Warhammer 40K - In Nomine Imperatoris

Started by Rounin, 2006-06-01, 12:04:42

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc "fajod" a Soulstormban (és előbbiekben)?

Chaos
Elda
Imperial Guard
Necron
Ork
Space Marine
Tau
Sisters of Battle
Dark Eldar
Nincs kedvencem/több is van
Bocs, nekem van pénzem TT-re :hehe:

teraflare

Quote from: Rounin on 2009-02-02, 00:36:42
SoB nem módosított.
Ha az istencsászár igazán tökös lenne akkor nekik is csináltatott volna. Mondjuk a 3. tüdő mintájára egy 3. mellet.  ::)

Nemtom linkeltem-e már, ha igen bocs:
http://www.chestofcolors.com/cofc-postnuke/index.php?name=PNphpBB2&file=printview&t=576&start=315

Rounin

Az istencsászárnak olyan nagyon marhasok köze nem volt a "csinálásukhoz". ;p

teraflare

Nem is azt mondtam hogy ő csinálhatott volna (bár felkelhetne már az aranyvécéről végre), hanem csináltatott volna. Mondjuk mikor az egyik főmuff bement  hozzá a birodalom belső háborújánál (jóvanna nemtom a nevét de nagy volt) és senki sem tudja mi történt ott és mikor kijött kiszellőztette a lázadást vezető fejét, na akkor súghatott volna neki pár ilyen jó tippet.  :angyali:

Rounin


Dreamcleaver

Három mellű Bolter Bitches? Sztem az Istencsászár helyett inkább Slaneesh-ez fohászkodj, ő inkább vevő az ötletedre.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Rounin on 2009-02-02, 12:03:31
Az istencsászárnak olyan nagyon marhasok köze nem volt a "csinálásukhoz". ;p
take some heretical bitches, take a custodes leader with unfathomable motivations who decides that instead of purging them the fuck out of existance he's gonna take their leaders to meet the emprah->WHAM, you has 4 convents (or whatever their "chapters" are called) worth of perfectly loyal bolter bitches...

Rounin

And that's all. He didn't design the wenches to be like that. (no, he's not the one with "kifürkészhetetlen utak")

Zen

Bétázók: 'nidákat próbálta már valaki?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

jah, a nagy dög jópofa meg a tunneles hős. tiszta zerg fíling az egész :D kis töltelékek ugrálnak mint a zerglingek, hidralisk megfelelője is megvan :D

Tycho

Nidákkal kezdtem... elég ravasz népség! For the hivemind! (Chilip tudna mesélni :hehe: )

Rounin

A Lictor jó móka, de úgyamúgy nem fogott meg túlzottan.

teraflare

No nem egy GW minőségben, de azért jól szórakoztam és én is elkészítettem a Space Marine Biker-öm.

[spoiler="Space Marine Biker"]



[/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho


Dreamcleaver

A nidák furák. Sajnos a small scale tactical battles miatt abszolút nincs meg a swarm feeling. Nem is tudom, hogy az IG-t hogy fogják belepasszírozni ebbe a rendszerbe.

Ennek valami új spinoff címet kellett volna adni, DoW2-nek meg csinálni valamit, ami tényleg a DoW1 továbbfejlesztése. Ez tök más. Olyan, mint egy leegyszerűsített Company of Heroes. Van neki egy hangulata, de sztem főleg csak W40k fanoknak fog bejönni a játék.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

a biker FÁJDALMAS  :muhahah: mindenesetre kreatív. miből tákoltad?

a "small scale tactical battles" dolog tökéletesen passzol az űrmariskákhoz, és mivel köztudott tény, hogy a 40k gyakorlatilag csak róluk szól (meg arról egy kicsit, akinek a modelljeit éppen rád akarják sózni - ezek jelenleg az orkok), ezért a játék is le van szarva a lényeg, hogy velük jó legyen.

Dreamcleaver

#1546
Persze ez igaz, csak sztem így hülyeség volt a Nidákat meg az Orkokat bepakolni a 4 kezdő faj közé. Ugye pont a Nidák voltak az egyik fő hype faktor, mert ők nem voltak benne a DoW1-ben. Ha ha ilyen kis létszámos taktikus cuccot csinálnak, akkor már a Tauk meg a Chaos sokkal logikusabb választás lettek volna imho.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

teraflare

Quote from: Lythis on 2009-02-05, 15:20:22
a biker FÁJDALMAS  :muhahah: mindenesetre kreatív. miből tákoltad?

A vázat a keretekből faragtam (csak 2x vágtam el a szikével az ujjam  :lazza:) és egy kis GW-s ragasztóval meg green stuffal összeerősítettem őket. a sárhányók, a kosár a pedál nagyrésze és a kormány green stuff. A kerék küllői kis huzalok (amiből a szögesdrótot is készítettem) a külseje meg gyógyszeres levél egy tartójából (amiből a taposóaknáimat is csináltam) meg a külsején egy kis green stuffból áll (Ez volt a legnehezebb része).

Nakedape

pics
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone


Prof. William

A W40k világában ez a tetkó egy azonnali bolterrel végrehajtott kivégzést érne meg bármelyik császáerhű világon. :)

Az iszonyat szemében meg tökéletes fókusz lenne belőle a démonok számára. :)

Lythis

Quote from: Prof. William on 2009-02-06, 23:55:45
A W40k világában ez a tetkó egy azonnali bolterrel végrehajtott kivégzést érne meg bármelyik császáerhű világon. :)

Az iszonyat szemében meg tökéletes fókusz lenne belőle a démonok számára. :)
És a legszebb az egészben, hogy egy WHFB chosen van rajta, és nem egy 40k káoszgárdista :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


teraflare

Úgysem érdekel senkit de azért gondoltam megosztom veletek 2 házi gyártású tereptárgyamat (több is készült ezekből)
[spoiler=láda]

[/spoiler]
[spoiler=hordó]

[/spoiler]

Xzone

Quote from: teraflare on 2009-02-19, 09:19:38
Úgysem érdekel senkit de azért gondoltam megosztom veletek 2 házi gyártású tereptárgyamat (több is készült ezekből)
[spoiler=láda]

[/spoiler]
[spoiler=hordó]

[/spoiler]

Ne vedd sértésnek, de az ilyen postok után mindig ez a jelenet jut eszembe a 40 year old virginből :D

"And now I am making your silver pants blue!"

teraflare

Quote from: Xzone on 2009-02-19, 11:39:32
Ne vedd sértésnek, de az ilyen postok után mindig ez a jelenet jut eszembe a 40 year old virginből :D

"And now I am making your silver pants blue!"
No prob, csak ne keverjük a Geek-et a Virginnel  ;)

Prof. William

a DOW 2 -vel játszott már valaki? Milyen lett?

Kuroi Tenshi

Quote from: Prof. William on 2009-02-26, 02:00:12
a DOW 2 -vel játszott már valaki? Milyen lett?

ld "Mivel játszottál legutóbb" utóbbi pár oldala :hehe: ;D