USTEAM-es közös mozizás

Started by chilip, 2007-03-05, 00:50:57

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-10-08, 22:22:06
Quote from: Nakedape on 2008-10-08, 21:53:02
ezek A Mozik :D

különben nem nem adják, a cirko hozta be, ők csinálták most a kinot is, már az ádám almái is csak ott volt, ne légy plexfag :angyali:

nekem kb 6ig van órám pénteken, utána akár film előtt is ráérhetek.
Azért nézek moziban filmet hogy egy dögnagy kényelmes fotelben elfeküdve az elérhető legnagyobb vásznon bámuljam végig úgy hogy közben a fülemen folyik ki az agyam (legalább lesz hely a kólának) a surroundtól. :)
aztsetudommirőlbeszélsz

:angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

En a kismozikkal jol elvagyok ilyen filmeknel, gigamegalatvanyprodukciokhoz meg a nagymozikat valasztom.
A kicsinek viszont jobb hangulata van. A Szinbad filmszinhaz, a Mammut meg tomegpopcorn barsonyszekkel.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2008-10-08, 22:53:41
En a kismozikkal jol elvagyok ilyen filmeknel, gigamegalatvanyprodukciokhoz meg a nagymozikat valasztom.
A kicsinek viszont jobb hangulata van. A Szinbad filmszinhaz, a Mammut meg tomegpopcorn barsonyszekkel.
:tezsvir:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Attól még hogy nem a látvány az elsődleges egy filmben én még szeretek kényelmesen ülni, olyan kis moziban meg még nem voltam ahol normális székek lennének.

Kvikveg

Nem tudom, en A kiralyno-t neztem a Szinbadban mitudomenmikor, es jol ereztem magam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: Kvikveg on 2008-10-08, 11:26:43
KINO 20:15 22:00 (Vigszinhaznal, volt Szinbad - mikor neveztek at ezek az eretnekek??!
Most a mozi ünnep előtt volt a nagy átalakítása, akkorra készült el. Valami bárszerűt is tettek bele, ha jól láttam. Lehet, hogy a székek is kényelmesebbek már :D
"I wish I could, but I don't want to."

Damnatus

Akkor most a péntek 20.00-tól lenne jó?
Nekem 19.00-ig bo edzésem van. Utána jó.
Ja és remélem van ruhatár, ahova betehetem a botot.

Nakedape

akokr ha péntek megyünk: hol mikor meet? előtte hol mikor.

szombat meg sztem a mamutban tippre 12:30 jó eséllyel benéznek a Fallra ha valakit esetleg érdekel .

[spoiler]it contains charles darwin  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:  :angyali:[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fate


Erre a pénteki dologra én is beneveznék. Hihetetlen, hogy valamire végre ráérek :-)
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

kikuchiyo

Ezt a Fallt én is megnézném.
Failure is the default option

Ramiz

Oké. Én ma megnézem és szanaszét spoilerezem a fórumot.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-10-09, 20:08:33
Oké. Én ma megnézem és szanaszét spoilerezem a fórumot.
én már megnéztem pár hete, ha gondolod besegítek.

Kvikveg

Quote from: noriko on 2008-10-09, 00:21:15
Quote from: Kvikveg on 2008-10-08, 11:26:43
KINO 20:15 22:00 (Vigszinhaznal, volt Szinbad - mikor neveztek at ezek az eretnekek??!
Most a mozi ünnep előtt volt a nagy átalakítása, akkorra készült el. Valami bárszerűt is tettek bele, ha jól láttam. Lehet, hogy a székek is kényelmesebbek már :D
:eek: Remelem az a rezlevel nem tunt el, nagyon hozzaszoktam.

f8-h8 kozott mozi elott meet.
Megfelel?
Elotte nincs tul sok ido, nem eri meg Potalaba menni, ugyhogy mindenki csinaljon maganak programot addig.
Illetve mintha ott a moziban vagy mellette lenne valami kavezo? Aki korabban jon az oda beulhet esetleg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Nakedape on 2008-10-09, 15:53:45
szombat meg sztem a mamutban tippre 12:30 jó eséllyel benéznek a Fallra ha valakit esetleg érdekel .

[spoiler]it contains charles darwin  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:  :angyali:[/spoiler]
Ha ez az a bizonyos, akkor engem érdekel.

Nakedape

Quote from: Próféta on 2008-10-09, 20:49:23
Quote from: Nakedape on 2008-10-09, 15:53:45
szombat meg sztem a mamutban tippre 12:30 jó eséllyel benéznek a Fallra ha valakit esetleg érdekel .

[spoiler]it contains charles darwin  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:  :angyali:[/spoiler]
Ha ez az a bizonyos, akkor engem érdekel.
http://www.imdb.com/title/tt0460791/

ez az 12:10re ott leszek remélem

Kviki f8h8 ok

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Most szolok, hogy ha az elet kib*sz velem, akkor delutan megyek mutott kutyara vigyazni. Ha nem akarja leragni a kotest a labairol, akkor tudok jonni.
Egyszeruen nem hiszem el.  :grrr:

Szolok kb 4ig, hogy mivan.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-10-10, 12:40:59
Most szolok, hogy ha az elet kib*sz velem, akkor delutan megyek mutott kutyara vigyazni. Ha nem akarja leragni a kotest a labairol, akkor tudok jonni.
Egyszeruen nem hiszem el.  :grrr:

Szolok kb 4ig, hogy mivan.
Rakass rá műholdvevőt a dokival, akkor nem rág le semmit. ;)

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2008-10-10, 12:53:57
Quote from: Kvikveg on 2008-10-10, 12:40:59
Most szolok, hogy ha az elet kib*sz velem, akkor delutan megyek mutott kutyara vigyazni. Ha nem akarja leragni a kotest a labairol, akkor tudok jonni.
Egyszeruen nem hiszem el.  :grrr:

Szolok kb 4ig, hogy mivan.
Rakass rá műholdvevőt a dokival, akkor nem rág le semmit. ;)

és tvadást fog?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga


Kvikveg

Ugy nez ki megsem mutat ram a sors kozepso ujja. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Akkor ez most milyen film lesz, és holmikor pontosan? Gondolkodom hogy csatlakozzak vagy inkább dotázzak itthon. :D

Kvikveg

#411
Quote from: Kvikveg on 2008-10-09, 20:38:46
Quote from: noriko on 2008-10-09, 00:21:15
Quote from: Kvikveg on 2008-10-08, 11:26:43
KINO 20:15 22:00 (Vigszinhaznal, volt Szinbad - mikor neveztek at ezek az eretnekek??!
Most a mozi ünnep előtt volt a nagy átalakítása, akkorra készült el. Valami bárszerűt is tettek bele, ha jól láttam. Lehet, hogy a székek is kényelmesebbek már :D
:eek: Remelem az a rezlevel nem tunt el, nagyon hozzaszoktam.

f8-h8 kozott mozi elott meet.
Megfelel?
Elotte nincs tul sok ido, nem eri meg Potalaba menni, ugyhogy mindenki csinaljon maganak programot addig.
Illetve mintha ott a moziban vagy mellette lenne valami kavezo? Aki korabban jon az oda beulhet esetleg.
FYI
Film: Zold hentesek
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

amúgy zöld hentesek, ádám almái előző filmje
http://www.imdb.com/title/tt0342492/
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

hmm lehet, h f8 nem h8 kéne, hogy esélyesebb legyen a jegy, péntek van..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fate


Bakker, mégsem tudok elmenni, a fránya meló már megint közbeszólt.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Zsiga

El vagyok indulva, számom elvileg tudjátok, én senkiét mert meghalt a telefonom az összes számmal együtt. :)
Elvileg ~45 perc múlva ott vagyok, valószínűleg ledobok egy kávékólamenüt a helybéli italmérésben, ott megtaláltok. Ja, valaki vegyen nekem is jegyet ha esetleg nem érnék oda időben. :D

kikuchiyo

Akkor holnap a 12:30-as The Fall-t nézzük Nakedapéval és Prófétával, ha jól tudom.
Failure is the default option

Damnatus


Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2008-10-10, 21:55:26
Akkor holnap a 12:30-as The Fall-t nézzük Nakedapéval és Prófétával, ha jól tudom.
Én is úgy tudom, de szívesen látunk mást is.

Kvikveg

Jelentem, ez elmebeteg modon jo volt!  :Kiraly: :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.