Main Menu

Claymore manga

Started by Gregory, 2007-06-10, 11:58:58

Previous topic - Next topic

Gregory

A Claymore mangával kapcsolatos eszmefuttatások/véleménycserék.
Hha valamelyik mod nagyon ráér, pls ha lehetséges, akkor át lehetne ide helyezni az anime topicjából a mangával kapcsolatos postokat? Előre is thx

LuckyDingo

#1
lol nem volt annyi eszmefuttatás, amennyiért éedemes volt topicot nyitni lol :) Mi t9rtént? Rákattintottál a spoiler gombra? :O De hisz odaírtam, hogy manga :O
Amúgy meg aki nem tudná, kijött a 73. chapter.. és jó :D Van benne az új 4es a Miata nevű kiscsaj, aki  nagyon odabasz.. puszta kézzel öli a yomákat lol :D Aztán meg csuromvérben megy A béna Clarice-hez mellet szopni lol XD Érdekes :O Galatea bajban van :'( Őt jobban szeretem, mint Miatát.. ha már psziho kiscsaj lkkell, akkor ottvan Priscilla :XD

Edit: link a legújabb chapterhez, :P
http://tracker.bitreactor.to/download.php?id=45912&http=1&name=/claymore%20chp73.rar.torrent

chilip

elég rég kiadták már a 73ast :) és nem szopni ment csurom véresen, hanem az (ő szemszögéből) anyjához bújt oda  :ejnye:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-10, 14:06:06
elég rég kiadták már a 73ast :) és nem szopni ment csurom véresen, hanem az (ő szemszögéből) anyjához bújt oda  :ejnye:
hmm.. jah a raw már kint van 3-4 napja asszem, de a fordítottat linkeltem :S Az sztem még nem olyan régi :P

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-10, 14:35:01
Quote from: chilip on 2007-06-10, 14:06:06
elég rég kiadták már a 73ast :) és nem szopni ment csurom véresen, hanem az (ő szemszögéből) anyjához bújt oda  :ejnye:
hmm.. jah a raw már kint van 3-4 napja asszem, de a fordítottat linkeltem :S Az sztem még nem olyan régi :P

4-5 nap a RAW, és 2-3 a sub asszem, de lehet én tévedek most  :__devil:

LuckyDingo

Egy érdekes beszéggetés az NF fClaymore forumainak egyikéből:

Quote1: Hmm, who wants Miata to be their bodyguard?
not me ._.

2: lol i do!! i cant give her breast milk though but i've got something thats loads better!

1:Don't worry..as long as she has something to suck on, she'll obey your every order
Daddy! Daddy! xD

3:Pedophiles...
Can I be daddy next time?

Szal erről ennyit.. csak gondoltam egy kis pedololság elfér ide :D ebbe a keményen 4 /mostmár 5/ posttal rendelkező témába XD

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-18, 02:15:46
Egy érdekes beszéggetés az NF fClaymore forumainak egyikéből:

Quote1: Hmm, who wants Miata to be their bodyguard?
not me ._.

2: lol i do!! i cant give her breast milk though but i've got something thats loads better!

1:Don't worry..as long as she has something to suck on, she'll obey your every order
Daddy! Daddy! xD

3:Pedophiles...
Can I be daddy next time?

Szal erről ennyit.. csak gondoltam egy kis pedololság elfér ide :D ebbe a keményen 4 /mostmár 5/ posttal rendelkező témába XD

had gratuláljak elsőként, post-od megmentette ezt a topicot

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-18, 10:14:29
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-18, 02:15:46
Egy érdekes beszéggetés az NF fClaymore forumainak egyikéből:

Quote1: Hmm, who wants Miata to be their bodyguard?
not me ._.

2: lol i do!! i cant give her breast milk though but i've got something thats loads better!

1:Don't worry..as long as she has something to suck on, she'll obey your every order
Daddy! Daddy! xD

3:Pedophiles...
Can I be daddy next time?

Szal erről ennyit.. csak gondoltam egy kis pedololság elfér ide :D ebbe a keményen 4 /mostmár 5/ posttal rendelkező témába XD

had gratuláljak elsőként, post-od megmentette ezt a topicot
:P
Egyébként tényleg miért nem Dumálunk a mangáról, ha már megvan ez a thread? :D Hisz elég érdekes :DBár mondjuk sok olyan dolog nincs, mit találgatni lehetne :D Viszonylag lineáris vonalok halad a story, szal sokOMG nem lesz benne sztem :D  Bár érdekel, hogy Galateát kinyírja e Miata :P Remélem nem :D Ő az egyik azoknak a Claymoreoknak, akit komálok :D A másik meg Priscilla :D Mert akármilyen kötsög,mert "kinyírtaTeresátmegmittoménhányfalutmegletépteIrenekezétmegelcsábítjaLuckytClairetől", de aranyos XDDDD
A többiek nem tudnak meghatni :D nah jó talán még Miria a jó a 7es csoportból :D Claire-t nem szeretem.. Mert gyengus, de tudom hogy a vége az lesz hogy lekapja Prisci fejét a hiperszupermegaultrakirályüberh4x villámkard-nál is sokkal gyorsabb-de télleg- technikájával :D Egyébként tök szeretem ezt->>:D a smileyt, szal azért használom sokat :D XD

LuckyDingo

Hmm.. Mangahelpersen kijött egy Claymore extra scene, ami csak Teresáról szól, vagyis annyi a történet, hogy kap egy missiont, hogy vágja le az egyik Claymoret, aki harc közben feléled :D Nem rossz ^^

Eberinu

Bakker,ha animében is kiadnák az extra chaptert, akkor abból valami faya kis amv-t csinálnék és tom is milyen muzikra :D Életem első amvje lenne :D

LuckyDingo

A harmadik Extra scene végre valami új és fontos dolgot mutat be :D Nem hiába elkezdtem tisztítani a raw mangát és várom, hogy valaki csináljon fordítást :D
[spoiler]A story: Hogy találkozott Priscilla Isleyvel :)[/spoiler]


LuckyDingo

#12
jah 10sigh gyorsabb volt, mert neki nem kell fordítóra várnia XP
Nah én is kész lettem, legyetek szívesek ezt is megnézni a kedveméééért ^^
http://www.mediafire.com/?531ntb9o04y

chilip

érdekes volt a 74es chapterlehet hogy egy awakened one került a holy citybe  :D és közbe Galatea meg a kiscsaj egymást gyepálja

Higasino Isley

Jó dolog,hogy folytatták ezt a gyönyörű mangát,és érdekesnek tűnik az új negyedik harcoslány,Miata is... :smile:
Oh,és akit érdekel innen letöltheti a 75. fejezetet.
http://storage.biznetnetworks.com/filelink.php?filecode=8588b0d7b3afd523a29df25c38af3d163cb26827697f13acf12c0a199c93557a

chilip

a baj az, hogy havonta adják csak ki :P

LuckyDingo

Hát én rohadtul utálom Miatát... hülye p**sa.. nem hogy 1vs 1 nyomja Galatea ellen, hanem még szinte szövetségre lép az awakeneddel lolmá.. elég gáz.

KeLa

Azért Clarice is elég hülye, csak annyit kéne mondania Miatának h állj, most ne őt támadd - de nem, csak ott áll nyökög össze-vissza :D

Higasino Isley

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-03, 22:17:10
Hát én rohadtul utálom Miatát... hülye p**sa.. nem hogy 1vs 1 nyomja Galatea ellen, hanem még szinte szövetségre lép az awakeneddel lolmá.. elég gáz.

Nos,engem emlékeztett a szépséges Priscillára,talán csak ingatagsága miatt.Oh,és azt olvastam a wikipédián Miataról,hogy puszta erejét tekintve ő az első,s azzá is válhat,ha kiegyensúlyozott lesz.
Galatea elleni küzdelem izgalmasnak ígérkezik,bár egy kézzel nehéz lesz neki.

LuckyDingo

A "szépséges Priscilla" megeszi Miatát reggelire :XD A jelenlegi első-második páros tünik a legerősebbnek. Galatea meg még akkor is vigyorog ha lekapják a kezét.. egy kéz ide vagy oda. mindegy az :D Majd kiderül mit tud. De az fix, hogy Miata és Clarice rossz pontot szerzett nálam és pár emberkénél.

Higasino Isley

Igen,Priscilla egy magasabb szint.Ő és Kitano Isley. :smile:

Rossz pontot,eh?Miért?Ők csak a Szervezet utasításának akarnak eleget tenni,megsemmisíteni a célpontot...

Egyébként tudtok valamit Agatharól?Azt mondta magáról egy volt-kettes...

LuckyDingo

Quote from: Higasino Isley on 2007-12-04, 00:05:06
Igen,Priscilla egy magasabb szint.Ő és Kitano Isley. :smile:

Rossz pontot,eh?Miért?Ők csak a Szervezet utasításának akarnak eleget tenni,megsemmisíteni a célpontot...

Egyébként tudtok valamit Agatharól?Azt mondta magáról egy volt-kettes...

Jah feltünt hogy aszondta.. nem jelent semmit :) Mert ugye több claymore generáció van és nem tudni, hogy Agatha mikor volt kettes. Kettes ée kettes között is lehet hatalmas különbség.  Jelenleg /már 7 éve/ Alicia és Beth az 1-2. Theresa is kinyírt anno egy awakened 2est /Extra chapter/

Sztem a claymoreok kötelessége lenne kinyírni a saját szemetüket..Mert ha sima yoma lenne, akkor oké, nem bérelték fel őket, de ez valaha egy magas rangú claymore volt.. előbbb talán azt kaszabolják le és aztán mehet a fight. De Miata egy agyatlan kislány brutális erővel, Clarice, meg nulla :XD Ő meg is érdemli a 47es számot lol :D

chilip

Galatea vakon megmondta, hogy más lehet a hajszíne, olyan gyenge lol :D azért Clare kaphatott volna magasabb számot, míg a szervezetnek dolgozott...

Higasino Isley

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-04, 00:50:53
Jah feltünt hogy aszondta.. nem jelent semmit :) Mert ugye több claymore generáció van és nem tudni, hogy Agatha mikor volt kettes. Kettes ée kettes között is lehet hatalmas különbség.  Jelenleg /már 7 éve/ Alicia és Beth az 1-2. Theresa is kinyírt anno egy awakened 2est /Extra chapter/

Igen,Rosemary volt az egyes,Teresa feltűnéséig.Az erejük között tényleg nagy volt a különbség,talán itt is nagy lesz.Miata legalább játszadozhat egy kicsit vele.
Alicia egy valóságos gyilkológép,s ott vab neki támaszul Beth. :smile:Ő valóban úgy küzd mint az egy egyestől várnánk,talán még Teresánál is ügyesebb... :smile:







LuckyDingo

Teresát /Claire előtt/ senki se verné el :D a tökéletes nr 1 volt szerintem :D Alicia és Beth is csak lelketlen bábuk.. nem tetszenek. nincs bennük semmi :D Teresa legalább mutatott valami kevés érzelmet,ha szemétkedett is a falusiakkal lol XD

Higasino Isley

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-04, 09:27:28
Teresát /Claire előtt/ senki se verné el :D a tökéletes nr 1 volt szerintem :D Alicia és Beth is csak lelketlen bábuk.. nem tetszenek. nincs bennük semmi :D Teresa legalább mutatott valami kevés érzelmet,ha szemétkedett is a falusiakkal lol XD

Claire előtt,eh? :smile: Priscilla már megmutatta,hogy ez is lehetséges.Teresa egyéniség volt,Alicia nem az,azonban az ereje figyelemre méltó,valószínűleg képes lenne legyőzni Rifult.
Bár a 71.fejezet óta minden hiábavaló,Priscilla túl erős lett...


LuckyDingo

Priscillát a régi Teresa 2x megölte volna.. :D De sajna jött a kiscsaj aki megtanította neki, hogy kegyelmezzen.. ezért halt meg kész :)
Priscilla már jóideje nm szerepelt a mangában /valós idő/ amit te 71nek mondassz azaz Extra chapter és a múltat meséli el, hogy hogyan találkozott Isleyvel, szal már akkor erős volt :)

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-04, 18:02:49
Priscillát a régi Teresa 2x megölte volna.. :D De sajna jött a kiscsaj aki megtanította neki, hogy kegyelmezzen.. ezért halt meg kész :)
Priscilla már jóideje nm szerepelt a mangában /valós idő/ amit te 71nek mondassz azaz Extra chapter és a múltat meséli el, hogy hogyan találkozott Isleyvel, szal már akkor erős volt :)
Az nem az extra chapter, sztem erre gondolt...

LuckyDingo

Oh az lehet :D De sztem már az extra Chapterbe se volt verhető :XD Mindegy Claire egyszer úgyis imba lesz és leöli :D Csak a kérdés az, hogy mikor :O

Higasino Isley

#29
Heh,ez szomorú lenne.Nos,jelenleg Claire valamelyest meghaladja Rigardot,de ez még nagyon távol van a mélység lakóinak szintjétől,és Priscilláétól.Ne aggódj,nem fogják elrontani a végkifejletet mint az animében.

Egyébként jelenleg ezen szövetségek/csoportosulások vannak,ugye?
-egyrészt a Claymore Szervezet,ami képviseli a déli földet,bár pillanatnyilag itt is Lord Isley uralkodik,
-másrészt Miria csapata,akikhez esetleg társul még Galatea(ha nem hal meg),
-harmadrészt Priscilla és Lord Isley,akik uralkodnak északon és délen,
-negyedrészt a nyugati Riful és Dauf,akik felkínálták a szövetséget Claire-éknek,
-ötödrészt egyéb független Felébredettek,vagy már mellőzött karakterek

Bár ezek az oldalak összefoghatnak a későbbiekben,kíváncsi vagyok melyik számít az általában vett "jó oldalnak",kik győzhetnek a végén...