USTEAM-es közös mozizás

Started by chilip, 2007-03-05, 00:50:57

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Nov 27-étől Anilogue animációs filmfesztivál!

Rögtön a nyitónapon Miyazaki legújabb filmje, a "Ponyo a tengerparti sziklán".

Ezenkívül még vasárnap játsszák, ha jól láttam.

Érdekel valakit rajtam kívül?

Vélhetően nagy lesz rá az érdeklődés, így gyorsan kéne dönteni és a jegyeket minél hamarabb lefoglalni.

Én mindenképpen elmegyek, akár egyedül is.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-19, 01:25:25
Nov 27-étől Anilogue animációs filmfesztivál!

Rögtön a nyitónapon Miyazaki legújabb filmje, a "Ponyo a tengerparti sziklán".

Már dolgozok a sajtós akkreden, de ilyen diznis gyerekfilmeket nem hiszem, hogy megnézek. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Be tudsz vinni? Te vagy a legjobb barátom!
:D
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-19, 01:25:25
Nov 27-étől Anilogue animációs filmfesztivál!

Rögtön a nyitónapon Miyazaki legújabb filmje, a "Ponyo a tengerparti sziklán".

Ezenkívül még vasárnap játsszák, ha jól láttam.

Érdekel valakit rajtam kívül?

Vélhetően nagy lesz rá az érdeklődés, így gyorsan kéne dönteni és a jegyeket minél hamarabb lefoglalni.

Én mindenképpen elmegyek, akár egyedül is.
Tuti megyek. Foglalsz nekem is jegyet?

Kvikveg

Hanykor, hol, van valahol tartalomleiras?
(Munka kozben nem szorcsol az ember.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2008-11-19, 18:23:36
Hanykor, hol, van valahol tartalomleiras?
(Munka kozben nem szorcsol az ember.)
http://anilogue.com/home_hu.html Uránia, 19:00
Btw. javasolnám hogy a középső páholyba vegyük a jegyeket. Nem jelentősen drágább mint a sima jegy (900 vs. 1100 ha jól látom).
Ja és pénteken 20:30-kor meg NGE movie, arra is menni kéne.

Kvikveg

Wiki
Ez a kep...  :haha: :haha: :haha:
QuotePonyo and her father have a confrontation, where Ponyo refuses to let her father call her Brünnhilde
:lol: :lul: :muhahah:
Ok,  Ponyo johet.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

nekem is befoglalna rá a foglaló egy jegyet?, miért is ne alapon?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

#458
Ponyó jöhet ezerrel.
A brutál látványú NGE remake szintén érdekel a nagyvásznon.
Érdekelne a versenyprogramból a kék (3.) szekció is, mert abban van M. Tóth Géza filmje. Ezt viszont már nem olyan egyszerű összeegyeztetni a fentiekkel, egy csütörtök-vasárnap kombóval talán meg lehet oldani.

E hét péntektől vasárnapig nem leszek, szóval ha Illetékes Elvtárs ebben az időintervallumban tervez csoportosan jegyet foglalni, akkor döntsetek helyettem okosan :)

kikuchiyo

Sajnos este már nem voltam gépközelben, így csak Zsigának vettem jegyet. Előre, mert az Urániában kicsi a vászon.

BTW interweben is lehet foglalni.

Amúgy engem még a Bill Plympton-film is érdekel, arra is megpróbálok elmenni, de arra még talán ráér jegyet venni.
Failure is the default option

Kvikveg

Nakedape, Próféta: foglaljak neten jegyet?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Valami kedvezmeny, akarmi? Gondolom nincs.
Ja bocs, egy arat ajanl csak.
Lefoglaltam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

 :merci:

Akkor ezek szerint eldöntöttétek nekem, hogy nem megyek csütörtökön a versenyprogramra :)
Zsigáék: Evangelionra akkor mentek?

kikuchiyo

Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-11-20, 21:03:24
:merci:

Akkor ezek szerint eldöntöttétek nekem, hogy nem megyek csütörtökön a versenyprogramra :)
Zsigáék: Evangelionra akkor mentek?
Nanyilvan!  :haha:
Eva-ra nem megyek en sem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga


Ramiz

Quote from: Zsiga on 2008-11-19, 18:39:36
Btw. javasolnám hogy a középső páholyba vegyük a jegyeket. Nem jelentősen drágább mint a sima jegy (900 vs. 1100 ha jól látom).

Voltam egyszer az Urániában, mikor a sajtósok csak oda mehettek (a nézőtéren ült a fizető közönség). Szép lassan mindenki leosont az üres helyekre... :D Jobb lent, középen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Csütörtök Ponyo-ra én is foglaltam magamnak, de nagy nyilván máshol fogok ülni, mivel csak most foglaltam le.
Vasárnap pedig Eva 1.0.

Próféta

Quote from: .Attila on 2008-11-24, 19:25:59
Vasárnap pedig Eva 1.0.
Remek, kb. hol ülsz?
Szerintem foglalok akkor magamnak valahova a közeledbe, aztán jó esetben szomszéddá tudjuk cserélni magunkat. Zsiga, kérsz te is jegyet?

.Attila

Quote from: Próféta on 2008-11-24, 21:49:34
Quote from: .Attila on 2008-11-24, 19:25:59
Vasárnap pedig Eva 1.0.
Remek, kb. hol ülsz?
Szerintem foglalok akkor magamnak valahova a közeledbe, aztán jó esetben szomszéddá tudjuk cserélni magunkat. Zsiga, kérsz te is jegyet?

5. sor középső négy szék, tesóm is jön, meg hoz két embert.

Zsiga

Quote from: Próféta on 2008-11-24, 21:49:34
Zsiga, kérsz te is jegyet?
Kösz de ezt most mégis kihagyom. :)

Próféta

Én viszont, ha minden jól megy, csatlakozom Attiláékhoz.

Ramiz

Nincs sajtós vetítés, csak ingyen jegy. Ott kell ülnöm majd CIVILEKKEL!!! :__devil:

Ezekre megyek:
Nov. 27., 19:30,    Toldi mozi:            Idióták és angyalok --- ?
Nov. 28., 18:30,    Uránia díszterem:   Libanoni keringő - Waltz with Bashir
Nov. 28., 20:30,    Uránia díszterem:   Evangelion 1.0 - (Nem) vagy egyedül --- ?
Nov. 29., 17:00,    Uránia díszterem:   Világpanoráma
Nov. 29., 18:30,    Uránia díszterem:   Az erdő zongorája - Piano Forest
Nov. 29., 20:30,    Uránia díszterem:   Idióták és angyalok --- ?
Nov. 30., 19:00,    Uránia díszterem:   Evangelion 1.0 (Nem) vagy egyedül --- ?
Nov. 30., 20:30,    Uránia díszterem:   Sita Sings the Blues

A kérdőjelesek időpontját még nem tudom. Ha ennyien mentek a vasárnapi Evára, akkor asszem bejátszom én is azt (bár akkor nem tudom jóelőre lefikázni... :angyali:). Egyébként az Idióták és angyalok lesz a fesztivál legjobbja, én azt nézném meg, ha csak egyet választhatnék.


Amúgy meg jövő heti filmklub:

http://geekz.blog.hu/2008/11/26/visszavag_filmklub_a_moment_of_romance

Én ott leszek. Előtte meg az Óbesterben.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#474
Urania honlapja:
E napon 18 óra után az elővételi lehetőség megszűnik (a lefoglalt, de át nem vett jegyeket a pénztárgép törli).
November 27-i pénztárnyitáskor a jegyár 890 forint.

K*rvaeletbe. Probalok foglalni megint.

edit: na felhivtam oket, megvan a jegy es 620. Phew...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Ramiz: basszus, de jó neked... én örömmel végignéznék egy csomót belőlük, csak túl sok idő...
Ponyóra egyszer se mész, Evára kétszer is? Azért ennyire nem jó :)

Kviki: :he: Ez azért sunyi volt. Ha ezt tudom, ma reggel beugrok kifizetni.
Amit mondtál, mit jelent? Telefonon még lehet hatszázakárhányért foglalni, vagy ki is fizetted most gyorsan?

.Attila

Holnap találkozzunk előtte valami megbeszélt időpontban?

Próféta

#477
Quote from: .Attila on 2008-11-26, 22:38:27
Holnap találkozzunk előtte valami megbeszélt időpontban?
Ha lesz jegyem, igen.
Amúgy fontolgatom, hogy megnézem előtte a Libanoni keringőt is, szóval kis szerencsével arrafelé leszek.

Mondjuk hiába írta Kvikveg és a honlap azt amit, a jegyfoglaló rendszerben továbbra is megvan a foglalásom.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-11-26, 22:16:20Ramiz: basszus, de jó neked... én örömmel végignéznék egy csomót belőlük, csak túl sok idő...

Ez szándékos irónia volt, ugye? Nekem a vetítések mellett mindről írnom is kell, plusz megírnom egy BME-s beadandót, amire még semmit sem készültem (sokat kéne utánaolvasni a témámnak), plusz egy Mozinetes pályázatot, amit nagyon szeretnék beküldeni, plusz 2 teljes nap meló hétvégéig, plusz... Idő, az nincs. :D


Quote from: Próféta on 2008-11-26, 22:16:20Ponyóra egyszer se mész, Evára kétszer is? Azért ennyire nem jó :)

Sőt, szerintem egyáltalán nem lesz jó, de nem, a kettő közül csak egyre megyek el, és vszeg arra, amire ti is (és lelépek családi andrisnévnap ünneplésről :cool: ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2008-11-26, 23:49:20
Quote from: Próféta on 2008-11-26, 22:16:20Ramiz: basszus, de jó neked... én örömmel végignéznék egy csomót belőlük, csak túl sok idő...

Ez szándékos irónia volt, ugye? Nekem a vetítések mellett mindről írnom is kell,

Ugye ezért az írogatásért neked fizetnek?

Mert ha nem, akkor még ma küldd el nekik ezt a videót.
Failure is the default option