Main Menu

Claymore manga

Started by Gregory, 2007-06-10, 11:58:58

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Higasino Isley on 2008-05-05, 15:02:18
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-05, 14:28:06Amúgy jó rész volt, mert kell ilyen is, csak ugye jöhetnének gyorsabban a chapterek. Egyedül egy valamitől félek. Ez a másik frakció a mainlanden, akik ellen elkezdték a Claymore kísérleteket...sárkányfattyak stb...remélem nem lesz valami nagy gagyiság, mert így elsőre picit légbőlkapottnak tűnt a dolog.

Elsietni nem fogja,van egy hónapja,hogy jól kigondolja,vagy még több.Engem az érdekelne,hogy eredetileg ezek a szörnyfélék a szervezet ellen vannak,ugye?Végülis a 7 Claymore is a szervezet ellen,illetve Isley és Priscilla is,és Riful is,talán az emberek is ha meg tudják,hogy ők szabadították rájuk a yomákat.Vajon ki fog kivel szövetkezni,mert ez így túl sok "oldal" lesz,korántsem kettő.

Ahaha Isley,Priscilla és ezek a sárkányok együtt.xDDD



Hát ezen még korai gondolkozni, nem ismerjük az erőviszonyokat. Meg a Szervetnek tuti van más is a tarsolyában, sztem a Claymore project csak egy volt a sok közül.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

#61
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-05, 15:14:45
Meg a Szervetnek tuti van más is a tarsolyában, sztem a Claymore project csak egy volt a sok közül.  :D
Super Awakened Mechas piloted by the Claymores?  :muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2008-05-05, 15:30:12
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-05, 15:14:45
Meg a Szervetnek tuti van más is a tarsolyában, sztem a Claymore project csak egy volt a sok közül.  :D
Super Awakened Mechas piloted by the Calymores?  :muhahah:

Tudod mi a legszebb, hogy ezt még ki is nézem ebből a sorozatból.  :rotfl:

Már elképzeltem, ahogy Clare ül a bionikus mechába és azt mondja:
"Awakened Mecha No.47 launching!" WHOOOSH  :lol:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

#63
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-05, 15:14:45
Meg a Szervetnek tuti van más is a tarsolyában, sztem a Claymore project csak egy volt a sok közül.  :D

elrabolják Raki-t és ledobják az ellenséges vonalakra. annyit rinyál hogy öngyilkosok lesznek  :lul: 

KeLa

Az is lehet h hamarosan átvált a manga az Isley/Pris/Raki trióra... ejj de "ő" vhogy nem hiányzik :P


KeLa

[spoiler=Ch.80]
Rakiiiiiiiiiiiiiiiii??  :hopp:
Ezzel most vége lenne a sok nyavajgásnak és az egyetlen idegesítő szereplőnek? :D
[/spoiler]

LuckyDingo

#66
This is blasphemy... this is Madness!!!
Madness.. this is Raki!!  :zomg:
[spoiler=raki as a gaymore.. or sumthing lik that][/spoiler]
:lol: :lol: :lol:

edit: Átnéztem az egészet.. mivel kínai scan és trans is van hozzá.. csak még külön XD [spoiler]Nem rossz chapter :D És akármennyire is utálom, Raki erősebb lett, hogy a fene egye meg.. plusz még gazdagodott egy kislánnyal is XD Érdekes lesz ez.. csak lasúúúúú :([/spoiler]

chilip

lehet az maga Priscilla, egyébként OneMangára kikerült normálisan is ;)

KeLa

Ha az tényleg Pris, akkor gondolom már leesett Rakinak h nem ember :zomg: (mivel érzékeli a yokit), hanem "vagy AB vagy pedig claymore -> de mivel egyáltalán nem úgy néz ki, mint egy cm, ezért valszeg AB"... bár belőle kinézem azt h elhiszi h egy kis aranyos AB nem lehet gonosz :rotfl:

chilip

legalább nem sír többet :D

Dreamcleaver

ungh...ez valami undorító...émelyeg a gyomrom...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-07, 13:53:38
ungh...ez valami undorító...émelyeg a gyomrom...
+1
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

#72
feltűnt az új no. 6 - Rune :D és a kis tetü prisci volt [spoiler]csak a végén elkapta prisci ugye... ne ölje le Rune-chant, bejön a kinézete  :jee:[/spoiler] hol van Isley? mér nem volt Clare-chan ebben a fejezetben? egyébként jó volt :)

Bishop

Lol Raki being mature :wtf: I cant take this :he:

Nekem is bejön Rune de biztos halni fog, valahogy olyan érrzésem van.

WE WANT More Isley  :whoah:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-07-05, 02:22:15
feltűnt az új no. 6 - Rune :D és a kis tetü prisci volt [spoiler]csak a végén elkapta prisci ugye... ne ölje le Rune-chant, bejön a kinézete  :jee:[/spoiler] hol van Isley? mér nem volt Clare-chan ebben a fejezetben? egyébként jó volt :)
Nem Prisci kapta el Rune-t. Hanem Riful- És épp nem lehet tudni mi a terve vele, de sztem felébreszti XD

KeLa

Rifulnak azok kellenek, akik nagyon jók a yoki érzékelésben, ezért is volt ez a kis teszt, mondta is neki h átment rajta.
Én is arra tippelek h felébreszti (a kinyírása teszt nélkül is ment volna :smile:)...

Bishop

Most lehet hülyének néztek de Rifult nem ölték meg Clare-ék, mármint Rifulnak is ilyen hajas csápos alakja van nem?

chilip

télleg, az riful volt :facepalm: nemtom mér gondoltam hogy prisci ment utána, így viszont át tudja adni Clare-nek az üzit :D Rifulnak van még elintézetlen dolga Clare-el :D

Dreamcleaver

Ha Raki gyorsan meghalna, akár még jó is lehetne a Claymore...de nem fog. :/

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


LuckyDingo

Hát először is WTF wuz that? :O Utánna meg Ha még egyszer becopypaste-li azt a nyomi Miria sokkoló fejet nem tom micsinálok XD Egyébként semmi különös nem jött le a chapterből, ami így havi megjelenéssel igen frusztráló tud lenni :S

KeLa

Szegény nem tehet róla, nála biztos ez lehet a "normál" arckifejezés :D

Junchi

Nanana, Miria-t nem bántani, mert harapok  :__devil:

Btw, az új chap-tól meg nem sok izgalmat remélek... -_-

chilip

olyan lassan haladunk...  :bruhuhu: most megint 1 hónap legalább a kövi chapter :( mér van olyan érzésem hogy riful megszívja és a kísérlet úgy végződik hogy egy prisci kaliber elszabadul megint?  ::) :D

LuckyDingo

Nah elolvastam a Franky Houseos verziót :D Tök jó lett a színes képük, bár nem tisztították meg, de így fííílingesebb :)
Luphaella remélem valami imba állat lesz ha felébred XDDD És egyre jobban érdekel, hogy mi a fene van a claymoreoke testén? A hsaukra varrtak egy yomafejet? :XDDDD

LuckyDingo

Új chapter jött ki :D Kiderül pár dolog a kisemberről. És Már nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a Luciela-Raphaela kettősből :)

KeLa

Tulajdonképpen ami derült nem olyan meglepő...  :D

Dreamcleaver

Jó sok duma volt ebben a részben, és gyak nem történt semmi. Van egy olyan érzésem, hogy a fordítók nem teljesen értették a párbeszéd végét Clare-ék és kalapocska között, mert elég kaotikus volt a fordítás.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

LOL, Isley is back! :D
De már ő sem a régi... nem olyan nyugodt és megfontolt, mint amilyen korábban volt. Gondolom ennek az a bizonyos "démon" lesz az oka. Remélem végre láthatunk valakit a dragonkin oldalról is...

Az utolsó oldalon meg Dietrich olyan, mintha a "démon" pisilés közben lepte volna meg xD
"How... how can... at this time... ugh" - tisztára görcsben van szegénykém :rotfl:

chilip

van új clay-moe :D feltűnt a 3. idegen oldal: "exterminator" vagy  másik nevén "demon"

azért Isley-vel jól eljátszott a gomu-gomu no claymoe :D sajna a chapter túl rövid havihoz képest :( lehetne népszerűbb japánban...