Amit papírban birtokoltok

Started by uWeapon, 2002-11-21, 22:48:23

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Angelbüszke is vagyok a magaméra :) tudod mennyi önmegtartóztás kell hogy semmi mást ne vagyél a zsebpénzedből (még egy fagyit se) csak mangát amikor kintvagy 3 hétig osztrákiában? :) hát nagy :) olyankor az ember agya átáll manga-módba és azt nézi, hogy ez a menü pont annyiba kerül mint egy manga, ebből a csokiból 2 pont kiteszi egy manga árát, stb :)
bocsánat az offtopicért...
:lol: Látom nálad létezik egy manga devizaárfolyam is ;):D (van benne vmi :rolleyes: )

Ramiz

Tudom, én is voltam Bécsben, én is manga-ármércével néztem mindent! De így is (Smack-en és konzerven, csapvzen élve...) csak párra telt! (DB-n kívül 1 Blame meg egy hentai artbook-szerűség, de az nem tudom, hogy számít-e.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Nekem is van egy japán. De halvány... sincs hogy mi az.
Majd beszkennelem(szépen magyarul:)) a címlapját és felteszem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kalibur

Quote from: FeldinNekem is van egy japán. De halvány... sincs hogy mi az.
Majd beszkennelem(szépen magyarul:)) a címlapját és felteszem.
Hogy lehet idegennyelven scannelni o_O ??
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Ramiz

Ha csak pojénból írtad, :D . Ha nem: hát scannelni helyett szkennelni, magyarul.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kalibur

Quote from: RamizHa csak pojénból írtad, :D . Ha nem: hát scannelni helyett szkennelni, magyarul.
No para... csak poén akart vóna lenni  :rolleyes: (ha melléírtam volna, tartok tőle negatívba csökkentette volna a viccmutatóját :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

SaiyaGin

Magyar:
Dragonball összes kiadott

Angol:
Full Metal Panic vol. 1
You're under arrest 2

Német:
Detektiv Conan 10, 23-26, 29, 32-35
Get Backers 1
Love Hina 7, 14
Oh! My Goddess 6

Miura

Quote from: RamizTudom, én is voltam Bécsben, én is manga-ármércével néztem mindent! De így is (Smack-en és konzerven, csapvzen élve...) csak párra telt! (DB-n kívül 1 Blame meg egy hentai artbook-szerûség, de az nem tudom, hogy számít-e.)
Pm elküldenéd a bécsi manga lelõhelyek címét?
kb mennyibe kerül kint egy kötet (volumenre gondolok)manga? (6-7000 ft),mondjuk német nyelven(bár tõlem angol is lehet;) )?
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

SaiyaGin

#38
Quote from: MiuraPm elküldenéd a bécsi manga lelõhelyek címét?
kb mennyibe kerül kint egy kötet (volumenre gondolok)manga? (6-7000 ft),mondjuk német nyelven(bár tõlem angol is lehet;) )?

A //www.animexx.de -n van egy boltlista, ahol több országban találhatói mangabolt fel van sorolva. :lazza:
A kötetek ára változó, az Egmont-kiadványok Bécsben 5, 20 euróba kerülnek , de azt hiszem, hogy pl. a Full Metal Panic 8,90 (az ADV adja ki).

Ramiz

Quote from: MiuraPm elküldenéd a bécsi manga lelõhelyek címét?
kb mennyibe kerül kint egy kötet (volumenre gondolok)manga? (6-7000 ft),mondjuk német nyelven(bár tõlem angol is lehet;) )?

Ha akarod, elküldöm, de nem írom be újból, hanem átcopyzom a Külvilág/Esetleges rendelések topicból (pár oldallal ezelõtt van egy hosszú postom, teletûzdelve zaftos linkekkel). De ha megnézed ott, az még egszerûbb. ;)
(Ha netán azt forgatod fejedben, hogy elmennél Bécsbe vásárolni, ugye szálsz nekünk elõtte? :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Miura

#40
Quote from: RamizHa akarod, elküldöm, de nem írom be újból, hanem átcopyzom a Külvilág/Esetleges rendelések topicból (pár oldallal ezelõtt van egy hosszú postom, teletûzdelve zaftos linkekkel). De ha megnézed ott, az még egszerûbb. ;)
(Ha netán azt forgatod fejedben, hogy elmennél Bécsbe vásárolni, ugye szálsz nekünk elõtte? :) )
szólok is..de csak úgy hozok mangát,ha megtalálom megveszem és te/ti utólag kifizetitek..
majd vizsgaszünet után megyek kb..szal legkésõbb július elején :lul:
edit:javítva ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Ramiz

Ha már hosszú ú-val írod, legalább ne húzd alá. :)
Bár így jobban megnézve én még nagyobb hülyeséget írtam: "szálsz nekünk..."
No mindegy. :D
Oké, de ha addig mégis rendelnék (Bécsbõl), akkor szóljak?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Maron

Ma vettem 3 japán mangát^^
Fushigi Yuugi Genbu Kaiden 1-2. és Nakayoshi magazin ('99. 4. szám) :)  :)

Alexis

ELADÓ:

 Sziasztok! van pár eladó német mangám, ha valakit érdekel írjon!
(1700ft/db)
Vampire miyu 1-10
Fake 1-6
Dream Saga 1-5
Zeus 1-2
Fushigi yuugi 1-5,18

Sailor Moon 1-18-ig franciául, de van közte pár német.. asszem a 8-9, 18
Van még Vagabond és 20th century boys japánul 1-2 kötet.
Akit érdekel írjon az alábbi címre:
nezumi@citromail.hu vagy zoizite@freemail.hu
De el lehet érni MSN-en is!

Kalibur

Quote from: AlexisELADÓ:

 Sziasztok! van pár eladó német mangám, ha valakit érdekel írjon!
(1700ft/db)
Vampire miyu 1-10
Fake 1-6
Dream Saga 1-5
Zeus 1-2
Fushigi yuugi 1-5,18

Sailor Moon 1-18-ig franciául, de van közte pár német.. asszem a 8-9, 18
Van még Vagabond és 20th century boys japánul 1-2 kötet.
Akit érdekel írjon az alábbi címre:
nezumi@citromail.hu vagy zoizite@freemail.hu
De el lehet érni MSN-en is!

A sorozatok egyben vagy darabonként is ?
Személyesen a Fake érdekelne, hozzáteszem , alkudni nem lenne rossz ! (csak az õszinteség kedvéért...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moha

Yeeees!

Jövök haza, szólnak, hogy jött valami... Csodálkoztam is, hogy ilyen gyorsan (5 nap alatt!) ideért.
A csomagban pedig: 4 szép könyvecske :jee:
És még szerencsére nem is kerültek sokba.

Na, most már csak a maradék 10 kötetet kell beszereznem... :hehe:

Necrid^

Quote from: MohaYeeees!

Jövök haza, szólnak, hogy jött valami... Csodálkoztam is, hogy ilyen gyorsan (5 nap alatt!) ideért.
A csomagban pedig: 4 szép könyvecske :jee:
És még szerencsére nem is kerültek sokba.

Na, most már csak a maradék 10 kötetet kell beszereznem... :hehe:
Mennyi volt?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: NecridMennyi volt?
Mindent egybevetve, egész pontosan 1926 forintra jött ki darabja. :)

Necrid^

Quote from: MohaMindent egybevetve, egész pontosan 1926 forintra jött ki darabja. :)
tõk olcsó.. nem akarod tõvább adni?:D (vicc volt)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: MohaMindent egybevetve, egész pontosan 1926 forintra jött ki darabja. :)
Az teljesen baráti. Ez az a magyar online rendelõs oldal?
Szerzek pénzt, nekiállok az Akirának (6000.-/kötet... de az nem is egy vékonyka könyv :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizAz teljesen baráti. Ez az a magyar online rendelõs oldal?
Nem, eBay-rõl rendeltem. Szerencsére pont kifogtam egy olcsót. Mondjuk az utolsó másodpercekben szép kis verseny foly értük. Épp ezért nem sikerült sorban egymás után jövõ köteteket vennem...

Moha

Boltban lehet, hogy annyi (bár netboltban is van, ahol $7.99), de eBay-en lehet találni olcsóbban is. Nem csak mangát, rengeteg cucc van, amit olcsóbban meg lehet szerezni. Mindössze annyi, hogy ki kell fogni és kell egy kis mázli, hogy ne vigyék el elõled az utolsó másodpercekben... :haha:
Én pl. eredetileg az elsõ 4 kötetet akartam megvenni, de volt, amelyiket 8!! másodperccel a lejárat elõtt vittek el elõlem, így a 4,8,9,12 sikerült. Ez van. :rolleyes:

Yakumo

Hello!
Szóval eddigi birtoklásom:

Seraphic Feather 1-5. kötet
1 Culdcept manga (1. kötet)
NGE 3,4,6. kötetek (egyenlõre)
Spirit of Wonder
Geobreeders Book One
Hellsing 6. kötet (Kvikveg, Ramiz ígérem teljes lesz! :lame: :D )
Trigun Maximum 2,3. kötet
3x3 Eyes manga 1-8. kötet (Dark Horse beszüntette a kiadást! :hogyaza: )
Super Manga Blast! füzetek (29 db) Ezek indítottak el a helyes úton! :zen:
Oh! My Goddess! (Love Potion No.9)
Juline (Lánymanga a Chix Comics-tól ;) )
Dark Minds (jó, de nem igazi manga -Pat Lee mûvelte)
Darkstalkers (1.rész)
1 Animania magazin (48.)
1 Megacity909 füzet (csak a boritó miatt ;)
Hot Tails 1. (hentai)

Ezenkívûl vannak még Artbookok is: (remélem azt is lehet ide írni)
La Blue Girl
The Lost Memories (hentai-ok)
Brainpowerd Spiral Book
OBORO Maborosi tukiyo Official Artbook
robot 1.
Intron Depot 2 (Blades) és 3 (Ballistic) (Masamune Shirow mester  :kiraly: )
NGE Der Mond, NGE Die Sterne

Íme ezeket a "papírokat" birtoklom jelenleg én Pai's Wu :)  :3x3:

Maron

Bõvültem utolsó beírásom óta ismét :D
God Child (Hakushuku Cain) 8-9
Kamikaze Kaitou Jeanne 5

Moloko

Van egy olyan érzésem, hogy el fog szaporodni a papírban birtoklások száma, hiszen már van magyarországon, méghozzá budapesten a lurdy házban egy mangabolt! német import mangákat árulnak, és szinte semmit nem tesznek rá az árra (max a szállítási költséget, de szerintem még az is több annál mint amivel drágábbak a mangák).
A múltkor jártam ott, és hát elfogott a szokásos áhitatos boldogság, mint eddig mindig a mangaboltokban és ki is pótoltam rögtön a Narutaru sorozatomat a hiányzó 2. kötettel :)

wááááá
imádom a nyomtatott mangát!!!

Gato

Az enyéim:
amit kiadtak magyarul Dragon Ball

Német:
Chrno Crusade 1-8
Naruto 1-8
Get Backers 1-7
Yu-Gi-Oh 1-12
Black Cat 1
One Piece Red
One Piece Blue
Manga Zeichenkurs

Angol:
Get Backers 1

Nem tudom, hogy ilyesmi számít-e, de:
Japán:
Naruto Official Character Book 1-2
Naruto Official Fan Book
Naruto Official Animation Book 1-3
Naruto..valamelyik OVA Film Comic
Naruto Movie 1 Film Comic 1-2
Yu-Gi-Oh Character Guide Book
Yu-Gi-Oh Movie 2 Movie Novel

+Ha számítanak az Artbookok:
Wolf's Rain
Get Backers
One Piece-Color Walk 1-2
Uzumaki
valami, aminek nem tudom a nevét

Vannak még német újságok és pár japán is, amit még Németországban vettem.

L.Mole

Pár hónapja a Libriben találtam egy albumot (az Import könyvek között) simán "Manga" címmel. A könyv röviden bemutatja a 140 legpopulárisabb manga mûvészt (Osamu Tezukától napjainkig), valamint leghíresebb munkáikat borítóképekkel, és néhány oldallal a képregényekbõl (valamint olyan infókkal, hogy pl. adott mangából készült-e anime). Az albumhoz járt egy régiómentes DVD is ami interjúkat, Manga-shop körtúrát, és 900 db borítóképet tartalmaz. Na ez feszít egy ideje büszkén a könyvespolcomon.

Ezenkívül csak a francia nyaralások alkalmával összevásárolt képregényekkel büszkélkedhetek (dragonball, ranma, néhány horrorválogatás), melyeknek a nagy részét ráadásul a költözéskor otthagytam a kisebb testvéreimnek. Az a baj, hogy én mangát vagy eredetiben szeretnék birtokolni (mert hát az azért mégiscsak no...) vagy angolul (mert azt értem). Ez utóbbi nálunk azért még igencsak drága, és ha összejön elég pénzem akkor inkább animét veszek.

Andi

Hát nekem eddig nem sok mindenem van:

Berserk vol 6
Wolf's Rain vol 1
Vampire princess Miyu vol 3 (ez az egy német)
 
Akira vol 1
Akira amerikai collectors edition 7.
Akira amerikai füzetek ebbõl 5 db

Lazzaret

Nekem eddig csak a DearS mangák vannak meg 1-4 ig.

De hamarosan D.N.Angel v Ai Yori Aoshi i meglesz.


www.arkangyalok.uw.hu

Maron

Szintén bõvültem ismét :D
Kamikaze Kaitou Jeanne 1
God Child 10