Warhammer 40K - In Nomine Imperatoris

Started by Rounin, 2006-06-01, 12:04:42

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc "fajod" a Soulstormban (és előbbiekben)?

Chaos
Elda
Imperial Guard
Necron
Ork
Space Marine
Tau
Sisters of Battle
Dark Eldar
Nincs kedvencem/több is van
Bocs, nekem van pénzem TT-re :hehe:

Tycho

Quote from: Rounin on 2008-09-13, 22:50:57
Nekem nem kellenek devastatorok. :angyali:

Más. Ravenwing hanyagolása mennyiben jelenti az épelméjűségem hiányát?

nem tudom... csak azt, hogy sok plazmafegyvert viszek ellened :angyali:

Rounin

STEEL REHN BITCH! :angyali:

Hozzál, az se érdekel, ha kétszer annyi pontos a sereged, mint az enyém. ^^ Mordheimben volt már 6-7 veszteséges sorozatom, de egy percre sem szűnt meg a fun. :angyali: (ehhez mondjuk hozzájárulhatott, hogy a győzelem nem mindig jelentett jobb eredményeket is... néha a vesztesnek kevesebb sérültje és több lootja volt)

Szerk.:

WITNESS MY PIMP RIDE aka Blingblade

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Blingblade :whoah:

(lassan köt a greenstuff :Eztneked:)

Lythis

És fákk, persze, hogy nem kérdeztem meg, hogy van e mk8-as vértezetű gárdistájuk... mindegy, ha mégegyszer visszafordultunk volna, akkor az összes maradék zsebpénzem elúszott volna, szal majd visszamegyek kedden, vagy jövő hónapban valamikor (valszeg utóbbi).
Tera: nem vettél White Dwarfot? arra sem volt ár kiírva, legalábbis én nem láttam.

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-09-14, 23:59:35

Tera: nem vettél White Dwarfot? arra sem volt ár kiírva, legalábbis én nem láttam.

De vettem. Olyan 1200 körül volt.
Nekem is vigyáznom kell mert a végén még vennék egy Battle Company-t  :frown:

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-09-15, 00:12:29
Quote from: Lythis on 2008-09-14, 23:59:35

Tera: nem vettél White Dwarfot? arra sem volt ár kiírva, legalábbis én nem láttam.

De vettem. Olyan 1200 körül volt.
Nekem is vigyáznom kell mert a végén még vennék egy Battle Company-t  :frown:
Látod Rounin! Még mindíg kapni!
(Habár ha jól emlékszem, akkor mi még teljes 2nd company néven néztük anno)
WD-t meg lehet, hogy megveszem, tudjafene. Végülis adnak hozzá 2 modellt, azokon elleszek színsémákkal...

Rounin

What the zog...

Hm, csak nekem rémlik úgy, hogy anno volt a razorbacken és rhinon kívül más vehicle is benne...? Oké, tisztes mennyiség ez, de akkor is... o.o Nekem más rémlik. =/

Legközelebb ki se jövünk, amíg nem szórtál el legalább annyi pénzt, mint én. ^^

teraflare

Egy devastator csomagban milyen fegyverek és mennyi található?  :confused:
Esetleg honnan lehet beszerezni ilyen fegyvereket?

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-09-15, 13:29:55
Egy devastator csomagban milyen fegyverek és mennyi található?  :confused:
Esetleg honnan lehet beszerezni ilyen fegyvereket?
Boxed set includes;
-4 Devastator Marines and a Devastator Sergeant
-8 heavy weapons;
-1 Missile Launcher
-1 Multi-melta
-2 Heavy Bolters
-2 Las-cannons
-2 Plasma Cannons   

Hogy honnan lehet: tippre legegyszerűbben devastator szettel együtt (felteszem azokat is venni szeretnél, hacsak nem rendelkezel már eggyel). Ha külön kell, akkor valszeg valamelyik blister pack-ben esetleg van (nem néztem meg őket mind, de gondolom lennie kell).

Rounin: jah, nekem is úgy rémlik, hogy több cucc volt benne, de ez is többé kevésbé hasonlít. Különbenis, neked a Cadiai regiment kell, nem? :P


teraflare

Quote from: Lythis on 2008-09-15, 14:11:06
Boxed set includes;
-4 Devastator Marines and a Devastator Sergeant
-8 heavy weapons;
-1 Missile Launcher
-1 Multi-melta
-2 Heavy Bolters
-2 Las-cannons
-2 Plasma Cannons   

Ez igaz Long fang-ekre is? (Mondjuk elsőre is ezt kellett volna kérdeznem  ^^")

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-09-15, 14:49:27
Ez igaz Long fang-ekre is? (Mondjuk elsőre is ezt kellett volna kérdeznem  ^^")

The Long Fangs form a cadre of Veterans, hoary with age, proud and wise. They are literally endowed with long fangs, for as a Space Wolf grows older, his canines lengthen. Long fangs are chosen in squads of between 3 and 5 models. The box contains 5 models, including Pack Leader, 1 multi-melta, 1 lascannon, 1 heavy bolter and 1 plasma cannon.

lrn2browse :P :angyali:

http://uk.games-workshop.com/storefront/store.uk?do=Individual&code=99110101214&orignav=10

Tessék nézelődni. :)

@Lythis: akkor nem csak álmodtam, hogy volt ott predator is. ^^' Amúgy jah, Cadiai regiment kell... bár akkor a floodtrotters csapat erősen úszik. :D DA-ra is annyi tervem van hirtelen, hogy az életben nem lesz elég pénzem rá.

Lythis

#1362
Quote from: teraflare on 2008-09-15, 14:49:27
Ez igaz Long fang-ekre is? (Mondjuk elsőre is ezt kellett volna kérdeznem  ^^")
The box contains 5 models, including Pack Leader, 1 multi-melta, 1 lascannon, 1 heavy bolter and 1 plasma cannon.

EDIT: dayum, Rounin beat me to it.

egyébként ezt találtam Librarium fórumon:
QuoteThey can perform quite well and add tremendously to the look and feel of an army. Though instead of buying the longfangs box which is a hodgepodge of pewter weapons I would go through a bits site and order up specific weapons from the plastic devastator set. Mix in a few wolf bits and you'll have a better looking and more effective squad than you'll get from the Long Fangs box.

If you are not keen on buying the bits, at the very least I would purchase the new plastic marine devs over the Long Fangs as it comes with more weapon options than the long fangs do and is an all plastic set.

teraflare

#1363
Quote from: Rounin on 2008-09-15, 15:22:39
lrn2browse :P :angyali:
Munka közben.  :ejnye: Így is sokat lógok a fórumon.  :mad:
Úgy tűnik vennem kell egy devastator squadot a fegyverekért meg egy long fanget a farkasos külsőért majd kombinálni őket + pár sima farkas marine-t

Tycho

Tera, írtam lejjebb, hogy nekem is kellene devastator squad doboz, de nem kell belőle a fegyverek java... vehetünk együtt is és a bitzeken osztozhatnánk :jee: (azaz, kellene nekem egy missile launcher és térdelő lábak, meg egy hvy bolter - csak a fegyver - és más nem kellene a dobozból)

teraflare

Quote from: Tycho on 2008-09-16, 17:11:27
Tera, írtam lejjebb, hogy nekem is kellene devastator squad doboz, de nem kell belőle a fegyverek java... vehetünk együtt is és a bitzeken osztozhatnánk :jee: (azaz, kellene nekem egy missile launcher és térdelő lábak, meg egy hvy bolter - csak a fegyver - és más nem kellene a dobozból)
Bocsi. Én is épp HB-t akarok. Sok pici nyda ellen lesz  :angyali:

Rounin

Nem láttunk terát, megették az űryiffek?

Tycho

jó, akkor ahoz veszek sajátot, de mondjuk egy missile launcheres marine térdelő lábakon, az kell? Az az összerakható figurák egy ötöde, a bitzek egy kilencede, valami ár arányban megegyezhetnénk... :jee:

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-09-16, 23:35:04
Nem láttunk terát, megették az űryiffek?
tippre a szőnyeget takarítja utánuk :D
De amúgy nem volt basecoat, neki meg az kellett volna. Lehet, hogy ki volt írva az ajtóra, és be sem ment, de mire mi odaértünk, már leszedték :D

Rounin

Végülis, odalent volak érdekes hangok, akármit csinálhatak vele... lehet, hogy mbefogták mk8 faragásra. ;D

teraflare

#1370
Quote from: Lythis on 2008-09-17, 01:02:58

De amúgy nem volt basecoat, neki meg az kellett volna.

Bingo! Majd pénteken újból.

Tycho:Végül is ha adsz egy másik lábat az elég. Egy örek farkas úgysem tudna már felálni térdelésből  :D (Hisz még rohamozni sem tudnak  ::))

Tycho

Quote from: teraflare on 2008-09-17, 10:08:53
Tycho:Végül is ha adsz egy másik lábat az elég. Egy örek farkas úgysem tudna már felálni térdelésből  :D (Hisz még rohamozni sem tudnak  ::))
A dobozban 6 láb van, egy térdelő, 4 reguláris és egy nyújtott térdes (nem félig rogyasztott, mint ami a reguláris tac marine dobozban van) :jee:

teraflare

Quote from: Tycho on 2008-09-17, 13:22:53
A dobozban 6 láb van, egy térdelő, 4 reguláris és egy nyújtott térdes (nem félig rogyasztott, mint ami a reguláris tac marine dobozban van) :jee:
Na igen, de nekem több fejem karom és páncélom van mint lábam így 1 láb minusz az 1 marine minusz is  :ejnye:

Tycho

#1373
Quote from: teraflare on 2008-09-17, 13:38:56
Quote from: Tycho on 2008-09-17, 13:22:53
A dobozban 6 láb van, egy térdelő, 4 reguláris és egy nyújtott térdes (nem félig rogyasztott, mint ami a reguláris tac marine dobozban van) :jee:
Na igen, de nekem több fejem karom és páncélom van mint lábam így 1 láb minusz az 1 marine minusz is  :ejnye:

a hátpáncél darabszám a lényeg, lábból meg testből meg mindenből több extra is van :D nem azért, adok én pótlábat helyette, mert az van, akár még egy hátlemezt is, bár akkor el se viszem a dobozból, csak a karokat, a robotkaros hátipakkot meg a fegyvert magát + a lábakat...

csak egy launcher miatt nem akarok venni egy dobozt... akkor már 4 lascannonom lenne (arról nem is beszélve hogy 4 launcher kell, és egy van csak készen, azaz 6 lascannon, 5 plasma cannon és 5 heavy bolterem lenne a végén és 4 multimeltám (az még kell az nem is akkora baj))

teraflare

Huhh félreolvastam, szóval neked a missile launcher is kellene? Hmm. Ezen még gondolkodom kicsit. :3x3:

Tycho

Quote from: teraflare on 2008-09-17, 14:32:28
Huhh félreolvastam, szóval neked a missile launcher is kellene? Hmm. Ezen még gondolkodom kicsit. :3x3:

hát ez az egészben a lényeg, ezért gondoltam hogy vehetnénk megosztva a dobozt, mert nekem csak egy fegyver kell a 8ból, nem akarok feleslegesen ennyi nehézfegyvert, de ha nem, akkor marad az ereeti terv, hogy eladom a kereteket bizományiba...

teraflare

Akkor esetleg elcserélhetjük valami más Hvy Weaponra. Multi melta nem kell. Próbálom minél messzebb tartani a Long Fangeket az ellentől lévén nincs meatshieldjük.

Tycho

Quote from: teraflare on 2008-09-17, 15:07:31
Akkor esetleg elcserélhetjük valami más Hvy Weaponra. Multi melta nem kell. Próbálom minél messzebb tartani a Long Fangeket az ellentől lévén nincs meatshieldjük.

a multimeltát összeraktam és festettem már :) összerakatlanul 2 lascannon és egy plasma cannon van, többi vagy blood angel vagy black templarként lett elhasználva.

Rounin

Shit, i just washed myself with thraka green...

Tycho

Quote from: Rounin on 2008-09-17, 19:07:56
Shit, i just washed myself with thraka green...
you iz orky?