Amit papírban birtokoltok

Started by uWeapon, 2002-11-21, 22:48:23

Previous topic - Next topic

devcsa

Nekem eddig csak: a Tenjo Tenge 1-10 (angolul)
és a Cowboy Bebop 1 van meg. De szorgosan gyüjtögetek  :smile:

Darkstar

Valamikor (remélem nemsokára) megjön a Megami Magazine aktuális (októberi...) száma + a Deluxe vol 6.  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lazzaret

Na kiegészültünk megint egy Ai yori Aoshival egy warcraftal és egy D.N.Angel kötettel.

most a lista ez:

Ai yori Aoshi 1-3
DearS 1-5
D.N.Angel 1-11
Warcraft HUN 1.
Usagi Yojimbo HUN 1.
Princess Ai HUN 1.


www.arkangyalok.uw.hu

Darkstar

Quote from: Darkstar on 2006-12-04, 18:28:17
Valamikor (remélem nemsokára) megjön a Megami Magazine aktuális (októberi...) száma + a Deluxe vol 6.  :whoah:
Kicsit sokáig tartott, de végre ittvan.  :hopp:
Persze, hogy örömöm ne legyen teljes, a szülői testület egyik fele ma is szabadságon van, és mindenáron jelen akart lenni a csomag kibontásánál. Természetesen az első kérdés az volt, hogy ez mennyibe került, aztán megkaptam, h hülye vagyok ennyit kiadni érte (pedig még 10k se volt...). -.-  Mind1, nem hagyom, hogy ennyi lelombozzon.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Hiei-sama

Nekem meg Hetfon jott meg Japanul a Complete City Hunter manga vol1-35-ig \o/

Darkstar

Megjött az értesítő, holnap mehetek a postára az új Megamikért (februári számig asszem) meg a Nanoha Visual Collection-ért.  :hopp:


Ed.: Yayz  :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-04-05, 14:45:51
Megjött az értesítő, holnap mehetek a postára az új Megamikért (februári számig asszem) meg a Nanoha Visual Collection-ért.  :hopp:


Ed.: Yayz  :whoah:

Honnan rendelted a Nanoha visualt?:):) Az nekem is kell!XD

btw h ne legyek off: megjött a DeatNote Chp 10 s Girls Bravo 1-7ig.hehe. Már annyi könyvem van h nem fér ki a polcra.Xd

Darkstar

Több helyről is be lehet szerezni, ha utánajársz, de mivel én lusta vagyok, az animebolttól rendeltem meg. :) Ugyan azt hiszem nincs bent a kínálatban, de ha lemailezed, sok mást is tudnak hozatni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-04-05, 15:15:49
Több helyről is be lehet szerezni, ha utánajársz, de mivel én lusta vagyok, az animebolttól rendeltem meg. :) Ugyan azt hiszem nincs bent a kínálatban, de ha lemailezed, sok mást is tudnak hozatni.

Mennyibe került? Ez kell!^^ :tezsvir: Csak így írok keczelinek, hogy ezt akarom s megszerzi? egyb. tudnál róla több infót mondani? mi van benne, milyen nyelven( a kép alapján japán) s hány oldalas.

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2007-04-05, 15:17:43
Mennyibe került? Ez kell!^^ :tezsvir: Csak így írok keczelinek, hogy ezt akarom s megszerzi? egyb. tudnál róla több infót mondani? mi van benne, milyen nyelven( a kép alapján japán) s hány oldalas.
Aham, csak írsz egy mailt. Visual collection -> tulképp artbook, azaz leginkább képek vannak benne. 36 lap (+borítók) nagyon jó minőségű papiron (olyan félig karton félig nem, keményebb, minta rendes papir és fényes), a legtöbb lap mindkét oldalán teljes oldalas kép van. Szöveg kevesebb van, amolyan áttekintő a karakterekről meg a storyról, holdnyelven persze. :) Meg van hozzá két böszmenagy keménykarton figura, amelyikeket ott látod a címlapon is. Ár meg pm., nem óhajtom megint  a rokonságom orrára kötni. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Baggio

igaz még nem jött meg a cucc, de nem birom nem leirni, hogy megrendeltem az eredeti Ghost in the shell mangát (2nd. edition, tehát +18as), illetve a Mai-Hime első kötetét és az Angel Sanctuary szintén első kötetét. Amazon.com rulez  :whoah:
Ezek lesznek életem első mangái, úgyhogy:high expectations!
majd teszek fel képeket ha megkött a pakk

Lazzaret

Végre megjött a hiányzó DearS mangáim ^^ Baromi jó volt. Főleg a befejezés mekora. Most irigyeljem vagy együttérezzek Takeyával nem tudom ^^


www.arkangyalok.uw.hu

Darkstar

Megjött az aktuális Megami és vele együtt a StrikerS Sound Stage M  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Baggio

megjött a postás  :whoah:
2 hét alatt ideért a cucc USA-ból. és a postaköltség se volt sok, a 3 kötetre 17$.
az artwork mind3nál fantasztikus, éa ráadásul a Ghost fényes papirra van nyomva sok színes oldallal. csak egy gond van: hogy nagyon hamar elolvasom őket  :D

http://kepfeltoltes.hu/view/070618/DSC00254_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szacsi

Quote from: Baggio on 2007-06-18, 18:15:05
csak egy gond van: hogy nagyon hamar elolvasom őket  :D

Ismerős :3

SaiyaGin

Legújabb beszerzéseim: Detective Conan 48. és 49. kötet (német).

Prof. William

Ha a Tukihime mangát akarom megrendelni angolul melyik magyar vagy külföldi forráshoz forduljak?

siklara

Tegnap este egy barátnőmtől karácsonyi ajándékként megkaptam a Hellsing 7. kötetét, bebeee!  :hehe:

Akkor már leírom, mim van, de nincs sok, mert spur vagyok.

Árnybíró 1-5, 8
Death Note 1 (ajándékba kaptam)
Eureka 1 (szintén)
Eyeshield 21 1-5
Élni!
Hellsing 1-8

Asszem tényleg csak ennyi. Eredetileg nem is szándékoztam a Hellsingen kívül semmit összeszedni, de így alakult. :D
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat."
(Anonymous)

v3g374

#198
Nekem még eléggé foghijas a gyujtemenyem.

DragonBall Daizenshu Vol.03 ~ TV Animation Part.1
DragonBall Kanzenban Volume 1,2,22,26,27,34 +Landmark, Forever
Nekomajin Kanzenban
DragonBall Tankouban Volume 23
DragonBall Z Anime Comics Suupaa Saiyajin Fureezahen 2
DragonBall Volume 2 (Gollanz)
DragonBall Z Volume 11 (VIZ) (Tanko. Vol. 27)
DragonBall GT Perfect File 1
Naruto Volume 1-2-3 (Mangafan)
Fairy Tail Vol. 1,2,4,5
Bleach Tankouban Volume 9,20
Yaiba Vol. 1 (Re-Rel.)
Otogi no Machi no Rena Volume 1 (KCDX Wideban)
One Piece 10th Treasures
John K. Pe-ta: Karigyura Machine (H)
John K. Pe-ta: Todoroke!! Monzetsu Screamer (H)

Erkezoben:
DragonBall Kanzenban Vol. 4, Vol. 21
Suratto Onna Alpha (H)
Dragon Ball - Daizenshu Vol.02 ~ Story Guide
Fairy Tail Vol. 3

Darkstar

Egészen el is felejtettem ezt a threadet.  :D

Frissen érkezett.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-




-OJ-



Darkstar

Jó sok időd van ezeket mind végigfotózni meg feltölteni. :D


Nekem pénteken jött meg a Sakura Trick Anthology comic vol 1.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Quote from: Darkstar on 2014-02-17, 00:15:13
Jó sok időd van ezeket mind végigfotózni meg feltölteni. :D

Ne is mondd,
vagy egy hétig csináltam ezt a bejegyzést :falba:

-OJ-


frozenstein



Ha nem is papírban, de megvettem életem első mangáját: Dansai Bunri no Crime Edge.
600¥ kötetenként nem is sok. Regisztrálnom kellett hozzá paypal-ra, mert nem volt közvetlen bankkártyás fizetési lehetőség, de sebaj úgyis volt egy virtuális bankkártyám, amit eddig nem használtam.