Main Menu

Ratman

Started by chilip, 2011-11-15, 21:33:11

Previous topic - Next topic

chilip

mer megérdemli a manga :P

QuoteMeet Shooto. He's a bit vertically-challenged. He also wants to be a hero. But guess what? Midgets can't be heroes! Ha! So he becomes a villain instead. Sort of. Not really. Wait a minute here, why is he so heroic if he's sup­posed to be the bad guy? And what about the so-called good guys? Why are they so... evil?

topic goooo  :ayay:

ed.: na jó kicsit igénytelen lett a bevezetés :D amúgy kicsit tiger and bunny fíling mégis teljesen más :)

linkz

Megmurdel

ohohhohohhoooo :D nah akkor majd ide írok :P

de attól még jó volt a chapter :D

kada

Quote from: Megmurdel on 2011-11-21, 13:27:34Ratman 5 XD ez egyszerűen király
"Virtual Heroes" :D http://www.mangafox.com/manga/ratman/v02/c005/23.html  ^^
Hehe. Just like watching a teen drama.
Ha ezzel jár a szupergonoszság... hol iratkozhatok fel?
És még a a szuperhős-wannabe csaj is ottvan neki.

20 év múlva Jackal fogja uralni a világot, és a srác Dark Schneider szinten lesz...
*takes his meds*

LuckyDingo

Nem rossz. Először azt hittem, hogy valami Tiger & Bunny lesz, de szerencsére pont nem. Mondjuk az az egy bajom van vele, hogy elég gyengék voltak eddig a poénok benne.

kada

Aztán hogy a rakat utalásból mit hoz ki az alkotó majd még elválik, FAILtől EPICig szinte bármi születhet belőle.

chilip

remélem tartják ezt a sebességet a fordítással

kada

A második kötet 40. oldaláig van kint fordítás, és van még vagy félezer oldal egy kínai siteon amit csak úgy random megnéztem.
Van mit fordítani  :P

chilip

a jackalos kiscsaj dizájnja marha jó ^^

Megmurdel

Jackall suck at tetris :D http://www.mangareader.net/ratman/6/7

így kell aztán megfigyelni bárkit :D

Zelda

Engem nagyon betalált ez a manga xD
Először WTF feeling volt, de aztán hamar megbarátkoztam vele. Van benne pár dolog ami a mai világgal kapcsolatban be vonzotta a figyelmem, szal hajrá jöhet a folytatás!

Alkyra

Quote from: Zelda on 2011-11-29, 21:14:19
Engem nagyon betalált ez a manga xD
Először WTF feeling volt, de aztán hamar megbarátkoztam vele. Van benne pár dolog ami a mai világgal kapcsolatban be vonzotta a figyelmem, szal hajrá jöhet a folytatás!

Szintúgy. Megvannak a tipikus elemek benne, de valahogy azok az idióta Jackey karakterek mindig megnevetettek. :3

chilip

meanwhile in jackal everybody waiting for the booze :D

Megmurdel

abból most nekem is jól jönne egy kicsi :D

Megmurdel

vééééégre új ratman :D
Jackall ki nem maradhat 1 chapterből se :D

Zelda

Ez is elvetemült volt xD
Nálam nagyon befigyel ez a manga, még a legrosszabb kedvemből is ki tud rángatni az idétlenségével. Jó hogy a szereplőkkel tervezteti a Plot-ot.

kada

Quote from: Zelda on 2011-12-13, 15:16:01
Ez is elvetemült volt xD
Nálam nagyon befigyel ez a manga, még a legrosszabb kedvemből is ki tud rángatni az idétlenségével. Jó hogy a szereplőkkel tervezteti a Plot-ot.
Amíg nem műveli azon a szinten mint a Medaka box...  ::)

Egyébként tényleg jó kis rész volt, lehetett érezni a jómultkor hogy ebből a csávóból ideális ellenség lesz.

Megmurdel

Quote from: kada on 2011-12-13, 22:50:49
Quote from: Zelda on 2011-12-13, 15:16:01
Ez is elvetemült volt xD
Nálam nagyon befigyel ez a manga, még a legrosszabb kedvemből is ki tud rángatni az idétlenségével. Jó hogy a szereplőkkel tervezteti a Plot-ot.
Amíg nem műveli azon a szinten mint a Medaka box...  ::)

Egyébként tényleg jó kis rész volt, lehetett érezni a jómultkor hogy ebből a csávóból ideális ellenség lesz.
Talán olyan szintet nem ér majd el de már az is nagyon elvetemült lett   ^^

am remélem h megint elveri a 'hőst" mint ahogy azt tiszteletbeli Jackall tagként tennie kell :D

Zelda

Illenék neki, hiszen itt bizonyos értelemben, a hős már nem is hős, épp ezért poén, hogy fordítják a kockát. Igenis verje le az a nagyarcú békát, Ankaiser wtf.. a másik fickóra viszont kiváncsi leszek, az milyen figura lesz. Eddigi megérzésem, hogy Ankaiser szöges ellentéte, de aztán ki tudja???

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2011-12-14, 14:18:20
Illenék neki, hiszen itt bizonyos értelemben, a hős már nem is hős, épp ezért poén, hogy fordítják a kockát. Igenis verje le az a nagyarcú békát, Ankaiser wtf.. a másik fickóra viszont kiváncsi leszek, az milyen figura lesz. Eddigi megérzésem, hogy Ankaiser szöges ellentéte, de aztán ki tudja???

hmmmm indeed, i guess you're right but the other thing what i'am curious about is the senpai's reaction :D after she gets there  :Kiraly:

kada

Quote from: Megmurdel on 2011-12-14, 14:39:14
Quote from: Zelda on 2011-12-14, 14:18:20
Illenék neki, hiszen itt bizonyos értelemben, a hős már nem is hős, épp ezért poén, hogy fordítják a kockát. Igenis verje le az a nagyarcú békát, Ankaiser wtf.. a másik fickóra viszont kiváncsi leszek, az milyen figura lesz. Eddigi megérzésem, hogy Ankaiser szöges ellentéte, de aztán ki tudja???

hmmmm indeed, i guess you're right but the other thing what i'am curious about is the senpai's reaction :D after she gets there  :Kiraly:
Scenario1:
*Ankaiser péppé verve*
Gonosztevő, hogy tehetted ezt a hőssel! A hold nevében megbüntetlek! :hehe:

Megmurdel

Quote from: kada on 2011-12-14, 21:47:36
Quote from: Megmurdel on 2011-12-14, 14:39:14
Quote from: Zelda on 2011-12-14, 14:18:20
Illenék neki, hiszen itt bizonyos értelemben, a hős már nem is hős, épp ezért poén, hogy fordítják a kockát. Igenis verje le az a nagyarcú békát, Ankaiser wtf.. a másik fickóra viszont kiváncsi leszek, az milyen figura lesz. Eddigi megérzésem, hogy Ankaiser szöges ellentéte, de aztán ki tudja???

hmmmm indeed, i guess you're right but the other thing what i'am curious about is the senpai's reaction :D after she gets there  :Kiraly:
Scenario1:
*Ankaiser péppé verve*
Gonosztevő, hogy tehetted ezt a hőssel! A hold nevében megbüntetlek! :hehe:

hát köbö aztán megin beszélni akar hozzá és beszaratja csak azzal mer olyan kedvesen tud kommunikálni mikor átalakul  :D :D :D

chilip

új chapi is faja, remélem tartja a színvonalat

Megmurdel


Zelda

Hurrá, hála az égnek Van Guardner olyannak alakult, ahogy képzeltem.
[spoiler]Ééés igen Jackall hozza a formáját, ba*ki akkora poén, hogy a hősök még el is ismerték, hogy a Jackie-k mentették meg őket xD
Az ultra ki*ba fist fight meg jópofa, remélem azért ennek a ratman cuccnak lesznek más képességei, bár így is überjó, nekem bejön.[/spoiler]
Spoiler csak azok kedvéért, akik nem szeretik, ha lelövik a poént. (mint ahogy én se xD )

kada

Quote from: Zelda on 2011-12-15, 16:01:35
Spoiler csak azok kedvéért, akik nem szeretik, ha lelövik a poént. (mint ahogy én se xD )
\o/

És igen, jó kis rész volt, érett egy ideje és végre itt van!

Megmurdel

neeeeeeeeeeeeee nem volt Jackall poén  :bruhuhu:

de a harc teccett

Megmurdel

Chapter 11 :D
Jackies kickass disguise equipment http://www.mangareader.net/ratman/11/22 to get in  :lul:

fasza mint mindig  :D

Zelda

Hát nem is lehet őket egymás után két chapterben kihagyni xD
A moving cardboard box LOLLLLL

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2011-12-23, 17:52:04
Hát nem is lehet őket egymás után két chapterben kihagyni xD
A moving cardboard box LOLLLLL

ezt adom hiányoltam is őket :D de a vége XD a nővér felfedezte a mozgó dobozt

kada

#29
Bennem viszont bal-alul és itt megfagyott a vér.

Nice Boat : inevitable !