálózó sereg ellen (IG, káosz, Iron Warriors!!) nem hoznám őket.

Ravenner: szerintem annyira nem jók, mert nagyon törékenyek.
Egyedül úgy használnám őket, hogy Trygon után jönnek (főleg, mivel a Trygon mellé kötelező legalább egyet hozni).

Quote from: Lythis on 2007-07-17, 00:34:20
Más: láttam, hogy most az Ultrák a nidák ellen lettek élezve. Mennyivel életképesebbek így ellenük? Valaki játszott már velük nidák ellen?[/color]

Ultrák annyiból vannak nidák ellen kigyúrva, hogy elitből hozhatsz tyranid war veteran osztagot. Ez egy sima mariska osztag, de 3+-ra találják közelharcba a nidákat, és van spec lőszerük a bolterbe. Végülis nem rossz, de ha egy orzó osztag beéri akkor nekik is kampec (mondtam már, hogy az orzó a játék egyik legjobb egysége :D).
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Tycho

#879
Nah, a drenyám plasma cannonos lesz, és venerable és power fistes, valamint teszek rá egy smoke launchert... a mortis drenyák asszem sajnos csak Dark Angel és utód chaptereiké lehet, szóval le kell mondanom a tankelhárító dupla lasos dreadről... :rolleyes:

Fate: nidák ellen mit javasolsz? (amúgy meg mivel megszűnt a speed freeks ezért az orkok nem vonzanak annyira már, asszem ha elunom a black templarok gyűjtését egyszercsak, akkor nidákat gyűjtögetek tovább... olyan jó színkombók jutnak eszembe ahogy nézem őket, és az orkok után a másik nagyon durván custom-olható sereg :haha: most nézegetem, hogy milyen lehet egy nida sereg szinte full szárnyakon :hehe: "winged hive tyrant" "winged tyranid warriors" "winged rippers"  :muhahah:)

Fate

Quote from: Tycho on 2007-07-17, 11:48:15
Fate: nidák ellen mit javasolsz?

Sok heavy bolter + flamer az aprólékok ellen, sok lascannon a monstrák ellen és sok land speeder tornado mindkettő ellen.

A szárnyas sereg jól hangzik, de:

1. szárnyas warriorok nagyon nagyon törékenyek (5+ mentő, már a bolter ellen sem dobhatják) és ehez mérten nagyon drágák

2. mit hozol troop-nak (2 troop ugye kötelező)?
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Tycho

szóval nem éri meg....  :hehe: nem baj :D egyelőre gyűjtök egy bazinagy BT sereget (idővel :haha:) aztán ha már semmit nem találok benne ami hiányzik, mindenre van valamim, amit be tudok válogatni, akkor majd nidázok :haha: asszem lesz mit maketteznem jóóóó sokáig :haha: (eddig is csak azért nem maketteztem annyit mostanság, mert elment a kedvem a valódi dolgok replikáitól :hehe: )

amúgy  postolsz pár képet a nidáiról? kíváncsi vagyok  :merci:

Fate

#882
Huh, ahhoz elősször szereznem kell egy fényképezőt valahonnan.

Egyébként meg festésben erősen el vagyok maradva (konvertálni modellezni szeretek, festeni kevésbé) :D

Esetleg a friss, 3 napos Thousand Sons seregemről rakhatok fel néhány képet (bár azt nem én festettem).
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Lythis

kérdés: átlag mennyit és milyen gyakran költötök seregépítésre?

Tycho

#884
hmm... első warhammer makettem... amúgy maketteztem rengeteget, szóval gyakorlat van... festésben is :hehe: amúgy nem tudom... kb ősszre vagy nyár végére tervezek HQnak egy terminátor chaplain-t aztán karácsony tájára egy termie osztagot forge worldos vállapokkal és storm shieldekkel... ha veszek valamit, akkor azt olyan minőségre veszem össze, szóval ritkán veszek makettet, de ahoz mostanában már mnindent megvettem, hogy az olyan legyen, ahogy azt én megálmodtam :hehe: szóval asszem ritkán fogok venni sereget, de az egytől egyig olyan lesz  :Kiraly:

EDIT: voltak képek, de túl szarok lettek... pl a tank lánctalpán a rozsda a lámpa+vaku előtt pirosnak nézett ki... valamint ez a kis vacak a tapétára
zoomolt és nincs rajta manuál zoom, de ha lenne se látnék semmit az LCDn... majd a rendes géppel csinálok párat, ha feltöltött...

EDIT2: heh... egy fickó sereg bemutató oldalán megtaláltam: 3 twin linked heavy bolternek számít egy-egy oldalállvány, és mindig tüzelhet, függetlenül a járműtől, hogy az mennyit mozgott. Hehe, szeretem  :hehe:

Fate

#885
Quote from: Lythis on 2007-07-17, 19:08:49
kérdés: átlag mennyit és milyen gyakran költötök seregépítésre?

Ez változó, most éppen sokat, mert vettem egy komplett sereget :D.

Egyébként havonta egy-két dolgot szoktam venni. Ez erősen függ az egyébb havi kiadásoktól.

Quote from: Tycho on 2007-07-18, 00:09:39
EDIT2: heh... egy fickó sereg bemutató oldalán megtaláltam: 3 twin linked heavy bolternek számít egy-egy oldalállvány, és mindig tüzelhet, függetlenül a járműtől, hogy az mennyit mozgott. Hehe, szeretem  :hehe:

Ömm... ez mi is pontosan?
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Tycho

Jaj. letöröltem a kérdést... ez itt a Land Raider Crusader

Rounin

Quote from: Tycho on 2007-07-18, 12:15:38
Jaj. letöröltem a kérdést... ez itt a Land Raider Crusader

Hehe, a Crusader pattern a legaranyosabb, csak akkor van gáz, ha az első körben kiiktatják. Valamelyik White Dwarfban olvastam egy példacsatát, ahol így járt szegény BT játékos az orkokkal szemben. Igaz, a Champion 3-4 Killa Kan ellen bírta egyedül :evil:

Tycho

#888
Hát nem is az elején kell azzal berusholni, előbb azért lascannonokkal meg kell 'világítani' az ellenség tankjait  :hehe:

(hmm... azt lehet, hogy én átalakítok egy razorback turretet, hogy egy inferno cannon legyen rajta, vagy ilyet tilos? :angyali: :hehe: amúgy egy lascannonos razorbacket terveztem a devastator squad mellé rendelni, extra armorral, hogy ne töketlenkedjünk és gyorsan pozícióba álljunk :haha: )

Fate

#889
Quote from: Tycho on 2007-07-18, 00:09:39
EDIT2: heh... egy fickó sereg bemutató oldalán megtaláltam: 3 twin linked heavy bolternek számít egy-egy oldalállvány, és mindig tüzelhet, függetlenül a járműtől, hogy az mennyit mozgott. Hehe, szeretem  :hehe:

Akkor viszont:

1. Az nem három TL Heavy Bolter, hanem 3 TL Bolter (azért nem mindegy)

2. Az a bármikor lőhet dolog nem teljesen így működik. Ugye szabály alapján egy jármű 6 inch mozgásig lőhet egy fő fegyverrel (6-os erőnél nagyobb) és az összes nem fő fegyverrel. 6-nál több mozgásnál meg egyáltalán nem lőhet. Tehát a Crusader 6 mozgásig lőhet minden fegyverével, mivel csak egy fő fegyvere van (Multi-Melta)

Quote from: Tycho on 2007-07-18, 12:30:03
(hmm... azt lehet, hogy én átalakítok egy razorback turretet, hogy egy inferno cannon legyen rajta, vagy ilyet tilos?  )

Azt rakhatsz rá, amit a kódex ír (ez ha jól emlékszem kimerül a Lascannonban és a Heavy Bolterben)
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Tycho

#890
Quote from: Fate on 2007-07-18, 12:55:38
Quote from: Tycho on 2007-07-18, 00:09:39
EDIT2: heh... egy fickó sereg bemutató oldalán megtaláltam: 3 twin linked heavy bolternek számít egy-egy oldalállvány, és mindig tüzelhet, függetlenül a járműtől, hogy az mennyit mozgott. Hehe, szeretem  :hehe:

Akkor viszont:

1. Az nem három TL Heavy Bolter, hanem 3 TL Bolter (azért nem mindegy)

2. Az a bármikor lőhet dolog nem teljesen így működik. Ugye szabály alapján egy jármű 6 inch mozgásig lőhet egy fő fegyverrel (6-os erőnél nagyobb) és az összes nem fő fegyverrel. 6-nál több mozgásnál meg egyáltalán nem lőhet. Tehát a Crusader 6 mozgásig lőhet minden fegyverével, mivel csak egy fő fegyvere van (Multi-Melta)


hmmm.... akkor copypastah a szabályait pls, mert akkor ahol végre találtam, az hülyeségeket írt akkor  :grrr:

Quote from: Fate on 2007-07-18, 12:55:38
Quote from: Tycho on 2007-07-18, 12:30:03
(hmm... azt lehet, hogy én átalakítok egy razorback turretet, hogy egy inferno cannon legyen rajta, vagy ilyet tilos?  )

Azt rakhatsz rá, amit a kódex ír (ez ha jól emlékszem kimerül a Lascannonban és a Heavy Bolterben)

Szóval nem modolhatok infernocannont a razorbackemre? :( kénytelen leszek egy dreadre tenni, ha Nidát kell fogni  :angyali:

amúgy multi melta turret is mehet még rá.  :jee:

Rounin

Quote from: Tycho on 2007-07-18, 12:30:03
Hát nem is az elején kell azzal berusholni, előbb azért lascannonokkal meg kell 'világítani' az ellenség tankjait  :hehe:

Az orkok kezdtek és mákjuk volt :hehe:

Fate

Quote from: Tycho on 2007-07-18, 13:09:43
[hmmm.... akkor copypastah a szabályait pls, mert akkor ahol végre találtam, az hülyeségeket írt akkor  :grrr:

Megszálló, ,,Keresztes" minta
   Pont   Elől   Oldalt   Hátul   WS   BS   S   I   A
Crusader   265   14   14   14   -   4   -   -   -

Típus: Tank
Kezelők: Három űrgárdista.
Fegyverek: Két "Hurrikán" típusú sorozatvető az oldalsó fegyverállványokon, linkelt rohamgépágyúk és egy dupla hővető a testen. A ,,Hurrikán" sorozatvetők három linkelt sorozatvetőből állnak.
Repeszgránát-vetők: A Keresztes eleje robbanótöltetekkel van felszerelve, hogy azok repeszdarabokkal szórják be az ellenséget, amikor utasaik kiszállnak és lerohanják őket. Emiatt a Keresztesből kiszálló és rohamozó osztagokat úgy kell tekinteni, mintha repeszgránátokkal lennének felszerelve.
Tüzelőnyílások: Nincsenek.
Be- és kijáratok: A Keresztes elején van egy lenyitható rámpa, oldalain pedig egy-egy ki-és bejárat.
Csapatszállítás: Hála a lézerágyúkhoz használt generátorok kivételének, a Keresztes tárolókapacitása jelentősen megnövekedett, és így 15 energiapáncélos űrgárdistát vagy 8 terminátort szállíthat egyszerre.
A Gépszellem Hatalma: A jármű már rendelkezik a nevezett kiegészítővel, s ennek költsége szerepel is pontértékében.
Extra páncélzat: A jármű már rendelkezik ezzel a kiegészítővel is, és ennek költsége is szerepel pontértékében.
Járműfelszerelések: A tankot a következő kiegészítőkkel szerelheted fel: Bulldózer ék, Nyomkövető rakéta, Dupla sorozatvető, Keresőfény és Füstgránátok.

Quote from: Tycho on 2007-07-18, 13:09:43
Szóval nem modolhatok infernocannont a land raiderre? :( kénytelen leszek egy dreadre tenni, ha Nidát kell fogni  :angyali:

Csak nyugodtan, legalább lesz célpontja a Venomfexeknek :D
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Tycho

Hello Mr.Venomfex! Meet Mr.Lascannon and Mr. Rocket Launcher from the devastator team  :muhahah:

Zen

Quote from: Fate on 2007-07-18, 14:28:01
[Repeszgránát-vetők: A Keresztes eleje robbanótöltetekkel van felszerelve, hogy azok repeszdarabokkal szórják be az ellenséget, amikor utasaik kiszállnak és lerohanják őket. Emiatt a Keresztesből kiszálló és rohamozó osztagokat úgy kell tekinteni, mintha repeszgránátokkal lennének felszerelve.

Ez most azt jelenti, h a kiszálló katonák olyanok, mintha vettél volna nekik gránát wargeart?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fate

#895
Quote from: Zen on 2007-07-19, 04:49:19
Ez most azt jelenti, h a kiszálló katonák olyanok, mintha vettél volna nekik gránát wargeart?

Igen

Quote from: Tycho on 2007-07-19, 00:20:21
Hello Mr.Venomfex! Meet Mr.Lascannon and Mr. Rocket Launcher from the devastator team  :muhahah:

Ok, de Mr. Venomfexnek van 5 sebe, meg 2+ mentője és általában sehova nem megy Mrs. Venomfex nélkül, és néha magukkal hozzák Venomfex Juniort is :angyali:
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Rounin

Orbital bombardment :__devil:

Mindig lehet nagyobbat mondani :angyali:

Tycho

hm... és a Venomfex család hogy szereti az össztűzet minden lascannonból és rocket launcherből?  :angyali: (Tényleg el lehet ütni a venomfexet land raiderekkel?  :muhahah: )

Fate

Quote from: Tycho on 2007-07-19, 12:00:14
hm... és a Venomfex család hogy szereti az össztűzet minden lascannonból és rocket launcherből?  :angyali: (Tényleg el lehet ütni a venomfexet land raiderekkel?  :muhahah: )

Nézd, amíg az ösztüzet felfogják a fexek, addig odaérnek az orzók és akkor megindul a hentelés :__devil:

Elütni semmit nem lehet a Land Raider-rel, max tanksokkolni.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Tycho

'atúróba'... pedig poén lett volna  :muhahah:


És ki beszélt arról hogy a heavy bolterek és bolterek nem a kicsikkel foglalkoznának :hehe: mindegy, majd lejáttszuk  :tezsvir: