Warhammer 40K - In Nomine Imperatoris

Started by Rounin, 2006-06-01, 12:04:42

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc "fajod" a Soulstormban (és előbbiekben)?

Chaos
Elda
Imperial Guard
Necron
Ork
Space Marine
Tau
Sisters of Battle
Dark Eldar
Nincs kedvencem/több is van
Bocs, nekem van pénzem TT-re :hehe:

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2008-05-06, 14:29:20
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-06, 14:27:47
Quote from: Zen on 2008-05-06, 14:11:23
A kettő nem feltétlenül zárja ki egymást.  :ejnye:

Tapasztalatok alapján de. Kurva poén lesz egérrel kijelőlgetni a célpontotmat, erre a gárdistám elkezd tüzelni a bolterből, a gép kiszámolja az aim skillem meg a fegyver statja alapján hogy mennyit sebzek, esetleg skillbarból eltolok egy "rapid fire" vagy "critical shot" skillt. Leölöm, kapok xp-t, és mehetek a következőre. Yay!

A classok meg érdekesek lesznek. Taunál valaki elmgy crysis suitra a másik meg pathfindernek és ua erősek lesznek mi?  :gyagya:
Pathfinder lazán elmegy support kasztnak. Sebzés (és ha RPGs vonal, akkor pontosság)növelő Markerlight, + Railgun.

Aham, és mág egy pathfindernek van 100 hpja, addig egy crysis suitnak 2000...a Devilfish is egy class lesz? Az leszek missile swarmmal.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Szerintem pont amiatt nem indítottak avval. A több lehetőség miatt sokkal nehezebb belőle olyat csinálni, ami általánosságban bejön a rajongótábor többségének.
Nem is beszélve arról, hogy lánckard és tsai ide vagy oda, a wh40k világa akkor is sci-fi. Szerintem már csak a környezet miatt sokkal nehezebb lemodellezni egy ilyet úgy, hogy játékegyensúly is legyen. Amíg csak annyi, hogy a többség kardokkal csépeli egymást, és van pár muki, aki spelleket sütöget, az nem gond. Amikor bejön az, hogy az emberek 80%a pisztolyt is használ, ha nem egyenesen boltert (ami kb 1 lövés/ember szinten osztja az áldást), mindezt nem "most vettem a kezembe először" szinten, akkor az macerásabb. Szerintem legalábbis.
A wh fantasy világában annyira nem vagyok otthon, viszont a 40k az nem az az univerzum, ami a kiegyensúlyozottságra épül.. leírás alapján minden egyes utolsó katona egy tápos állat, és minden egyes oldal a legjobb a saját leírása alapján. (kivéve a necronokat, akik a leírásukból kiindulva nem értem, hogy miért nem daráltak még le mindenkit...lehet, hogy még a csipát törölgetik a szemükből, vagy azt várják, hogy felkeljen a másik 2..).
Illetve lehet limitálni a választást, de én személy szerint nem nagyon lennék kíváncsi egy olyan mmorpg-re, amiben lehetek IG-vel, meg mondjuk SM-okkal, és a többit meg lelőhetem. Erre csináljanak singleplayer fps-t. Szerintem.

Zen

#1172
Quote from: Lythis on 2008-05-06, 14:31:43
Illetve lehet limitálni a választást, de én személy szerint nem nagyon lennék kíváncsi egy olyan mmorpg-re, amiben lehetek IG-vel, meg mondjuk SM-okkal, és a többit meg lelőhetem. Erre csináljanak singleplayer fps-t. Szerintem.
:tezsvir:

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-06, 14:31:10
Aham, és mág egy pathfindernek van 100 hpja, addig egy crysis suitnak 2000...a Devilfish is egy class lesz? Az leszek missile swarmmal.
Mindennek ki lehet találni gyenge pontot. Meg erőset is.  :smile:
Ha belegondolsz, egy Pf dolga h rejtekhelyről jelőljön ki célpontokat. Nem fog nyílt harcba bocsátkozni senkivel ha nem muszáj.

Ed.:http://uk.games-workshop.com/warhammer40000/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

Wh 40k MMO infók

[spoiler=Unrelated]OMG doublepost, ban me!!1!11!![/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

ez egyébként jól hangzik, csak nagyon általános (read: legalább egy qrva concept artot toljanak már a képünkbe, vagy nemtom...). Mármint amit itt leírtak, annak nagyrészét már megszültük abból, hogy lesz wh40k mmo...

Zen

Igaz h nincs benne semmi egetrengető, de legalább valami.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2008-05-15, 15:05:28
Igaz h nincs benne semmi egetrengető, de legalább valami.
hátőőőő... "hoztam neked egy doboz levegőt" kategória, de tényleg több, mintha dobozt sem kaptunk volna...

Zen

Quote from: Lythis on 2008-05-20, 22:35:21

(egyébként sry, nem lehetett kihagyni... egyszerűen nagyon igénytelen, és neked valszeg akkor sem tűnne fel, ha hello kitty lenne a mechán... )

Sir, a package has arrived for you. Sign here please...thank you.. and here it is. Have a nice day.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2008-05-20, 22:49:30
Quote from: Lythis on 2008-05-20, 22:35:21

(egyébként sry, nem lehetett kihagyni... egyszerűen nagyon igénytelen, és neked valszeg akkor sem tűnne fel, ha hello kitty lenne a mechán... )

Sir, a package has arrived for you. Sign here please...thank you.. and here it is. Have a nice day.
ouch... erm... at long last... this will be a fine addition to my squad indeed... and it's even capable of demoralizing the necrons.... how sweet can you get? :D

Zen

Quote from: Lythis on 2008-05-20, 22:51:35
ouch... erm... at long last... this will be a fine addition to my squad indeed... and it's even capable of demoralizing the necrons.... how sweet can you get? :D
So this is your army?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2008-05-20, 22:53:21
Quote from: Lythis on 2008-05-20, 22:51:35
ouch... erm... at long last... this will be a fine addition to my squad indeed... and it's even capable of demoralizing the necrons.... how sweet can you get? :D
So this is your army?
fukk noooo....ahem... *cleares throat* actually I'm rollin' with the Pretty Marines, but that's supposed to be a secret.... :D

Zen

Quote from: Lythis on 2008-05-20, 22:55:44
fukk noooo....ahem... *cleares throat* actually I'm rollin' with the Pretty Marines, but that's supposed to be a secret.... :D
ALWAYS ANGRY! ALL THE TIME!!!
(és itt befejeztem az offolást. Tessék Lythist büntetni, ő úgyis csak egy agyszülemény, őt nem bántja/zavarja :P)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Akkor a wh-es részeket valami modszülemény legyen szíves áttenni a wh topocba, thx :D

Lythis

Just had to post something, so here you go

"The Rainbow Marines. I shit you not they were a real Chapter. They made those dress wearing, man hugging, 'Dark Secret' hiding Dark Angels look like Macho Lumberjacks."

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2008-05-20, 23:00:20
Akkor a wh-es részeket valami modszülemény legyen szíves áttenni a wh topocba, thx :D
Tessék.

Zen

#1185
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-20, 23:04:07
Quote from: Lythis on 2008-05-20, 23:00:20
Akkor a wh-es részeket valami modszülemény legyen szíves áttenni a wh topocba, thx :D
Tessék.
Kösz, de a Prince of Persias félhetes párbeszédet miért raktad ide?:D

Quote from: Lythis on 2008-05-20, 23:01:24
Just had to post something, so here you go

"The Rainbow Marines. I shit you not they were a real Chapter. They made those dress wearing, man hugging, 'Dark Secret' hiding Dark Angels look like Macho Lumberjacks."


btw, Codex 4th is out.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Quote from: Zen on 2008-05-20, 23:05:26
Kösz, de a Prince of Persias félhetes párbeszédet miért raktad ide?:D
Wtf are you talking about?
You've already reached your offing quota for today, so stfu :hehe:

Zen

#1187
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-20, 23:09:06
Quote from: Zen on 2008-05-20, 23:05:26
Kösz, de a Prince of Persias félhetes párbeszédet miért raktad ide?:D
Wtf are you talking about?
You've already reached your offing quota for today, so stfu :hehe:
:x

http://tsoalr.com/view.php?date=2003-09-15
I lol'd...really hard.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Én lehaltam, amikor megkapják az első vh-s tankot landraider-nek :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Slopoke is slooooooow and called Zen :Kiraly:

Amúgy ha a rámszakad egy takaros kis vagyon, akkor majd csinálok egy szűkebb Angry Marine sereget Temperus Maximus-szal és Egy Predator Angrynatorral :whoah:

Zen

Quote from: Tycho on 2008-07-19, 21:04:04
Slopoke is slooooooow and called Zen :Kiraly:
Eljön még az én napom...  :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

teraflare


Tycho

Akinek kellenek szépen festett Black Templar figurák, azok megtaláljhatják azokat a wargammers.hu offline boltjában a vitrinben, mert elkezdtem lecserélni a seregem :angyali: :Kiraly:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

teraflare


Tycho

Quote from: teraflare on 2008-08-14, 15:13:49
Quote from: Zen on 2008-08-14, 15:03:33
És mire cseréled? :D
Angry Marines!!!!!  :whoah: :whoah: :whoah:

Blood Angels (tele lett a tököm azzal, hogy nincsenek specializált squadjaim és unalmas volt a sok feketét festeni, valami szines sereget akartam :redface: ) :D de lesz Angry is, mint mondtam, addig viszont még kell valamin gyakorolni a greenstuffot ;)

teraflare

Lassan újra kedvet kapok hozzá hogy folytassam a Space Wolf sereg kiépítését (na jó még el sem kezdtem szinte  :P) Esetleg erre nézve valami javaslat? Vagy csataleírások találhatók valamerre?

Lythis

Quote from: Tycho on 2008-08-14, 15:58:49
Quote from: teraflare on 2008-08-14, 15:13:49
Quote from: Zen on 2008-08-14, 15:03:33
És mire cseréled? :D
Angry Marines!!!!!  :whoah: :whoah: :whoah:

Blood Angels (tele lett a tököm azzal, hogy nincsenek specializált squadjaim és unalmas volt a sok feketét festeni, valami szines sereget akartam :redface: ) :D de lesz Angry is, mint mondtam, addig viszont még kell valamin gyakorolni a greenstuffot ;)
csak idő kérdése, amíg mindenki beismeri, hogy az összes nyamvadt rendház közül bennük van a legtöbb potenciál :D (amíg gw megint ki nem találja, hogy mindenkinek az ultrák hátsóját kéne csókolgatnia, és péppé tápolják őket, de arra a közeljövőben nem kerül sor remélhetőleg :D)

Tycho

Quote from: teraflare on 2008-08-14, 16:53:15
Lassan újra kedvet kapok hozzá hogy folytassam a Space Wolf sereg kiépítését (na jó még el sem kezdtem szinte  :P) Esetleg erre nézve valami javaslat? Vagy csataleírások találhatók valamerre?

Javaslat csak annyi, hogy járj sokat a /tg/-re, a bell of lost souls-ra és a bolter and chainswordra :) ott rengeteg tipp a nyakadba zúdul majd  :jee:
A space wolf amúgy nekem is tettszik, jelenleg a BA után a második leverve a korábbi favorit BT-ket, csak az a kékesszürke túlságosan olyan mint az amerikkkai vadászgép maketteim kékje, nem elég bugyután színes :Kiraly: és az is biztos szinte, hogy el fogják veszteni a leman russ annihilator opciót októberben, az új SM kódexszel, amiben minden chaptert leírnak és megszűnik a külön kódexes móka... (nekem is annyi a szerencsém a BA-val, hogy a tavaji white dwarfos 4th-ed szabályokat felfrissíteték 5th-ed-re és így tudom mi jön októberben, de azért remélem visszakapom a hvy support dreadnought opciókat és egy két pont beli imbaságot kivesznek ::) )