USTEAM-es közös mozizás

Started by chilip, 2007-03-05, 00:50:57

Previous topic - Next topic

noriko

Nekem sajnos nem jó az időpont, úgyhogy most ebből kimaradok.
Nektek jó mozizást!
"I wish I could, but I don't want to."

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Meg, a prágai szín végén lefagyott egy percre a vetítés (digitális filmszakadás?), aztán a szünet végén elfelejtettek szólni, hogy már megy a film.
Failure is the default option

chilip

#813
Avengers valamikor akik még nem látták/még1x meg akarják nézni?

mivel senki nem írt be ezért elmegyek ma másokkal :P

Kvikveg

Cloud Atlas(holnap 18:15 MOM park, 17:00 Mammut) vagy Looper(ja ez nem megy...) vagy James Bolond (holnap este 19:15 MOM park, Mammut 16:15h) valaki valamikor?
Najo leginkabb a James Bond erdekel... 19:15 MOM park.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Nekem sem a kedd, sem a szerda nem jó most.
Cloud Atlas feliratosan van, de a cinemacity-s helyek még nem adtak ki műsort csütörtöktől.
Amúgy már a Hobbit is van.

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2012-12-04, 01:21:13
Nekem sem a kedd, sem a szerda nem jó most.
Cloud Atlas feliratosan van, de a cinemacity-s helyek még nem adtak ki műsort csütörtöktől.
Amúgy már a Hobbit is van.
UUUUuuuuu es mostantol egy napot kiveve szabin leszek *drool*.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: .Attila on 2012-12-04, 01:21:13
Nekem sem a kedd, sem a szerda nem jó most.
Cloud Atlas feliratosan van, de a cinemacity-s helyek még nem adtak ki műsort csütörtöktől.
Amúgy már a Hobbit is van.
Hobbit csak 13-tól IIRC.

Cloud Atlas vagy Bond amúgy lehet érdekelne engem is.

noriko

nézzétek a Bondot és majd mondjátok meg az 5. ügynök nevét. thx! :D
amúgy az Argo is jó!! ajánlom!
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

Quote from: Lythis on 2012-12-04, 01:48:06
Quote from: .Attila on 2012-12-04, 01:21:13
Nekem sem a kedd, sem a szerda nem jó most.
Cloud Atlas feliratosan van, de a cinemacity-s helyek még nem adtak ki műsort csütörtöktől.
Amúgy már a Hobbit is van.
Hobbit csak 13-tól IIRC.

Cloud Atlas vagy Bond amúgy lehet érdekelne engem is.

És tényleg. Csak a filmek között néztem, azt nem, hogy konkrétan mikor játsszák.

Bond meg egy jó közepes akciófilm. Bár ahogy elkezdtem nézni a régi filmeket sorban (eddig az első 5-öt láttam), egyre jobban felértékelődik a Bond világon belül.

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2012-12-04, 01:48:06
Quote from: .Attila on 2012-12-04, 01:21:13
Nekem sem a kedd, sem a szerda nem jó most.
Cloud Atlas feliratosan van, de a cinemacity-s helyek még nem adtak ki műsort csütörtöktől.
Amúgy már a Hobbit is van.
Hobbit csak 13-tól IIRC.

Cloud Atlas vagy Bond amúgy lehet érdekelne engem is.
Bond mikor jo neked?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2012-12-04, 12:08:17
Quote from: Lythis on 2012-12-04, 01:48:06
Quote from: .Attila on 2012-12-04, 01:21:13
Nekem sem a kedd, sem a szerda nem jó most.
Cloud Atlas feliratosan van, de a cinemacity-s helyek még nem adtak ki műsort csütörtöktől.
Amúgy már a Hobbit is van.
Hobbit csak 13-tól IIRC.

Cloud Atlas vagy Bond amúgy lehet érdekelne engem is.
Bond mikor jo neked?
Csütörtök, vagy péntek. Szerintem. Illetve, ha olcsított jegyet szeretnél, akkor a jövő szerda. A mostani sajnos csak bajosan menne, vagy későn.

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2012-12-04, 22:05:49
Quote from: Kvikveg on 2012-12-04, 12:08:17
Quote from: Lythis on 2012-12-04, 01:48:06
Quote from: .Attila on 2012-12-04, 01:21:13
Nekem sem a kedd, sem a szerda nem jó most.
Cloud Atlas feliratosan van, de a cinemacity-s helyek még nem adtak ki műsort csütörtöktől.
Amúgy már a Hobbit is van.
Hobbit csak 13-tól IIRC.

Cloud Atlas vagy Bond amúgy lehet érdekelne engem is.
Bond mikor jo neked?
Csütörtök, vagy péntek. Szerintem. Illetve, ha olcsított jegyet szeretnél, akkor a jövő szerda. A mostani sajnos csak bajosan menne, vagy későn.
Csutortok nekem jo, akkro cegbol mennek oda, szoval duplan jo. 19:15 MOM park az neked jo? Ha akkor meg fogjak adni.
Nezem... igen, megy akkor.
2012. december 06.
19:15 (7. terem)

De masnap is akkor megy ha akkor jobb.
feliratos verzio.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2012-12-04, 22:23:30
Quote from: Lythis on 2012-12-04, 22:05:49
Quote from: Kvikveg on 2012-12-04, 12:08:17
Quote from: Lythis on 2012-12-04, 01:48:06
Quote from: .Attila on 2012-12-04, 01:21:13
Nekem sem a kedd, sem a szerda nem jó most.
Cloud Atlas feliratosan van, de a cinemacity-s helyek még nem adtak ki műsort csütörtöktől.
Amúgy már a Hobbit is van.
Hobbit csak 13-tól IIRC.

Cloud Atlas vagy Bond amúgy lehet érdekelne engem is.
Bond mikor jo neked?
Csütörtök, vagy péntek. Szerintem. Illetve, ha olcsított jegyet szeretnél, akkor a jövő szerda. A mostani sajnos csak bajosan menne, vagy későn.
Csutortok nekem jo, akkro cegbol mennek oda, szoval duplan jo. 19:15 MOM park az neked jo? Ha akkor meg fogjak adni.
Nezem... igen, megy akkor.
2012. december 06.
19:15 (7. terem)

De masnap is akkor megy ha akkor jobb.
feliratos verzio.
csütörtök teljesen megfelel

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Van még valaki a fórumról, aki nem látta a Hobbit?

Két ünnep között megnézném, ha még akkor játsszák a hiperszuper-übercsodálatos 48 fps-ben.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2012-12-21, 23:09:54
Van még valaki a fórumról, aki nem látta a Hobbit?

Két ünnep között megnézném, ha még akkor játsszák a hiperszuper-übercsodálatos 48 fps-ben.
kenjék hajukra a magyar szinkronjukat, ha fizetnének se ülnék be rá.

sima feliratos változatra meg nincs kedvem pénzt áldozni, úgyis bealudnék a filmen

Próféta

Quote from: Fazék on 2012-12-21, 23:17:17
sima feliratos változatra meg nincs kedvem pénzt áldozni, úgyis bealudnék a filmen
és az nem is 3D

nem láttam még, nem biztos hogy látni akarom (BTW épp olvasom viszont), és már mások is kapacitálnak rá

kikuchiyo

No és a Π élete érdekel valakit a t. társaságból?
Failure is the default option

.Attila

Quote from: Próféta on 2012-12-21, 23:58:41
Quote from: Fazék on 2012-12-21, 23:17:17
sima feliratos változatra meg nincs kedvem pénzt áldozni, úgyis bealudnék a filmen
és az nem is 3D

nem láttam még, nem biztos hogy látni akarom (BTW épp olvasom viszont), és már mások is kapacitálnak rá

Az mondjuk nekem előny, hogy nem 3D.

Acchan

Quote from: kikuchiyo on 2012-12-22, 00:21:32
No és a Π élete érdekel valakit a t. társaságból?
\o

Bár minimális az esélye annak, hogy éppen BP-n leszek és még rá is érek. :/

Fazék

Quote from: Próféta on 2012-12-21, 23:58:41
Quote from: Fazék on 2012-12-21, 23:17:17
sima feliratos változatra meg nincs kedvem pénzt áldozni, úgyis bealudnék a filmen
és az nem is 3D
sima jelző nálam magába foglalta, hogy nem 3D.
3D-vel még egy filmnek sem sikerült lenyűgöznie, kb 5 filmet láttam így.
Beowulf, Monster vs Aliens, Avatar, Transformers 3, meg még valamit

+ 3D-nél ugye nem lehet felirat, "eredeti nyelven meg kutya sem ülne be rá", szóval természetesen magyar szinkronnal mennek ezek, ami továbbra sem érdekel.

szóval eleve kizárt nálam, hogy plusz pénzt adjak ki egy mozijegyre a közepesen szar extra látványért, és a szinkronért.

ez a 48FPS érdekelt volna

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2012-12-22, 00:21:32
No és a Π élete érdekel valakit a t. társaságból?

Hobbit előtt láttam trailer, valahogy megfogott az egész, csak nem tudom mikor kerítsek sort rá. Melózok két ünnep között.


Fazék:

"+ 3D-nél ugye nem lehet felirat"

Avatart mikor néztem IMAX 3D-ben ott volt feliratozás az idegen beszédnél, szóval megoldható a dolog, kérdés hogy miért nem csinálják.

Flaser

Quote from: Cloud on 2012-12-22, 09:02:47
Quote from: kikuchiyo on 2012-12-22, 00:21:32
No és a Π élete érdekel valakit a t. társaságból?

Hobbit előtt láttam trailer, valahogy megfogott az egész, csak nem tudom mikor kerítsek sort rá. Melózok két ünnep között.


Fazék:

"+ 3D-nél ugye nem lehet felirat"

Avatart mikor néztem IMAX 3D-ben ott volt feliratozás az idegen beszédnél, szóval megoldható a dolog, kérdés hogy miért nem csinálják.

Mert a 3D-nél a feliratot is térbe kell elhelyezni (azaz máshol lesz a bal ill. a jobb szemnek való képen), közben arra is figyelni kell, hogy az adott jelenet mélységviszonyaihoz illeszkedjen... szóval, hacsak nem vagy James Cameron egy valag pénzzel aki gondolt rá, hogy minden kis piacra mint országunk készüljön, akkor a helyi filmesek nem állnak neki újra "legyártani" a filmet.

Habár tény és való, hogy nem egy bonyolult feladat, csak ehhez kéne némi ész+hozzáértés és minimális támogatás a film forgalmazótól, hogy ugyan már, a fent említett paramétereket küldje el.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

kikuchiyo

Lesz Titanic filmfesztivál.

Eddig csak ezeket néztem ki:

Upstream Color 04.09. 21:00 Uránia, 04.13. 21:00 Toldi
Grabbers 04.08. 19:00 Toldi, 04.12. 21:00 Puskin

Egyéb javaslatok? Esetleg közös filmnézés?
Failure is the default option

Ramiz

Pénteki Art Mozik Éjszakájára vannak jelentkezők? :D Barátnőmmel megyek, Zsigával beszéltem, neki már van jegye is. Fazékot próbáltam rávenni, még tököl. Dominak nem jó. Mindőtök száma nincs meg és tel.számlában is sok lenne, szóval rájöttem praktikusabb ide írni. :D

Valszeg ezeket nézzük: Tajtékos napok (17:30, Puskin, a többi a Művészben) > A hipnotizőr (21:30-tól) > Szeretők, utazók (00:15)> A vadászat (02:15) (ezt még jó lenne) > Hitchcock (04:30, ha még bírjuk, erősen kétséges...).

Kár, hogy pénteken van, de sztem 3 filmet még így munkától fáradtan is meg lehet nézni, és ennyiért meg is érheti.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Én inkább Star Trek-et néznék.

Ramiz

Nem kapott túl jó review-kat... mondjuk én amúgy sem vagyok Star Trekes.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Én eddig két forrásból hallottam, hogy jó.
Jelenleg imdb-n 8.3-on áll.
Én sem vagyok Star Trek-es, ettől még pl. az első film szórakoztató volt.

Fazék

Quote from: .Attila on 2013-05-21, 15:33:05
Én inkább Star Trek-et néznék.
szerencsére össz-vissz 2 helyen vetítik eredeti nyelven, ott is csak felirat nélkül, vagyis angolul kevésbé tudó ismerőst már nehezen vinnék rá, szerencsére ezen 2-ből is az egyik 3D-s vetítés, amire nem csak a pénzt sajnálnám, de rühellem is ezeket a felkonvertált 3D-ket, szóval garantáltan kihagyós, vagyis maradt egyetlen hely, a Sugár, ahol vetítik 2D-ben, de ott meg állítólag egy 50 fős nyamvadt kis teremben, ennyi moziélményt meg otthon a kanapéról is kapok, szóval megspóroltak nekem egy mozijegyet, fogadják hálámat.

@Ramiz
jó hát na, szűkre van húzva a nadrág, számolgatok, hogy belefér-e ^^"
(meg rohadtul rémlik valami egyéb megbeszélt péntekre, és félek, hogy csak jegyvétel után ugrik majd be...)