Jelenleg kitiltott(bannolt) ipk

Started by zsozso, 2003-06-17, 17:16:05

Previous topic - Next topic

Avanger

#300
Ezután te meg picit kultúrálhatnád magad...
-----
Hmmm... ha az probléma hogy én megkérdezek valamit amit nem írnak be 3 posttal előttem mint például azt, hogy nem lettem banolva és most mégsem látom az alkönyvtárakat, és az miért van, azt nem tudom miért nem lehet ezt tolerálni?!
Úgy gondoltam talán a forúmon valaki esetleg inkább segítőkész...

Zsiga

Quote from: Avanger on 2006-11-06, 22:44:54
Ezután te meg picit kultúrálhatnád magad...
Miután write-only módban benyögsz egy olyan kérdést amire ugyanebben a topicban, ugyanezen a napon már legalább háromszor válaszoltak, nehogymár neked álljon feljebb...

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2006-11-07, 00:02:34
Quote from: Avanger on 2006-11-06, 22:44:54
Ezután te meg picit kultúrálhatnád magad...
Miután write-only módban benyögsz egy olyan kérdést amire ugyanebben a topicban, ugyanezen a napon már legalább háromszor válaszoltak, nehogymár neked álljon feljebb...
:lol: Ráadásul csak két posttal volt előrébb a válasz...  :haha:

csacsa

Quote from: Avanger on 2006-11-06, 22:44:54
Ezután te meg picit kultúrálhatnád magad...
-----
Hmmm... ha az probléma hogy én megkérdezek valamit amit nem írnak be 3 posttal előttem mint például azt, hogy nem lettem banolva és most mégsem látom az alkönyvtárakat, és az miért van, azt nem tudom miért nem lehet ezt tolerálni?!
Úgy gondoltam talán a forúmon valaki esetleg inkább segítőkész...
Megnézted a ban listát, és nem találtad magad, így vmi más gikszernek kellett lennie, ugye? Na, erre beírod a kérdést úgy, hogy nem olvasod el az előtted szólók post-jait, pedig ők is uazt írták mint te, csak máshogy megfogalmazva. Mi segítünk, ha tudunk, de a mulyaságot nem tudjuk gyógyítani.  :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Yakumo

Moderators have not medicine for this problem either...  :haha: De senki ne sértődjön meg, csak tessék visszaolvasni is néha. ;)

gaara81

Udv!  :lol:

      A kovetkezo problemara keresnek orvoslasi lehetoseget:

   Altalaban otthonrol toltok le animeket, de mivel mostanaban az elet ugy kivanta meg, hogy kulfoldon dolgozzak... a kulfoldrol toltogetes problemajat ugy sikerult megoldani, hogy egy hazai szerveren keresztul leptem be a szerverre. Ezzel jo ideig nem is volt gond (par hetig). Viszont mostanaban nem sikerul arrol a szerverrol kapcsolodnom az USTEAM-hez. Elso otletem rogton az volt, hogy okes... valami miatt letiltottak, ezert megneztem ezt a http://usteam.hu/abuse_current.txt listat. Ezen viszont nincs rajta az otthoni gep IP cime. Ezutan gondoltam, hogy hatha az accom lett letiltva, de egy masik otthoni szerverrol siman be tudok lepni...

    Van otletetek, hogy merre keressem a hibat? Vagy eppenseggel epp bennem van :)))  :hopp:

Koszi!

FCS21_Kerubion

Üdv!

Valamiért Bannoltatok már pár hónapja, de nem tudom miért? Total Commandert használok, lehet hogy az volt a baj, hogy letöltés közben böngéztem az ftp-t légyszi vegytek le.

Köszi

Darkstar

Quote from: FCS21_Kerubion on 2006-12-10, 18:06:30
Üdv!

Valamiért Bannoltatok már pár hónapja, de nem tudom miért? Total Commandert használok, lehet hogy az volt a baj, hogy letöltés közben böngéztem az ftp-t légyszi vegytek le.

Köszi
Hali!
Elvileg ha minden úgy volt, ahogy írtad, azért nem nagyon bannolnak, lévén, hogy userenként 2 szál engedélyezett. Uh ha rajta vagy a listán, akkor az nem ezért történt, ha nem, csak valami miatt nem tudsz kapcsolódni, akkor nézd át a beállításokat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

FCS21_Kerubion

Köszi már megoldottam valamiért nem volt kipipálva a passzív mód :smile:

Miura_chan

Sziasztok!
Valszeg bannoltak, mert hirtelen megszakadt a kapcsolatom, és azóta nem tudok bejelentkezni.
Viszont a bannolt ipk listáján nem vagyok fennt.
Milyen gyakran frissül a fenti lista??
Arra jutottam, hogy csak egy valami miatt kaphattam meg a bannolást: két letöltés között, nem
volt meg talán a minimális várakozási idő.Totalcommandert használok, az alapbeállításokkal.
Hol lehet az "alapértelmezett" várakozási időt megnövelni??
Ha szépen beállítok mindent (remélem érkezik a postomra válasz :confused:), akkor mikor tölthetek le újra?
Szóval meddig tart egy ilyen bünti időszak?
Természetesen megigérem, hogy nem esem a fenti hibába újra.....
üdv:Miura

Darkstar

Leállás volt, próbáld meg megint. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Miura_chan

#311
Quote from: Darkstar on 2007-01-08, 18:16:42
Leállás volt, próbáld meg megint. :)
Kösz bár nem segített (Kapcsolat hívási hiba)
Várok egy kicsit, hátha valami csak úgy valami sugallatra működni fog.
(továbbra sem látom magamat a bannolt listán)
Amúgy ezeket csínáltam eddig (elsősorban olvasgattam vissza a fórumot, hátha van valami hasonló---jobb később mint soha  :lame:)
Nah mindegy, szal megpingeltem az usteam.hu-t válasz jött.
Megpingeltem az ftp.usteam.hu-t, választ jött. (próbaképppen)
Megpingeltem az usteam.hu-t a 31337-es porton (usteam.hu:31337), ami ugyebár Moha beállításaiban szerepel, de ez nem adott választ :(

Amúgy gondolom jobb dolgotok is van  mint az én nyavajgásomat hallgatni, csak gondoltam valamiképpen segítek, mert "ez nem megy, miért??" információtartalama = 0

Darkstar

Most nekem sem megy. Volt egy idő, amíg se fórum se főoldal nem volt, most hogy van azt hittem, az FTP is visszajött. De biztos nem vagy bannolva. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Miura_chan

Quote from: Darkstar on 2007-01-08, 18:38:09
Most nekem sem megy. Volt egy idő, amíg se fórum se főoldal nem volt, most hogy van azt hittem, az FTP is visszajött. De biztos nem vagy bannolva. :)
Köszi a gyors választ, némileg megnyugodtam  :merci:

Selmo

Quote from: Miura_chan on 2007-01-08, 18:15:50
Totalcommandert használok, az alapbeállításokkal.
Hol lehet az "alapértelmezett" várakozási időt megnövelni??
Beállítások -> Általános beállítások -> FTP -> xx másodperc szünet a hívások között. Érdemes 90 körüli értéket megadni. ;)

A tökéletesség unalmas.

Hiei-sama

Felesleges probalkoznotok,zso masolgat jo ideig nem lesz ftp meg.

angyalpc2

ajaj lehet hogy én voltam a bűnös amiért most nem megy
következő történ: épp kite jött le de kaptam nagy emailt amit gyorsan lekelet volna töltenem ezért hogy legyen sávszélem megszakítottam a letöltést letöltöttem az emilt és folytatni akartam a letöltést (mondom még ma lejön) kérdezte is hogy folytatom e letöltést mondom igen de ekkor nem történt semmi és csak vártam vártam de semmi aztán kifagyott a total commander is bezártam azóta csak kapcsolat hívási hiba
mit vétettem  :confused:   

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Venom

Quote from: angyalpc2 on 2007-01-08, 19:37:04
mit vétettem  :confused:   

Semmit. Csak légy türelmes, és lehet megint tölteni. (Remélem néhány órán belül, mert az én szgépem meghalt és nem tudok mást csinálni, csak laptopon animét nézni. Ami persze nem egy rossz dolog, de ha még a letöltés se megy, bajban vagyok. :) )


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

angyalpc2

azt mondjátok hogy éppen másol
ekkora véletlenek vannak
azért remélem tényleg semmi baj nem történt
tudom hogy  :lame: vagyok :hehe:

Manitu

Ne izgulj, ha akarnál sem tudnál olyasmit csinálni ami a legkisebb mértékben is árthat a szervernek  :lazza:


Zsiga

Quote from: Manitu on 2007-01-08, 19:57:09
Ne izgulj, ha akarnál sem tudnál olyasmit csinálni ami a legkisebb mértékben is árthat a szervernek  :lazza:
De, betelefonálhat a yardra...

Member

angyalpc2, mivel az accountod read-only, több mint valószínű, hogy miattad volt. ;)
Akkor ezek szerint az uw-t is te tetted félre egy hétre? :__devil: :haha:

angyalpc2

accountom read-only(olvasás csak) ez mit jelent pontosan 
nem volt szándékomban senkit megkárosítani  :bruhuhu:

az uw-hez semmi közöm

Selmo

Quote from: angyalpc2 on 2007-01-08, 20:38:26
accountom read-only(olvasás csak) ez mit jelent pontosan 
nem volt szándékomban senkit megkárosítani  :bruhuhu:

az uw-hez semmi közöm
Ez azt jelenti, hogy csak olvasni tudod a tartalmat, nincs írási jogod. Nem tudsz sem átnevezni, sem törölni, sem feltölteni semmit. ;)

A tökéletesség unalmas.

angyalpc2

ha csak olvasáshoz van jogom akkor mit rontottam el vagy akkor mi közöm van hozzá nem értem esküszöm

Draconire

Quote from: angyalpc2 on 2007-01-08, 20:46:37
ha csak olvasáshoz van jogom akkor mit rontottam el vagy akkor mi közöm van hozzá nem értem esküszöm
Semmi közöd nincsen hozzá.

Az uw-ért viszont még meglakolsz.

Selmo

Quote from: angyalpc2 on 2007-01-08, 20:46:37
ha csak olvasáshoz van jogom akkor mit rontottam el vagy akkor mi közöm van hozzá nem értem esküszöm
Nincs hozzá, nem lehet hozzá közöd. ;)

Gmer beelőztél. :D

A tökéletesség unalmas.

angyalpc2

esküszöm az uw-hez semmi közöm

Darkstar

 :lol:
[spoiler]A 4chanon ilyenkor szokták megjegyezni, hogy ugye csak trollkodsz...[/spoiler]
Sztem ennyi off elég is :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん