Main Menu

Fairy Tail

Started by Liquid Snake, 2007-08-27, 01:18:01

Previous topic - Next topic

Rage

Majd Natsu (vagy esetleg Mirajane) jól szarrá veri -> problem solved. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

Haaaaiii~

Én olvasom.^^ Szegény öreggel most jól elbántak...akárcsak a Guildel.-.- Bár még csak most érünk a tetőponthoz.

smash++

Nah 51-es is kivégezve.
Azért akárki akármit mond az öreget nagyon könnyen félretették  :ejj: ,azért többet vártam és még nem is a top 10 közül 1 győzte le hanem egy tőle "gyengébb".Luxus vagy ki meg egy farok,nem is értem mit keres egy ilyen kari a Fairy Tail Guild-ben. Mist Gun is elég fura.Azért gondolom ti is játszottatok pl final fantasy-val vagy hasonló gamevel...Én egy oylan gameval nem találkoztam ahol a sleep magic "ilyen" erős lenne.A sleep magic ált simán az element magic-ek mögé szorul,de itt nem.Nekem ez sem tetszik annyira.
Ami bejött :) : Erza Gray nyakába "esése" (na jó,összeborulása) , Natsu Lucy elkapása  mindkettő nagyon lol volt ,ja és amikor betörték az ajtót az nagyon  :jee: ,csak háát az eredmény meg  :ejj:

chilip

AD&D 3-ban meg lehet oldani, hogy a sleep táp legyen, ha rágyúrsz (pontosabban a mentődobás értékére, így szopattam az eggyik társam aki ellenem játszott :D ). sztem megoldható, ha valaki csak 1 típusra gyúr és tehetsége is van hozzá, akkor ilyen kiemelkedően erős legyen benne. De azér durva, hogy Mist Gun egyedül kicsinálná a másik Guildot, ha a főnök nem lenne ott (még lehet őt is bealtatná...).

smash++

Quote from: chilip on 2007-09-05, 10:42:57
De azér durva, hogy Mist Gun egyedül kicsinálná a másik Guildot, ha a főnök nem lenne ott (még lehet őt is bealtatná...).
Na ez az ami egy kicsit durva.Mondjuk a mangaban van logikája a dolognak.Nekem csak azért lehet furcsa,mert a játékokban ha sleepet használtam kb ez volt az eredmény : protect,no affect,miss  :D és nagyon ritkán a csúszó-mászók ellen bejött.
Azért Erza zuhany jelenete  :whoah: .Hozzá kell tenni a FT-ben is eléggé ott vannak a csajok  :jee: .Natsu-t meg Gray-t meg csak az "állatok" érdeklik  :ejj:  :)
Arra viszont büszke vagyok,hogy előbb kitaláltam Gray miért is rohangál alsó gatyában,mint ahogy a manga megmagyarázta volna.

Venom

Nah, sikerült nekem is elolvastam ch51-ig, és eddig nagyon tetszik. Mivel nagyon szeretem OP-t, ezért a rajzolási stílus teljesen bejött és a karakterek jellemével sincs bajom. Nem mintha sok újdonság lenne, de ez tényleg nem számít. Egyébként személy szerint én nem szívesen hasonlítgatnám a hősöket más sorozatok szereplőihez, mert soha nem lesz két totálisan egyforma karakter. Annak viszont örülök, hogy Natsu, heves természete és hülyesége ellenére, valamivel értelmesebb, mint mondjuk Luffy.

A történettel kapcsolatban: jah, engem is zavart, hogy Makarov papát ennyire könnyen lecsapták, de hát elég csúnyán csapdába csalták (pofátlan alliteráció), így még elfogadható. Sajnos engem is zavar a Fairy Tail legjobb mágusainak számító Luxus és Mist Gun viselkedése, de mivel a guildben a liberalizmus jellemző, ezért valahogy elfogadhatónak tűnik. Az persze furi, hogy tényleg hiányzik belőlük az az összetartás, ami a guild többi részére jellemző.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

smash++

Quote from: Venom on 2007-09-05, 16:43:19
valamivel értelmesebb, mint mondjuk Luffy.
:D jaja,nem is kicsivel.Én sem akartam hasonlítgatni,csak nekem az ugrott be ami, amikor először megláttam. Egyébként érdekes,hogy végülis gyorsan és lassan összeállt a csapat.Na ezt most jól megmondtam mi :). Az OP-hez képest gyorsan kialakult egy kisebb csapat,de mivel én először egy olyan képet láttam amin sokan vannak egyszerre kicsit lassúnak érzetem hiszen még hiányzik a csapatból pár kari akik alapvetően egy köpésre vannak.Nem panaszkodok ;) ez eddig tökéletes volt. Loki-nak már nem kell sok idő a team csatlakozásig  :jee:
Egyébként nem mondtak hülyeséget.Szerintem is Erza-Natsu-Gray a legerősebb team FT-ben mivel a tőlük erősebbek nem képesek a team work-re szóval, van benne igazság :)

LuckyDingo

Hát nem tom, Natsu még gray se puszipajtások.. bár ha Erza is képben van akkor fegyelmezetebben..
Natsunak a fóbiáját bírom XD Amúgy Erza is a legerősebbek közé tartozik :D mégis a földszinten szokott lenni :D biztos jobb lent a hangulat :D

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-05, 17:12:26
Natsu meg Gray sem puszipajtások

Háááát... Nekem 51 ch alatt az jött le h legjobb barátok :) Most az egy dolog h mindig veszekednek de szeretik egymást :)

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-05, 17:12:26
Amúgy Erza is a legerősebbek közé tartozik :D mégis a földszinten szokott lenni :D biztos jobb lent a hangulat :D
Mert nincs fent senki...  :haha:

Quote from: Liquid Snake on 2007-09-05, 17:24:57
Quote from: LuckyDingo on 2007-09-05, 17:12:26
Natsu meg Gray sem puszipajtások

Háááát... Nekem 51 ch alatt az jött le h legjobb barátok :) Most az egy dolog h mindig veszekednek de szeretik egymást :)
Szerintem meg igen is.Méghozzá nem is kicsit.Ice-Flame klisé,hogy az ellentétek vonzák egymást,de ők tényleg nagyon szeretik egymást :) (idézve LS-től).
Gray: "Ne halj meg" Natsu: "Mondtál vmit?" Gray: "Nem,nem  :redface:"
Kicsit Zoro-Sanji kapcsolat.Lehet nem is kicsit.De jobban bírják egymást mint ők.

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2007-09-05, 17:34:50


Quote from: Liquid Snake on 2007-09-05, 17:24:57
Quote from: LuckyDingo on 2007-09-05, 17:12:26
Natsu meg Gray sem puszipajtások

Háááát... Nekem 51 ch alatt az jött le h legjobb barátok :) Most az egy dolog h mindig veszekednek de szeretik egymást :)
Szerintem meg igen is.Méghozzá nem is kicsit.Ice-Flame klisé,hogy az ellentétek vonzák egymást,de ők tényleg nagyon szeretik egymást :) (idézve LS-től).
Gray: "Ne halj meg" Natsu: "Mondtál vmit?" Gray: "Nem,nem  :redface:"
Kicsit Zoro-Sanji kapcsolat.Lehet nem is kicsit.De jobban bírják egymást mint ők.

:tezsvir:

Sőt még sztem Zoro meg Sanji is így vannak csak még nem volt olyan helyzet (legalábbis én nem emlékszem rá) ahol így kibukhatott volna h aggódnak egymásért :D De ez inkább OP topicba illene :)

LuckyDingo

Arra akartam kitérni a nem szeretik egymással, hogy amikor hajbakapnak, azt képesek lennének egy életfontosságú csata közepén is megtenni és ha nem lenne egy visszahúzóerő /Erza/ akkor simán ez lehetne a vesztük /már ha komoly az ellenfél, mert ha nem az, akkor csak elsöprik, hogy ne zavarja őket XD/
Nincs fent senki? :D Luxus hol van? :D Eddig akárhányszor láttam, fent csücsült :XD

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-09-05, 18:38:39
Nincs fent senki? :D Luxus hol van? :D Eddig akárhányszor láttam, fent csücsült :XD
Én csak egyszer láttam akkor jó hogy fent csücsült.De a sok pill-ból amit a FT barban mutattak,ne úgy tűnt mintha bárki is lett volna fent.

chilip

mivan most? 3-4 nappal ezelött volt quality check az 52es chapteren KEFI-nél, utána meg eltüntették a QC kiírását és azóta semmi...

Venom

Kijött a ch52 KEFI-nél.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Liquid Snake

#45
Ch. 52.:

ÁÁÁÁ, annyira várom már h jól sz@rráverjék a Phantom Guildet. Erza nem semmi...  :jee:  Kanna és készül valamire. 15 percet adott Natsu-nak, kíváncsi vagyok mi lesz ebből  :grrr:

Bishop

Egy rosz de olvasható minőségben már fent van az 53-as onemanga-n. Natsu egyre nagyobb lángokat cisnál már csak párr rész választja el a kamehame-től :lol:

Liquid Snake

Jó kis ch volt az 53-as is. Natsu ismét megmutatta h nem hiába ő a Dragon Slayer :D

Venom

Ehh bakker, rossz minőségben nem akarom olvasni, de érdekel a folytatás. Főleg úgy, hogy egy másik tűzhasználóval került szembe. Tippem szerint azért vágta magát szájba Natsu, mert a másik fószer (Totoakárki) úgy irányította a tüzet. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bishop

Nézd meg szerintem,azért Kefi-hez képest rosz,de elviselhető még. Natsu majd jól besz*patja őt  :D

chilip

One mangán fennvan az 54-es fejezet is... hát... izé...  :eek:  :wtf: , a végén átmegy gundambe :D Shadow MK2  :lul: kicsit durva

Venom

Sajnos a Fairy Tale csábereje nagyobb volt, mint gondoltam, úgyhogy én is elolvastam a nem-KEFI részeket. Hát, érdekesen alakulnak a dolgok, kíváncsi leszek, hogy mi lesz Natsu pontos magyarázata (ha lesz), hogy visszanyerte uralmát a tüze fölött. Viszont mekkora  :lol:, hogy amint elindult a robot, rosszul lett. :D


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

smash++

Kefi legújabb része (52?) után azért nekem feltünt vmi [spoiler]saját hülyeség[/spoiler]
Erza és Gray eléggé összeillenek. Nem is tudom melyikük a pervezebb :D.Erza ex-equip je vagy Gray alsó gatya(vagy a nélkül) való rohangálása  :haha:. Kár,hogy ilyen animekbe nem tesznek csipetnyi romantikát.
Pedig összelehetne rakni egy-két karit... (ilyen is csak nekem juthat az eszembe  :_piszka:)

chilip

kinn OneMangán az 55-ös, ráadásul ezt a Binktopia fordította, sztem jó a minősége... hát ez az elfman...  :eek: mikor jön már a kövi rész? :D

Rage

Nem tudom, de aki lát raw-t valahol, az szóljon. Kthx. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

LuckyDingo

Quote from: Rage on 2007-09-20, 23:13:21
Nem tudom, de aki lát raw-t valahol, az szóljon. Kthx. :D
Raw az MHn lol :D
Mostmár legalább értem, hogy miért Elfman a neve :)

Venom

Elolvastam 55-öt és kellemesen csalódtam. Elfmannak nem csak a szája járt, hanem bebizonyította, hogy tényleg tud harcolni. A dráma meg kellemes kis színes folt volt, bár az tényleg meglepett, hogy Mirajane Elfman nővére.

LuckyDingo: Ööö... miért hívják Elfmannak? :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Hmm sztem Elégelfesen nézett ki :D /Bár inkább Satyr volt.. áh a fene tudja XD/

Groven

Na elolvastam, ami eddig angolul megjelent. Nagyon jó. Remélem lesz belőle anime is (amit nem szúrnak el). :smile:

Venom

Ha a One Piece készítőit sikerült rászabadítani, nem fogják elszúrni. A legnagyobb hiba, amit elkövethetnek, az az, hogy nem várják meg amíg legalább 200 chapteren túl van a sorozat minimum. Különben rendre utól fogják érni, ami még egy sorozatnak sem tett jót.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne