USTEAM-es közös mozizás

Started by chilip, 2007-03-05, 00:50:57

Previous topic - Next topic

Próféta

 :Eztneked:
És 3 órás a film...

Mi akkor ezt most kihagynánk. Esetleg majd jövő pénteken.

kikuchiyo

Sajnos nekem az eredeti nyelv hard requirement, éjfélkor meg nem szeretnék hazabumlizni, ellenben el tudok szabadulni előbb, ezért vsz. a 14:30-as vetítést fogom választani (in the unlikely event of wanting to come with me,  panels above your seat will open revealing oxygen masks)
Failure is the default option

Zelda

Hát akkor én kiestem, mert csa hét, fél nyolc környékén szabadulok innen a keletiből. Ha mondjuk aréna lenne, akkor nem izgatna annyira, onnan van éjszakaim, meg sétálni is tudok, viszont olyan későn a mom kizárva...

NLZ

#963
Szombat 14 óra se jó nektek? Vagy vasárnap?
[reserved]

Zelda

A szombat jó lenne nekem.

kikuchiyo

Éppenséggel nekem is jó lenne a szombat (csak akkor külön be kell utaznom).
Failure is the default option

NLZ

Na, ha már hárman vevők vagyunk rá, akkor célozzuk be ezt az időpontot. :)
Aki szeretne még csatlakozni, az szóljon bátran.
[reserved]

Zelda

Akkor foglal valaki jegyet?

NLZ

Várok estig, hátha Prófétáék vagy akár más még csatlakozna, aztán foglalok.

Bár most akarnám nézni, hogy miként vannak szabad helyek, erre szarakodik a CinemaCity honlapja. Reméljük hamarosan menni fog.
[reserved]

Zelda

Kb két perce néztem meg nagy kínok árán, még vannak jó helyek szóval nem vészes.  ;)

Fazék

ja igen, egy gyors kérdés.
felirat nélkülit nézitek eredeti hanggal, vagy szinkronosan?

kikuchiyo

Előbbi.

(Ha szinkronosan néznénk, akkor nem lenne probléma a koordinátákkal, mert a mozik többsége úgy adja.)
Failure is the default option

NLZ

Quote from: Zelda on 2014-11-13, 21:14:49
Kb két perce néztem meg nagy kínok árán, még vannak jó helyek szóval nem vészes.  ;)
Jah, most bejött:
[spoiler=img][/spoiler]

Ám ki mennyire hátul szereti? F sor, C sor?
[reserved]

kikuchiyo

Failure is the default option


NLZ

Lefoglalva 3 főre. Próféta, ha jönnétek mégis, akkor szólj és befoglaljuk a mellette lévő helyeket.
[spoiler=img][/spoiler]
[reserved]

Zelda

Szuper. Hol legyen a találkahely?

NLZ

Nem tudom, évek óta nem voltam ott. Mondjuk a mozinál?

Privátban megírom a mobilszámom, hogy fel tudjatok hívni, ha nem találnánk egymást.
[reserved]

Próféta

Bocs a lassú reakcióért. Szombaton se megyünk veletek, aznap már elígérkeztünk egy ismerőshöz filmaratonra :) Meg úgy általában a hétvégék most a hétköznapoknál is reménytelenebbek.

Jó szórakozást!

NLZ

Rendben.

Zelda, Kiku akkor mondjuk a 13:45-öt célozzuk be találkozónak, hogy benne legyünk a fél órával előtte lévő jegyváltásnak.
[reserved]

Zelda

Quote from: NLZ on 2014-11-15, 00:22:13
Rendben.

Zelda, Kiku akkor mondjuk a 13:45-öt célozzuk be találkozónak, hogy benne legyünk a fél órával előtte lévő jegyváltásnak.
Rendben van!

Kvikveg

#981
Topikelesztooo...
Star Wars "Filmek (minden, ami nem japán)" -bol athozva.

Most vasarnap csaladi izem van, utana hetfo kedd munka, amugy jo.

http://pestimusor.hu/index.php?sect=mozi&alsect=film&id=21928
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Kvikveg on 2015-12-24, 07:14:36
Topikelesztooo...
Star Wars "Filmek (minden, ami nem japán)" -bol athozva.

Most vasarnap csaladi izem van, utana hetfo kedd munka, amugy jo.

http://pestimusor.hu/index.php?sect=mozi&alsect=film&id=21928

Vasárnap nekem is családi programom lesz, de a hétfő-kedd-szerda nekem is jó estefelé.

kikuchiyo

Szerda, MOM park? Majdnem minden órában vetítik feliratosan és szerdán még olcsóbb is.

Quote from: Kvikveg on 2015-12-24, 07:14:36
utana hetfo kedd munka

:zomg:
Failure is the default option

Kvikveg

#984
Quote from: kikuchiyo on 2015-12-24, 13:30:22
Szerda, MOM park? Majdnem minden órában vetítik feliratosan és szerdán még olcsóbb is.

Quote from: Kvikveg on 2015-12-24, 07:14:36
utana hetfo kedd munka

:zomg:
Szerda oke! Valami 3-4 korulit kene kinezni, esti is jo csak a Huvosvolgybe kell ernem 23:00-ig. Aznap vagy nem dolgozok, vagy 2 korul vegzek, de probalok nemdolgozni.

Munka: hat jaaa... 2 nap vegulis. Vigasztal hogy masok is bejonnek, legalabb nem vadulok el teljesen januar 4ig.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

MOM 30. szerda 16 17 19 nekem jo pl. Nektek?
Mar lehet jegyet venni. Azt nem tudom mennyi van meg, mert a ticket reservation/buy gombjuk nem mukodik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Nekem bármelyik jó ezek közül.
Failure is the default option

Fazék

#987
Quote from: kikuchiyo on 2015-12-24, 13:30:22
Szerda, MOM park? Majdnem minden órában vetítik feliratosan és szerdán még olcsóbb is.

Quote from: Kvikveg on 2015-12-24, 07:14:36
utana hetfo kedd munka

:zomg:
hétfő-csütörtök munka, csütörtökön este 8-ig

egy szerdai olcsójegyes újranézésben lehet benne lennék én is.
legkorábbi előadás mondjuk 19:00-s részemről, szóval ha nektek inkább napközben lenne jó, akkor menjetek nyugodtan, egyszer már úgyis láttam, nem is biztos, hogy jó ötlet megint megnézni. :)

szerk: @Kviki
sztem neked a 19-es előadás már lehet nem lenne jó. rohadt sok reklám, előzetes volt előtte a múltkor is, Nakedape azt hiszem éppen odaért még utána a Délibe a 21:40-es vonathoz a MOM Parkból, szóval menjetek nélkülem nyugodtan inkább egy korábbira

SaiyaGin

#988
Nekem is a szerda 17 vagy 19 lenne a jó. (Elméletileg 15:30-ig dolgozom.)

Kvikveg

#989
Akkor 19:00, bevallalom a kockazatot. :)

Eddigi lista jovo szerda MOM 19:00 Star Wars feliratos, angolul
SaiyaGin
Fazék
kikuchiyo
Kvikveg
Meg valaki?

Ha mindenki biztosra mondja akkor megveszem oket most amig meg van valami relative normalis hely a nezoteren.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.